Trvalý domov pro koňské důchodce

Pomozme zachránit Druhou šanci - Domov pro ex-dostihové koně, z.s., které v únoru končí nájemní smlouva a budoucnost je nejistá. Vyberme společně finance na udržení spolku a snad i vybudování trvalého zázemí.

Author: Druhá šance

 • Varvarina a Ventil

 • I práce je v pokročilém věku potřeba

 • Relace

 • Travička

 • Varvarina, Mendy, Ventil

 • Rouška (odměna)

 • hrneček, stejný motiv i na skleničkách (odměna)

 • odměna svítící plyšáček

 • odměna batůžek

 • odměna kožená klíčenka

 • kožená peněženka odměna

 • odměna - certifikát návrh

 • Certifikát měsíční sponzoring

 • Odměna - taštička na kosmetiku

 • Odměna - zápisník

EUR 31,401
pledged of EUR 28,612

109%

109% completed

1,034 contributors pledged

Community, Ecology

Brniště, Liberecký kraj, Česko

All or nothing. Project finished on Mar 8, 2021 at 14:54.

Show all rewards

Jak to začalo

Psal se rok 2017 a já žila v Praze spokojený život, motající se kolem sportu, a když jsem se zrovna nedřela v posilce nebo na kole, vynášela jsem do víru velkoměsta svou sbírku bot, kabelek, šatiček, jak se říká, bez maku-upu bych pomalu nevynesla ani koš. Až do chvíle, kdy jsem na FB zahlédla, že kdesi v Severních Čechách je krásná, bílá a velmi svérázná kobyla, která má čas do konce týdne, jinak skončí na jatkách.

S koňmi jsem již měla nějaké zkušenosti, jen šla tahle láska se stěhováním do Prahy nějak stranou. A najednou jsem tam viděla tu krásnou kobylu, zhodnotila jsem finanční situaci, pro a proti, koukla do plechovky od čaje, do které jsm si šetřila na dovolenou a odepsala na inzerát, s tím, že kvůli pracovním povinnostem se tam dříve nedostanu, ale kobylu kupuji. Oznámila  jsem novému příteli (a zpětně vím, že takhle to člověk dělat nemůže), že jsem nám koupila koně a je čas rozhodnout se, jestli budeme dál pokračovat ve vztahu na dálku nebo se mám k němu přestěhovat, protože kobyle musím sehnat ustájení, buď v Praze nebo u něj. No a stěhovaly jsme se obě.

Pak přibyl dalsí kůň, pak další a pak další, najednou byli 4, kterým jsem platila ustájení a rodinná rada rozhodla koupit statek a oficiálně se stát domovem pro zlomené koňské duše. Najít to krásné a idylické místo se povedlo na podzim roku 2018, jenže idylické místo nezaručí idylický život, vlastně jsem se dozvěděla, co jsem věděla už dávno, když jsem se o koně starala sama a hádky se stupňovaly, že to byl jen můj nápad, že on to nechtěl a přišlo to, k čemu to už dlouho směřovalo - rozchod, on si nechal dům a já musela jít, bez prostředků, bez auta, s holýma rukama, hromadou zvířat, v únoru...

Nevzdala jsem to, přes všechny peripetie, přes to, že v prosinci mi vzal auto a já ráno brzo vstávala, abych obsarala koně, běhala kilometry do práce na 11 hodinové směny a pak zase zpátky, obstarat koně a druhý den nanovo, našla jsem stáj k pronájmu, ale trápení neskončilo. Žila jsem půl roku bez vody, bez možnosti si vyprat, vykoupat se, vytlučená okna, jedna místnost, sama na všechno: na každodenní péči o koně, na tuny hnoje, tuny odtahaného krmení, ufinancovat to, postarat se o 6 koní, psa, 4 kočky, které se tu nějak vyskytly a za nimiž stojí podobně smutné osudy, jako za těmi koňskými. Sliby majitelů, že to bude na delší dobu, než začnou stavět, byly jedna věc, skutečnost byla druhá, a tak opět v únoru končí smlouva a navíc stáj prodali a déle než do března nás tu nový majitel nenechá. Tolikrát jsem měla chuť to vzdát, ale tolik jsem tomu obětovala, že by to byla obrovská škoda. 

