Rozjeďte s Bauesem bistro, výrobnu a nové produkty

Makám na dokončení bistra a výrobny v jednom. Vaše podpora mi pomůže projekt dotáhnout a rozjet. Těšte se na osobité asian fusion menu, výrobnu legendary sečuánského chilli oleje a nová dochucovadla. V pražské Libni na Kandertově 13. Tam se budem scházet!

Autor: Baues

 • Moje dochucovadla v novém kabátku <3

 • Vzpomínka na letní grilovačku

 • Baues objímá budoucí bistro. Kandertova 13.

 • Sečuánský chilli olej Chilli Křup

 • Jedno z prvních focení. Chilli Křup+zmrzka funguje

 • Moje děťátka! Novinky Knedlíčový Sós a Spice Mix

 • Borci z Never Enough a můj Tygr

 • Jemně pálí, hodně chutná

 • Ochutnávky pro všechny. Na trzích i festivalech

 • Infúze sečuánského pepře a habanera. Funky a říz

 • Hello beauty. Z focení merche

 • Chilli Křup a ústřice si velmi rozumí

 • Moje dochucovadla mají komplexní aroma

 • Festival na Novoměstské radnici a Ramen vejce

 • Architektonický návrh vnitřku bistra

 • Baues grill párty na MetroFarm

 • Prales. Filipíny. Ochutnal jsem.

 • Bůčkek na trhu

 • Originál a novinky

 • Přípravy

9 006 €
vybrané z 7 032 €

128%

128% splnené

228 ľudí prispelo

Komunita, Jedlo

Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 12.12.2022 v 09:41.

Zobraziť všetky odmeny

Aby vám neunikly žádné novinky o kampani a dalších dobrodružstvích, přihlašte se do newsletteru na baues.cz a sledujte mě na IG a FB.

Aktualizace kampaně a představení milníků (14.11.2022)

Po 17 dnech kampaně se nám podařilo dosáhnout prvního a velmi důležitého milníku kampaně. Skvělé, krásné, boží! Moc vám děkuju za podporu a důvěru. Kampaň tím, ale zdaleka nekončí! Věřím, že by se mohlo povést skvělé energie a rozjeté kampaně využít k tomu, aby se o bistru a mých dochucovadlech dozvědělo ještě víc lidí a radost z komplexních chuťových zážitků se šířila na nová místa. Pro přehlednost jsem připravil orientační milníky, abyste věděli na co se můžete dál těšit a k čemu mi vaše nákupy odměn pomohou. 

Je před námi víc jak polovina kampaně, nabídka odměn je výhodná a troufnu si říct i zábavná, tak pojďme do toho! 

 • Po pokoření prvního milníku máte stále šanci koupit moje stávající i nová dochucovadla za super ceny.
 • Když dosáhneme dalšího milníku, půjdou do produkce další skvělé odměny – bomba merch, speciální edice dochucovadel a jerky s Baues příchutěmi
 • A jestli křupneme i další milník uděláme si před bistrem zenovou zahrádku a připravíme kuchařské kurzy

Ještě jednou převeliké díky za to, co se děje! Pokud přemýšlíte, jak mi s tím vším ještě pomoci. Jedná se o klasickou sadičku aktivit – nákupte odměny, sdílejte, doporučujte doma, v hospodě nebo v práci. 

Pokud nechcete, aby vám nic v budoucnu uniklo přihlašte se také do newsletteru na WWW.BAUES.CZ.

Na úvod krátce o Bauesovi

Ahoj, jmenuji se Lukáš Bauer a říkají mi Baues. Jsem výrobce lahodného sečuánského chilli oleje a kuchařský dobrodruh. Olej už několik let vyrábím a prodávám na různých místech v Praze a po celé republice. Lidé můj produkt milují, a to mě žene dopředu. Před časem jsem získal prostor na Kandertově 13 v pražské Libni, kde to chci s vaší pomocí rozjet na úplně nové úrovni.

Pokud máte rádi příběhy a blábolení stejně jako já, tak na konci detailního popisu najdete sekce, které přibližují začátky mého dobrodružství a také víc o tom, kdo jsem.

Co je můj cíl?

