Nekašlete na loutky! Zachraňte divadlo!

Kvůli koroně nemůžeme na jeviště ani do školek s naším profesionálním divadlem. Podpořte nás, ať můžeme tuhle dobu přežít a nakrmit naše loutky i herce.

The author haven't filled any FAQ yet. If you have any doubts, do not hesitate to ask! You don't have to publish your question, it will only be sent to the authors' e-mail and they will get back to you with the answer.

EUR 520
pledged of EUR 490

106%

106% completed

18 contributors pledged

Theater, Antivir

Tábor, Jihočeský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 7 Vodící nitka

  Uvaž se k nám Vodící nitkou! Ale nebojte, žádný veliký závazek to není. Vodící nitka povětšinou slouží k navázání loutek. Nám postačí, když se díky tomu zavážete nás podpořit. A výši podpory si můžete znásobit! :-)

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.09
  (CZK 100)
 • 68 from 70 Dvě klasické vstupenky na představení

  Kup si dvě klasické vstupenky jako v předprodeji na náš letní Loutkový festival v Táboře. Hrajeme každý víkend o prázdninách, vybrat si můžete jakýkoliv vypsaný termín a představení. Festival bude!!! A pokud to náhodou kovid bude chtít překazit, vstupenky budou platit i na online představení a na festival v příštím roce. K vyzvednutí v Táboře, nebo pošleme poštou.

  Reward delivery: in a month after the project end

  EUR 5.72
  (CZK 140)
 • 68 from 70 Dvě světové vstupenky s pohlednicí

  Dvě vstupenky na náš festivalový letní program v Táboře.  A pokud nejsi z Tábora, ale my budeme hrát ve tvém kraji, díky těmto vstupenkám se na nás můžeš přijít podívat i tam! A jako bonus dostaneš dvě naše pohlednice. K vyzvednutí v Táboře, nebo pošleme poštou. (Platí pouze na jedno představení, tedy buď na se přijdeš podívat v Táboře, nebo ve svém kraji.)

  Reward delivery: in a month after the project end

  EUR 8.17
  (CZK 200)
 • 19 from 20 Limitka našich pohlednic

  Pokud rád posíláš pohledy, tenhle balíček našich originálních poštovních kartiček je přímo pro tebe! 10 krásných pohledů z našeho divadla se už těší, až půjdou do světa! Zasíláme poštou, nebo předáme v Táboře.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • 19 from 20 Permice

  Permice není pramice. Permice je permanentka na náš divadelní letní festival v Táboře. Celé léto plné pohádek, to chceš! Zasíláme poštou, nebo si ji vyzvedneš v Táboře.

  Reward delivery: in a month after the project end

  EUR 20.43
  (CZK 500)
 • 1 from 5 Ručně malované divadelní triko

  Obchody jsou zavřený a ty už nevíš co na sebe? Pořiď si naše ručně malované divadelní tričko. Stačí si do poznámek napsat o velikost a zda jsi muž či žena. :-)

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 28.61
  (CZK 700)
 • 5 from 5 Vymalovávací kalendář

  Jestli už se taky ztrácíte v tom, co je za den, máme pro Vás řešení! Kupte si náš originální kalendář plný omalovánek a každý měsíc si vymalujte podle svého.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 32.69
  (CZK 800)
 • 3 from 3 Staň se hostem našeho podcastu

  Už s tebou někdo dělal rozhovor? Máš zájem stát se hostem našeho podcastu? Tak neváhej a kup si to! Natáčíme v Táboře, nebo na našich zájezdech za představením. Termín vybereme spolu, dle aktuální pandemické situace. Natáčení probíhá hodinu, max. dvě.

  Reward delivery: not specified

  EUR 61.30
  (CZK 1,500)
 • 3 from 3 Divadelní rychlokurz

  Jaké to je být hercem? Nebo loutkohercem? Co všechno musí herci umět, vědět a ovládat? Chceš si to vyzkoušet? Kup si divadelní rychlokurz, který proběhne v Táboře! A dočkáš se i svého vystoupení. :-) Celkem 6 hodin herecké práce. Termín domluvíme dle tvých možností a na závěr dostaneš "certifikát."

  Reward delivery: not specified

  EUR 122.60
  (CZK 3,000)
 • 5 from 5 Staň se mecenášem!

  Mecenáš není Mesiáš, i když od toho nemá daleko. Staň se naším mecenášem. Tím získáš roční neomezenou vstupenku na jakékoliv naše představení včetně premiér. Podívej se do zákulisí, pojď s náma posedět na vínko, přijď se podívat na zkoušku. Napíšeme tvé jméno na stránky, do programů, na plakáty... Budeme si tě hýčkat. :-) Platí 365 od doručení. Všechny výhody jsou neomezené, ale ber v potaz náš běžný provoz (tedy vínko dvakrát do roka/ zkouška maximálně jednou za dva měsíce). Rádi se dohodneme dle našich aktuálních možností. Vyber si nás a my ti vystavíme mecenášský pas.

  Reward delivery: in a month after the project end

  EUR 204.33
  (CZK 5,000)
 • 4 from 5 Divadlo u Vás doma!

  Už jsi měl divadlo u sebe v obýváku, nebo na zahradě? Chtěl bys mít originální zábavu na svou párty? Tak pak je ideální tato odměna. Kup si nás domu! Domluvíme termín, vybereme jedno z našich představení a přijedeme zahrát přímo k tobě. Tedy, až to půjde, samozřejmě... Po představení se můžeš seznámit s loutkami. :-) Tak na nic nečekej a klikni na to!

  Reward delivery: not specified

  EUR 245.20
  (CZK 6,000)