50metrová duhová vlajka pro Prague Pride 2013

V sobotu 17. srpna nás čeká nejteplejší den v roce. Prahou projde průvod Prague Pride, který bude velkolepým završením festivalu s gay, lesbickou, bi a transgender tematikou. A takový průvod potřebuje vlajku!

2 168 €
vybrané z 2 054 €

105%

105% splnené

102 ľudí prispelo

Hudba, Tanec

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

V roce 2010 jsme založili občanské sdružení Prague Pride, které se snaží prosazovat tolerantní občanskou společnost, bojovat proti homofobii a zvyšovat povědomí veřejnosti o gay, lesbické, bisexuální a transgender komunitě v ČR. Naší hlavní aktivitou je organizování teplého lidskoprávního festivalu Prague Pride.

Co je náš cíl?

Věříme, že při nadcházejícím 3. ročníku Prague Pride se nám podaří přesvědčit veřejnost, že průvod Prahou není žádný „pochod deviantů“ (citace Hradu z 2011), ale veselý pouliční karneval.

Detaily

Do pochodu Prague Pride se v prvních dvou ročnících zapojily desítky tisíc lidí. Minimálně stejně bohatou účast očekáváme i letos. Pochod však nemůže vyrazit bez duhové vlajky, která je již od 70. let 20. století symbolem gay, lesbické a transgender kultury a práva těchto komunit na sebeurčení. Loni a předloni desítky dobrovolníků hrdě nesly padesátimetrovou vlajku zapůjčenou ze zahraničí. Jsme přesvědčeni, že je letos načase pořídit si vlajku vlastní.

... a ještě něco navíc

Pokud se nám podaří vybrat ještě něco navíc, uděláme průvod ještě duhovější. Když s vaší pomocí dosáhneme na částku 80 000 Kč, pořídíme obří duhovou bránu z balonků plněných heliem, kterou můžete vidět v našem videu. Zpestří nejen průvod, ale i následný odpolední koncert.

Proč to děláme?

Česká společnost má štěstí, že její většinu tvoří lidé s otevřeným, demokratickým myšlením. Domníváme se, že příspěvkem na duhovou vlajku jako symbol LGBT komunity rádi vyjádří svůj nesouhlas s homofobními tendencemi některých skupin a přispějí k rozvoji rozmanité, svobodné a snášenlivé společnosti. Na hithit.com je takových lidí jistě plno.

Aktuality

29.7.2013 DĚKUJEME!

Děkujeme všem, kteří podpořili duhovost pochodu Prague Pride 2013. Právě díky vám se 17.8. městem rozvlní 50metrová duhová vlajka a podpoří skvělou atmosféru průvodu. Těšíme se na všechny, kteří se stali vlajkonoši, a doufáme, že si všichni vaši odměnu za podporu vlajky opravdu užijete! Váš Prague…

Viacej

7.7.2013 Tajemná plavba po Vltavě/A Mystic Boat Trip

Množí se nám dotazy na grilovací plavbu, kterou získá ten, kdo na duhovou vlajku přispěje částkou 7000 Kč. Abychom případné mecenáše více nalákali, upřesňujeme, že se jedná o pětihodinovou vyjížďku pro partičku deseti osob, během které se bude podávat pivo a maso z grilu. Na palubě bude bečka o…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 31

  VLAJKONOŠ V PRŮVODU PRAGUE PRIDE

  Již za drobný příspěvek se stáváte významnou součástí průvodu. Získáváte možnost nést 50metrovou duhovou vlajku při pohybu průvodu městem. Budete nejen na fotkách, ale samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8,22 €
  (200 Kč)
 • 29

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU

  Váš milý příspěvek oceníme balíčkem, který vám pomůže si průvod pořádně užít. Obsahuje papírovou duhovou vlaječku, píšťalku, placku Prague Pride 2013 a plechovku s alko či nealko nápojem. Samozřejmě taky poděkujeme na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  14,38 €
  (350 Kč)
 • 22

  SBĚRATELSKÁ KOLEKCE PLACEK PRAGUE PRIDE 2011 – 2013

  Poděkujeme vám kompletní sadou DVANÁCTI placek ze všech tří ročníků Prague Pride, kterou nemá jen tak někdo! A taky vás samozřejmě uvedeme na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  20,54 €
  (500 Kč)
 • 25 z 30

  VSTUP DO VIP ZÓNY Za vaši významnou podporu pro vás máme exkluzivní místo ve VIP zóně na sobotním koncertě. Užijete si skvělou hudbu, příjemnou atmosféru a tři drinky zdarma. Samozřejmě vám poděkujeme také na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  32,86 €
  (800 Kč)
 • 3 z 10

  VÝBAVA ÚČASTNÍKA PRŮVODU + VSTUP DO VIP ZÓNY

  Za vaši velkorysou podporu vás nejen vybavíme do průvodu balíčkem (viz odměna za 350,- Kč), ale zároveň vás pozveme do VIP zóny na sobotním koncertě. Zároveň vám poděkujeme na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  41,08 €
  (1 000 Kč)
 • 5 z 10

  POZVÁNKA PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VSTUP DO VIP ZÓNY

  Jste naším významným partnerem, proto pro vás máme pozvánku pro dvě osoby na zahajovací recepci festivalu v pondělí 12. srpna 2013 v Praze. Zároveň získáte dvě vstupenky do VIP zóny na sobotním koncertě. Samozřejmostí je poděkování na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  82,15 €
  (2 000 Kč)
 • 9 z 10

  VSTUP PRO DVA NA ZAHAJOVACÍ RECEPCI + 2x VIP VSTUP NA ZÁVĚREČNOU PARTY

  Jako našeho VIP partnera vás s doprovodem zveme na slavnostní zahajovací recepci Prague Pride v pondělí 12. srpna v Praze. Zároveň pro vás máme dvě VIP vstupenky na závěrečnou party a vstup do VIP zóny na sobotním koncertě. Poděkujeme vám také na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  205,38 €
  (5 000 Kč)
 • 1 z 1

  GRILOVÁNÍ NA LODI PRO PARTU PŘÁTEL

  VIP partneři si mohou raději zvolit pětihodinovou vyjížďku na lodi pro 10 lidí s grilováním a bečkou piva. Užijete si příjemný večer plný dobrého jídla a pití. Samozřejmě vám také na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  287,53 €
  (7 000 Kč)
 • 5 z 5

  METROVÝ PRUH DUHOVÉ VLAJKY

  Unikátní památkou na Prague Pride 2013, vhodnou např. jako dekorace do baru či klubu, je metrový pruh duhové vlajky s podpisy účinkujících na odpoledním koncertě. Pokud získáme partnery v této kategorii, pořídíme vlajku o to delší, abychom po jejím stříhání skončili na 50 metrech, které si schováme na příští ročník. Samozřejmě vás nezapomeneme s vřelými díky zmínit na webu Prague Pride.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  410,76 €
  (10 000 Kč)