Několik měsíců pracuji na úpravě prostoru, vybavení kuchyně a přípravě prostor pro malé bistro, výrobnu a koloniál, kde budu lidem nabízet skvělý a zábavný jídla, který se dají charakterizovat jako asian fusion s Baues twistem. Macatý gyoza knedlíčky, nudličky a polívčičky a sezónní záležitosti. V Baues Bistru budu také vyrábět a prodávat svoje parádní dochucovadla a mít několik regálů s vybranými produkty od spřátelených a zajímavých producentů. Občas se také můžete těšit na supper club, tedy zážitkové večeře pro skupinky 10 - 12 lidí.

Proč to všechno dělám?

Miluju vaření a jídlo. Je to pro mě pomyslný prostor, ve kterém se můžu plně projevit. Nechávat se unášet flow, užívat si chvilky teď a tady, když krájím, obracím rýži na pánvi nebo chutnám a dochucuji jídlo. Je to způsob komunikace se světem i lidmi okolo stolu. Univerzální jazyk, kterému všichni rozumí a který vyvolává libé reakce. Jídlo má moc otvírat srdce i mysl, dělat radost, propojovat a inspirovat. A já věřím tom, že komplexní a dobrodružné chutě mých produktů a kuchařských kreací tomu mohou příspět (a udělat svět lepším místem).

Odměny

Chci vám nabídnou možnost si u mě nakoupit dopředu a tím podpořit finální fázi dokončování prostoru. Vaše nákupy mi pomůžou pořídit některé technologie do výroby, umožní mi dotáhnout produkci nových produktů a umístit Baues Bistro na mapu míst, kam se chodí za jídlem a zážitky. Pomáháte mi vytvořit domov pro chuťová dobrodružství, která s vámi budu radostně sdílet. 

Chystám pro vás spoustu odměn, které vám přinesou radost do bříška, inspiraci a zážitky do života nebo styl do šatníku. Odměny se skládají z nabídky klasických a nových dochucovadel, voucherů do bistra, zážitkových večeří a zážitků se mnou. Další odměny mohou přibývat.

Trio premiových dochucovadel. Originál a novinky.

Otevření bistra a výrobny je pro mě významný milník, o změnách které jsou s tím spojené se dočtete níže v příběhu. Pro ty, kteří mě znají - měním etikety a vzhled, charakter a filozofie produktů zůstává. Tedy komplexní a zajímavé chutě a chuťová dobrodružství.

Baues Bistro najdete na Kandertova 13, Libeň, kousek od zastávky U Kříže, kousek od Palmovky nebo Bulovky.

Bauesův Chilli olej = Chilli Křup

Klíčový produkt sečuánský chilli olej, na kterém to celé začalo, dostává nové jméno, abych i pro neznalé zdůraznil to, co na něm máme všichni rádi - přece křupavé částečky. Napište mi, jak se vám to líbí. Baví vás Chill Křup? :)

Chilli Křup je univerzální dochucovadlo inspirované tradiční čínskou recepturou. Jeho předností je jemná pálivost a komplexní chuťový profil. Jde o za tepla, hromadou koření, výrazně aromatizovaný olej, který obsahuje velké množství křupavé směsi složené z chilli, sezamu, soli, cukru a sečuánského pepře. Lze jím pokapat prakticky cokoliv a lidé tak činí. Přístupné i těm, kteří se vyhýbají pálivému. Způsobuje závislost a přináší radost do života. Jednou skleničkou zvládnete dochutit i víc než sto jídel.

Knedlíčkový Sós

Novinka číslo jedna je Knedlíčkový Sós. Dochucovadlo, které v sobě nese aromata a jemnou pálivost chilli oleje a snoubí je s rafinovanou sojovko-brnivo-sladko-kyselou dimenzí. Skvělá věc na knedlíčky, ale myslím, že to se Sósem dopadne jak s Chilli Křupem - budete si ho dávat na všechno.

Ou, Mami! Spice Mix

Ou, Mami! Spice Mix je hravý název pro hravou směs koření. Charakter směsi je postaven tak, aby ovoněl, trochu pošimral díky jemné pálivosti a sečuánskému pepři a dodal umami spodek díky ingrediencím, které jej přirozeně obsahují. Ou, mami! Mňami!