První zachráněná kobylka - Relace, ještě když běhala dostihy

Co je náš cíl?

Cílem je vybrat finanční prostředky k udržení spolku, nákupu pozemků a výstavbě zázemí, či k nákupu hospodářského objektu, to záleží na konečné částce, kterou se podaří vybrat. A konečně to dělat tak, jak jsem si přála, těm, kteří už nemůžou najít nové domovy z rozličných důvodů poskytnout trvalé zázemí do konce jejich dní, těm, kteří by mohli dělat radost, najít prověřené domovy a pomoci tak co nejvíce zvířatům a to nejen koním, ale třeba i zmiňovaným kočkám. A také být nápomocnou rukou v případech týrání koní, kdy je potřeba koně někam umístit, alespoň dočasně, protože to bývá největším kamenem úrazu u různých kauz. 

Nejstarší obyvatel stáje - Ventil, zvaný Venca

Detaily

Druhá šance - Domov pro ex-dostihova koně, z.s. funguje od roku 2018, oficiálně se všemi náležitostmi od března 2019,  bohužel po loňském stěhování se opět blíží únor a konec nájemní smlouvy navíc stávající prostory mají již kupce. Každé takové stěhování je náročné nejen fyzicky a finančně, ale dopadá i na samotné koňské seniory, jsem na to já sama, bláznivá holka, 5 koní, tři kočky, pes, zvířata, která potřebovala pomoci a teď potřebuji pomoci já, není v mých možnostech jít a koupit pozemky, natož statek, stáj či něco podobného. Částka 700 000,- je minimální částka, za kterou se dá udržet spolek v chodu, dají se pořídit pozemky a ufinancovat i stěhování, samozřejmě k výstavbě zázemí či něčeho hotového by byla potřeba větší částka, ale mým heslem je: lepší být příjemně překvapen než být zklamán, třeba se společnými silami podaří vybrat více, ale situace je taková, že bez finanční podpory nezvládnu řešit situaci s ukončením nájemní smlouvy ani provizorně. Budu ráda, když mne v mé snaze podpoříte a pomůžete mi splnit sen: trvalý ráj pro koně a nejen je, odkud nás už nikdo nebude moci nikdy vyhnat. A já vás v něm pak ráda přivítám.

Ventil před 21 lety

... a ještě něco navíc

ať nepíšu jen sama, přidám jednu osobní zkušenost: 

Dobrý den, ráda bych vám jako dobročinnou organizaci navrhla útulek (správně to má být asi domov, ale slovo útulek veřejnost lépe chápe, proto ho používám) pro staré dostihové koně Druhá šance - domov pro ex-dostihové koně, z.s. Organizaci vede slečna Ester Rišková, sídlí v Brništi, okr. Česká Lípa. Nyní se stará o šest koní, na všechno je v podstatě sama, provoz dotuje především ze svých peněz. Vypomáhám jí občas jako dobrovolník, mám v sousední vsi chalupu. Slečna Ester je velmi obětavá, zvířatům obětuje vše - svůj volný čas, peníze, osobní pohodlí, soukromý život a nezřídka i své zdraví. Má také psa z útulku a zachránila i několik koček z okolí, kterým hrozila smrt utopením nebo měly být vyhozeny v lese. Do útulku mohou docházet i místní děti a naučit se tak vztahu ke zvířatům. Je velmi ochotná a trpělivá i s lidmi, kteří nemají s koňmi mnoho zkušeností. Dokáže hodně naučit, což mohu říct z vlastní zkušenosti. Působí tak ve svém okolí i osvětově. Myslím, že by si podporu určitě zasloužila. Děkuji, s pozdravem Karolína Absolonová

Kdo jsme?

