Puzzle Grill V2 corten - GrillGardenOven - pizza, grill, bbq

Skládačka pro velké kluky, to je nový Puzzle Grill V2 - domácí zahradní pec na dřevo, nebo multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění. Záleží pouze na Vás, co si pro dnešní grilovačku poskládáte. A pozor, na údržbu můžete klidně zapomenout!

Author: myGRILL

 • Puzzle Grill V2, domácí je nejlepší

 • Puzzle Grill V1, meče v akci

 • Puzzle Grill V2, domácí pizza

 • Puzzle Grill V2, domácí kukuřičné nachos

 • Puzzle Grill V2

 • Puzzle Grill V1, přímé/nepřímé grilování

 • Nerezové meče churrasco

 • Žitný chléb a zahradní pec na dřevo

 • Puzzle Grill V2, pec na dřevo vyložená šamotem

 • Puzzle Grill V2, zkouška na dílně

 • Puzzle Grill V1, skládačka pro velký kluky

 • Puzzle Grill V1, ticho před bouří

 • Puzzle Grill z řady myGRILL

 • Puzzle Grill V2, fáze přeměny na zahradní pec

 • Puzzle Grill a nerezové meče churrasco

 • Puzzle Grill a nerezové rošty

 • Puzzle Grill V2 - GrillGardenOven

 • Puzzle Grill V2, Grill 🔁 Oven

 • Nerezová Pizza lopata z řady myGRILL

 • Nerezové meče a špízy z řady myGRILL

EUR 68
pledged of EUR 17,084

0%

0% completed

2 contributors pledged

Design, Food

Show all rewards

od nepaměti .. grilujeme, udíme .. dnes představujeme .. myGRILL

Tak jako většina vyznavačů grilování jsem i já začínal u táboráku a kdykoli to bylo jen trochu možné, posbíral jsem trochu klestí a zatápěl, kde se jen dalo....buřty na klacku, čerstvě ulovená rybička na kameni, brambory v popelu a různě podvěšené kousky čehokoli v dýmu nad dohasínajícími plameny, byl jen začátek dlouhé cesty, která se měla dále ubírat přes plynové, elektrické, briketové, peletové a všemožné vychytávky moderní doby, abych nakonec zjistil, že minimálně pro mne existuje jen jeden směr....REAL FIRE.

Ten pocit, kdy vše kolem utichne, člověk sedí zahleděný do rozžhavených uhlíků a naslouchá praskání hořícího dřeva, tak ten je k nezaplacení. To je ta pravá večerní romantika a je již jedno, jestli to zažíváte u táborového ohně nebo v kožešině před krbovými kamny, na zasněžené horské chaloupce. Proč se tedy nevrátit ke kořenům a začít opět grilovat, péci a udit tak, jak je již po tisíce let zvykem? Nenabádám tady nikoho k tomu, ať doma vykope díru v podlaze a zruší plynový sporák, ale na zahradu a do přírody bychom živý oheň vrátit mohli.

A to je důvod proč tu dnes sedím, sepisuji po nocích moudra na facebookové stránky grilujeme, udíme a snažím se předat ostatním alespoň zlomek toho, co nad otevřeným ohněm zažívám a co se nad ním dá vykouzlit za dobroty. Vždy jsem byl zastáncem toho, že nejlepšího výsledku dosáhnu na grilu, který si vyladím k obrazu svému. Vrhnul jsem se do toho po hlavě a zhruba před deseti lety postavil svůj první gril - prasotoč, můj nejvíce vysněný gril a pak již desítky dalších od téměř kapesního vydání po pětimetrovou, jeden a půl tunovou lokomotivu. Inspiraci beru všude ve světě, ochutnal jsem dobroty z grilů a udíren v různých končinách a kulturách a troufám si říci, že celý tento můj životní příběh se odráží v nové řadě grilů a udíren myGRILL

PuzzleGrill V1

Proč PuzzleGrill?

