Podpořte samostatnou DVTV - bez vás to nebude!

Nastartujme spolu novou éru DVTV. Pojďme bojovat za nezávislou žurnalistiku. Tu nejlepší v zemi. Chceme vám dát víc - televizi, aplikace a hlavně časopis. Česko v těžké době potřebuje silná média stojící na vlastních nohou. Bez vás to nebude!

Autor: DVTV

Jdeme do finále! Poslední hodiny, kdy můžete podpořit budoucnost DVTV a stát se členy našeho kmene!

14.2.2023

Milí diváci,  

děkujeme vám za podporu samostatné budoucnosti DVTV!

Jdeme do finále, zbývají poslední hodiny, kdy nás můžete podpořit a pořídit si odměnu, která vás bude bavit. Současně také podpoříte nezávislou žurnalistiku a práci našeho týmu. 

Denně pro vás točíme rozhovory s politiky i aktéry událostí, mapujeme společenská témata, kulturu i dění v zahraničí. Dlouhodobě sledujeme konflikt na Ukrajině, naše rozhovory občas zabrousí i do sportu, medicíny a umění. Jsme rádi, že vás naše témata baví a zajímají. Ale abychom naší práci mohli dělat dál, potřebujeme vaši pomoc a podporu. V rámci naší kampaně nabízíme například exkluzivních dvacet minut, kdy se budete ptát vy! Můžete přijít k nám do studia a vyzkoušet si, jaké je to být moderátorem v DVTV. 

Současně může toto odměna sloužit jako skvělý dárek třeba pro budoucí žurnalisty a fanoušky našeho projektu!


Už jsme pro vás vydali tři čísla nového e-časopisu DVTV interview. Ten v naší kampani nabízíme jak pro nové předplatitele, tak pro vás všechny, kteří už DVTV podporujete. V magazínu najdete ty nejlepší rozhovory ve zkrácené formě – tak, aby se vám dobře četly. Protože stále víc z vás má zájem na DVTV nejen koukat, ale chcete mít naše rozhovory i na papíře, nebo ve čtečce :-)

Zažijte u nás v redakci celý den! Ukážeme vám, jak funguje DVTV. Budete s námi na denní poradě, zažijete workshop s moderátory a editory. Uvidíte, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku. Stačí si jako odměnu pořídit Den v DVTV! 

Naše kampaň na podporu budoucnosti DVTV končí za pár hodin, vyberte si některou z odměn, třeba si od nás nechte jen poděkovat ve videu :-) Určitě z toho bude mnoho zábavných hodin... 

Děkujeme Vám za podporu a že denně sledujete naše rozhovory, moc si toho vážíme! 

Vaše DVTV

Pojďte se s námi vypravit na pouť do hlubin internetu s hashtagem DVTV. Live Stream dnes ve 20:00! Nově i na platformě Twitch

1.2.2023

Milí diváci a podporovatelé, děkujeme za podporu v kampani, jste prostě skvělí, 
a chceme vám oznámit, co pro vás chystáme už na dnešní večer! 
Mnohokrát jsem vám již ukazovali, jak se rozhovory připravují. Vysvětlovali jsme, co se děje v průběhu natáčení, nebo jak to vypadá, když se vypnou kamery. Co se ale děje, když rozhovor vypustíme do světa, je kategorie sama pro sebe... 
V ten moment totiž začne na plné obrátky běžet lidová tvořivost a ta si žádné servítky nebere. Pojďte se s námi vypravit na pouť do hlubin internetu s hashtagem DVTV. Martin Veselovský a Daniela Drtinová v živém streamu projdou reakce, komentáře a memes na rozhovory DVTV.
Sledovat nás můžete dnes v osm večer na DVTV.cz, Facebooku, Youtube a nově také na platformě Twitch.
Ale naše kampaň stále nekončí a vy si pořád můžete vybírat z odměn na www.podporujudvtv.cz
Stále máte možnost přijít k nám do studia vyzpovídat naše moderátory, nebo si s Danielou Drtinovou popovídat u kávy a její knihy Jako bych žil dva životy. A podívat se můžete i do Ostravy s Michaelem! 
Doufáme, že se dnes budete dívat na náš Live Stream! Začínáme ve 20:00 a těší se na vás Daniela s Martinem.
A my vám jménem celého týmu ještě jednou děkujeme a přejeme klidný zbytek týdne ideálně ve společnosti našich rozhovorů! 

