NEškola - alternativní vzdělávání v Uherském Hradišti

Také chcete, aby se děti do školy opět těšily? Mějte i vy svůj podíl na tom, že budou šťastnější. Poskytujeme lepší budoucnost dětem v alternativním vzdělávání bez podmínek a mimo dosah školního zvonění. Vytváříme šťastné vzdělávací prostředí.

Káva s autory projektu

20.10.2021

Mezi naše odměny patří i dobrá káva. Ochutnat ji můžete v našem co-workingovém komunitním centru Hnízdo a přitom si příjemně popovídat se samotnými autory celého projektu.

13 267 €
vybrané z 11 827 €

112%

112% splnené

32 ľudí prispelo

Komunita, Vzdelávanie

Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 10 Srdce na dlani

  Máte jen srdce na dlani a chcete nezištně pomoci bez jakékoliv hmotné odměny? Zvolte jakoukoliv libovolnou částku a vyšlete radost do světa!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  8,16 €
  (200 Kč)
 • 26 z 30 Káva s autory projektu

  Přijďte si poslechnout náš příběh společně se všemi novinkami, které chystáme a vypijte si šálek kávy v co-workingovém komunitním centru Hnízdo  s autory a organizátory projektu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  12,23 €
  (300 Kč)
 • 48 z 50 Elegantní dřevěné pero

  Zaznamejte si své poznámky pomoci unikátního pera v elegantní krabičce ze světlého nebo tmavého dřeva. Stačí si jen vybrat zda světlou borovici nebo červenou třešeň. 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  16,31 €
  (400 Kč)
 • 26 z 30 Hrnek NEškoly

  Co tak ranní káva v elegantním hrníčku NEškoly? Každé ráno vás zahřeje nejen teplý nápoj z hrníčku, ale i dobrý pocit z podpory.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  20,39 €
  (500 Kč)
 • 30 z 30 Poznámky na jednom místě

  Zažijte pohodu zapsat si originálním perem své poznámky do originálního poznámkového bloku, který vám dá jeden den k vašemu týdnu navíc. Jedná se o unikátní pero z bílé borovice nebo červené třešně v originální krabičce. Společně s příručním deníkem "osmý den pohody" vám jistě pomohou s organizací vašeho dne.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  32,63 €
  (800 Kč)
 • 1 Pozvánka na slavnostní otevření

  I když máme prostory, kde se učíme, stále se pro nás dokončuje i hlavní výukový sál s kuchyní. Přispěj a přijď za námi na slavnostní otevření, kde si společně s tebou uděláme fotografii a umístíme tvou fotku na zeď slávy. Staneš se tak nesmrtelným na naší zdi slávy.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu

  40,78 €
  (1 000 Kč)
 • 10 z 10 Volný vstup do sdílené kanceláře

  Třeba tě překvapí, že součástí naší NEškoly je i prostor pro freelancery, kteří mohou poté, co přispějí, měsíc pracovat v naší blízkosti ve sdíleném prostoru, který je nejen kanceláří, ale nabízí daleko větší možnosti než běžné co-workingy kdekoliv jinde. 

  Jo a kávu u nás budeš mít zdarma celý měsíc.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  44,86 €
  (1 100 Kč)
 • 16 z 20 Židle

  Pořiď si u nás svou vlastní židli, která ponese celou svou dobu, co bude sloužit, tvé jméno nebo jméno tvé blízké osoby. Každý den, kdy budeme sedět na židličce, budeme vědět, že jsi nám přispěl k pohodlí při učení.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu

  57,10 €
  (1 400 Kč)
 • 9 z 10 Zeď hrdinů

  I když máme prostory, kde se učíme, stále dokončujeme i hlavní výukový sál s kuchyní. Přispěj a přijď za námi na slavnostní otevření, kde si společně s tebou uděláme fotografii a umístíme tvou fotku na zeď slávy. Navíc tě uvedeme a budeme propagovat na našich webových stránkách, které připravujeme i na facebookovém účtu, který posíláme do světa.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu

  61,17 €
  (1 500 Kč)
 • 5 z 5 Večeře

  Pozveme tě nejen na prohlídku našich prostor, ale i na dobrou večeři v našem komunitním centru Hnízdo. Spolu můžeme diskutovat o projektu i jeho budoucím rozvoji.