Spolek Druhá šance - Domov pro ex-dostihové koně, z.s. oficiálně funguje od března 2019, jeho branami zatím prošlo 9 koní, aktuálně jich je zde 5, spolek se také stará o kočky, které přišly o domov, zajišťuje kastrace a případné umístění, celé osazenstvo ještě doplňuje pejsek z útulku. 

Proč to děláme?

Česká republika nemá státem dotovaný útulek pro velká zvířata, organizace starající se o koně či jiná hospodářská zvířata nejsou ani státem podporovány, přesto kauz s týraním koní přibývá, a v tomto případě naráží obce, které musí toto týraní řešit na velký problém, kam s odebranými zvířaty, i z tohoto důvodu se kauzy táhnou měsíce, ba i roky a zvířata jsou mezitím často utýrána k smrti. I v těchto případech chci být nápomocna, bohužel bez vlastních prostor a fungujícího zázemí to nepůjde, prošla jsem si tolika útrapami a prala jsem se jako lev, na úkor vlastního života, zdraví, pohodlí a nechci to teď po tom všem vzdát, vlastně si ani nedokážu představit, kam by moji svěrenci pak šli, co by s nimi bylo. Naopak, chci konečně dosáhnout toho, co jsem si přála od začátku, mít konečně ten klidný přístav pro zvířata i pro lidi, kapacitu na 8 koní, s tím, že ti kteří budou schopni po rekonvalescenci ještě dělat radost, dostanou druhou šanci a půjdou do prověřených domovů a nakonec bych měla jedno přání pro sebe, žít zase jako člověk a mít občas čas i na sebe, nejen vydělávat na to, aby mohl spolek fungovat. Bez vás to ale nezvládnu. 

News

Mar 1, 2021 Máme splněno, ale tím to nekončí

Je to tam, díky moc všem, kteří přispěli, sdíleli, propagovali, pomáhali. Je to tam, máme 100%.  To ovšem neznamená, že nemůžete pomáhat a přispívat dál, každá korunka se počítá. Třeba taková odměna "pro dobrý pocit", může znamenat v přepočtu o 3m2 větší patvinu pro koně a to je fajn, nemyslíte? 

More

Feb 25, 2021 Budujeme dočasné zázemí

Vzhledem k tomu, že jsme nedostali ani avizovaný čas do konce března, budujeme aktuálně alespoň přechodné zázemí, ja balím věci, do neděle musíme být pryč, je to náročné, čas tlačí, ale koně to tam budou mít fajn. Měla bych na vás ale velikou prosbu, neměl byste někdo na půjčení nebo k prodeji za…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 460
  Pro dobrý pocit

  Darujte a získejte dobrý pocit, věřte, že jsem vděčná za každou korunu a ta radost se vám vrátí. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.09
  (CZK 100)
 • remaining 60 from 100
  Pexeso

  Pexeso s fotkami našich svěřenců. 

  Za tento dar, za minimální náklady děkujeme ​ www.reptisk.cz z Jeseníku. 

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6.13
  (CZK 150)
 • remaining 82 from 100
  Placka

  Kovová placka se zavíracím špendlíkem s Vámi vybraným svěřencem Druhé šance.  

  V případě, že si nevyberete koníka, pošleme vám placku s naším logem. 

  Za dar a podporu děkujeme:
  http://www.reklamnitechnologie.cz

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6.13
  (CZK 150)
 • remaining 23 from 50
  Klíčenka kovová

  Galvanicky pokovená klíčenka s motivem vybraného koníka. V případě, že nemáte svého favorita, obdržíte klíčenku s naším logem. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Za dar pouze za náklady děkujeme  https://plackovna.cz

  U VŠECH ODMĚN MŮŽETE ČÁSTKU LIBOVOLNĚ NAVÝŠIT DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6.95
  (CZK 170)
 • remaining 44 from 100
  Magnetka "Srdíčko"

  Magnetka ve tvaru srdíčka s Vámi vybraným svěřencem Druhé šance.  