Podpořte budoucnost DVTV! Pojďte se s námi potkat už zítra v Brně, nebo přijďte na Prezidentské pivo příští sobotu v Praze!

18.1.2023

Milí diváci, fanoušci a podporovatelé,

děkujeme vám za mimořádný zájem o naše rozhovory, především ty z prezidentského vysílání, a jsme rádi, že vás oslovili i hosté jako Jiří Burian nebo neurochirurgové - otec a syn - Vladimír Beneš starší a Vladimír Beneš mladší. 

Naše kampaň na podporu budoucnosti DVTV ale ani zdaleka nekončí! A už zítra se chystáme na první letošní DVTV roadshow. A bude rovnou Prezidentská. V 19 hodin začínáme v kině Scala, kde vás uvítá Daniela Písařovicová a hosty dvouhodinového speciálu budou i Martin Veselovský a Daniela Drtinová.  Probereme jejich zkušenosti z celé řady voleb i budoucnost DVTV. O volbách budeme mluvit i s bývalým uchazečem o prezidentský post Michalem Horáčkem. A čekají vás i další hosté. 

V tuto chvíli je Prezidentská roadshow téměř vyprodaná a nás to moc těší, zbývají poslední vstupenky! Pokud chcete být u toho, kupte si lístky na goout.net, nebo nás podpořte na adrese www.podporujudvtv.cz si vyberte jednu z odměn - třeba tu zahrnující exkluzivní setkání s týmem DVTV nad sklenkou vína.

Celý tým DVTV ale už teď pracuje na velké volební sobotě, protože 28. ledna budeme znát jméno příštího prezidenta. Bude příštích pět let hlavou státu Petr Pavel, nebo Andrej Babiš? A co vy, chcete nahlédnout do zákulisí volebního vysílání přímo u nás v redakci? Protože Prezidentské pivo – velké finále je přístupné i pro vás. Stačí si pořídit odměnu v kampani a potkat se nejen s moderátory a týmem DVTV, ale i vidět a zažít, jak takové volební vysílání v redakci internetové televize vzniká. 

Kampaň na podporu nezávislé žurnalistiky a budoucnosti samostatné DVTV je v plném proudu a odměny rychle mizí. Z těch nejoblíbenějších vám doporučujeme možnost zažít den v DVTV - ukážeme vám, jak funguje DVTV. Budete s námi na denní poradě, zažijete workshop s Martinem, Danielou, Danielou, Michaelem a editory DVTV. Uvidíte i to, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku. 

Ještě jednou děkujeme za podporu a především za to, že sledujete DVTV! 

Děkujeme za neuvěřitelnou podporu! Ale nekončíme, dál startujeme budoucnost DVTV! Live Stream dnes ve 20:00 na www.dvtv.cz

5.1.2023

Milí diváci, fanoušci a podporovatelé,

Děkujeme vám za mimořádnou odezvu v kampani na podporu budoucnosti samostatné DVTV. Váš zájem sledovat rozhovory s osobnostmi i kandidáty na prezidenta České republiky je opravdu velký. 

Už na dnešní večer pro vás chystáme speciální živé vysílání s Danielou Drtinovou, Martinem Veselovským a Michaelem Rozsypalem, ve kterém zodpovíme všechny vaše otázky k našemu projektu, budoucnosti samostatné DVTV i kampani na její podporu. 

Většina odměn s omezeným počtem, jako 20 minut s Martinem Veselovským, šance na Drcení s Drtinovou, nebo možnost zažít Události s Danielou Písařovicovou či zasednout společně s ní nad kvízem, je už vyprodaná. Velký zájem jste měli taky o možnost potkat se s Danielou Drtinovou u její knihy Jako bych žila dva životy a popovídat si u kávy. A i Martin se už velmi těší, že s vámi opět vyběhne...

Z toho máme radost, ale taky nás to trochu mrzí. Protože nám denně píšete, jestli tyto odměny budou ještě k dispozici. Proto doporučujeme sledovat naše dnešní živé vysílání na www.dvtv.cz, Facebooku a YouTube, kde možná nové odměny ohlásíme. 

Stále si můžete pořídit odměnu v podobě Prezidentského piva, tedy akce, která bude následovat po uzavření volebních místností v den prvního a druhého kola prezidentské volby. Potkáme se ve volebním studiu DVTV a ukážeme vám, kde natáčíme. A vyrážíme i do Brna na první letošní DVTV Roadshow a dokonce hned prezidentskou. Už 19. ledna se s námi můžete potkat v kině Scala. Součástí VIP balíčku je i setkání s týmem a moderátory u sklenky něčeho dobrého. 

