Kniha Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa

Ráda bych vydala poselství od dračích průvodců, která mi přicházela v meditacích. Kniha je vhodná pro mládež i dospělé. Děti možná neporozumí všem slovům, ale samotný příběh a ilustrace jistě osloví i mnohé z nich. Podpořte vydání knihy.

 • Malá princezna hlídá kvalitu ilustrací :)

 • Dračí průvodci ožívají

 • Setkání v kruhu

 • Práce s energií

 • Jedna z verzí bloku s ilustrací a citátem z knihy

 • Jedna z verzí bloku s ilustrací a citátem z knihy

 • Vzniká strom Prozření

 • Kalendář A3

 • Vnitřek kalendáře

 • Vnitřek kalendáře

3 607 €
vybrané z 2 649 €

136%

136% splnené

117 ľudí prispelo

Umenie, Literatúra

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobraziť všetky odmeny


Setkání v procesu tvorbyJak vznikla kniha?

Věříte, že jsou draci moudré bytosti, které nás mohou ledasčemu naučit? Dnes tomu věřím, ale v dětství by mě to nenapadlo. Jako malá jsem si ani nepomyslela, že budu v dospělosti spisovatelka.

Mnohé se pro mě změnilo v roce 2010, kdy mě v meditaci navštívil drak. Tenkrát jsem si ještě neuvědomovala, jak významná událost to pro mě byla. Za drakem jsem následně chodila, když jsem cítila smutek či vztek. Toto období trvalo nějakou dobu, než se změnily události v mém životě a já na své útěky do vnitřního světa s drakem zapomněla.

O nějakou dobu později jsem opět začala pravidelněji meditovat. Draci na sebe nenechali dlouho čekat. Tentokrát však přicházeli s mnohem větší intenzitou. Lekla jsem se, bála jsem se neznáma. Měla jsem pocit, že po mně něco chtějí a já netušila co. Přála jsem si utéct, ale nebylo kam. Od svého vnitřního světa utéct nelze. Jediná cesta vede skrze postavení se strachu. Pomalu a postupně jsem začala drakům naslouchat. Stali se z nás přátelé. Jsou mými průvodci, kteří mi ukazují svůj svět. Zážitky z tohoto světa jsem začala zapisovat, až vznikla kniha. Teď i vy můžete ovlivnit, zda bude mít Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa fyzickou podobu.

Ukázka z knihy

V tom jsem uslyšela slova, pro která jsem si sem přišla.

„Zmatek je energie, která tě může dovést k odpovědím. Pokud se jim otevřeš. Nespokojenost však tuto cestu uzavírá. Když nevíš, co dál, důvěřuj. To je jediná možnost, jak najít další cestu. Vztek však brání jasnému vnímání. Nech ho v sobě proběhnout, ale vědomě tak, abys nikomu neublížila. Ani sobě. 

Samotné zvědomění pocitu je jednou z možností, jak se posunout dál, abys opět vnímala všemi smysly. Vztek neuzavírá jen naše vědomí, ale i zrak, neboť člověk ve vzteku nevidí jiné možnosti. Uzavírá sluch, neboť člověk pak neslyší volání duše. Uzavírá chuť, neboť člověk pak neokusí slova, která je schopný ve vzteku vyslovit. Uzavírá čich, neboť člověk necítí, co druhým a sobě dělá. Uzavírá hmat, neboť se pak nedokáže láskyplně dotknout druhých.“

Co je můj cíl?

Přeji si vytisknout 300 knih o 173 stranách v pevné vazbě, kde najdete 12 osobitých ilustrací. Pokud se vybere větší částka, moc ráda nechám vytisknout více knih nebo nechám vytvořit audio verzi.

vize

Anotace knihy

Tajuplný příběh z dračí říše o síle myšlenky, vizualizaci, záměru, egu i živlech. Kniha pro mládež a dospělé o cestě za hlubokým poznáním tvorby reality skrze naší energii.

