Vytiskneme Velkou obědovou bichli? 2 knihy za cenu 1 pro...

Podpořte vznik jedinečné tištěné kuchařky – Velké obědové bichle. Připravily jsme pro Vás 190 receptů na skvělé vyvážené obědy do krabičky i na talíř, do práce i na výlet. Žádné složité vaření, vše z dostupných surovin a s recepty seřazenými podle sezon.

63 378 €
vybrané z 10 117 €

626%

626% splnené

2 227 ľudí prispelo

Jedlo, Literatúra

Všetko alebo nič. Projekt skončil 23.9.2021 v 15:59.

Zobraziť všetky odmeny

(Před)prodej Velké obědové bichle pokračuje na našem webu:

Koupit Velkou obědovou bichli můžete zde

Po roce intenzivní práce na naší nové kuchařce jsme zpět na Hithitu. Velkou obědovou bichli jsme vypiplaly k ještě větší dokonalosti, a to i díky zpětné vazbě od Vás, našich čtenářů.

Již je to jasné, tištěná Obědová bichle bude! A každý, kdo si naši novou kuchařku zde v rámci kampaně zakoupí, ji bude mít do konce listopadu doma. Aby to bylo ještě zábavnější a napínavější, připravily jsme další milníky kampaně. :)

2 knihy za cenu 1?

⚠️3. milník: Dokážeme v kampani vybrat neuvěřitelné 2 miliony? Pokud ano, i všichni, kdo zde objednali po 31. 8., od nás dostanou ke kterékoli zakoupené odměně druhou Obědovku zdarma (ta by se mohla hodit na Vánoce 🎁🎄).
➕ přidáme dalších 100 knih školám a školkám, které vyberete Vy (= celkem jim rozdáme 300 Bichlí).
➕ v roce 2022 se můžete těšit na naší vlastní mobilní appku s recepty, jídelníčky, nákupními seznamy a kupou dalších super funkcí! ⚠️

Zvládneme to společně? Pomozte nám závěr kampaně co nejvíce sdílet a pokud se 3. milníku podaří dosáhnout, druhá kniha zdarma je Vaše! Děkujeme. 🙏

V čem bude Obědová bichle unikátní?

🔴 190 výborných vyladěných receptů (2× až 3× více než většina běžných kuchařek na trhu).
🟠 Jídla vhodná do krabičky i na talíř, do práce i na výlet.
🟡 Autentická fotka u každého receptu, podle které krabičku také připravíte raz dva.
🟢 Pomůžeme Vám s výběrem kvalitních a lokálních sezonních surovin.
🔵 Všechna jídla jsou nutričně vyvážená a schválená nutriční specialistkou.
🟣 Alternativy bez lepku, laktózy, BKM a vajec najdete u většiny receptů v členské sekci.
⚪️ Nutriční informace uvedené u každého receptu.
🟤 Provázanost s recepty v naší Velké svačinkové bichli.

Využijte naše týdenní plány a ušetřete si práci a čas s plánováním i s nákupy. Jak? Recepty jak ve Svačinkové, tak v Obědové bichli jsme velmi pečlivě ladily dohromady tak, abyste v každém týdnu co nejlépe využili všechny suroviny. Je jen na vás, zda takto využijete obě nebo jen jednu z kuchařek - pomohou vám totiž jak společně, tak každá zvlášť.

Co o naší první kuchařce řekli naši čtenáři:

Další stovky recenzí najdete na našem Facebooku a Instagramu.

Na jaké kategorie receptů se můžete těšit?

