Dejte s námi naší kavárně energii

Chystáme se k provozu pojízdné kavárny a vzhledem k tomu, že není všude možnost připojení k elektřině, potřebujeme pro provoz našich kávovarů a zmrzlinové vitríny silnou a tichou elektrocentrálu. A právě tu chceme s vaší pomocí pořídit.

Autor: WELSH CAFÉ

 • Takovou elektrocentrálu potřebujeme

 • Jeden z našich kávovarů

 • A to jsme my s našimi pomocníky

 • Naše logo

29 €
vybrané z 3 294 €

0%

0% splnené

2 ľudia prispeli

Jedlo

Písek, Jihočeský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 20.4.2023 v 12:19.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Vždycky jsme si přáli mít svoji vlastní malou kavárničku, být samostatní a nezávislí. Nikdy nebyla vhodná doba a jistotu práce jsme potřebovali, především kvůli dětem. Děti ale jsou už dospělé a nezávislé, takže teď je ten správný čas splnit si svůj sen. A nám už skoro nic nebrání to rozjet, a to do slova. Trochu jsme přehodnotili náš záměr a rozhodli jsme se pro kavárnu pojízdnou.

Co je náš cíl?

Kavárnu máme, kávovary máme, zmrzlinovou vitrínu máme, ale pokud nebudeme mít připojení k elektřině, ani jedno nebude fungovat. Proto potřebujeme pomoc se zafinancováním silné ale tiché elektrocentrály.

Spojíme příjemné s užitečným a splníme si po čem dlouho toužíme. Předmětem našeho podnikání bude nabídka různých druhů kávových nápojů, zmrzlin, a cukrářských výrobků, především kremrolí, štrůdlů, koláčů a hnětýnek. V zimě pak do sortimentu zařadíme také nápoje pro chladné dny jako punč, horkou čokoládu apod. A po celý rok prodej různých druhů domácích kremrolí, které nejsou v nabídce nových moderních cukráren a kaváren již běžné, a proto předpokládáme, že pro naše zákazníky budou atraktivní. Plánujeme jezdit na různé akce, sportovní i kulturní nebo řemeslné a další trhy. Pilně se učíme správně připravit různé druhy kávy a také latté art, aby byla káva o chlup lepší.

Kdo jsme?

Nejsme ničím zvláštní ani zajímaví. Máme jen sen, který si chceme splnit.

Proč to děláme?

Toužíme se osamostatnit a být vlastními pány. A hlavně chceme být šťastní. Budeme moc rádi, když se budete na našem štěstí podílet. Děkujeme.

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 0
  Fandím vašemu projektu a chci podpořit váš sen

  Děkujeme, že nám pomůžeš splnit náš sen a budeme na tebe s láskou vzpomínat při každém prodaném kafíčku, zákusku a zmrzliny. Částku lze libovolně navýšit.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,12 €
  (100 Kč)
 • predané 0
  Chceš vědět kde všude nás můžeš potkat?

  Pravidelně ti budeme zasílat zprávy o tom, kde s naším stánkem budeme, kde jsme byli a co jsme tam zažili. Pokud nám dáš svůj e-mail, budeš mít naše zprávy ve schránce každý měsíc. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  6,18 €
  (150 Kč)
 • predané 0
  Kafíčko a zákusek

  Za tvou pomoc ti nabízíme kafíčko a zákusek, který se ti bude nejvíc líbit, u našeho stánku. Pošleme ti seznam akcí, na kterých nás můžeš najít a budeme se těšit na tvoji návštěvu. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  10,29 €
  (250 Kč)
 • predané 2
  Ochutnávka zmrzlin

  Budeme mít 4 druhy špachtlové zmrzliny a nabízíme ti jejich ochutnávku. Od každého druhu velký kopeček. V letním období určitě přijde vhod. Pošleme ti seznam akcí, na kterých nás můžeš najít, ukážeme ti náš stánek a společně se ochladíme.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  14,41 €
  (350 Kč)
 • predané 0
  Kvetoucí bílý čaj - 3 ks

  Krásný kvetoucí bílý čaj s květinovou vůní a chutí. Po rozvinutí jsou velmi krásné a zajímavé. Nebudeme je prodávat v našem stánku, proto je to unikátní odměna jen pro tebe za pomoc.
  Poštovné samozřejmě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  34,99 €
  (850 Kč)
 • predané 0
  250 g výběrové kávy

  Pokud nám pomůžeš a nebudeš mít čas zastavit se v našem stánku, pošleme ti domů 250 g výběrové kávy, kterou budeme prodávat v našem stánku.
  Poštovné je samozřejmě započítáno v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  39,11 €
  (950 Kč)
 • predané 0
  1 kg výběrové zrnkové kávy

  Za tvou pomoc nabízíme 1 kg výběrové zrnkové kávy, kterou budeme prodávat v našem stánku. Vybírali jsme pečlivě, takže se můžeš těšit na lahodnou chuť luxusní kávy. 
  Poštovné je samozřejmě započítáno v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  74,10 €
  (1 800 Kč)
 • predané 0
  1 kg balení horké čokolády

  Za tvou podporu od nás dostaneš 1 kg balení horké čokolády rozpustné v mléce. Výborná pro podzimní, zimní i chladné jarní večery, když zahřeje tvoje tělo a hlavně duši.
  Poštovné samozřejmě v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,22 €
  (1 900 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Profesionální fotky tvého mazlíčka

  Perfektní focení tvého mazlíčka, fotky v interiéru nebo profesionální focení v přírodě. Focení bude tvoje  zvířátko bavit, protože pan fotograf je skutečný profesionál a zvířátka miluje. Přijede za tebou až do 100 km od Písku, do Prahy a do Plzně v každém případě. Deset fotek v digitální podobě bychom pak poslali na tvůj e-mail.
  Na jeho portfolio se můžeš podívat  zde.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  160,56 €
  (3 900 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Focení s profesionálním fotografem

  Nabízíme ti rodinné, párové nebo portrétní focení v interiéru nebo exteriéru se skvělým profesionálním fotografem. Dokáže vyfotit úplně všechno, rád, s humorem i s vážnou tváří. Přijede za tebou až do 100 km od Písku, do Prahy a do Plzně žádný problém. 10 fotek v digitální podobě bychom pak poslali na tvůj e-mail.
  Na jeho portfolio se můžeš podívat tady.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  201,73 €
  (4 900 Kč)