Láska k drakům přivádí hlavní hrdinku do úchvatného světa těchto bytostí. Nic zde není takové, jak čekala. Mystické putování po boku okřídlených učitelů otřese mnohými životními přesvědčeními, jež doposud měla. Hrdinka se začne nořit do hlubin své duše. Zkoumá, jaké názory na svět utvářejí její realitu a zda jsou pro ni prospěšné. Zjišťuje, že její schopnosti jsou mnohem větší, a že díky následování svého záměru může zažít neuvěřitelné věci. Skutečné prožitky a poznání světa z dračí perspektivy změní hrdinku víc, než tušila.

... a ještě něco navíc

Kniha vznikala v imaginacích. Imaginace jsou vize při meditaci, kde neovládáte děj. Prostě se ponoříte hluboko do sebe a necháváte k sobě přicházet obrazy a myšlenky.

Kdo jsem?

Jsem žena, která jde často mimo proud. Dívám se na svět dost možná naivně, ale díky tomu se otevírám zcela novým světům, kam by mě rozum nepustil. Jsem maminka roční princezny, která následuje hlas své duše. Po pěti letech tvorby knihy se blíží zhmotnění tohoto snu a já jsem za celý proces opravdu vděčná. :)

Aktuality

10.9.2021 Díky Vám jsme kampaň předčila má očekávání🥰

Přátelé, patří Vám veliké DĚKUJI.💜 Dnes v pátek ráno kampaň po 45 dnech skončila. Úspěšně. Vlastně bych měla napsat přímo ÚŽASNĚ.🥰 🥳Vybrali jsme 136%🥳 Co se bude dít teď? Teď si dopřeji oslavu a relax. Bylo to krásné, ale náročné. V dalších dnech dokončím sazbu knihy a udělám přípravu k tisku.…

Viacej

3.9.2021 Kniha BUDE 🥳🥳🥳

🎊Včera večer se kampaň přehoupla přes 100%🎊 JUHUUUUUU. MOC VÁM DĚKUJI ZA PODPORU. Možná to bude znít jako klišé, ale bez vás by se to nestalo. . Jaké byly mé první dojmy, když jsem to zjistila? Slzy dojetí a veliká vděčnost. Vděčnost, že to veliké úsilí mělo a stále má smysl. Že naplňuji své…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Sympatie s projektem

  Líbí se Vám projekt a rádi přihodíte nějakou korunku? Každá se počítá, moc Vám děkuji :)

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,95 €
  (100 Kč)
 • 14 z 20 Blok A5 s titulní stranou s ilustrací z knihy

  Přejete si mít u sebe zápisník na Vaše nápady a myšlenky? Můžete ho mít. Drak na titulní straně bude Vaši inspiraci podporovat. Přijde Vám jedna ze 4 variant bloku jako překvapení. Cena bloku je nižší, než za jakou ho pořídíte následně. Zašlu Vám ho do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,93 €
  (150 Kč)
 • 13 z 20 Dračí kalendář A3

  Draci umí ochraňovat prostor, proto jsem pro Vás vytvořila kalendář, kde budete mít okřídlené průvodce z knihy na očích po celý rok. Cena kalendáře je nižší, než za jakou ho pořídíte následně. Zašlu Vám ho do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  15,42 €
  (390 Kč)
 • Vypredané!! Kniha Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa

  Na téměř 170 stranách se přenesete do dračího světa. Zážitek z putování Vám znásobí energetické ilustrace. Cena knihy je nižší, než za jakou ji pořídíte následně. Zašlu Vám ji do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,37 €
  (490 Kč)
 • 2 z 20 Kniha Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa + dračí záložka

  Na téměř 170 stranách se přenesete do dračího světa. Zážitek z putování Vám znásobí energetické ilustrace. Cena knihy je nižší, než za jakou ji pořídíte následně. Ke knize Vám přidám  záložku s ilustrací a citací z knihy.
  Odměnu Vám zašlu do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  20,56 €
  (520 Kč)
 • 18 z 20 Blok A5 s titulní stranou s ilustrací z knihy + Dračí kalendář A3

