MelodicPony In Memoriam Live Performance (recording)

MelodicPony byl skladatelem symfonické hudby inspirované My Little Pony, známý mezi fanoušky tohoto seriálu po celém světě. V roce 2014 však náhle zemřel. Jeho snem bylo nahrát svoji hudbu s živým orchestrem. Pomozte nám proměnit jeho sen v realitu!

Velké díky. Díky vám se může uskutečnit profesionální nahrání skladby

15.1.2022

Nemůžeme tomu uvěřit, ale díky vaší ohromné podpoře jsme dosáhli cílové částky. Hrozně moc děkujeme za vaši podporu. Moc to pro nás znamená. Díky této částce se může uskutečnit profesionální nahrání skladby Princess Twilight Orchestral Suite a taky se tato skladba bude hrát na několika koncertech Prague film orchestra. Brzy začneme s detailnějším plánováním nahrávky a o všem důležitém vás budeme informovat. 

Kampaň ale ještě nekončí. Pokud bys ty, nebo někdo z tvých přátel chtěl přispět, můžete tak učinit a pořád to velice pomůže projektu. Tyto peníze se využijí, aby vznikla ještě lepší nahrávka. Například pronajmutím lepšího nahrávacího studia, nebo lepší postprodukcí. 

Další věc je, že cílová částka nepokryje všechny výdaje. Stačí to na samotnou nahrávku, ale jsou tu i další výdaje jako výroba odměn a jejich poštovné. Cílovou částku jsme zvolili takovou, aby byla co největší šance na úspěch, s tím že jsme ochotni pokrýt zbytek výdajů z vlastní kapsy. Nicméně naše priorita je, aby vznikla co nejlepší nahrávka. Radši vaše příspěvky využijeme na lepší nahrávku než na pokrytí těchto nákladů, pokud to bude něco co za to bude opravdu stát. 

Ještě jednou chceme poděkovat této úžasné komunitě! Vůbec jsme nečekali že s vaší pomocí získáme takhle rychle dostatek prostředků na splnění snu MelodicPonyho.

Bližší pohled na naše odměny – CD + dosud nezveřejněná skladba od MelodicPonyho

27.12.2021

Ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za vaši podporu. Hodně to pro nás znamená. Díky vaší podpoře jsme teď na 69% cílové částky. Ze všeho nejvíc chceme poděkovat osobě, která poslala 1 400 eur. Vůbec neumíme popsat, jak nás ten příspěvek šokoval a potěšil. Hodně moc za něj děkujeme. Velice to našemu projektu pomůže. Pokud by nás ta osoba chtěla kontaktovat, určitě najdeme něco speciálního, co dát jako poděkování za takhle významnou částku věnovanou projektu.

Ale pojďme k hlavnímu tématu tohoto updatu. V příštích dvou aktualitách chceme detailněji představit naše dvě odměny.

Začněme s CD

Tady můžete vidět tracklist skladeb.

CD bude obsahovat 11 skladeb. Prvních 7 už znáte, proto se zaměříme na představení zbývajících 4 bonusových skladeb, které jsme dostali od MelodicPonyho rodiny.

Martin (MelodicPony) zrovna moc nepopisoval svoje soubory, takže toho o nich až tak moc nevíme. Proto ty informace budou vcelku stručné.

1. Test Composition

První skladba, kterou bychom rádi představili je Test Composition. U této skladby předpokládáme, že ji vytvořil na procvičení práce v softwaru, protože poslední třetina skladby byla přesná kopie části skladby z Pána prstenů v softwaru Ableton Live, ve kterém skládal veškerou svoji hudbu.

Jako malý vánoční dárek a poděkování za vaši podporu tuhle skladbu teď zveřejníme. Akorát jsme vynechali posledních 25 sekund obsahujících hudbu z Pána prstenů.

2. First Composition

Druhá skladba je jeho první vytvořená skladba, kterou jsme našli. Vytvořil ji v květnu 2012, několik měsíců před jeho první pony skladbou. Je jednodušší než jeho pozdější hudba, ale stále má to kouzlo, které známe z jeho pozdějších skladeb.

3. Unt1e

Třetí skladba byla vytvořena v únoru 2013, tedy ve stejnou dobu jako Princess Twilight Orchestral Suite. Nevíme proto, jestli spolu třeba nějakým způsobem souvisí. Jedná se o jednu z jednodušších skladeb, které vytvořil.

4. Princess Twilight Orchestral Suite – Unused part

Poslední skladba je část skladby Princess Twilight Orchestral Suite, kterou nakonec nepoužil. Trvá jednu minutu v rámci které je zajímavé slyšet kus skladby, kterou tak známe, ale je to zároveň něco nového. Je těžké říct v které části to původně začínalo, proto bude vydaný pouze samostatně, mimo celou skladbu. Konec je ale naopak velmi poznatelný, protože pokračuje do výrazné melodie, která hned připomene danou část finální skladby.

Jsme rádi, že se konečně tyto skladby budou moct zveřejnit a dostanou se tak mezi ostatní fanoušky jeho hudby. A ještě jednou bychom tímto chtěli poděkovat jeho rodině, že nám dala tyto skladby k dispozici..

Přejeme hezký zbytek svátků.

