Fotografická publikace WOMAN

Pomozte mi prosím uskutečnit realizaci mé první fotografické knihy plné černobílých aktů a portrétů krásných žen s názvem WOMAN!

10 692 €
vybrané z 10 121 €

105%

105% splnené

75 ľudí prispelo

Umenie, Fotografie

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 8.8.2021 v 16:19.

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Za 15 let své profesionální fotografické dráhy, kdy fotím převážně ženy-portréty a akty, jsem dosáhla bodu, kdy bych se chtěla svou tvorbou prezentovat i věřejně ve formě vydané knihy.

Co je náš cíl?

Velkoformátová fotografická kniha o rozměru 180x245cmminimálně o 100 stranách s cca 70 mými fotografiemi  černobílých portrétů a aktů krásných a zajímavých žen, které mi za posledních 15 let stály před objektivem.

Detaily

Jsem umělecká vystudovaná fotografka a fotím černobíle převážne akty a portrét. . Učím 5 let v centru Fotoškoda v Praze fotografii, kde jsem lektorem a provozuji tam své worskhopy. Mám za s sebou již několik výstav a plno fotografických ocenění. Profesionálním fotografem jsem již 15 let. Ve fotografickém světě jsem známá a hodně lidí sleduje mou práci jak na fb, tak na instagramu. Mým cílem je zrealizovat mou první knihu fotografií. Kniha by obsahovala čistě jen mé fotografie žen, text by byl jen minimální. Umělecká organizace FIAP-Fédération Internationale de l'Art Photographique mi udělila v roce 2018 zlatou a broznovou medaili v mezinárodní prestižní fotografické soutěži za mou práci.

... a ještě něco navíc

Za Vaši finanční pomoc na zrealizování mé první fotografické publikace pro Vás mám připraveny odměny ve formě mých tištěných fotografií v různých formátech, dobrý pocit a knihu WOMAN. :-)

Kdo jsme?

S mým kamarádem Kevinem V. Tonem, který je mimo jiné výborný street fotograf, dáváme dohromady mou první fotografickou publikaci. Kevin navrhl obálku a pomáhá mi s realizací knihy, jelikož on sám má v této branži nemalé zkušenosti.

Proč to děláme?

Ráda bych ucelila svou několikaletou fotografickou práci v pevné vazbě, aby lidé mé fotografie neviděli jen virtuálně, ale i na papíru, měli ji doma v knihovně a mohli v ní kdykoliv listovat. Ráda lidi ve fotografii inspiruji a posouvám tím nejenom je, ale i sebe.

Aktuality

4.8.2021 Poděkování

Jsem velice poctěna a nesmírně potěšena, kolik z Vás mi na knihu přispělo. Ze srdce děkuji, spolu jsme to zvládli a já si díky Vám mohu splnit svůj sen! Jsou ještě 4 dny před námi, ale už teď je jasné, že kniha bude! DĚKUJI VÁM VŠEM ZA VAŠI NESMÍRNOU PODPORU!!!! ❤️📷🙏

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 7
  Dobrý pocit

  Moc Vám děkuji i za menší částku, kterou přispějete na vydání knihy WOMAN. :-)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  12,15 €
  (300 Kč)
 • zostáva 97 z 120
  Fotografická kniha WOMAN 1

  Fotografická kniha WOMAN. Možnost osobního předání v Praze. Poštovné zdarma po ČR.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  24,29 €
  (600 Kč)
 • zostáva 62 z 80
  Fotografická kniha WOMAN 2

  Fotografická kniha WOMAN s vloženou fotografií ve formátu 13x18cm. Možnost osobního předání v Praze. Poštovné  zdarma po ČR.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  26,32 €
  (650 Kč)
 • zostáva 37 z 60
  Fotografická kniha WOMAN 3

  Fotografická kniha Woman s vloženou fotografií 18x24cm a s osobním věnováním. Možnost osobního předání v Praze. Poštovné po ČR zdarma.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,49 €
  (1 000 Kč)
 • predané 1
  Tištěná fotografie ve formátu 20x30

  Tištěná fotografie ve formátu 20x30 dle Vašeho výběru ( výběr z galerie zde na HITHITU). Možnost osobního předání v Praze. Mohu také zaslat poštou.

  Výběr fotografie napište prosím do poznámky, nejlépe její pořadí v galerii.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  121,46 €
  (3 000 Kč)
 • predané 2
  Tištěná fotografie ve formátu 30x45

  Tištěná fotografie ve formátu 30x45 dle Vašeho výběru (výběr z galerie zde na HITHITU).  Možnost osobního předání v Praze. Mohu také zaslat poštou.

  Výběr fotografie napište prosím do poznámky, nejlépe její pořadí v galerii.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  202,43 €
  (5 000 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Sponzorský dar

  Je tu možnost přispět i větší částku na realizaci knihy WOMAN a stát se sponzorem tohoto projektu. Odměnou Vám bude účast na mých fotoworkshopech po celý rok. Děkuji vám

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  8 097,17 €
  (200 000 Kč)