Roky navrhuji a vyrábím grily, udírny a různá ohniště pro vlastní potřebu, z dětských snů se stal koníček, co časem přerostl v neutuchající vášeň, která mne pohltila natolik, že jsem zhruba před deseti lety rezignoval na odpůrce sociálních sítí a založil stránku grilujeme, udíme, kde se snažím alespoň přiblížit ostatním, co vše je možné u rozpálené plotny zažít. Postupem času jsem začal vyrábět robustní grily na zakázku, stále mne však tížila myšlenka, jestli by nebyla možnost navrhnout něco, co potěší každého gurmána a zároveň to bude dostupné i za rozumnou cenu.

Skládačka PuzzleGrill je odpovědí. Jedná se o ojedinělý multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování, rožnění a v případě využití grilovacích pánví a kotlíků také pro outdoorové vaření. S rozšířením o nástavbu zahradní pece na dřevo máte na vlastní zahradě kompletní polní kuchyň. Domácí chéb, pizza, nachoss, steaky, špízy, kotlíkové guláše, to vše bude s Vaším novým pomocníkem jedna velká pohádka.

Veškeré použité komponenty jsou bezúdržbové, jako základní materiál je použit corten, unikátní patinovací ocel se specifickým povrchem, grilovací plochy jsou vyrobeny z potravinářské nerezi, pec je vyložená žáruvzdorným šamotem. Celá sestava je dodávána ve dvou, případně třech kartonových krabicích a nový majitel PuzzleGrillu si doma vše poskládá dle přiloženého video návodu. S trochou nadsázky se dá říci, že složení zvládne každý malý šikula, jak je patrné v instruktážním videu:-)

PuzzleGrill V2 (včetně odnímatelné nástavby zahradní pece)

PuzzleGrill V1 versus PuzzleGrill V2?

PuzzleGrill V1....skládačka univerzálního grilu pro přímé i nepřímé grilování a rožnění. Je možno v budoucnu rozšířit o zadní  topeniště a grilovací jehlu. Pokud vím, že mne pizza, chléb, ani jiné pečení v zahradní troubě nezajímá a nikdy v budoucnu zajímat nebude, je to ta ideální volba.

PuzzleGrill V2....skládačka univerzálního grilu pro přímé i nepřímé grilování a rožnění. Stejně tak jako u verze V1 je možno v budoucnu rozšířit o zadní topeniště a grilovací jehlu. Bonusem této verze je možnost rozšíření o zahradní pec na dřevo. Tak jako u  základního těla grilu, i zde se jedná o skládačku, kterou si doma složíte dle přiloženého videonávodu.

Získáte tím možnost přeměnit Váš PuzzleGrill V2 z multifunkčního grilu na pec a kdykoli zase zpět na gril. Komora pece je vyložena žáruvzdorným šamotem, díky tomu a důmyslným průduchům peče rovnoměrně ze všech stran. Do dvaceti minut máte pec rozpálenou na 400 stupňů, pizza je tak hotova během dvou až tří minut. Díky možnosti regulace přívodu vzduchu popelníkem, případně i dvířky topeniště, můžete teplotu regulovat a využít tak Vaší zahradní pec i pro pomalé pečení.

základní rozměry PuzzleGrill

Proč crowdfunding?

Jednoznačně z ekonomického hlediska. Úspora nákladů na výrobu je hlavním důvodem, proč jsem se rozhodnul pro tuto formu spolupráce. Přicházím za Vámi s projektem, který má smysl realizovat ve větší výrobní sérii. Již při návrhu grilu jsem se snažil minimalizovat náklady na výrobu uzpůsobením celé konstrukce tak, aby bylo možné tento multifunkční gril z většiny vyrobit na CNC strojích. Rozhodně jsem nechtěl šetřit na materiálech, ale pokud to bylo jen trochu možné, ubral jsem na logistických nákladech, pracnosti, unifikoval výrobní proces a optimalizoval využití vstupních materiálů.