 

Koncept bistra

Nějak přirozeně mi k srdci přirostly asijské kuchyně se svými chutěmi, technikami i kompozicemi jídel. Vždyť i můj chilli olej je inspirovaný tradiční čínskou recepturou. Tedy v bistru se budu primárně zaměřovat na asian fusion s osobitým twisem a hlubokými sympatiemi ke streetfoodu. To je základní východisko. Finální menu je ještě ve vývoji, ale můžu naznačit směr. Věci půjdou postupně, ale ať víte, na co se máte těšit. Klidně mi napište, co bych měl určitě na start zapojit.

 • Bůčková miska - můj streetfoodový bestseller uhlazený do bistro verze.
 • King a Imperial Gyoza - velké a obrovské gyozy s vymazlenými náplněmi. Respekt k tradičním recepturám společně s inovativními kombinacemi.
 • Nudle, nudle, nudličky - v různých formách, v různých druzích, ve stir-fryi nebo zabalené v omáčce. 
 • Turbo Fried Rice - miluju smaženou rejži a vím, že se se to dá oturbit o něco víc než je člověk běžně zvyklý. A tak to mám taky naplánované.
 • Fermenty a pikle - fermenotvané mustard leaves jak v zapadlé vietnamské vesničce, fermentovaná mrkvička a nebo starý dobrý kimčátko? To taky bude.
 • Privátní večeře - servírované family style, s větší hravostí a experimenty. Tempurový sen, veganský bůček, ústřice…tady je spousta možností!
 • Omáčky - Baues Bistro je také místo, kde budou vznikat moje dochucovadla, takže na stolech a v regálech toho bude opravdu dostatek. Na pokapáníčko jídla u mě nebo skleničky s sebou na vlastní dobrodružství doma.

Pojďte do toho se mnou! Bude to jízda!

Budu vám za to kosmicky vděčnej. Vaše energie a nákupy mi zásadně pomůžou rozjet úplně novou kapitolu mého příběhu. A upřímně věřím, že to vygeneruje spoustu radosti pro mě i pro vás.

Pro zvídavé: Pojďte mrknout na to, co se chystá a co se děje

Z produktu Baues Chilli Oil se stává značka Baues. S tím jsou naplánované změny loga a toho, jak moje značka vypadá navenek. Jak se vám to líbí? 

Produktů bude přibývat, vzniká bistro a pevný domov pro moje chuťová dobrodružství. Baues to jsou prémiová dochucovadla, bistro a cateringy. Na všechno se moooc těším. 

Pro zvídavé: Jak to všechno začalo (zkrácená verze)

 • 2019 - prvních 100 objednávek při prokrastinaci v kanclu
 • 2020 - víkendová práce na trzích a výroba paralelně s prací v marketingové agentuře
 • 2021 - odlepení se z kancelářské židle, účast v Masterchefovi, první provozovna na Spořilově
 • 2022 - objevilo se místo pro provozovnu v Libni, začátek aktuální fáze

První trhy na Kulaťáku 2019.

První produktobvé focení.

3 tuny materiálu v provozovně na Spořilově. Poctivě vynošeno do prvního patra. :D

Pro zvídavé: Kdo jsem?

Jmenuji se Lukáš Bauer, ale všichni mi říkají Baues. Jsem kluk z Náchoda, co ho vždycky bavilo zkoumat život, usilovat o dobro, protože jsem skaut a zažívat dobrodružství. Po gymplu jsem dělal vejšku v Brně, kde jsem zkoumal lidskou společnost a teorii komunikace. A také začal kultivovat lásku k vaření. Od dob sojových kostek s mraženou zeleninou, kouzelných bramboráků a hluboce pravdivých výrokůmého kamaráda Martina, o tom: „že na tvaru zeleniny záleží“, je to už docela dlouho, ale vášeň zůstala, prohloubila se a dokonce se materializovala v tom, co teď dělám. Ja su tak štastné!

Od gymplu jsem také rád cestoval. Nejradši netradičně, na punk a s minimem plánů. Při svých výletech po světe jsem se se potkal se spoustou zajímavých charakterů, navštívil krásná i nebezpečná místa a ochutnal snad všechno, co jsme mohl. Zážitky, nové zkušenosti a inspirace mě vždycky nabíjely energií a přinášely mi pocit, že žiju. Otevřená hlava, otevřená duše, otevřená pusa, to jsou elementy, životní filozofie, kterou vpravuju do své každodennosti i podnikání.