(zde řazeno dle abecedy)

❤️ Barevné saláty (20 receptů)
🧡 Luštěninové dobroty (35 receptů)
💛 Nákypy a zapečené nášupy (10 receptů)
💚 Placky a zarolované (10 receptů)
💙 Quiche - neboli slané koláče (10 receptů)
💜 Rizota 10 x jinak (10 receptů)
🤍 Sendviče všech chutí (20 receptů)
🤎 Speciály v podobě 10 příloh a 5 dipů
🖤 Troška sladké inspirace (5 receptů)
❤️ V hlavní roli maso (40 receptů)
🧡 Ze světa těstovin (15 receptů)

Každý den v týdnu v rámci týdenních plánů vás čeká jiný typ receptu:

Pondělí - recepty s masem v hlavní roli
Úterý - luštěninové dobroty
Středa - rybí recepty
Čtvrtek - lehce masové dobroty
Pátek - bezmasé výbornosti

Říkáte si, proč takto rozdělujeme jídla v týdnu? Pestrá strava je totiž důležitá a velmi stručně - takto by měl vypadat ideální jídelníček, co se masa, luštěnin, ryb a bezmasých jídel týká.

Je to věda a my jsme si ku spolupráci přizvaly naprosto báječnou nutriční terapeutku Mgr. Danu Hrnčířovou, která s námi každý recept ladí do posledního detailu. Je jen na vás, jestli budete vybírat recepty právě podle vyváženosti v týdnu, nebo třeba podle kategorií. Využijte možností Bichle tak, jak vám bude vlastní.

Ukázka prvních dvou stránek obsahu s týdenními plány (v plném rozlišení čitelnější ke stažení zde):

V knize kromě obsahu podle týdnů najdete ještě další dva obsahy. Jeden již tradičně podle kategorií receptů, ve kterých můžete hledat inspiraci například podle toho, jestli máte chuť na rizoto, masový pokrm, těstoviny nebo třeba rychlý oběd v podobě sendviče či salátu.

Druhý obsah je novinkou. Vytvořili jsme obsah podle typu receptu - hledáte jídlo bez masa, luštěninové, rybí, plnomasové nebo jen lehce masové? V tomto obsahu si jednoduše vyberete, a tak můžete například velmi snadno odlehčit jídelníčku od masa a zapojit do něj více luštěnin podle Vaší potřeby a chuti.

Členská sekce pro všechny majitele Bichlí

Propojujeme krásu tištěné knihy s moderními technologiemi 

Tištěná kniha má své kouzlo - textura papíru, jeho vůně, skvělý pocit si jen tak listovat. My ale naše kuchařky propojujeme s moderními technologiemi. Jak? 

Každý recept v našich kuchařkách má QR kód. Jeho načtením se dostanete ke skvělým funkcím, podrobnějším nutričním informacím ale také variantám receptů bez lepku, laktózy, BKM a vajec. Toto vše Vás čeká v členské sekci na našem webu, do které mají přístup všechny majitelky a majitelé našich kuchařek.

Jaké další funkce najdete v členské sekci? 

🟥 Přístup ke všem receptům z Bichle (popř. Bíchlí) a možnost ukládat si své oblíbené.
🟧 Snadné nastavení počtu porcí a automatický přepočet ingrediencí.
🟨 Z uložených oblíbených receptů si jednoduše vytvoříte celý jídelníček.
🟩 Pro vytvořený jídelníček jedním kliknutím vygenerujete nákupní seznam.
🟦 Nákupní seznam můžete vytisknout nebo jednoduše sdílet s tím, kdo půjde nakupovat.
🟪 Přehledné a rychlé vyhledávání a filtrování receptů podle kategorie, fotky, ingrediencí, sezon atd.
⬜️ Jídelníčky včetně nákupních seznamů pro speciální příležitosti (svátky, oslavy a podobné).

Členskou sekci pro naše zákazníky krok po kroku zdokonalujeme a vítáme i Vaše nápady na vylepšení! Do budoucna například chystáme chytré automatické napovídání receptů dle ingrediencí, které máte zrovna doma, nebo třeba možnost nakoupit na celý týden jedním kliknutím. Nechte se překvapit.

Garance spokojenosti

Garance spokojenostiPokud byste přeci jen náhodou zjistili, že Vám naše Bichle nesedí a nechcete ji, můžete nám ji do konce roku 2021 kdykoli vrátit. My Vám vrátíme Vaše peníze. Vážně? Vážně! Jsme si totiž naprosto jistí, že z ní budete absolutně nadšení. :)

.