Informace ohledně poštovného fyzických odměn

13.12.2021

Děkujeme za vaši podporu a důvěru. Jsme neskutečně vděční, že jsme dosáhli 20 % našeho cíle během prvních 3 dní. Začátek vypadá velice nadějně. Za to můžeme poděkovat vám, našim podporovatelům. Jste úžasní!

U českých podporovatelů s tím neočekáváme tolik problémů, protože hodně z vás bude moct si předměty osobně převzít v Praze, ale stává se, že podporovatelé ze zahraničí koupí odměnu, ale ne poštovné. Tak pokud máte zájem o poštovné, prosím přispějte jak u odměny s předměty, o které máte zájem, tak u odměny s textem „poštovné do České republiky“, případně jiné oblasti, pokud chcete poslat předměty mimo Českou republiku.

Tohle bylo udělané hlavně aby občané České republiky nemuseli platit o 200 korun víc, kvůli cenám za doručení do zahraničí, ale asi to nebylo dostatečně dobře vykomunikované.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat skrz Otázky a odpovědi, nebo v FB skupině projektu na kterou je odkaz na konci stránky projektu.

Ještě jednou děkujeme. Vidět vaši podporu a sdílení projektu je nás hodně naplňuje.

5 653 €
vybrané z 4 000 €

141%

141% splnené

125 ľudí prispelo

Komunita, Hudba

Všetko alebo nič. Projekt skončil 24.1.2022 v 19:46.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 5
  Podpora projektu

  Každá koruna se hodí! I malá pomoc pomůže posunout projekt blíže k úspěšné realizaci. Jako malé poděkování Vám zašleme PDF s notovým přepisem skladby Princess Twilight Orchestral Suite.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 €
 • predané 2
  Poštovné do České republiky

  Vybrali jste si alespoň jednu z fyzických odměn, ale nemáte možnost si odměnu převzít osobně v Praze? Vybrané odměny Vám zašleme poštou na zvolenou adresu v České republice.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  4 €
 • predané 14
  Poštovné po Evropě

  Vybrali jste si alespoň jednu z fyzických odměn a potřebujete dodání na adresu v Evropě mimo Českou republiku? Vybrané odměny Vám zašleme na zvolenou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  9 €
 • predané 25
  Online CD

  Chtěli byste mít CD, ale už nevlastníte přehrávač, nebo je pro Vás fyzické CD s poštovným příliš drahé? Můžete si pořídit CD v online podobě! Obsahuje totéž, co fyzické CD, abyste o nic nepřišli. K tomu přihodíme PDF s notovým přepisem skladby Princess Twilight Orchestral Suite.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  10 €
 • predané 20
  Poštovné do zbytku světa

  Vybrali jste si alespoň jednu z fyzických odměn a potřebujete dodání na adresu mimo Evropu? Vybrané odměny Vám zašleme na zvolenou adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  12 €
 • predané 25
  Fyzické CD

  Máte rádi hudbu MelodicPonyho a rádi byste ji vlastnili i v podobě fyzického nosiče? Pak je toto odměna přesně pro vás! Kromě všech jeho vydaných skladeb bude obsahovat i několik menších nevydaných věcí. Součástí odměny je i CD v online podobě, takže si ji budete moci vychutnat i bez obstrukcí s kopírováním.

  Vaše jméno (či přezdívku) uvedeme na vnitřní straně přebalu. 
  Prosíme, uveďte jej do poznámky při objednávce odměny.

  Pokud si přejete odměnu zaslat, nezapomeňte k odměně přidat i poštovné.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  30 €
 • predané 0
  Flipbook

  Flipbook je kniha, kterou listujete, a přitom se před Vašima očima odehrává animace. S touto odměnou si můžete přesně takovou koupit! Vypráví příběh o tom, jak Princezna Luna zvěční památku MelodicPonyho na noční obloze.

  Jak knížka funguje, se můžete podívat v popisu kampaně. Rozměry knížky: 10,5 x 14,8 cm.

  Vaše jméno (či přezdívku) uvedeme na vnitřní straně obálky.
  Prosíme, uveďte jej do poznámky při objednávce odměny.

  Pokud si přejete odměnu zaslat, nezapomeňte k odměně přidat i poštovné.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  40 €
 • predané 17
  Fyzické CD + Flipbook

  Líbí se vám jak CD, tak Flipbook? Můžete si pořídit obě odměny za lehce zvýhodněnou cenu!

  Stejně jako u jednotlivých odměn vaše jméno (či přezdívku) uvedeme uvnitř jak CD, tak Flipbooku.
  Prosíme, uveďte jej do poznámky při objednávce odměny.

  Pokud si přejete odměnu zaslat, nezapomeňte k odměně přidat i poštovné.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  60 €
 • predané 17
  Fyzické CD + Flipbook - Velké jméno v odměnách

  Líbí se vám jak CD, tak Flipbook a chtěli byste, aby vaše podpora byla více vidět? Vaše jméno (či přezdívka) bude uvedena větším fontem a tučným písmem, aby všichni viděli, že jste nás podpořili!

  Stejně jako u jednotlivých odměn uvedeme vaše jméno (či přezdívku) uvnitř jak CD, tak Flipbooku.
  Prosíme, uveďte jej do poznámky při objednávce odměny.

  Pokud si přejete odměnu zaslat, nezapomeňte k odměně přidat i poštovné.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  80 €