Stojím tu před Vámi a nabízím Vám možnost podílet se na realizaci něčeho, co nám bude sloužit spoustu let. Vrátí grilování zpět ke kořenům, k pravému, čistému ohni a dodá tak chuť našim grilovaným a pečeným pokrmům. Za Vaší pomoc Vám garantuji dodání PuzzleGrillu v té nejlepší možné kvalitě zpracování, nesrovnatelně nižší ceně oproti kusové zakázkové výrobě, ale hlavně Vám ze srdce děkuji. Bez Vaší pomoci bych toho nebyl schopen nikdy dosáhnout. Děkuji Vám!

Načasování projektu a záruky

Nejsem zde pro to, abych představoval nějakou mojí vizi, nebo sen o PuzzleGrillu, jsem zde pro to, abych Vám nabídnul perfektně odladěný a otestovaný výrobek, na kterém jsem strávil téměř rok života. Do realizace tohoto projektu jsem vložil veškeré své letité zkušenosti a zůročil tak roky stávené nad grilem, rýsovacím prknem (dnes již v moderněji pojaté verzi:-)), na dílně, ale také u stolu s přáteli při debatách nad právě vytaženým kusem voňavé pečínky a sklenicí lahodného moku...

V případě, že se projekt stane úspěšným, okamžitě se spouští výroba. Pro sériovou výrobu je již vše odladěno, jsou nasmlouvané firmy pro dodávky cortenu, nerezi i šamotových velkoformátových desek. Stejně tak jsou rezervované výrobní kapacity na CNC strojích. Celý projekt běží on-line a mám tak neustále přehled o tom, jak se projektu daří. Nic tak nebrání spuštění sériové výroby v okamžiku, kdy se cíl projektu naplní.

Na Vás mám však jednu velkou prosbu. Chápu, že ne každý má možnost tento projekt finančně podpořit, stejně tak nebude každý zastáncem toho, aby zrovna tento konkrétní gril chtěl vlastnit a mít na věky na své zahradě. Každý však máme přátele, rodinu, nebo jen někoho ve svém okolí, kdo by třeba zájem měl. Prosím Vás tedy o šíření tohoto projektu, třeba jen zmínkou u společného oběda, ideálně však pomocí dnešních vymožeností, jako je sdílení na sociálních sítích, mailovou komunikací, telefonem. Za cokoli, co dokáže získat projektu alespoň trochu pozornosti, Vám budu velice vděčný. Je tedy na nás společně, jak rychle se podaří projekt PuzzleGrill dostat na svět.

PuzzleGrill V1

PuzzleGrill V2 (včetně odnímatelné zahradní pece)

Časová osa

Milník 1....překročení cílové částky

Spuštění sériové výroby PuzzleGrill V1, PuzzleGrill V2, expedice dle detailů uvedených u jednotlivých odměn.

Milník 2....překročení částky 777.777Kč

Rozšíření multifunkčního grilu o další možnosti jako je rožnění se zadním topeništěm, doplnění dalších odměn ve formě originálního příslušenství Puzzle Grillu.

Milník 3....překročení částky 1.111.111Kč

S odměnou ve formě amerického bbq přijedeme kamkoli nás pozvete a povede tam alespoň trochu sjízdná cesta. Naší lokomotivu posadíme na homologovaný podvozek a s tímto luxusním cirkusem zavítáme až na Váš dvůr.

Milník 4....překročení částky 3.333.333Kč

Tady se nedá poděkovat jinak, než tím, že Vás, všechny podporovatele, mile rád uvítám na bbq party, kterou uspořádám pouze a jen pro Vás. Můžete se těšit na grilované tele, čuně, krůty, bbq v americkém stylu, ale také luxusní kotlíkový guláš, trhané maso, uzené ryby, cokoli, co si jen dokážete představit.....pro naladění chuťových buněk již teď, můžete navštívit facebookové stránky grilujeme, udíme....ať víte, do čeho jdete:-)

Milník 5....překročení částky 7.777.777Kč

Zapomeňte na milník 4, ten je pouze pro jednotlivce a tento milník jej posouvá o level výše. Takovouto parádu si nejlépe užijete s rodinou. Vezměte tedy manžela, manželku, partnera, či partnerku, auto doložte vlastními dětmi až po strop a přijeďte se nacpat k prasknutí.

bbq po našem:-)

Co je to vlastně ten corten? To se o svůj nový gril nemusím vážně vůbec starat?