  V případě, že si nevyberete koníka, pošleme vám magnetku s naším logem. 

  Za tento dar za minimální náklady děkujeme  www.reptisk.cz  z Jeseníku. 

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.17
  (CZK 200)
 • remaining 73 from 100
  Magnetka "Obdélník"

  Magnetka ve velikosti 5x7 cm s Vámi vybraným svěřencem Druhé šance.  

  V případě, že si nevyberete koníka, pošleme vám magnetku s naším logem. 

  Za tento dar, za minimální náklady děkujeme ​ www.reptisk.cz z Jeseníku. 

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.99
  (CZK 220)
 • remaining 189 from 200
  Plyšáček se svítícími oušky a tlapičkami

  Plyšová zvířátka se svítícimi oušky a tlapičkami
  Jsou krásně chlupatá. V noci jim po předchozím osvícení světélkují ouška a prstíky na tlapkách. Výběr plyšáčka na přání z 12 barev.
  Velikost cca 8,5 x 12,5 cm. Materiál 100% polyester. Pratelné i v pračce. Pro děti od 3 let. 

  Za dar do odměn děkujeme Ing. Kateřině Látalové.   http://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii naleznete ve fotogalerii. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 9.40
  (CZK 230)
 • remaining 91 from 100
  Zápisník

  Zápisník je ručně vytvořen pomocí razítkování a embossingu. Svázán je drátěnou kroužkovou vazbou. Obsahuje 80 listů bílého papíru. Velikost A6. 


  Za dar do odměn za minimální náklady děkujeme Ing. Kateřině Látalové.
  https://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii naleznete ve fotogalerii. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 9.81
  (CZK 240)
 • remaining 69 from 100
  Fotgorafie A4

  Fotografie ve formátu A4.

  Fotografie Vašeho oblíbeného koníka z řad našich svěřenců. 
   
  V případě, že nemáte svého oblíbence, zašleme Vám některou z fotografií hromadných. 

  V průběhu fungování našeho spolku nás navštívilo několik profesiálních či poloprofesionálních fotografů, pečlivě vybereme nejlepší fotografie z jejich návštěv, které pak budou zdobit vaše domácnosti. 

  Za tento dar, za minimální náklady děkujeme ​ http://www.rptisk.cz z Jeseníku. 

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 10.22
  (CZK 250)
 • sold 23
  Kožená klíčenka s motivem koníka

  Kožená klíčenka je celá ručně vyrobena z 2 mm hovězí třísločiněné kůže. Je ozdobena ručním tepáním.
  Kůže je ručně barvená.
  Klíčenka je ošetřena olejem na kůži se včelím voskem.
  Velikost klíčenky 4 x 8 cm. Průměr kroužku na klíče je 2,7 cm.
  Doporučujeme občas ošetřit přípravkem na kůži. Např. Renapur.

  Za dar do odměn děkujeme Ing. Kateřině Látalové.  https://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii klíčenky naleznete ve fotogalerii. 

   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 10.63
  (CZK 260)
 • remaining 187 from 200
  Kniha Pouto

  Magický příběh o vztahu jezdce a jeho koně odehrávající se ve slunné Kalifornii. Více informací naleznete na www.thebond.cz Za příspěvek do odměn moc děkujeme autorce knihy Pavle Melecké. V ceně je zahrnuto poštovné. U všech odměn můžete navýšit částku, dle vlastního uvážení.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 11.85
  (CZK 290)
 • sold 7
  Vyšívaná rouška vel. 10-15 let

  Krásná vyšívaná rouška s motivem koníka. 

  Vyšívaná rouška ze 100 % bavlny. Vyšívaná viskozovými nitěmi.

  Rouška je dvouvrstvá (výšivka je na jedné vrstvě), má na bradě dva záševky  a na nose (v horní části) jeden. Velmi dobře sedí.