Věříme, že tu hlavní odměnu, tedy předplatné DVTV Extra včetně nového e-magazínu, už dávno máte. Nově jsme také přidali Derniéru hry Pije pan prezident, protože v našich skladech zbývají poslední kusy a kdo ví, co přesně, kdy a jak často bude pít budoucí pan prezident... 

Na našem Facebooku - http://www.facebook.com/DVTV.cz najdete denně čerstvé informace o naší kampani i o tom, co pro vás chystáme. 

Milí diváci, fanoušci a především členové našeho kmene. Ještě jednou děkujeme za podporu, kterou nám dáváte. Bez vás by to nešlo, ale to už všichni dávno víte. Jsme hrdí na to, že jsme součástí komunity podporovatelů nezávislé žurnalistiky a samostatných svobodných médií.

Děkujeme za vaši podporu, Daniela, Daniela, Martin a Michael


 

126 120 €
vybrané z 30 309 €

416%

416% splnené

1 733 ľudí prispelo

Média

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 15.2.2023 v 09:00.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • zostáva 55 z 500
  Podporuju DVTV a chci od vás jen poděkovat

  Moderátoři DVTV vám poděkují ve speciálním videu, které zveřejníme na sociálních sítích. Těšit se můžete na doufejme nekonečné hodiny a hodiny zábavné podívané…

  Hodnotu vaší podpory můžete libovolně navýšit, děkujeme!

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  11,72 €
  (290 Kč)
 • zostáva 23 z 50
  DVTV Extra Prezidentská roadshow v Brně

  Bude mít Česko prezidentku, nebo prezidenta? Málokteré téma vyvolává tolik diskuzí jako právě volby hlavy státu. V lednu to samozřejmě bude také zásadní téma pro DVTV. Uděláme vše proto, abychom vyzpovídali všechny kandidáty.  

  Mezi prvním a druhým kolem pak pro vás máme lahůdku - pojďte se s námi potkat v brněnském kině Scala, kde probereme prezidentskou volbu skrz naskrz. 

  Takže ve čtvrtek 19. ledna v Brně ve Scale!  

  Rádi Vás zařadíme na náš guestlist!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  15,76 €
  (390 Kč)
 • zostáva 4 z 150
  DVTV Extra časopis pro předplatitele na rok

  Už jsi členem DVTV Extra a chceš si ty nejlepší rozhovory i číst? Máme pro tebe každé dva týdny e-časopis DVTV a to na celý rok! Není nic jednoduššího než si pořídit naši odměnu! 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Speciální nabídka pouze pro stávající předplatitele DVTV Extra!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  19,80 €
  (490 Kč)
 • zostáva 19 z 50
  Derniéra hry Pije pan prezident a časopis na půl roku k tomu, pouze pro předplatitele!

  Exkluzivní možnost pro předplatitele - získejte hru DVTV Pije pan prezident mezi posledními! Zahrajte si DVTV doma, v hospodě, nebo s kamarády a rodinou! Hru předáme v Praze nebo v Brně!

  Máme pro tebe navíc každé dva týdny e-časopis DVTV a to na šest měsíců! Není nic jednoduššího než si pořídit naši odměnu! 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Speciální nabídka pouze pro stávající předplatitele DVTV Extra!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  35,97 €
  (890 Kč)
 • zostáva 12 z 100
  DVTV Extra časopis pro předplatitele + originální hrnek a plátěná taška DVTV s novým designem

  Už jsi členem DVTV Extra a chceš si ty nejlepší rozhovory i číst? Máme pro tebe každé dva týdny e-časopis DVTV a to na celý rok!

  Navíc dostaneš originální DVTV hrnek s novým designem. To vše ti v tašce DVTV EXTRA předáme v Praze a v Brně. A moderátoři ti poděkují ve speciálním videu, které následně zveřejníme na sociálních sítích.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Speciální nabídka pouze pro stávající předplatitele DVTV Extra!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,01 €
  (990 Kč)
 • zostáva 26 z 50
  DVTV EXTRA dárkový STARTER PACK - předplatné DVTV EXTRA na rok a časopis k tomu

  DVTV Extra Starter Pack jako dárek! Víš o někom, kdo má rád naše rozhovory, a chceš mu udělat radost? Tady je možnost!

  DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV a dárkový certifikát s podpisy moderátorů. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  72,34 €
  (1 790 Kč)
 • zostáva 7 z 20
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - 1. kolo a DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním studiu DVTV! Po prvním kole prezidentských voleb uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína, nebo limonády. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 14. ledna a rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist! 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  72,34 €
  (1 790 Kč)
 • zostáva 24 z 50
  DVTV EXTRA STARTER PACK do tašky!

  DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV a dárkový certifikát s podpisy moderátorů. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  To vše ti v originální tašce DVTV osobně předáme v Praze a v Brně.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,42 €
  (1 990 Kč)
 • zostáva 1 z 10
  DVTV Extra Prezidentská roadshow v Brně, setkání s moderátory a DVTV EXTRA STARTER PACK k tomu

  Bude mít Česko prezidentku, nebo prezidenta? Málokteré téma vyvolává tolik diskuzí jako právě volba hlavy státu. A v lednu to samozřejmě bude také zásadní téma pro DVTV. Uděláme vše proto, abychom vyzpovídali všechny kandidáty. 

  Mezi prvním a druhým kolem pak pro vás máme lahůdku - pojďte se s námi potkat v brněnském kině Scala, kde probereme prezidentskou volbu skrz naskrz.

  Takže ve čtvrtek 19. ledna v Brně ve Scale! Rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist!

  K tomu DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  80,42 €
  (1 990 Kč)
 • zostáva 6 z 25
  DVTV Extra ALL IN! Předplatné + e-časopis + originální hrnek + taška s novým designem

  DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  A k tomu dostaneš originální DVTV hrnek s novým designem.

  To vše ti v originální tašce DVTV osobně předáme v Praze nebo v Brně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  92,54 €
  (2 290 Kč)
 • zostáva 12 z 20
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - Dvojitá dávka a DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním studiu DVTV hned dvakrát - uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína nebo limonády. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 14. a 28. ledna. Rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist! 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  100,63 €
  (2 490 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Tour de Ostrava s Ostravákem Michaelem Rozsypalem

  Stále žijete v představě, že Ostrava je černé a nudné město? Nechte se přesvědčit místním rodákem o tom, že jde o barevné a moderní město plné kvalitní gastronomie, zajímavé architektury a kultury. Víte, že místní už dávno nechodí na Stodolní? Proč a kde jsou v Ostravě ty nejlepší restaurace, bary a kavárny?

  To vše se dozvíte během jednoho dne, kdy vás ostravský rodák Michael Rozsypal vezme na výlet, při kterém zapomenete na všechny mýty a předsudky. A při tom se od Michaela dozvíte spoustu "historek z natáčení" a zákulisí práce v DVTV a spolu můžete natočit dokumentární video z celého dne.

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  282,48 €
  (6 990 Kč)
 • zostáva 1 z 3
  Daniela Drtinová bez obalu o knize u knihy a kávy - druhá šance!

  Jedinečná šance zajít s Danielou na kávu a popovídat si nejen o knize Jako bych žila dva životy, ve kterém je rozhovorovou formou vyprávěn Danielin životní příběh. Probrat můžete i naši práci a to, jaký názor na svět naše moderátorka má.   

  K tomu DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  282,48 €
  (6 990 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Zažij den v DVTV - workshop s moderátory a týmem DVTV

  Chceš se podívat pod pokličku? Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou, Danielou, Michaelem a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,72 €
  (9 990 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Rozsypeš se s Rozsypalem?

  Rozhovor v DVTV s Michaelem Rozsypalem! Zajímá tě kultura, hudba nebo James Bond? Michael tě rád vyzkouší!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Vyzpovídej Martina Veselovského!

  Chceš se stát moderátorem DVTV? Troufneš si na Martina Veselovského? Tak tady je jedinečná možnost natočit rozhovor s Martinem v roli tvého hosta! Ptát se můžeš, na co chceš, přímo u nás ve studiu. Nebo můžeš odměnu pořídit jako dárek třeba pro školní třídu. 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Vyzpovídej Danielu Drtinovou!

  ​Chceš být moderátorem DVTV? Máš chuť si vyzkoušet, jaké to je, když se ptáš? Tak tady je šance! Jedinečná příležitost připravit a natočit rozhovor s Danielou Drtinovou, jehož moderátorem budeš ty! Ptejte se, na co chcete! Přímo ve studiu DVTV. 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Vyzpovídej Danielu Písařovicovou!