  Mít po ruce blok, kde si zapisujete myšlenky a nápady stojí za to. O to víc, když Vás bude doprovázet drak na titulní stránce.
  K tomu Vám pošlu kalendář, ať máte dračí průvodce na očích po celý rok. Poštovné je v ceně a odměny Vám zašlu do Vánoc.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  20,56 €
  (520 Kč)
 • Vypredané!! Kniha Dračí příběh + blok A5

  Chcete mít knihu a k tomu si zapisovat myšlenky? V tom případě je pro Vás tato varianta ideální. Odměna Vám dojde do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  24,51 €
  (620 Kč)
 • 10 z 15 Kniha Dračí příběh s věnováním + 2x blok A5

  K úžasné knize Dračí příběh Vám přidám 2 bloky A5. Na každém bloku bude jiná ilustrace a citát z knihy. Cena knihy i bloků je nižší, než za jakou ji pořídíte následně.
  Odměnu Vám zašlu do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  29,65 €
  (750 Kč)
 • 7 z 15 Kniha Dračí příběh + kalendář A3

  Pro milovníky draků je ideální kombinace příběhu a kalendáře, kde budete mít okřídlené průvodce při sobě. Odměna Vám dojde do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  33,60 €
  (850 Kč)
 • Vypredané!! Kniha Dračí příběh + osobní poselství na míru

  Spolu s knihou Vám zašlu osobní poselství - nápovědu, která Vás může inspirovat a vést Vaše další kroky v životě. Do poznámky mi napište, na jaké téma si poselství přejete. Odměna Vám dojde do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  35,18 €
  (890 Kč)
 • 9 z 15 2x Kniha Dračí příběh aneb putování za moudrostí dračího světa s věnováním

  Na téměř 170 stranách se přenesete do dračího světa. Zážitek z putování Vám znásobí energetické ilustrace.
  Je na Vás, zda budou knihy pro Vás nebo je věnujete někomu blézkému. Pokud si přejete napsat věnování pro konkrétního člověka, napište mi Vaše přání do poznámky.
  Cena knihy je nižší, než za jakou ji pořídíte následně. Zašlu Vám je do Vánoc, poštovné máte v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  37,95 €
  (960 Kč)
 • 8 z 15 Kniha Dračí příběh + kalendář A3 + blok A5

  Chcete se ponořit do příběhu, zadívat se na kalendář a ještě si zapsat inspiraci do bloku? Paráda. Tato odměna je pro Vás to pravé a ke všemu Vám dojde do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  39,14 €
  (990 Kč)
 • Vypredané!! Kniha Dračí příběh s věnováním + meditace setkání s drakem

  Jedinečný Dračí příběh Vám zašlu s osobním věnováním a k němu přihodím meditaci na setkání s dračím průvodcem. Dvacetiminutovou meditaci Vám zašlu na email v MP3. Na knihu se těšte do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  51,00 €
  (1 290 Kč)
 • 12 z 15 Kniha Dračí příběh + dračí záložka + meditace setkání s drakem

  Na téměř 170 stranách se přenesete do dračího světa. Zážitek z putování Vám znásobí energetické ilustrace. Cena knihy je nižší, než za jakou ji pořídíte následně. Ke knize Vám přidám  záložku s ilustrací a citací z knihy. 

  K tomu přidám dvacetiminutovou meditaci, kterou Vám zašlu na email v MP3.