  Za dar do odměn děkujeme Ing. Kateřině Látalové  http://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii roušky naleznete ve fotogalerii. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • sold 15
  Krásná vyšívaná rouška vel. dospělá

  Krásná vyšívaná rouška s motivem koníka. 

  Vyšívaná rouška ze 100 % bavlny. Vyšívaná viskozovými nitěmi.

  Rouška je dvouvrstvá (výšivka je na jedné vrstvě), má na bradě dva záševky  a na nose (v horní části) jeden. Velmi dobře sedí.

  Za dar do odměn děkujeme Ing. Kateřině Látalové.  https://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii roušky naleznete ve fotogalerii. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • remaining 49 from 50
  Náušnice visací kovové

  Kovové visací nášnice "placky". 

  Můžete si vybrat svého oblíbeného koníka, pokud nemáte svého favorita, obdžíte naušnice s naším logem. 

  Za dar pouze za náklady děkujem  http://www.mojeplacky.cz

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  U všech odměn můžete částku libovolně navýšit, dle svého uvážení. 
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.67
  (CZK 310)
 • sold 27
  Vození dětí - 30 minut

  Vození dětí nebo lehčích jezdců do 70 Kg na jízdárně,  je možno využití dvou poukazů zároveň (dva jezdci). Lokalita bude upřesněna až podle nového působiště, děkujeme za pochopení. 


  (Pozn. autora - částky odměn jsou minimální, při zvolení dané odměny můžete libolně částku navýšit, platí pro všechny odměny.) 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 14.31
  (CZK 350)
 • remaining 98 from 100
  Taštička s výšivkou koně

  Taštička s vyšívaným koníkem

  Taštička např. na kosmetiku je ze semišové látky 100% polyester, podšívka bavlna, vyztuženo. Zapínání na zip. Rozměr 26 x 18 cm. Na výběr je z 6 barev látek, světlounce šedá, béžová, oranžová, růžová a žíhaná středně hnědá a žíhaná světle hnědá.


  Za dar do odměn za minimální náklady děkujeme Ing. Kateřině Látalové.
  https://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii naleznete ve fotogalerii. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.35
  (CZK 400)
 • remaining 9 from 20
  Batůžek s vyšívaným koníkem


  Pytlobaťůžek s vyšívaným koníkem

  Baťůžek je dvouvrstvý. Svrchní vrstva je micropeach nebo microfáze, lehká a pevná látka (100 % polyester), vnitřní vrstva bavlna. Výběr ze dvou  barev - béžová nebo bílá.

  Baťůžek je velký 38x45 cm. Na požádání může být i menší.

  Za odměnu za minimální náklady děkujeme Ing., Kateřině Látalové
    http://www.fler.cz/slunicko


  V ceně je zahrnuto poštovné. 


  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení.

  Fotografii batůžku najdete ve fotogalerii. 
   

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.44
  (CZK 500)
 • remaining 12 from 30
  Sada dvou ručně malovaných skleniček na whiskey

  Sada dvou ručně malovaných skleniček z českého skla, stejně jako skleničky na víno a hrnečky jsou z dílny  http://www.sonja.glass

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  U všech odměn můžete částku libovolně navýšit. 

   

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 24.52
  (CZK 600)
 • sold 32
  Vyjížďka - 60 minut

  Vyjížďka do terénu pro mírně pokročilé jezdce nebo začátečníky s vodičem. S ohledem k našim svěrencům je vyjíďka určena pro lehčí jezdce do 70 Kg. Je možno využití dvou poukazů zároveň (dva jezdci). Lokalita bude upřesněna až podle nového působiště. Děkujeme za pochopení.   (Pozn. autora - částky odměn jsou minimální, při zvolení dané odměny můžete libolně částku navýšit, platí pro všechny odměny.) 