Ochutnat trošku jetý jamón s hipíkama v galicijských horách, nechat si namíchat pisco sour od peruánského spolubydlícího Wilberta - na zážitky s caipiroškou od brazilce Tiaga si nepamatuju, dát si první balut v životě s filipínskejma klukama na předměstí Iloilo, srknout mořskýho ježka na thajský pláži, protože jsem to viděl na youtubu, vyhrabávat mušle na panamský pláži kusem vyplavený sandály a vařit pak pastu pro celej hostel, trhat avokáda a pomela ztracenej v džungli a ochutnávat něco, co si myslíte, že je zázvor a pak vám z toho napuchne pusa a vy jste pořád za soumraku v tý džungli - tak to mě vždycky bavilo. Vedle toho si rád všímám kuchařských technologií a strategií, které se s lokálními kuchyněmi pojí a pak s to zkoušim u sebe na pánvičce.

Pro zvídavé: Kuchařská dobrodružství, aneb moje pánvičkové Síí-Víí-čko

Víte, je to klikatá a barevná cesta, na který se zažije spousta věcí. Aneb když to člověk zkouší dveřma, oknem, komínem, přes zábradlí nebo po žebříku, hlavní je, že se dostane k plotně. :)

 • Vaření pro zapadlý surfařský hostel v Panamě 2018
 • Stáž v baru Cobra 2020
 • Krátká účast v Masterchefu 2021
 • Pop-up večerní menu bar Cobra září 2021
 • Pravidelný výdej Bůčkové misky na foodfestech a trzích 2022
 • Testovací private dinig na staveništi v bistru - sedm chodů pro 12 lidí září 2022
 • Zajištení všeho jídla na Netopýr Bikefestu v Unhošti pro 1000 lidí září 2022 (Bůček si dal i Kapitán Demo, a prej dobrý:))
 • To be continued....

Aktuality

1.3.2023 Čaues Baues! Olej na hlavě, otevřené bistro a radost!

Čaues Baues, přátelé! Po delší odmlce vám chci napsat s aktualizacemi. Oslava života a úspěchu Na úvod vám chci ještě jednou všem poděkovat za podporu. Dokázali jsme to, bistro je on-line. Já na to koukám jak péro z gauče, zažívám úplně novou kapitolu v životě a děje se to, co jsme říkal v info…

Viacej

13.12.2022 Čaues Baues! Povedlo se to – velmi! Organizační info k odměnám

Čaues Baues, zdravím vás všechny! Včera skončila kampaň a povedlo se vybrat přes 200 tisíc. Wow! Je to skvělé a mám z toho velkou radost. Velmi vám všem děkuju za podporu! Byla to jízda a hlavně teprv bude! Včera když jsem si procházel seznam podporovatelů, tak jsem si uvědomil, jak moc se na to…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 8
  Fandím Bauesovi a jeho snu!

  🙏 Podpořte mě, jen tak, pro dobrý pocit. Pomáháte mi splnit si sen!

  Částku můžete libovolně navýšit. Za vaši podporu moc děkuju!

  Poděkování zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  6,03 €
  (150 Kč)
 • predané 30
  Chilli olej Chilli Křup Originál + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  Ochutnejte delikátní chilli olej (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. Tímto olejem začalo celé Bauesovo chuťové dobrodružství.
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,65 €
  (290 Kč)
 • predané 4
  Fandím Bauesovi + digitální kuchařská brožurka

  🙏 Podpořte projekt a získejte navíc 📕 malou kuchařku s Bauesovými recepty, triky a příběhy.

  Půjde o moji edukativně literární prvotinu obsahující minimálně 10 receptů, tipy a triky k surovinám a technologiím vaření. Dílo bude obohaceno o vzpomínky z cest po celém světě.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  12,06 €
  (300 Kč)
 • zostáva 13 z 15
  Chuťový funk balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x Infuze sečuánského pepře (200 ml) 💥
  • 1x Ume sůl (40 g) 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,06 €
  (350 Kč)
 • predané 4
  Chilli olej Chilli Křup Originál + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  Ochutnejte delikátní chilli olej (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. Tímto olejem začalo celé Bauesovo chuťové dobrodružství.
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕 

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  ​Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  15,67 €
  (390 Kč)
 • zostáva 29 z 30
  Pošušňání v Baues Bistru 500

  Získejte voucher v hodnotě 500 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho dvě jídla a domácí limča. Ideální volba pro dva.1x voucher 500 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  20,09 €
  (500 Kč)
 • predané 30
  Chilli Křup Originál + Cibule a Česnek + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  Ochutnejte delikátní dochucovadlo (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. V originální verzi a ve verzi se spoustou cibule a trochu česneku. 
  • 1x chilli olej Chilli Křup Originál 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup Cibule a česnek 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕 

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.
   