S údržbou grilu si opravdu nemusíte dělat starosti. Tělo grilu je vyrobeno ze speciální patinující oceli corten. Není to žádná novinka, ale roky prověřená slitina, která se běžně využívá pro stavby mostových konstrukcí, nákladních lodí, opláštění budov a všude tam, kde je kladen důraz na dlouhou životnost a bezúdržbovost. Povrchová úprava se nijak neřeší, gril se nechá stát kdekoli venku a dle vlhkosti a teploty prostředí v určitém časovém intervalu "zrezne". Není se však čeho obávat, povrchová rez je v tomto případě žádoucí. Plní zde funkci ochrany proti hloubkové korozi a stejně tak dodává výrobkům neotřelý zajímavý design. Po dobu, než se proces patinování povrchu ustálí, je potřeba počítat s jistým znečištěním místa pod grilem.

Grilovací plochy, rošty, špízy, pánve a veškeré další doplňky a části grilů, které přichází do styku s grilovanými potravinami jsou vyrobeny z potravinářské nerezi. Již z názvu vyplývá, že se jedná o materiál vhodný pro styk s potravinami a stejně tak o ušlechtilý nerezavějící materiál. Jedinou Vaší strarostí tedy bude očištění povrchu od napálených zbytků z předešlého grilování, nebo pečení a vysypání popela.

Kdy dostanu svoje odměny a jak se ke mně dostanou?

V případě, že se projekt stane úspěšný, spustí se sériová výroba grilů a zahradních pecí. Ti nejrychleší z Vás dostanou své odměny do měsíce po ukončení sbírky. Ostatní přispěvovatelé dle informací uvedených u každé jednotlivé odměny. Je tedy jen na Vás, kterou odměnu si vyberete a kdy Vám jí přivezeme zdarma až k Vašim dveřím.

Ano, čtete správně, veškeré odměny s adresou doručení v České republice Vám přivezeme zdarma. Náklady na přepravu se budou účtovat pouze u zahraničních zásilek.

Na co se vůbec vybrané prostředky použijí?

Vybrané prostředky se použijí na nákup materiálu ve větším množství a zaplacení výroby komponent grilů v režimu sériové (mnohem levnější) výroby. Vy tak získáte svého nového ryze českého pomocníka za tu nejnižší možnou cenu.

Všem Vám ze srdce děkuji!

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Teď chci pouze přispět ... ale těším se ... jestli klapne milník 4, tak se nacpu k prasknutí!!!

  V tuto chvíli je to čistě podpora projektu, za což Vám nesmírně děkuji!
  ALE POZOR!
  Pro Vás tím nic nekončí. Právě naopak! Začíná hra s časem a to pro nás všechny zúčastněné.
  Pokud jste četli projekt až do konce a já bych byl moc rád, kdyby ano...je tam odstavec s milníky projektu...a kdyby nic jiného, tak minimálně milník 4 a milník 5 stojí za přečtení. Tak co, přečetli jste si jej?
  Na nic tedy nečekejte, rozhoďte sítě, zapůsobte na své známé, přátele i rodinu k podpoře tohoto projektu a zajistěte si tak pro sebe a všechny ostatní podporovatele účast na té největší grilovačce v režimu all you can eat!
  Mile rád Vás pohostím na bbq party, kterou uspořádám pouze a jen pro Vás. Můžete se těšit na grilované tele, čuně, krůty, bbq v americkém stylu, ale také luxusní kotlíkový guláš, trhané maso, uzené ryby, cokoli, co si jen dokážete představit.....pro naladění chuťových buněk již teď, můžete navštívit facebookové stránky grilujeme, udíme....ať víte, do čeho jdete:-)

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.07
  (CZK 444)
 • 99 from 100 Gril mám svůj, zahradní pec mne nezajímá, ale nerezové špízy by se mi hodily a rovnou 4ks