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 28.61
  (CZK 700)
 • remaining 19 from 20
  Sada 6 skleniček na sekt

  Sada 6 ručně malovaných píšťalových skleniček na sekt z českého skla, stejně jako skleničky na víno, whiskovky a hrnečky jsou z dílny   http://www.sonja.glass

  Ukázku hrnečku můžete vidět v galerii, skleničky budou zdobeny stejně.

  Potěšte se nejen dobrým sektem či šampusem, ale i dobrým pocitem. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 


  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 53.14
  (CZK 1,300)
 • sold 19
  Měsíční sponzoring Relace

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, kobylce dát nějaké pamlsky. Relace je prvním zachráněným koněm a bohužel i nejkomplikovanějším, kvůli své minulosti je velmi nedůvěřívá k lidem, nemá tedy ráda doteky a manipulaci. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 61.31
  (CZK 1,500)
 • sold 23
  Staň se na den mnou

  Vyzkoušíte si každodenní práci kolem útulku, popovídáme si o jednotlivých příbězích koní, zkusíte si každodenní přípravu stáje, krmiva, práci s koňmi. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 61.31
  (CZK 1,500)
 • remaining 7 from 10
  Kožená peněženka

  Kožená pánská peněženka je celá ručně vyrobená. Má 4 kapsičky na kreditní karty či jiné papírky a jednu kapsičku na mince zavírací na druk. Celá peněženka je uzavíratelná na druk.
  Svrchní část je  vyrobená z 2mm tlusté hovězí třísločiněné kůže. Vnitřní část z 1 mm hovězí třísločiněné kůže. Je šita ručně voskovanou nití. 
  Kůži je ručně barvena americkými ekologickými barvami a ošetřena olejem na kůži se včelím voskem.
  Velikost složené peněženky je 9x11 cm. 
  Doporučujeme občas ošetřit přípravkem na kůži. Např. Renapur.

  Za dar do odměn děkujeme Ing. Kateřině Látalové.  https://www.fler.cz/slunicko

  V ceně je zahrnuto poštovné. 

  Částku můžete u všech odměn libovolně navýšit. Fotografii naleznete ve fotogalerii. 
   

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 77.66
  (CZK 1,900)
 • sold 10
  Měsíční sponzoring Mendy

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, kobylce dát nějaké pamlsky, pohladit si ji, vyčistit ji, vzít ji na procházku.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 81.75
  (CZK 2,000)
 • sold 5
  Měsíční sponzoring Varvarina

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, kobylce dát nějaké pamlsky, pohladit si ji, vyčistit ji, vzít ji na procházku.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 81.75
  (CZK 2,000)
 • sold 3
  Měsíční sponzoring Ventil

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, dědečkovi dát nějaké pamlsky, pomazlit ho, vyčistit, vzít na procházku, děti se můžou povozit. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.19
  (CZK 2,500)
 • sold 6
  Měsíční sponzoring Franco

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, koníkovi dát nějaké pamlsky, pomazlit ho, vyčistit, vzít na procházku, děti se můžou povozit. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.19
  (CZK 2,500)
 • sold 10
  Půlroční sponzoring Relace

  Získáte děkovný certifikát. Můžete každý měsíc přijet, kobylce dát nějaké pamlsky. Relace je prvním zachráněným koněm a bohužel i nejkomplikovanějším, kvůli své minulosti je velmi nedůvěřívá k lidem, nemá tedy ráda doteky a manipulaci. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • sold 2
  Půlroční sponzoring Mendy

  Získáte děkovný certifikát. Můžete každý měsíc přijet, kobylce dát nějaké pamlsky, pohladit si ji, vyčistit ji, vzít ji na procházku.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 245.25
  (CZK 6,000)
 • sold 0
  Půlroční sponzoring Varvarina

  Získáte děkovný certifikát. Můžete každý měsíc přijet, kobylce dát nějaké pamlsky, pohladit si ji, vyčistit ji, vzít ji na procházku.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 286.12
  (CZK 7,000)
 • sold 1
  Půlroční sponzoring Ventil