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  23,31 €
  (580 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Vstup na jarní párty před Baues Bistrem vol. II

  Před bistrem je palouček a na něm stromy a pod nimi mám v plánu udělat akcičku s příchodem pěkného počasí.
   
  • 1x vstup na párty vč. jídla a pití 🍜🎉
  Chcete být u toho? Dát si specialitky z grillu, pobavit se a ozkoušet atmošku? 

  Nákup vám zaručí dvě jídla a dva alko/ nealko drinky.

  Akce proběhne dubnu či květnu, až bude počasí a pohoda.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,11 €
  (600 Kč)
 • predané 3
  Chilli Křup Originál + Cibule a Česnek + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  Ochutnejte delikátní dochucovadlo (300 ml) vyznačující se jemnou pálivostí a komplexním chuťovým profilem. V originální verzi a ve verzi se spoustou cibule a trochu česneku. 
  • 1x chilli olej Chilli Křup Originál 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup Cibule a česnek 🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  ​Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  27,33 €
  (680 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Vánoční balíček + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x chilli olej Chilli Křup malý (160 ml) 🤤
  • 1x chilli olej Chilli Křup cibule a česnek malý (160 ml) 🤤
  • 1x Infuze sečuánského pepře (200 ml) 💥
  • 1x Ume sůl (40 g) 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕
  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,15 €
  (800 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  EARLY BIRD: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %
   
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně.

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  36,17 €
  (900 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  38,58 €
  (960 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  Pošušňání v bistru 1000

  Získejte voucher v hodnotě 1000 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho čtyři jídla a domácí limča. Ideální volba pro rodinku, oběd s kolegy nebo posezení s přáteli.
  • 1x voucher 1000 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,78 €
  (990 Kč)
 • zostáva 7 z 8
  S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA II.

  Pojeďte se mnou do Sapy. Vezmu vás na moje oblíbená a méně známá místa pro jídlo i nákupy.
  Víte, kde se dobře nakupují čínské ingredience? Kde mají nejlepší Bahn Xeo na planetě nebo kde nakoupit za kilo bylinek, že se vám to nevejde do tašky? A už jste zkoušeli mušlové snacky nebo nejlepší kachní pařát? Ne? Tak mužem. :)

  1x voucher na dobrodružství v SAPĚ 😋🦐🤷‍♂️🐣😮

  Hupsnem do dodávky, probereme život, kulinářské vášně a zapáleně prodiskutujeme všechno, co ochutnáme. I s cestou je to výlet na 4-5 hodin.

  Zvu vás na oběd nebo dva, podle toho jak se nám bude chtít.

  Cena je nastavena za jednu osobu. Pokud vás pojede víc, víc si to užijeme. Do dodávky se vejdou čtyři lidi. Když vás bude víc, je potřeba aby se část lidí dostala na místo po vlastní ose.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Bude následovat domluva termínu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,20 €
  (1 100 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  EARLY BIRD: Plakát Tygr SEND NOODS! + věnování a recept na přání

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 35 %
   
  • 1x Velký plakát s tygrem SEND NOODS. Digitální tisk. Rozměr cca 70x50. 🐯

  S věnováním a sepsaným receptem na přání na druhé straně plakátu.

  Vyzvednutí v Praze bez příplatku na adrese Kandertova 13, nebo doručení přes Zásilkovnu. V tom případě prosím navyšte částku v druhém kroku nákupu o 200 Kč pro pokrytí poštovného. Máte moji neutuchající vděčnost!

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  64,30 €
  (1 600 Kč)
 • zostáva 4 z 6
  Kachlička slávy III. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete dát něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,37 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  EARLY BIRD: 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  124,57 €
  (3 100 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  EARLY BIRD: Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (DORUČENÍ PO VÁNOCÍCH)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup 12 ks 🤤🤤🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  V ceně je zahrnuto poštovné. Doručení balíčku nestihnu před Štědrým dnem, expedici ale zahájím hned po skončení kampaně. 