  Přispěji na rozjezd projektu a ještě si udělám radost kvalitními špízy z potravinářské nerezi.
  Jdete ke kamarádovi na grilovačku a nechcete pokaždé přijít jen s lahvinkou. S novými špízy v originálním designu určitě slušně zabodujete.
  Nerezové grilovací špízy, zajímavý pomocník pro grilování nad otevřeným ohněm, pro použití na kontaktní ploše grilu, stejně tak jsou vhodné na vložení do pekáčku a je jedno jestli jej strčíte do zahradní pece, krbu nebo klasické trouby doma v kuchyni...

  Reward delivery: In a month

  EUR 25.60
  (CZK 666)
 • 50 from 50 Chci pořádnou porci z tý šílený "lokomotivy"

  Neoslovila Vás nabídka cortenového grilu se zahradní pecí na dřevo?
  Nechystáte si objednat grilovačku pro 25 a více přátel?
  Nechcete čekat, jak to dopadne s milníky projektu, ale přeci jen máte chuť na to úžasné masíčko z naší bbq offset reverse smoker "mašinky"?
  I pro Vás je tady zajímavá možnost, jak se dostat k této luxusní pochoutce za zvýhodněných podmínek.
  Máme pro Vás nachystaný voucher v hodnotě 1.000Kč, který budete moci uplatnit u našeho stánku na jakékoli venkovní akci, které se v letošním roce zúčastníme.
  V této hodnotě dosyta nakrmíte nejen sebe, ale celou svojí rodinu (běžných rozměrů a počtů....já bych to měl asi trochu dražší, běžný standart přesahuji v obou parametrech:-).
  V případě nepřízně osudu a pokračujícímu omezování hromadných akcí, budete mít možnost Váš voucher uplatnit pro nákup na e-shopu myGRILL, případně si jej ponechat do dalšího roku, to už snad opět bude vše, jak má být...
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 29.87
  (CZK 777)
 • 99 from 100 Špízy jsou fajn, teď mne ale zajímá jihoamerické churrasco a vezmu si rovnou 4 nerezové meče

  Nerezové grilovací meče, na které se dá opravdu pořádně naložit. Ideální pomocník pro grilování nad otevřeným ohněm, stejně tak pro použití na kontaktní ploše grilu.
  Tyto meče se perfektně hodí na zajímavý a ojedinělý způsob jihoamerického servírování přímo z mečů formou postupného ořezávání, takzavé churrasco. Překvapte své přátele a okořeňte svojí grilpárty o tuto nevšední podívanou.
  Plochý meč v kombinaci s "V" drážkou na stěnách grilu zajistí rovnoměrné bezkontaktní propečení celého špízu. Oproti drátěným špejlím se maso ani zelenina neprotáčí.

  Reward delivery: In a month

  EUR 42.71
  (CZK 1,111)
 • 100 from 100 Pizza lopata? Tu ještě nemám. A když mi to nevyjde u pece, třeba se mi hodí na odhazování sněhu:-)

  Návštěvu během Vaší grilovačky můžete uvítat s obracečkou v ruce, s kuchařskou čepicí naraženou do čela nebo jen se sklenicí piva.
  S Vaší novou lopatou na pizzu to bude teprve pořádná show....a nepohodlné návštěvníky s ní můžete rovnou hezky vyprovodit:-)
  Nerezová pizza lopata, vhodná také pro manipulaci s domácím chlebem, nachos a dalším pečivem.
  Designový kousek ručně vyráběný ve vlastní režii je kombinací potravinové nerezi, tvrzené hliníkové slitiny a tropického dřeva.
  Je to ideální pomocník jako doplněk pro PuzzleGrill V2 ve verzi GardenOven nebo GrillGardenOven.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 85.41
  (CZK 2,222)
 • 10 from 10 PuzzleGrill V1 .... kdo rychle dává, dvakrát dává, proto jej od nás máte za nejlepší cenu