  Těšíme se na tebe! Nad dobrým jídlem strávíme společně několik příjemných chvil a s tvůrci a propagátory myšlenky ti třeba dodáme inspiraci se nevzdávat.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  73,41 €
  (1 800 Kč)
 • 5 z 5 Volná přednáška

  V našem co-workingovém a komunitním centru Hnízdo máme dostatek prostor. Můžeš je využít pro sebeprezentaci nebo svou vlastní přednášku. Postaráme se nejen o místo, ale i o propagaci na našem facebookovém účtu a pomůžeme ti případně doplnit scházející místa a tím vytvořit Vašim zákazníkům super den i zážitek.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  81,57 €
  (2 000 Kč)
 • 0 Komerční pronájem

  Nejsme jen škola, ale i sdílené místo pro širokou veřejnost. Pokud máš zájem, pronajmeme ti komerčně prostory v našem  co-workingovém a komunitním centru Hnízdo i pro mimo vzdělávací činnost.

  Stačí se jen dohodnout na termínu.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  101,96 €
  (2 500 Kč)
 • 0 Odborná přednáška

  Pokud máte zájem o přednášku na téma Příprava a vedení vlastní komunitní školy, rádi vám  představíme koncepci a vedení vlastní školy, včetně dobré praxe, osobně u nás v co-workingovém a komunitním centru Hnízdo v Uherském Hradišti. Délka přednášky je dle zkušeností dvě hodiny

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  203,92 €
  (5 000 Kč)
 • 2 z 2 Strom života

  Chceme těm, kdo nám přispějí, umožnit společně s dětmi zasadit strom, a tím jim předat důležité poselství, které taková práce s sebou nese.

  Staň se patronem našeho stromu pro I. a II. stupeň.
  Postaráme se pak o tvou propagaci na našem facebookovém účtu

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu

  305,87 €
  (7 500 Kč)
 • 1 Odborná přednáška po ČR - Jak na školský systém

  Máte zájem o přednášku na téma Příprava a vedení vlastní komunitní školy a chcete, abychom přijeli k vám? Rádi přijedeme! Zhruba ve dvouhodinové přednášce vám představíme koncepci a vedení vlastní školy včetně dobré praxe. Délka přednášky je dvě hodiny.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  407,83 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Rok pro freelancery v Hnízdě bez dalších poplatků

  Celý rok můžeš u nás pracovat! Máš naši podporu. Nemusíš se starat o tiskárnu, o počítač ani internet, vše máš v ceně. Společně k tomu všemu si zde můžeš zorganizovat i čtyřikrát za rok svou vlastní přednášku, se kterou ti pomůžeme.

  Využij příležitost a najdi si místo pro svou práci již dnes.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  611,75 €
  (15 000 Kč)
 • 7 z 10 Rok v NEškole

  Výuka na celý školní rok 2021/2022 včetně prázdninového programu pro jednotlivce.

  Malá investice pro ty, kteří chtějí svému dítěti dopřát pohodlí, zábavu i vzdělání v jednom a na jediném místě.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  1 223,49 €
  (30 000 Kč)
 • 1 Sponzor

  Staň se sponzorem naší NEškoly a přispěj k bezvadnému zážitku ze vzdělávání. Na oplátku tě budeme všude uvádět jako sponzora a pokusíme se ti to i vrátit naší činností. Můžeme ti například pomoci zviditelnit se vytvořením a natočením profi  videa v našem I-Movie studiu v komunitním centru Hnízdo za účasti profesionálního štábu a herců. Zkrátka se jen se musíme dohodnout, co od nás za to budeš  žádat.

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  2 446,98 €
  (60 000 Kč)
 • Vypredané!! Mecenáš

  Tímto příspěvkem nám pomůžeš zafinancovat na několik měsíců plat pro naše mentory. Díky tomu se můžeme více zaměřit na děti a naši práci, aby naše činnost byla pro tebe vizitkou. Kdykoliv přijdi k nám a určitě společně vymyslíme něco, v čem pomůžeme i my tobě. Pojmenujeme po tobě NEškolu, a to už stoj za to.

  Budeš jen jedním jediným!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu

  6 117,46 €
  (150 000 Kč)