  Doručení proběhne přes Zásilkovnu. Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  ​Vyzvednutí v bistru po novém roce také možné. Pište do poznámky.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  124,57 €
  (3 100 Kč)
 • zostáva 10 z 10
  Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup (300 ml) 12 ks 🤤🤤🤤
  Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem. 

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  144,67 €
  (3 600 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI) 

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  152,70 €
  (3 800 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  EARLY BIRD II: Baues vaří večeři u vás doma

  EARLY BIRD II - zvýhodněná cena o 1 000 Kč

  Chcete mě k vám domů? Přejete si zažít zábavný večer, užít si dobré jídlo nebo se mě zeptat na nějaká tajemství? Já jsem pro!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu u vás doma pro 4-6 osoby 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Neformálně lazený večer, možnost zapojit se do procesu a zábava 🎉

  Připravím večeři pro skupinku 4-6 lidí, případně podle dohody. 4 chody či  podle dohody. Nastavení večera je neformální, takže bude jen na vás jak si to budete chtít užít. Chcete sedět a hlavně se bavit s příteli, není problém. Chcete zjistit, co do těch jídel dávám a jak se to dělá. Paráda. Vemte zástěru a já vás zasvětím.

  V okruhu 50 km okolo Prahy cesťák neřešíme. Když by to bylo dál budeme se muset dohodnout na nějakém navýšení ceny. Díky za pochopení. A to si pište, že rád zajedu do Chomutova, Vimperka, Hradce Králové nebo Brníčka!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  241,11 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁


  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  241,11 €
  (6 000 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  FIRMY A OSLAVY: Brunch až pro 12 osob - ideální pro firmy a týmy

  -Sezónní brunch servírovaný family style. Sladké i slané v asian fusion stylu. Skvělá volba pro týmové ráno nebo partu labužníků.
  • 1x voucher pro skupinu 12 lidí na bohatý brunch 🍳👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Welcome drink 🍹
  • Domácí limča 🥤
  • Dáreček 🎁

  Mango sticky rice, volská oka s chilli olejem nebo Bahn Xeo závitky? To je jen pár příkladů toho, s čím se na brunch menu můžete potkat. 

  Součástí ceny je welcome drink, domácí limča a malý dáreček.

  Pokud by vás chtělo přijít o trochu víc, tak se to také zvládne. Detaily upřesníme v následné komunikaci.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  385,77 €
  (9 600 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Zážitková večeře až pro 12 osob - vaří pro vás Baues

  Zážitkový večer s pokrmy servírovanými family style. Na menu čekejte 6 a více chodů zahrnující Bauesovi klasiky, sezónní inspirace a hedonistické kompozice.
  • 1x voucher na zážitkovou večeři o 6 chodech pro 12 lidí 🍖👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Gin&Tonic salát, játrové bahn mi, plněné tofu skins, gyoza knedlíčky nebo double fried pork and more... To jen, abyste si udělali představu.

  Součástí ceny je welcome drink a malý dáreček.
  V rámci pitného režimu budou dostupná výborná moravská vína a bežné alko i nealko nápoje.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  602,77 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  FIRMY A OSLAVY: Catering pro firmy nebo menší akce

  Catering je v základu nastaven pro 50 lidí a dvě hlavní jídla plus dezert nebo polévka. Pokrm s masem - např. legendární Bauesův grilovaný bůček, salát nebo vegetarian jídlo - např. bohatý salát se smaženým tofu a polévka nebo dezert.
  • 1x jídlo s masem pro 50 lidí 🍖🥓
  • 1x jídlo vegetariánské nebo salát pro 50 lidí 🥗🍆
  • 1x dezert nebo polévka pro 50 lidí 🍰

  Samozřejmě bude možné se dohodnout na úpravě podle vašich představ tak, aby vám to vyhovovalo. Máte na akci méně lidí nebo chcete štíhlejší menu - není problém přidáme třeba ústřice nebo fresh tempuru! Je vás víc a stačila by nám bůčková mísa. Samozřejmě dohodneme, vymyslíme!

  Můžete se těšit silné chutě, solidní streetfoodovou atmosféru a lidi, kteří milují to, co dělají.