Krásná kniha v kvalitní vazbě

Stejně jako Velkou svačinkovou bichli i tuto necháme vyrobit v té nejvyšší kvalitě, co kniha může mít. Poctivá šitá vazba a kvalitní křídový papír se postarají o to, že kuchařka vydrží opravdu časté používání a ani nějaká ta voda nebo dětské ručičky v kuchyni ji nerozhází.

K tomu sametová matná obálka s lesklými prvky dodá Bichli luxusní vzhled. Dárek, při kterém obdarovanému spadne brada hned 3×, poprvé při rozbalení, podruhé při listování a potřetí při jídle uvařeném podle našich receptů...

Za každé tři vytištěné Bichle vysadíme strom

Homefortrees.com logoStále se držíme naší zásady vrátit přírodě víc, než si od ní bereme. Proto pokračujeme v tom, že za každé tři prodané tištěné knihy vysadíme společně s organizací homefortrees.com strom. Díky Svačinkové bichli a Covidu na nás již čeká sázení více než 3 000 stromů. Budeme rádi, když se k nám připojíte a třeba již na podzim s námi vyrazíte sázet stromy. Věříme, že letos nám sázení již Covid nepřekazí a vysázíme všechny stromy, co se nám za tu dobu "nahromadily". 

Potřebujete se nás na něco zeptat?

Pokud se chcete na něco zeptat, něco Vám třeba není jasné, mrkněte nejprve na časté dotazy zde na Hithitu. Nenašli jste tam odpověď? Pak využijte i našeho chatu. Po dobu této kampaně jsme tam pro Vás k dispozici téměř pořád. Tedy, pokud děti dovolí. Pokud by zrovna nikdo z nás nebyl k zastižení, nechte nám tam na sebe email a my se ozveme co nejdříve.

Kdo jsme?

Odborné konzultace k Obědové bichli:

Mgr. Dana Hrnčířová: Nejmilejší nutriční terapeutka, kterou jsme si mohly přát. Svou precizností, smyslem pro detail a trefnými radami nám pomáhá tvořit skutečně unikátní kuchařku. Kromě často lehce zběsilé práce s námi se Dana ve své praxi specializuje na dětské a dospělé klienty, kteří trpí potravinovými alergiemi a nesnášenlivostí. 

Máme za sebou kus práce:

⭐ 130 000 čtenářů na našem foodblogu každý měsíc
⭐ 40 000 odběratelů nových receptů a víkendových jídelníčků emailem
⭐ 10 000 šťastných čtenářů naší Velké svačinkové bichle
⭐ 5500 hodin psaní a focení receptů i tvoření webů
⭐ 690 nafocených a napsaných receptů

Celý náš příběh si můžete přečíst zde.

Mohli jste se o nás dočíst nebo nás vidět:

Všichni, kdo zakoupí Bichli či Bichle zde, je budou mít do konce listopadu doma. Takže Vánoce stíháme na 100%!

Aktuality

22.10.2021 Kam Vám doručíme Bichli? Seznam škol a školek, sázení stromů a fotky z tiskárny!

Krásný pátek všem,  dnes vám přinášíme čtyři důležité zprávy. Jednak jsme včera rozeslali e-mail s dotazníkem, kam Vám doručíme Bichli, dále tu najdete seznam 200 škol/školek, které díky Vám dostanou kuchařku, také máme termín prvního sázení stromů (6. 11.) a na závěr pro Vás máme pár aktuálních…

Viacej

8.10.2021 DŮLĚŽITÉ: Email od nás, nominace škol a školek + nová recenze od nejpovolanějšího - kuchaře!

Krásný páteční večer, dnes to bude stručně a rovnou k věci - chystaná nedělní zkouška spojení a kde hledat email s nominacemi škol a školek? V neděli 10. října večer Vám všem pošleme důležitý email, kterým si také ověříme, zda Vám od nás vše dorazí tak, jak má a tam, kam má. Takže prosím, i ti z…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1 432
  Velká obědová bichle

  Potřebujete jednou provždy vyřešit dilema co připravit k obědu? Jste na správném místě. Velká obědová bichle se 190 recepty už se na Vás těší.

