Láďa Latka A trio - Debutové album

Debutové album kapely Láďa Latka A trio. Písničky, které si zaslouží nebýt zapomenuty. S vaší laskavou pomocí je nahrajeme ve studiu.

 • Koncert v Žižkárně

 • Koncert v Žižkárně, předskočili jsme Wohnoutům

 • Natáčení videoklipu

 • Promo focení 1

 • Promo focení 2

 • Promo focení 3

 • Promo focení 4

3 894 €
vybrané z 2 661 €

146%

146% splnené

100 ľudí prispelo

Hudba, Umenie

České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo...

To bylo tenkrát, když se Láďa před 30 lety zamiloval do Nirvany, Pixies, Sonic Youth a taky třeba Karla Kryla... a kytary. Později působil v rockových kapelách s undergroundovým laděním, aby se po letech opět vrátil k písničkářství. V roce 2016 vydal své debutové album Terapie láskou. Nedlouho poté se k němu přidal houslista Tomáš, potom i bubeník Pavel a minuý rok doplnil kapelu basák Honza. Teď už jsou komplet, stejně jako jejich písničky, které si určitě zaslouží, aby se dostaly k širšímu publiku.

Kdo jsme?

Jsme folkrockový kluci z Českých Budějovic. Kapelu máme ve složení nástrojů kytara, basová kytara, elektrické housle a bicí. Písničky jsou naše autorské, všechny texty jsou české, a tak bude určitě hezké, až si je budete zpívat s námi. Studio, ve kterém budeme točit se jmenuje MKP Production and Recording Studio. Je nám známé, všemi oblíbené, ověřené a profi. Jak to víme? Právě tam Láďa natočil desku Terapie láskou. A tak křičíme: "Bez vás to nepůjde! Pojďme si udělat společnou radost!" Pomůžete nám? Děkujeme vám!

Ukázky z YouTube

Proč to děláme?

Máme rádi muziku a baví nás to moc! A proto bychom veškeré vybrané peníze použili na natočení desky s profesionálním zvukem ve studiu MKP Production and Recording Studio pod taktovkou Petra Michala.

Deska bude obsahovat deset písniček, které hrajeme na koncertech a moc si přejeme je mít nahrané a šířit je prostřednictvím hudebních nosičů mezi vás. Písničky jsou rozmanité, k tanci a k poslechu jako dělané.

Aktuality

6.12.2021 Neváhejte, vybírejte, dnešní nová odměna je opravdu za odměnu.

Držte si klobouky, je tady další přidaná odměna! A ta rozhodně nemůže zůstat bez odezvy! Kdo Tomáše zná, určitě nám dá za pravdu, kdo ho nezná, ten má možnost poznat jeho multitalent. Je to muzikant, zpěvák a herec v jedné osobě! A mejdan s jeho hudebním doprovodem je sázka na jistotu!

Viacej

29.11.2021 PŘIDALI JSME DO VÝBĚRU ODMĚN DALŠÍ DVĚ PECKY

Čas neúprosně běží a my s ním! PŘIDALI JSME DO VÝBĚRU ODMĚN DALŠÍ DVĚ PECKY. Co na ně říkáte? Chceš zkusit otužování, ale nemáš k sobě parťáka, který by se šel ponořit s Tebou? Tak přesně pro Tebe je přidaná odměna jako dělaná. Jednorázový ledový ponor s Láďou Tě nakopne a nenechá rozhodně k…

Viacej

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 13 Příspěvek pro dobrý pocit

  Pošli nám jakýkoliv příspěvek jen tak, pro radost. Naší i tvoji, takže radost dvojí.
  Částka jde v druhém kroku libovolně navýšit. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,09 €
  (100 Kč)
 • 17 Vstupenka na křest

  Vstupenka na křest, který proběhne na jaře příštího roku (dle situace virové) v Českých Budějovicích. Termín se dozvíš včas a budeš automaticky napsán na guest list u vstupu. Rádi Tě uvidíme!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  6,14 €
  (150 Kč)
 • 6 MP3 ke stažení

  Nemáš už doma cédé přehrávač? Písničky ke stažení ve formátu MP3 budeš mít k dispozici na odkazu, který Ti zašleme hned, jak bude album hotové.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  10,24 €
  (250 Kč)
 • 5 CD

  Máš rád, když si můžeš desku ošahat? Právě pro Tebe je tahle odměna jako dělaná. CD Ti zašleme poštou nebo předáme osobně v Českých Budějovicích, poštovné je samozřejmě v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  12,28 €
  (300 Kč)
 • 17 CD + vstupenka na křest