  Oblíbil sis naši novou moderátorku Danielu? Chceš ji vyzpovídat přímo ve studiu? Tady je šance na 20 minut, kdy se ptát budeš ty!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!  

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • zostáva 2 z 2
  Vyzpovídej Michaela Rozsypala!

  Dvacet minut s Michaelem, během kterých se budeš ptát ty. Nabízíme jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být moderátorem v té nejlepší internetové televizi. Tak jdi do toho! 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Hrdý podporovatel DVTV! Partner webu, e-časopisu a podcastů

  Tvoje jméno se objeví na našich sociálních sítích, fanoušci a diváci se dozvědí o tom, že jsi největší podporovatel nezávislé žurnalistiky v Česku. Nabízíme audio spot před podcasty DVTV - na celý měsíc, nejméně jednou denně - pro tebe, tvůj projekt, nebo tvoji firmu.

  Celý měsíc také reklamní banner na webu DVTV.cz, advertorial podle tvých podkladů v rozsahu dvou normostran v novém časopise DVTV.

  Moderátoři ti poděkují ve speciálním videu, které zveřejníme na Facebooku, YouTube a dalších sociálních sítích.

  Kdo dřív podpoří DVTV, ten si dřív vybírá období pro své partnerství.

  A k tomu získáš DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 889,88 €
  (121 000 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra Prezidentská roadshow v Brně

  Bude mít Česko prezidentku, nebo prezidenta? Málokteré téma vyvolává tolik diskuzí jako právě volby hlavy státu. V lednu to samozřejmě bude také zásadní téma pro DVTV. Uděláme vše proto, abychom vyzpovídali všechny kandidáty. 

  Mezi prvním a druhým kolem pak pro vás máme lahůdku - pojďte se s námi potkat v brněnském kině Scala, kde probereme prezidentskou volbu skrz naskrz.

  Takže ve čtvrtek 19. ledna v Brně ve Scale! 

  Rádi Vás zařadíme na náš guestlist!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  15,76 €
  (390 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV EXTRA STARTER PACK - předplatné DVTV Extra na půl roku a časopis k tomu

  DVTV Extra předplatné na půl roku a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  31,93 €
  (790 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV EXTRA STARTER PACK - předplatné DVTV Extra na rok a časopis k tomu

  DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  60,21 €
  (1 490 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV EXTRA STARTER PACK - předplatné DVTV Extra na rok a časopis k tomu

  DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  60,21 €
  (1 490 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - 1. kolo a DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním studiu DVTV! Po prvním kole prezidentských voleb uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína, nebo limonády. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 14. ledna a rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  72,34 €
  (1 790 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - finále! A DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním štábu DVTV! Po druhém kole prezidentských voleb uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína, nebo čehokoliv, co si budete přát. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 28. ledna. Rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  72,34 €
  (1 790 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - finále! A DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním štábu DVTV! Po druhém kole prezidentských voleb uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína, nebo čehokoliv, co si budete přát. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 28. ledna. Rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  72,34 €
  (1 790 Kč)
 • Vypredané!!
  Poslední šance! Derniéra hry pije pan prezident a DVTV STARTER PACK k tomu

  Exkluzivní možnost získat hru DVTV Pije pan prezident mezi posledními! Zbývají poslední kusy, tahle šance se už nebude nikdy opakovat. Zahrajte si DVTV doma, v hospodě, nebo s kamarády a rodinou! Hru vám předáme v Praze nebo v Brně!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  76,38 €
  (1 890 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra ALL IN! Předplatné + e-časopis + originální hrnek + taška s novým designem

  DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  A k tomu dostaneš originální DVTV hrnek s novým designem.

  To vše ti v originální tašce DVTV osobně předáme v Praze nebo v Brně.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  92,54 €
  (2 290 Kč)
 • Vypredané!!
  DVTV Extra Prezidentské pivo v Praze - Dvojitá dávka a DVTV Extra Starter Pack k tomu

  Pojďte se s námi potkat ve volebním studiu DVTV hned dvakrát - uvidíte živě vysílání a natáčení našich rozhovorů. Společně se sejdeme u piva, vína nebo limonády. Akce se koná na Praze 1 v sobotu 14. a 28. ledna. Rádi Vás zařadíme na náš VIP guestlist!

