360 Virtuálna prehliadka Tatier - VISIT TATRY aplikácia

Pomôžte nám vytvoriť aplikáciu VISIT TATRY, ktorá bude jedinečná pre turistov. 4 miliónov turistov navštívi ročne Tatry. Bude to 360 stupňová prehliadka známych aj menej známych túr v Tatrách. Do aplikácie pridáme zopár bonusov.

Author: Peter Remiáš

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

EUR 0
pledged of EUR 9,999

0%

0% completed

0 contributors pledged

Community, Photography

Vysoké Tatry, Prešovský kraj, Slovensko

Show all rewards

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Podporím myšlienku

  Páči sa ti myšlienka a rád prispeješ do tohto úžasného ale aj náročného projektu VISIT TATRY

  Reward delivery: In a year

  EUR 20
 • 0 Spolutvorca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácie ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma.

  Reward delivery: In a year

  EUR 50
 • 0 Spolutvorca a brodzový zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 5 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 100
 • 0 Spolutvorca a strieborný zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 10 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Reward delivery: In a year

  EUR 500
 • 0 Spolutvorca a zlatý zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 20 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Reward delivery: In a year

  EUR 1,000
 • 0 Spolutvorca a multi zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 50 licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Reward delivery: In a year

  EUR 5,000
 • 0 Spolutvorca a spolumajiteľ

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ a spolumajiteľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte nekonečno licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Reward delivery: In a year

  EUR 10,000