  Jste si jistí, že opravdu nebudete chtít nikdy v budoucnu svůj PuzzleGrill V1 rozšířit o zahradní pec? Pak je tato volba určená přímo pro Vás!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma vlastnoručně poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze malé kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a nerezový rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým tvrdým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 341.65
  (CZK 8,888)
 • 10 from 10 PuzzleGrill V2 .... kdo rychle dává, dvakrát dává, proto jej od nás máte za nejlepší cenu

  Plánujete do budoucna rozšíření Vašeho grilu o zahradní pec? PuzzleGrill V2 je pravá volba!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale a jakmile budete chtít svůj gril posunout o level výše, stačí v našem eshopu dokoupit nástavec zahradní pece.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 384.36
  (CZK 9,999)
 • 50 from 50 PuzzleGrill V1 .... svůj gril dostanu v květnu s bonusem 25 procent oproti běžné ceně:-)

  Jste si jistí, že opravdu nebudete chtít nikdy v budoucnu svůj PuzzleGrill V1 rozšířit o zahradní pec? Pak je tato volba určená přímo pro Vás!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma vlastnoručně poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze malé kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a nerezový rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým tvrdým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 427.10
  (CZK 11,111)
 • 20 from 20 PuzzleGrill V1 .... trochu si připlatím, ale chci mít svůj nový gril doma ještě v dubnu

  Jste si jistí, že opravdu nebudete chtít nikdy v budoucnu svůj PuzzleGrill V1 rozšířit o zahradní pec? Pak je tato volba určená přímo pro Vás!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma vlastnoručně poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze malé kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a nerezový rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým tvrdým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 469.81
  (CZK 12,222)
 • 50 from 50 PuzzleGrill V2 .... svůj gril dostanu v květnu s bonusem 25 procent oproti běžné ceně:-)

  Plánujete do budoucna rozšíření Vašeho grilu o zahradní pec? PuzzleGrill V2 je pravá volba!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale a jakmile budete chtít svůj gril posunout o level výše, stačí v našem eshopu dokoupit nástavec zahradní pece.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 469.81
  (CZK 12,222)
 • 20 from 20 PuzzleGrill V2 .... trochu si připlatím, ale chci mít svůj nový gril doma ještě v dubnu

  Plánujete do budoucna rozšíření Vašeho grilu o zahradní pec? PuzzleGrill V2 je pravá volba!
  Multifunkční gril pro přímé i nepřímé grilování a rožnění Vám poslouží dokonale a jakmile budete chtít svůj gril posunout o level výše, stačí v našem eshopu dokoupit nástavec zahradní pece.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování.
  A jak je pro značku myGRILL typické, v grilu topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten a nerezi Vás zajímá jen očištění grilu a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 512.51
  (CZK 13,333)
 • 10 from 10 PuzzleGrill V2 - GardenOven .... kdo rychle dává, dvakrát dává, proto jej máte za nejlepší cenu

  Jste fanda italské kuchyně? Domácí pizza na bukovém dřevě je to, co hledáte? PuzzleGrill V2 - GardenOven je tedy Vaší volbou!
  Vaší novou zahradní pec na dřevo můžete kdykoli přeměnit na multifunkční gril. Nerezové rošty, meče, litinové pánve a další pekelné vychytávky naleznete na našem e-shopu.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko. Pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění šamotové desky a vysypání popelníku před dalším použitím.

  Reward delivery: In a month

  EUR 512.51
  (CZK 13,333)
 • 50 from 50 PuzzleGrill V2 - GardenOven .... pec dostanu v květnu s bonusem 25 procent oproti běžné ceně:-)

  Jste fanda italské kuchyně? Domácí pizza na bukovém dřevě je to, co hledáte? PuzzleGrill V2 - GardenOven je tedy Vaší volbou!
  Vaší novou zahradní pec na dřevo můžete kdykoli přeměnit na multifunkční gril. Nerezové rošty, meče, litinové pánve a další pekelné vychytávky naleznete na našem e-shopu.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko. Pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění šamotové desky a vysypání popelníku před dalším použitím.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 597.92
  (CZK 15,555)
 • 10 from 10 PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven .... kdo rychle dává, dvakrát dává, proto jej máte za nejlepší cenu