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  💥Neomezený přístup k receptům z knihy v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 prodané Bichle zasadíme strom (a Vy budete moci s námi)
  --------
  Poštovné (Zásilkovna) ZDARMA (výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  22,26 €
  (550 Kč)
 • zostáva 157 z 199
  Velká obědová bichle + Velká svačinková bichle

  Výhodný balíček č. 4. Dokonalý kuchařkový pár Vám bude denně skvělým parťákem v kuchyni. Čeká Vás:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  🎁 1 tištěná   Velká svačinková bichle
  💥 Neomezený přístup k receptům z obou knih v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 prodané Bichle zasadíme strom (a Vy budete moci s námi)
  --------
  Ušetříte 200 Kč* + poštovné (Zásilkovna**) v ceně

  * cena 1 knihy, až budeme mít Obědovky skladem, bude 650 Kč
  ** výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani, který Vám pošleme na email

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  46,50 €
  (1 149 Kč)
 • zostáva 46 z 50
  Velká obědová bichle speciál

  Chtěli byste něco speciálního, co není pro každého? Vaše jméno navždy vytiskneme do Bichle + Vám vlastnoručně napíšeme věnování:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  💥Neomezený přístup k receptům z knihy v členské sekci našeho webu
  🌲🌲 1 vysazený strom navíc
  🍎 1000 Kč kredit na nákup na online farmářských trzích Scuk.cz
  --------
  Poštovné (Zásilkovna) ZDARMA (výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  100,77 €
  (2 490 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká obědová bichle + Velká svačinková bichle zdarma

  Specialitka pouze pro nejrychlejší přispěvatele a odměna za to, že jste čekali stejně netrpělivě jako my, až kampaň spustíme. Máme pro Vás:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  🎁 1 tištěná Velká svačinková bichle
  💥 Neomezený přístup k receptům z obou knih v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 Bichle zasadíme strom
  --------
  Poštovné (Zásilkovna) ZDARMA (výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  22,22 €
  (549 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká obědová bichle + Velká svačinková bichle

  Extra výhodný balíček. Dokonalá kuchařková dvojka Vám bude denně skvělým parťákem v kuchyni. Čeká Vás:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  🎁 1 tištěná Velká svačinková bichle
  💥 Neomezený přístup k receptům z obou knih v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 prodané Bichle zasadíme strom (a Vy budete moci s námi)
  --------
  Poštovné (Zásilkovna) ZDARMA (výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,06 €
  (990 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká obědová bichle + Velká svačinková bichle

  Extra výhodný balíček č.2. Dokonalý kuchařkový pár Vám bude denně skvělým parťákem v kuchyni. Čeká Vás:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  🎁 1 tištěná  Velká svačinková bichle
  💥 Neomezený přístup k receptům z obou knih v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 prodané Bichle zasadíme strom (a Vy budete moci s námi)
  --------
  Poštovné (Zásilkovna) ZDARMA (výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,39 €
  (998 Kč)
 • Vypredané!!
  Velká obědová bichle + Velká svačinková bichle

  Výhodný balíček č. 3. Dokonalý kuchařkový pár Vám bude denně skvělým parťákem v kuchyni. Čeká Vás:

  🎁 1 tištěná Velká obědová bichle
  🎁 1 tištěná  Velká svačinková bichle
  💥 Neomezený přístup k receptům z obou knih v členské sekci našeho webu
  🌲 Za každé 3 prodané Bichle zasadíme strom (a Vy budete moci s námi)
  --------
  Ušetříte 200 Kč* + máte poštovné (Zásilkovna**) ZDARMA

  * cena 1 knihy, až budeme mít Obědovky skladem, bude 650 Kč
  ** výdejní místo vyberete v dotazníku po kampani, který Vám pošleme na email

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  44,11 €
  (1 090 Kč)