  Získáte děkovný certifikát. Můžete každý měsíc přijet, dědečkovi dát nějaké pamlsky, pomazlit ho, vyčistit, vzít na procházku, děti se můžou povozit. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 327.00
  (CZK 8,000)
 • sold 1
  Půlroční sponzoring Franco

  Získáte děkovný certifikát. Můžete přijet, koníkovi dát nějaké pamlsky, pomazlit ho, vyčistit, vzít na procházku, děti se můžou povozit. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 327.00
  (CZK 8,000)
 • sold 1
  Půlroční sponzoring Druhá šance - Domov pro ex-dostihové koně, z.s.

  Získáte děkovný certifikát a budete zveřejněni v sekci sponzorů na webových stránkách po dobu trvání sponzoringu. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 327.00
  (CZK 8,000)
 • sold 6
  Roční sponzoring

  Získáte děkovný certifikát a budete zveřejněni v sekci sponzorů na webových stránkách po dobu trvání sponzoringu. 

  Reward delivery: not specified

  EUR 613.12
  (CZK 15,000)
 • Sold out!!
  Magnetka s oblíbeným koníkem

  Můžete si vybrat z našich svěřenců, případně obdržíte magnetku s naším logem, v ceně je i poštovné. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.17
  (CZK 200)
 • Sold out!!
  Skleněný ručně malovaný hrneček Druhá šance

  Ručně malovaný hrneček z českého skla, z dílny severočeských malířů skla. Každý kus je orginál. 

  Připomínejte si každý den s šálkem horké kávy nebo čaje, že máte srdce na pravém místě.

  V ceně je zahrnuto i poštovné.  

  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 


   

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.31
  (CZK 350)
 • Sold out!!
  Plavení koní v Hradčanech u Doks

  Jedinečný zážitek v podobě půlhodinového plavení se s koňmi v Hradčanském rybníku. Možno i pro nejezdce či děti s asistencí vodiče. Využití odměny v letních měsících červen - září dle počasí. Je možno využít dva poukazy naráz (využití dvou koní).

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.87
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!
  Sada ručně malovaných skleniček na víno

  Sada 6 ručně malovaných skleniček z českého skla z dílny severočeských malířů skla. 

  Na výběr ze setu na bílé nebo červené víno.

  Potěště se nejen dobrým vínem, ale i dobrým pocitem. 

  V ceně je zahrnuto poštovné. 


  U všech odměn můžete libovolně navýšit častku odměny, dle svého uvážení. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 49.05
  (CZK 1,200)
 • Sold out!!
  Zážitkové focení s Romanem Vondroušem reportérem ČTK

  Exkluzivní focení Vás s našimi svěrenci od držitele mj. ceny Fotografie roku Czech Press Photo 2020.

  Odměnou Vám bude strávený čas s našimi svěrenci při focení, 10 nejlepších fotografií v postprodukci v elektronické podobě a jedna Vámi vybraná fotografie tištěná, jako vzpomínka a poděkování za Vaši podporu. 

  Kdo je Roman Vondrouš: 

  V roce 2013 získal první cenu v kategorii Sport v prestižní fotografické soutěži World Press Photo a v letech 2016 a 2017 obdržel dvě druhá místa v jedné z dalších významných světových žurnalistických fotosoutěží Pictures of the Year Inter-national. V soutěži Czech Press Photo je držitelem více než dvou desítek ocenění (mj. i Grant pražského primátora k fotografování proměn hlavního města). V roce 2013 mu byla udělena Cena rektora Slezské univerzity v Opavě za mimořádné úspěchy v oblasti fotožurnalistiky. Od roku 2005 je fotoreportérem České tiskové kanceláře, kde se každodenně věnuje agenturnímu fotozpravodajství. Fotografoval na letních i zimních olympijských hrách: 2008 – Peking, 2010 – Vancouver, 2014 – Soči. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)