Řezačka pro vizitkovnu

Vizitkovna žije! Vizitkovna je první portál jak pro tisk, tak pro online publikování oboustranných vizitek s QR skenovatelnými kódy vCard (kontatky do telefonu). Projekt se rozjel a teď roste. Ke skvělé tiskárně chceme přidat lepší řezačku. Pomůžete nám?

 • logo vizitkovny

48 €
vybrané z 1 211 €

3%

3% splnené

6 ľudí prispelo

Technológie, Dizajn

Petrůvky, Kraj Vysočina, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 19.9.2021 v 08:14.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

V lednu 2021 jsem hledal práci. Od svého budoucího šéfa jsem dostal vizitku. Neměl jsem vizitku na oplátku. No co se dalo dělat. Jsem trošku programátor, tak jsem sedl a v březnu 2021 jsem měl vizitkovnu. ;)

(jedna vizitka udělaná systémem ... na odlehčenou)

Vizitka na odlehčenou

Co je náš cíl?

Našim cílem je mít pro své uživatele možnost udělat si snadno vizitku. Vizitku vždy publikujeme do internetu prostřednictvím snadno zapamatovatelných adres. Máme dva obchodní modely: reklamu a tisk vizitek (peníze získáváme poskytováním reklamního místa na našem portálu, na místě, kde se nyní zobrazuje "Staňte se partnerem", a tiskem a posíláním vizitek). Pro reklamu jsme připravili nevtíravé vyskakovací obdélníčky ("Become a partner") a pro tisk objednávkový formulář. Koupili jsme tiskárnu, různé další vybavení a materiál a připravili jsme se na tisk. Pár lidem jsme už vizitky také natiskli... Nyní je cílem rozšířit vizitkovnu o kvalitní řezačku, aby byly natištěné vizitky nařezány na přesně správnou velikost ... a krásně.

Detaily

Vizitkovna je online marketingový multiportál (běží na více doménách), kde si kdokoliv může udělat webovou vizitku. Spolupracovali jsme s několika talentovanými mladými designéry a máme tak teď slušný výběr designů vizitek. Ke každé vizitce nabízíme na výběr množství fontů, různé barvy pozadí a textu. 

... a ještě něco navíc

Hlavní jádro vizitkovny jsme vyvíjeli zhruba měsíc a půl (no dobře, spíš "jsem vyvíjel" ;) ) i s pár designy vizitek. Jsme sami překvapeni, jak vysoko se výsledky z vizitkovny objevují ve výsledcích vyhledávání.

Kdo jsme?

Vizitkovna je malilinkatá firmička sídlící nedaleko od Třebíče. Máme skvělou tiskárnu, pár domén pro Vás a systém s pěknými designy vizitek. Na to, jak jsme malí, jsme vidět. Vyhledávače naše vizitky dávají na přední místa výsledků vyhledávání.

Proč to děláme?

Je to výzva a vizitky patří k dobré výměně kontaktů. Naše vizitky přináší jako inovaci na trh trvalou online přítomnost (takže jsou použitelné i při online meetinzích), stejně jako přípravu k tisku. Umíme QR kódy a vCard data pro snadné uložení kontaktu do telefonu. Jako bývalý jedinec, zabývající se kyberbezpečností, jsem to naprogramoval tak, abych to sám nebyl schopen prolomit...

Co od Vás budeme potřebovat?

Jestliže se budete chtít stát partnerem, budeme od Vás potřebovat reklamu o šířce 310px. Jestliže si u nás budete chtít pořídit vizitky, budeme kromě adresy pro zaslání potřebovat také Vaše telefonní číslo.

Aktuality

29.8.2021 Dva designy

Dnes jsem přidal dva designy, Hatch a Cmrk. Děkuji za podporu!

Viacej

2.8.2021 Dnes a zítra (2.8.2021) přidáváme MNOHO designů vizitek

Dnes a zítra (2.8.2021) přidáváme MNOHO designů vizitek. Přibudou designy vizitek pro všechny čtyři kategorie: obyčejná, s obrázkem, firemní, firemní s obrázkem. Máte se na co těšit.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 4
  Malý Dobrý Pocit

  Prostě se Vám projekt jenom líbí? Nic nechcete? Dobropocitová odměna. Dar. Děkujeme. (při placení můžete nastavit i vyšší částku, moc by nám to pomohlo...)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,97 €
  (99 Kč)
 • predané 2
  104 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 104 vizitek běžně stojí 250,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  13,23 €
  (330 Kč)
 • predané 0
  209 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 209 vizitek běžně stojí 350,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  17,24 €
  (430 Kč)
 • predané 0
  500 vizitek až domů

  Vytiskneme Vám barevně oboustranně Vaši vizitku a pošleme Vám ji Zásilkovnou v sexy krabičce až domů. 500 vizitek běžně stojí 500,-, doprava 80,- a odstranění odkazu na vizitkovnu stojí 20,-. Pokud se pro to rozhodnete, v rámci této akce na HitHitu pro Vás jednou pro vždy z Vaší vizitky zmizí odkaz na vizitku jako takovou ZDARMA. Běžná cena odstranění odkazu je 20,-. Pro zaslání Zásilkovnou potřebujeme Vaši adresu nebo adresu pobočky Zásilkovny, kde si vizitky vyzvednete, a Vaše telefonní číslo. Uveďte to prosím do poznámky.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  23,25 €
  (580 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Měsíc partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na měsíc svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  400,84 €
  (9 999 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Čtvrt roku partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na čtvrt roku svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  801,72 €
  (19 999 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Půl roku partnerství

  V systému (na vizitkách) pravidelně vyskočí "Staňte se partnerem". Jestli chcete nahradit na všech doménách projektu tento text na půl roku svojí  (grafickou) reklamou, neváhejte získat tuto odměnu. 

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  1 202,61 €
  (29 999 Kč)
 • predané 0
  Chceme vizitkovnu na naší doméně!

  Chcete systém velmi podobný vizitkovně na Vaší doméně a Vašem serveru? Není problém! Z verze vizitkovny odstraním texty, partnerský pop-up a změním logo a konfiguraci a vizitkovna poběží na internetové adrese dle Vašeho zájmu. Troška technických detailů: Budu potřebovat přístup do editace DNS záznamů a SSH na Váš linuxový server exkluzivně určený pro vizitkovnu. Vizitkovna běží na fedoře, takže kdyby to byla zase fedora, byl bych rád. Nainstaluji, vyřeším mail server a jeho průchod spamem, nastavím DNS, vyřeším letsencrypt https certifikáty a zaškolím Vaše zaměstnance mailem jak si vytvořit vizitky na Vašem serveru. Vyberte si odměnu "Chceme vizitkovnu na naší doméně!" a já Vám to prostě zařídím. Odměna je cenou za 1 rok služby. Prodloužení o rok bude o dost levnější.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2 000,40 €
  (49 900 Kč)