  S touto hračkou bude každá párty jedinečná. Chcete přátele překvapit domácí pizzou, šťavnatými steaky, grilovanou zeleninou, nebo si společně upečete nachos? PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven je jasnou volbou!
  K obědu pizza, odpoledne upečete domácí chéb a večer během minuty přehodíte pec na gril a jedete steaky, burgery, bramboráky a další lahůdky z grilu. I tak se dá pojmout sobotní odpoledne.
  Tuto ojedinělou stavebnici si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování. Zahradní pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem.
  Údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění grilu, případně šamotové desky zahradní pece a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 597.92
  (CZK 15,555)
 • 20 from 20 PuzzleGrill V2 - GardenOven .... trochu si připlatím, ale chci mít svojí pec doma ještě v dubnu

  Jste fanda italské kuchyně? Domácí pizza na bukovém dřevě je to, co hledáte? PuzzleGrill V2 - GardenOven je tedy Vaší volbou!
  Vaší novou zahradní pec na dřevo můžete kdykoli přeměnit na multifunkční gril. Nerezové rošty, meče, litinové pánve a další pekelné vychytávky naleznete na našem e-shopu.
  Jedná se o ojedinělou stavebnici, kterou si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko. Pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem, případně dřevěným uhlím.
  A údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění šamotové desky a vysypání popelníku před dalším použitím.

  Reward delivery: In a month

  EUR 640.63
  (CZK 16,666)
 • 50 from 50 PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven .... pec dostanu v květnu s bonusem 25 procent oproti běžné ceně:-)

  S touto hračkou bude každá párty jedinečná. Chcete přátele překvapit domácí pizzou, šťavnatými steaky, grilovanou zeleninou, nebo si společně upečete nachos? PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven je jasnou volbou!
  K obědu pizza, odpoledne upečete domácí chéb a večer během minuty přehodíte pec na gril a jedete steaky, burgery, bramboráky a další lahůdky z grilu. I tak se dá pojmout sobotní odpoledne.
  Tuto ojedinělou stavebnici si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování. Zahradní pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem.
  Údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění grilu, šamotové desky zahradní pece a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 683.34
  (CZK 17,777)
 • 20 from 20 PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven .... trochu si připlatím, ale chci mít svojí pec doma ještě v dubnu

  S touto hračkou bude každá párty jedinečná. Chcete přátele překvapit domácí pizzou, šťavnatými steaky, grilovanou zeleninou, nebo si společně upečete nachos? PuzzleGrill V2 - GrillGardenOven je jasnou volbou!
  K obědu pizza, odpoledne upečete domácí chéb a večer během minuty přehodíte pec na gril a jedete steaky, burgery, bramboráky a další lahůdky z grilu. I tak se dá pojmout sobotní odpoledne.
  Tuto ojedinělou stavebnici si doma poskládáte bez jediného šroubku. K montáži Vám stačí pouze kladívko.
  Součástí grilu je nerezová grilovací deska a rošt pro přímé grilování. Zahradní pec je vyložená žáruvzdorným šamotem.
  A jak je pro značku myGRILL typické, topíme hezky proschlým dřevem.
  Údržba? Díky použitému patinujícímu materiálu známému jako corten Vás zajímá jen očištění grilu, šamotové desky zahradní pece a vysypání popelníku před dalším grilováním.

  Reward delivery: In a month

  EUR 726.04
  (CZK 18,888)
 • 10 from 10 Z nabízeného nemám zájem o nic, ale rád si vezmu slevový kupón na myGRILL

  Opravdu Vás zde nic nezaujalo?

  Máte však zájem o cokoli z našeho e-shopu?

  Moc si toho vážíme a jako poděkování Vám nabízíme voucher v hodnotě 25.000Kč. Můžete jej uplatnit kdykoli během tohoto roku.