  Odměnu Vám zašlu do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  52,18 €
  (1 320 Kč)
 • 3 z 5 2x Kniha Dračí příběh s věnováním + meditace setkání s drakem

  Dvě knihy Dračí příběh, jednu zašlu s osobním věnováním Vám a druhou můžete mít jako dárek pro koho budete chtít. Ke knihám přidám meditaci na setkání s dračím průvodcem. Dvacetiminutovou meditaci Vám zašlu na email v MP3. Knihy Vám dojdou do Vánoc, poštovné je v ceně.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  69,97 €
  (1 770 Kč)
 • 2 z 2 Kniha Dračí příběh s věnováním + originál ilustrace A4 na míru

  K jedinečné knize Vám namaluji originál ilustraci dle Vašeho přání. Do poznámky mi napište, jakého zvířecího průvodce si přejete namalovat nebo zda obraz necháváte plně na mě. Knihu s ilustrací Vám zašlu do Vánoc, poštovné je v ceně.
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  86,58 €
  (2 190 Kč)
 • 2 z 2 Kniha Dračí příběh s věnováním + kalendář A3 + meditace načtení zvířecího průvodce na míru

  Knihu Dračí příběh Vám vyšperkuji osobním věnováním.
  Přidám ilustrace z knihy v podobě kaledáře ve velikosti A3.
  Ke všemu Vám načtu zvířecího průvodce. Jde o půlhodinovou osobní meditaci, kde poznáte, jaký zvířecí průvodce Vás doprovází a proč. Díky tomu můžete lépe porozumět svým darům a poslání zde na Zemi.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  87,76 €
  (2 220 Kč)
 • 1 z 1 Kniha Dračí příběh s věnováním + blok A5 + originál ilustrace A4 na míru + procházka s autorkou

  Knihu s blokem Vám předám osobně. Zároveň Vám namaluji ilustraci na míru. Do poznámky mi napište, jakého zvířecího průvodce si přejete namalovat. O dracích a dalších tématech mezi nebem a zemí si popovídáme v Praze na Vyšehradě.  

  Doručenia odmeny: Do roka

  157,74 €
  (3 990 Kč)
 • Vypredané!! Sponzoring – jedna strana A5 v knize + kniha Dračí příběh

  Máte téma, které rezonuje s knihou? Moc ráda Vám nabízím jednu stranu, kde můžete zviditelnit svou službu/projekt či produkt. Následně Vám knihu zašlu do Vánoc.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  197,67 €
  (5 000 Kč)
 • 1 z 1 Sponzoring Silver

  Nabízím Vám jednu stranu ve své knize na prezentaci Vaší služby či produktu.

  K tomu přidám 2ks Dračího příběhu, 2ks kalendáře a 2 bloky.

  Zároveň Vám načtu zvířecího průvodce. Což je půlhodinová meditace Vám na míru, kde Vás propojím s Vaším zvířecím průvodcem. Zjistíte, jaké zvíře k Vám přichází a proč, tím jasněji pochopíte své dary a talenty. Spoluprací se svým zvířecím průvodcem jdete více do své síly, ze které následně čerpáte inspiraci i energii.

  A ještě Vám přidám Vesmírné poselství – nápovědu pro Vaší cestu. Pokud si budete přát nápovědu na konkrétní téma, napište si o něj do poznámky. 

  Meditaci Vám zašlu v MP3, dary Vám ráda předám osobně na křtu knihy v Praze.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  355,80 €
  (9 000 Kč)
 • 1 z 1 Sponzoring Gold

  Nabízím Vám jednu stranu ve své knize na prezentaci Vaší služby či produktu.

  K tomu přidám 2ks Dračího příběhu, 2ks kalendáře a 2 bloky.

  Zároveň Vám načtu zvířecího průvodce. Což je půlhodinová meditace Vám na míru, kde Vás propojím s Vaším zvířecím průvodcem. Zjistíte, jaké zvíře k Vám přichází a proč, tím jasněji pochopíte své dary a talenty. Spoluprací se svým zvířecím průvodcem jdete více do své síly, ze které následně čerpáte inspiraci i energii.

  Pro posilnění Vašeho spojení s průvodcem Vám akvarelem namaluji obraz velikosti A4. Budete tak mít u sebe energetický obraz pro zvýšení Vaší vibrace i prostoru, kde ho vystavíte. 

  ​Meditaci Vám zašlu v MP3, dary Vám ráda předám osobně na křtu knihy v Praze.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  434,87 €
  (11 000 Kč)