  Poděkování a voucher pro catering zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 205,55 €
  (30 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  FIRMY A OSLAVY: Catering pro firmy nebo větší akce

  Catering je v základu nastaven pro 100 lidí a dvě hlavní jídla plus dezert nebo polévka. Pokrm s masem - např. legendární Bauesův grilovaný bůček, salát nebo vegetarian jídlo - např. bohatý salát se smaženým tofu a polévka nebo dezert.
  • 1x jídlo s masem pro 100 lidí 🍖🥓
  • 1x jídlo vegetariánské nebo salát pro 100 lidí 🥗🍆
  • 1x dezert nebo polévka pro 100 lidí 🍰

  Samozřejmě bude možné se dohodnout na úpravě podle vašich představ tak, aby vám to vyhovovalo. Máte na akci méně lidí nebo chcete štíhlejší menu - není problém přidáme třeba ústřice nebo fresh tempuru! Je vás víc a stačila by nám bůčková mísa. Samozřejmě dohodneme, vymyslíme!

  Můžete se těšit silné chutě, solidní streetfoodovou atmosféru a lidi, kteří milují to, co dělají.

  ​Poděkování a voucher pro catering zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  2 411,09 €
  (60 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Pošušňání v Baues Bistru 500

  Zvýhodněná cena o 10 %

  Získejte voucher v hodnotě 500 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho dvě jídla a domácí limča. Ideální volba pro dva.
  • 1x voucher 500 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,08 €
  (450 Kč)
 • Vypredané!!
  Vstup na jarní párty před Baues Bistrem

  Před bistrem je palouček a na něm stromy a pod nimi mám v plánu udělat akcičku s příchodem pěkného počasí.
  • 1x vstup na párty vč. jídla a pití 🍜🎉

  Chcete být u toho? Dát si specialitky z grillu, pobavit se a ozkoušet atmošku? 

  Nákup vám zaručí dvě jídla a dva alko/ nealko drinky.

  Akce proběhne dubnu či květnu, až bude počasí a pohoda.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,11 €
  (600 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  32,15 €
  (800 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Pošušňání v bistru 1000

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 10 %

  Získejte voucher v hodnotě 1000 Kč na jídlo a pití v Baues Bistru. Vejdou se vám do toho čtyři jídla a domácí limča. Ideální volba pro rodinku, oběd s kolegy nebo posezení s přáteli.
  • 1x voucher 1000 Kč na konzumaci v bistru 🍜

  Těšte se na jídla jako z labužnického snu o asijský chuťových eskapádách. Šťavnatý bůček, nudličky, tip ťop salátky a fermenty. Vyberou si i vegetariáni a vegani.

  A samozřejmě neomezená konzumace Bauesových dochucovadel!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  36,17 €
  (900 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD II: Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD II - zvýhodněná cena o 10 %
  • 1x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 1x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 1x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥

  Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  36,17 €
  (900 Kč)
 • Vypredané!!
  S Bauesem za dobrodružstvím do tržnice SAPA

  Pojeďte se mnou do Sapy. Vezmu vás na moje oblíbená a méně známá místa pro jídlo i nákupy.
  Víte, kde se dobře nakupují čínské ingredience? Kde mají nejlepší Bahn Xeo na planetě nebo kde nakoupit za kilo bylinek, že se vám to nevejde do tašky? A už jste zkoušeli mušlové snacky nebo nejlepší kachní pařát? Ne? Tak mužem. :)

  1x voucher na dobrodružství v SAPĚ 😋🦐🤷‍♂️🐣😮


  Hupsnem do dodávky, probereme život, kulinářské vášně a zapáleně prodiskutujeme všechno, co ochutnáme. I s cestou je to výlet na 4-5 hodin.

  Zvu vás na oběd nebo dva, podle toho jak se nám bude chtít.

  Cena je nastavena za jednu osobu. Pokud vás pojede víc, víc si to užijeme. Do dodávky se vejdou čtyři lidi. Když vás bude víc, je potřeba aby se část lidí dostala na místo po vlastní ose.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Bude následovat domluva termínu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,20 €
  (1 100 Kč)
 • Vypredané!!
  Kachlička slávy + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,37 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Kachlička slávy II. + jídlo v bistru + digitální kuchařská brožurka

  Získejte čestné místo v Bauesově bistru. Vaše jméno bude zvěčněno na jedné z interiérových kachliček.

  Po dohodě můžeme přidat vzkaz, moudro nebo smajlíka.