  Stejně tak jako na veškeré ostatní přispěvatele i na Vás čeká možnost zúčastnit se grillparty v režimu all you can eat. Sledujte tedy vývoj projektu, sdílejte, kde se jen dá...a milník 4, nebo i 5 je náš:-)
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 768.75
  (CZK 19,999)
 • 5 from 5 "30" Jste parta přátel, co si che užít grilovačku takříkajíc na klíč?

  Ne každý chce trávit celé dny nad grilem, nemá čas věnovat se přípravě surovin, nebo prostě raději tráví čas s rodinou a svými přáteli, přesto by rád zažil pořádnou grilovačku takříkajíc "na klíč".
  Plně tomu rozumím a jsem připraven s týmem svých spolupracovníků dorazit k Vám a o vše se postarat. Posbírejte až 30 přátel, kolegů, rodinných příslušníků, nebo partu mažoretek a dle Vašich chutí Vám připravím menu, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Možnosti jsou takřka neomezené.
  Máte rádi grilované sele, krůtu nebo dokonce býka? Přejete si zažít bbq jako v Texasu? Dáváte přednost italské kuchyni nebo  lehčím pokrmům? Chcete vyzkoušet steaky z Jižní Ameriky nebo raději rybí menu? A co kotlíkový guláš? A k tomu všemu si navíc upéci domácí chléb v naší cestovní peci? Neváhejte se dotázat na možnosti co nejdříve a rezervujte si svůj ideální termín ještě dnes....
  Termíny realizace jsou možné v období květen - říjen.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,281.30
  (CZK 33,333)
 • 5 from 5 "50" Jste parta přátel, co si che užít grilovačku takříkajíc na klíč?

  Ne každý chce trávit celé dny nad grilem, nemá čas věnovat se přípravě surovin, nebo prostě raději tráví čas s rodinou a svými přáteli, přesto by rád zažil pořádnou grilovačku takříkajíc "na klíč".
  Plně tomu rozumím a jsem připraven s týmem svých spolupracovníků dorazit k Vám a o vše se postarat. Posbírejte až 50 přátel, kolegů, rodinných příslušníků, nebo partu motorkářů a dle Vašich chutí Vám připravím menu, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Možnosti jsou takřka neomezené.
  Máte rádi grilované sele, krůtu nebo dokonce býka? Přejete si zažít bbq jako v Texasu? Dáváte přednost italské kuchyni nebo  lehčím pokrmům? Chcete vyzkoušet steaky z Jižní Ameriky nebo raději rybí menu? A co kotlíkový guláš? A k tomu všemu si navíc upéci domácí chléb v naší cestovní peci? Neváhejte se dotázat na možnosti co nejdříve a rezervujte si svůj ideální termín ještě dnes....
  Termíny realizace jsou možné v období květen - říjen.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,708.40
  (CZK 44,444)
 • 5 from 5 "100" Jste parta přátel, co si che užít grilovačku takříkajíc na klíč?

  Ne každý chce trávit celé dny nad grilem, nemá čas věnovat se přípravě surovin, nebo prostě raději tráví čas s rodinou a svými přáteli, přesto by rád zažil pořádnou grilovačku takříkajíc "na klíč".
  Plně tomu rozumím a jsem připraven s týmem svých spolupracovníků dorazit k Vám a o vše se postarat. Posbírejte až 100 přátel, kolegů, rodinných příslušníků, nebo celou firmu a dle Vašich chutí Vám připravím menu, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Možnosti jsou takřka neomezené.
  Máte rádi grilované sele, krůtu nebo dokonce býka? Přejete si zažít bbq jako v Texasu? Dáváte přednost italské kuchyni nebo  lehčím pokrmům? Chcete vyzkoušet steaky z Jižní Ameriky nebo raději rybí menu? A co kotlíkový guláš? A k tomu všemu si navíc upéci domácí chléb v naší cestovní peci? Neváhejte se dotázat na možnosti co nejdříve a rezervujte si svůj ideální termín ještě dnes....
  Termíny realizace jsou možné v období květen - říjen.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 2,989.70
  (CZK 77,777)