Hithit LAB

Máte skvělý nápad, ale neumíte ho prodat. Využijte Hithit LAB, službu crowdfundingového portálu Hithit.cz pro kreativce, aby se mohli plně soustředit na vývoji jejich projektů. Vše je otestováno v českém prostředí přímo na Hithit.cz. Projekt, který jsme spravovali výtvarníkovi Musovi, překročil cílovou částku o 80 %. Službu Hithit LAB doporučujeme využít kreativcům, kteří plánují nastavit vyšší cílovou částku a vědí, že nejsou silní v komunikaci v online prostředí. To je naše parketa.

Pozor, neznamená to, že za vás uděláme všechno. Část propagace musíte udělat i vy, abyste potvrdili autentičnost projektu. Musíte být aktivních na vašich profilech na sociálních sítích, starat se o šeptandu, říkat o projektu každému na potkání. Kdo toto nedělá, v crowdfundingu neuspěje.

Komplexní realizace multimédií (video, foto)

Z vámi dodaných podkladů s vámi natočíme motivační video. Do jeho realizace patří příprava bodového scénáře, střih, finální export na Youtube.com. K tomu vám naši spolupracovníci nafotí profesionální fotografie. Spolupracujeme s profesionály v oboru, specialisty jak na produktové fotografie a videa, tak reportážní materiály.

Cena od 15.000 CZK

Recording Video

Nadstandardní mediální služby

Nabízíme osobní přístup a nadstandardní PR v žánrových médiích a masmédiích. Připravíme vám zvláštní media plán zahrnující vaše cílová média. Do služby patří textace tiskových zpráv (2 ks) a jejich distribuce.

Cena od 10.000 CZK


Výkonnostní online marketing

Vytvoříme pro vás kampaň, budeme průběžně vyhodnocovat a optimalizovat cílení, sdělení a kanály. Vše s cílem dosáhnout pro vás co nejlepší výsledky. Dokážeme navrhnout a vyrobit všechny podklady pro kampaň. Od grafických bannerů, přes texty až po video obsah. Nebo použijeme vámi dodané materiály.

Cena od 10.000 CZK


Konečné ceny budou odvozené od náročnosti zpracování. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Be active

Kontaktujte nás:

Barbora Hančíková
barbora.hancikova@hithit.cz
tel. +420 778 779 927

HITHIT LAB logo