  Až se příjdete pokochat tou nádherou, tak si u toho můžete něco dobrého z menu.
  • 1x Kachlička s vaším jménem a textem 😎
  • 1x voucher jídlo v bistru 🍜
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Brožurka, voucher a poděkování dojdou e-mailem. Tam také domluvíme co a jak s kachličkou.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  80,37 €
  (2 000 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Box Chilli Křup (12 ks) + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  12x chilli olej Chilli Křup (300 ml) pro celou rodinu, hardcore fans a evangelizátory. Pokud chcete mix 6x Originál a 6x Cibule a česnek, pište do poznámky.
  • 1x Krabice chilli oleje Chilli Křup (300 ml) 12 ks 🤤🤤🤤
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem. 

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  120,55 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: 4x Trio premiových dochucovadel + digitální kuchařská brožurka (VYZVEDNUTÍ PŘED VÁNOCI)

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 15 %

  Pro rodiny, gurmánské partičky, evangelizátory či chataře.
  • 4x chilli olej Chilli Křup (300 ml) 🤤
  • 4x Knedlíčkový Sós (300 ml) NOVINKA 💥
  • 4x Ou, Mami Spice Mix (300 ml) NOVINKA 💥
  • Součástí ceny je Bauesova kuchařská brožurka v digitální podobě s 10 recepty, tipy a příběhy z cest. Věřím, že vás brožurka přinese hodnotu a zábavu. 📕

  Vyzvednutí před Vánoci v Praze. V bistru na adrese Kandertova 13 nebo na trzích po Praze, kde budu těsně před Vánoci - bude upřesněno.

  Brožurka a poděkování dojdou e-mailem.

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  120,55 €
  (3 000 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 1 000 Kč

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,92 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Baues vaří večeři u vás doma

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 2 000 Kč

  Chcete mě k vám domů? Přejete si zažít zábavný večer, užít si dobré jídlo nebo se mě zeptat na nějaká tajemství? Já jsem pro!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu u vás doma pro 4-6 osoby 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Neformálně lazený večer, možnost zapojit se do procesu a zábava 🎉

  Připravím večeři pro skupinku 4-6 lidí, případně podle dohody. 4 chody či  podle dohody. Nastavení večera je neformální, takže bude jen na vás jak si to budete chtít užít. Chcete sedět a hlavně se bavit s příteli, není problém. Chcete zjistit, co do těch jídel dávám a jak se to dělá. Paráda. Vemte zástěru a já vás zasvětím.

  V okruhu 50 km okolo Prahy cesťák neřešíme. Když by to bylo dál budeme se muset dohodnout na nějakém navýšení ceny. Díky za pochopení. A to si pište, že rád zajedu do Chomutova, Vimperka, Hradce Králové nebo Brníčka!

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,92 €
  (5 000 Kč)
 • Vypredané!!
  Privátní večeře v bistru pro čtyři osoby

  Přijďte do Baues Bistra s přáteli nebo rodinou na soukromou večeři v intimní atmosféře. Těšte se na čtyřchodové kreativní menu. Složení menu podle sezóny a preferencí hostů. Ale tu tempuru byste si měli dát!
  • 1x voucher na čtyřchodové menu pro 4 osoby + 2 lahve skvělého moravského vína 🍜👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Pokud byste chtěli přijít třeba v pěti nebo šesti lidech navyšte částku o 1500 Kč za každou osobu. Vše pak následně dohodneme při specifikaci data a preferencí.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  241,11 €
  (6 000 Kč)
 • Vypredané!!
  EARLY BIRD: Zážitková večeře až pro 12 osob - vaří pro vás Baues

  EARLY BIRD - zvýhodněná cena o 2 000 Kč

  Zážitkový večer s pokrmy servírovanými family style. Na menu čekejte 6 a více chodů zahrnující Bauesovi klasiky, sezónní inspirace a hedonistické kompozice.
  • 1x voucher na zážitkovou večeři o 6 chodech pro 12 lidí 🍖👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧
  • Dáreček 🎁

  Gin&Tonic salát, játrové bahn mi, plněné tofu skins, gyoza knedlíčky nebo double fried pork and more... To jen, abyste si udělali představu.

  Součástí ceny je welcome drink a malý dáreček.
  V rámci pitného režimu budou dostupná výborná moravská vína a bežné alko i nealko nápoje.

  Poděkování a odměnu zašlu e-mailem. Tam také dohodneme detaily.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  522,40 €
  (13 000 Kč)