  Akční balíček, tzv. 2v1. CD Ti bude předáno osobně na křtu desky v Českých Budějovicích.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  16,38 €
  (400 Kč)
 • 19 CD s podpisem a osobním věnováním

  Líbí se Ti, když jsou věci osobní? Právě pro Tebe je připravená tahle odměna. Jen a pouze Tobě bude věnované CD s podpisem celé kapely. CD Ti zašleme poštou nebo předáme osobně v Českých Budějovicích, poštovné je samozřejmě v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  20,47 €
  (500 Kč)
 • 9 Děkovná píseň s originální hudbou a textem

  Bude to oříšek, ale pro Tebe to uděláme fakt rádi! Odměnu Ti zašleme formou odkazu na MP3 na Tebou zvolenou virtuální adresu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  40,94 €
  (1 000 Kč)
 • 2 Otužování se zpěvákem Láďou

  To je výzva! Pojď  překonat svoje limity, vystup ze své komfortní zóny a ponoř se s Láďou do ledové řeky Vltavy v Českých Budějovicích. Délka ponoru dle kondice, pocitu a teploty vody. Budeš ve vodě pár vteřin? Nebo minutu? Všechno se počítá. A ta euforie potom stojí za všechny prachy světa. Uskutečnění odměny na vlastní zodpovědnost ohledně zdravotního stavu.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  40,94 €
  (1 000 Kč)
 • 0 Meditace tibetské mísy s basákem Honzou v délce 60 minut

  Shon a spěch dnešní doby zapomeneš, až budeš v klidu rozjímat a meditovat s naším basákem a tibetskými mísami. Délka meditace 60 minut, místo dle dohody České Budějovice či blízké okolí. Doporučujeme! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  61,41 €
  (1 500 Kč)
 • 2 S bubeníkem Pavlem po "budějckých" pivnicích

  Bubeník Pavel Vás provede vyhlášenými hospodami v Českých Budějovicích. Ochutnáte pivo z místních pivovarů, minipivovarů a dozvíte se spoustu zajímavostí. Pavel dovede hodiny povídat o jejich historii, ale také o životě, vesmíru a tak vůbec. V ceně odměny je 10 velkých piv dle vlastního výběru. Uskutečnění odměny proběhne dle dohody.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  61,41 €
  (1 500 Kč)
 • 4 5 km běhu se zpěvákem Láďou

  S našim zpěvákem Láďou si běh opravdu užiješ a zapomeneš, jak moc jsi to ve škole nesnášel. Nestačí Ti 5 km? Nevadí, dle zájmu a kondice je možno domluvit delší trasu, a to na stezkách Českých Budějovic a blízkém okolí.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  81,88 €
  (2 000 Kč)
 • 1 z 2 Hudební mejdan s houslistou Tomášem

  Plánuješ oslavu, přátelskou sešlost, večírek nebo třeba svatbu? Touto odměnou Ti nabízíme hudební program od našeho houslisty Tomáše. Dokáže zahrát a zazpívat převzaté písničky, doprovází se na kytaru a určitě Ti rád zahraje i na přání. V současné době hraje hlavní roli Cyrana v divadle Ze.mě a když si to budeš hodně přát, možná se dočkáš i nějaké písničky z aktuálně hraného muzikálu. Termín a místo je samozřejmě na domluvě.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  163,77 €
  (4 000 Kč)
 • 3 Jméno či logo na bookletu CD

  Chceš být už napořád vidět na našem CD? Napíšeme Tebe nebo Tvoji firmu na booklet a nesmazatelně se zapíšeš do historie.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  204,71 €
  (5 000 Kč)
 • 2 z 3 Koncert v délce 2 hodin

  Rádi vám s kapelou zahrajeme koncert, ať už doma v obýváku nebo třeba venku na zahradě, na střeše, v klubu, v hospodě, firemním večírku, prostě tam, kde vám bude s námi dobře (a kde je elektřina). Na ozvučení se domluvíme, v případě potřeby jsme schopni se ozvučit sami.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  327,53 €
  (8 000 Kč)
 • 1 Generální sponzor CD

  Věříš tomu, že v dnešní době má smysl podporovat kulturu? Zaručujeme Ti, že Tě budeme po dobu minimálně jednoho roku zmiňovat na koncertech jako hlavního sponzora naší desky a zároveň Tě na booklet cédéčka napíšeme na přední stranu jako generálního sponzora. K tomu od nás dostaneš CD s podpisem a věnovaním a osobní děkovnou píseň s originálním textem a hudbou. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu

  614,12 €
  (15 000 Kč)