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-magazín s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  100,63 €
  (2 490 Kč)
 • Vypredané!!
  Daniela Drtinová bez obalu o knize u knihy a kávy

  Jedinečná šance zajít s Danielou na kávu a popovídat si nejen o knize Jako bych žila dva životy, ve kterém je rozhovorovou formou vyprávěn Danielin životní příběh. Probrat můžete i naši práci a to, jaký názor na svět naše moderátorka má.  

  K tomu DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  282,48 €
  (6 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Máte rádi DVTV? Zasoutěž si s Danielou Písařovicovou u kávy!

  Nejspíš ji znáte jako skvěle připravenou moderátorku z televizních zpráv nebo rozhovorů. A tak není divu, že se Daniela Písařovicová i ve vědomostních kvízech opravdu vyzná. Jestli se tedy nebojíte, můžete si zahrát s Danielou u kávy originální hru DVTV Pije pan prezident. A jistě se dozvíte i nějaké podrobnosti jak o práci televizní moderátorky a novinářky, tak ze zákulisí DVTV.

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  282,48 €
  (6 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Zažij den v DVTV - workshop s moderátory a týmem DVTV

  Chceš se podívat pod pokličku? Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou, Danielou, Michaelem a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,72 €
  (9 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Vyběhni s Martinem Veselovským

  Baví tě běhání? Chceš si u toho povídat třeba o naší práci nebo o tom, jak, proč, s kým a kdy běhá Martin? Nabízíme jedinečnou možnost užít si běžecký trénink nebo prostě jenom dvouhodinovku rychlé chůze. Slibujeme, že bude ve tvém tempu. Nebo v tempu, které dokážeme udržet....

  K tomu DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za dva týdny e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů. Navíc samozřejmě přístup ke zdrojovým videím i podcastům. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 
   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,72 €
  (9 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Zažij den v DVTV - workshop s moderátory a týmem DVTV

  Chceš se podívat pod pokličku? Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou, Danielou, Michaelem a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku.

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,72 €
  (9 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Zažij den v DVTV - workshop s moderátory a týmem DVTV

  Chceš se podívat pod pokličku? Ukážeme ti, jak funguje DVTV. Budeš s námi na denní poradě, zažiješ workshop s Martinem, Danielou, Danielou, Michaelem a editory DVTV. Uvidíš, jak se točí ty nejlepší rozhovory v Česku. 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV. 

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty vyšlo už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  403,72 €
  (9 990 Kč)
 • Vypredané!!
  20 minut s Martinem Veselovským

  Chceš si sednout do křesla pro hosta DVTV? Teď máš jedinečnou šanci. ​Martin Veselovský s tebou udělá rozhovor, ve kterém nebude mít slitování. 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 208,32 €
  (29 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Drcení s Drtinovou

  Mimořádná šance stát se hostem ve studiu Daniely Drtinové. Získej exkluzivní rozhovor, který tě rozebere. A možná zazní i něco o osobní integritě... 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 208,32 €
  (29 900 Kč)
 • Vypredané!!
  Události s Danielou Písařovicovou

  Baví tě rozhovory Daniely Písařovicové? Chceš se stát jejím hostem ve studiu? Teď je jedinečná šance! 

  A k tomu DVTV Extra předplatné na rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  První číslo e-časopisu rozhovorů s kandidáty už před prvním kolem prezidentské volby! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 211,96 €
  (29 990 Kč)
 • Vypredané!!
  Hrdý podporovatel DVTV! Partner webu, e-časopisu a podcastů

  Tvoje jméno se objeví na našich sociálních sítích, fanoušci a diváci se dozvědí o tom, že jsi největší podporovatel nezávislé žurnalistiky v Česku. Nabízíme audio spot před podcasty DVTV - na celý měsíc, nejméně jednou denně - pro tebe, tvůj projekt, nebo tvoji firmu.

  Celý měsíc také reklamní banner na webu DVTV.cz, advertorial podle tvých podkladů v rozsahu dvou normostran v novém časopise DVTV.

  Moderátoři ti poděkují ve speciálním videu, které zveřejníme na Facebooku, YouTube a dalších sociálních sítích.

  Kdo dřív podpoří DVTV, ten si dřív vybírá období pro své partnerství.

  A k tomu získáš DVTV Extra předplatné na jeden rok a nejméně jednou za měsíc e-časopis s přepisy hlavních rozhovorů a přístup ke všem interview bez reklam ve videu i v podcastech. Plus přednostní pozvánky na akce pořádané DVTV.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 889,88 €
  (121 000 Kč)