CIRKUS KARANTÉNA » kniha, která ti změní život

Odstartuj s námi VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI. Kdykoliv vládnoucí elita uslyší o knize CIRKUS KARANTÉNA, udělá se jí zle nedobře. Podpoř vznik tohoto provokativního románu, který si nebere servítky vůbec s nikým.

Kam mi přijde CIRKUS KARANTÉNA, když jsem nezadal/a žádnou adresu?

V případě úspěšné kampaně všechny přispěvatele bez zadané adresy kontaktujeme a dohodneme se, na kterou Zásilkovnu zakoupenou odměnu zaslat.

Ovlivňuje současná situace kolem pandemie nějak mou účast v soutěži?

Rozhodně ne! Tady nemusíš vycházet ven a hledat poklad s milionem zakopaný v plechovce pod zemí. Hledání tohoto literárního pokladu totiž můžeš celý absolvovat z pohodlí svého domova. Nepotřebuješ k tomu nic jiného než knihu, soutěžní kód(y) a přístup k internetu. Ze všeho nejvíc doporučuji si přečíst Podmínky soutěže, které najdeš v odkazech.

Mohu se soutěže zúčastnit vícekrát?

Rozhodně! Soutěž není nikterak omezená co do počtu opakování. Pro nákup samostatných vstupenek do soutěže využij sekci "VSTUPENKY DO SOUTĚŽE" na webu www.cirkus-karantena.cz.

Kolik bude stát CIRKUS KARANTÉNA v běžném prodeji a odkdy?

Kniha bude k dostání pouze na internetu za cenu 525 Kč s DPH + náklady na poštovné.

Je v plánu další pokračování CIRKUS KARANTÉNA?

V hlavě i na papíře mám rozpracovány další dva díly. Pakliže máš zájem stát se nedílnou součástí jednoho z mých pokračování a udělat sebe nebo někoho z tvých blízkých nesmrtelným tím, že ho dostaneš do knihy, pak nabízím exkluzivně pouze na HitHitu tuto nevídanou možnost – zakoupit si místenku do nesmrtelna.

Kdy dostanu VSTUPENKU DO SOUTĚŽE o 1 000 000 Kč?

Dostaneš ji na e-mail 28.4.2021, kdy bude oficiálně spuštěna soutěž i prodej knihy.

Jaké výhody mám na HITHITu oproti klasickému nákupu u vás na e-shopu?

Těch výhod je hned několik. Jednak máš u všech odměn dopravu zdarma. Další výhodou jsou samotné odměny, které běžně na našem e-shopu k dostání nebudou.

Je kniha vhodná i pro slabší nátury?

Jasně! Je vhodná pro všechny. Každý člověk si tam najde to svoje, proč knihu bude milovat, nebo nesnášet. Každopádně v klidu nechá jen málokoho. V případě přetrvávající nejistoty, zda si máš knihu přečíst, či nikoli, doporučuji toto konzultovat s maminkou, Googlem nebo praktickým lékařem.

Uráží kniha někoho?

Uráží všechny ty, kdo se neumí povznést nad tím, že nejsou na světě sami. Tato kniha je vyjádřením reality, jak vnímá svět jeden člověk z téměř 8 miliard lidí žijících na této planetě. Cílem není říkat, co je správné, nebo někoho urážet. Autor pouze dává do souvislostí události, které považuje za účelově opomíjené a ze zcela prozřetelných také médii jinak interpretované.

Mohu se někam obrátit s dalšími dotazy?

Ale ovšem. Napiš přímo Mikovi na principal@cirkus-karantena.cz, nebo se mu ozvi do chatu na Facebooku

EUR 666
pledged of EUR 20,593

3%

3% completed

28 contributors pledged

Literature, Games

Choose reward for your contribution

 • 0 Podpoř VELKOU LITERÁRNÍ REVOLUCI

  Staň se spolu s námi revoltujícím občanem. Za tvůj symbolický příspěvek budeme již brzy hlasitě provolávat tvé jméno na barikádách.   

  Reward delivery: In a year

  EUR 3.92
  (CZK 100)
 • 20 Kniha CIRKUS KARANTÉNA

  Buď mezi prvními, kdo obdrží tuto knížku, která  dokáže změnit život i stav bankovního konta. Doručení nejpozději v den oficiálního spuštění prodeje. Odměna to je jistě dobrá, ovšem osobně bych si tuto volbu nejspíš nevybral. Určitě bych si pořídil tu o chlup dražší i s autorovým podpisem.

  Samozřejmě chápu ty, co nechtějí mít počmáranou první stranu knihy a pořídí si tuto verzi knihy bez mých klikyhák. Jenže co když budu jednou slavný a ty za pár let otevřeš tuto knihu a řekneš si: „S**ra, proč jsem si tehdy nekoupil/a knížku i s podpisem?!? Kde já teď budu nahánět Mika, aby mi ji podepsal?“

  Neměj obavy, kdykoliv mě doženeš, rád se ti kdykoli podepíšu. Ze mě sláva fouňu rozhodně neudělá. Já už byl slavný tolikrát :) Minimálně na těch pár studijních štacích, kterými jsem při své studijní anabázi prošel. Více se o mých slavných prohřešcích dozvíš v knize. 

  DOPRAVA ZDARMA

  Reward delivery: In a month

  EUR 20.57
  (CZK 525)
 • 3 Kniha CIRKUS KARANTÉNA s podpisem

  Stejně jako v případě knihy bez podpisu, tak i zde garantuji doručení v den samotného spuštění prodeje. Osobně bych si tuto volbu vybral jen v případě, že bych si byl jistý, že dám tu soutěž o 1 000 000 Kč na první pokus.

  DOPRAVA ZDARMA

  Reward delivery: In a month

  EUR 24.49
  (CZK 625)
 • 5 Kniha s věnováním a 3 vstupenkami do soutěže

  No konečně, tomu říkám odměna!

  Tohle je totiž volba vítězů. Dostaneš podepsanou knihu, navrch i s věnováním a k tomu 3 vstupenky do soutěže v hodnotě 500 Kč.

  No, není to paráda tahle možnost opakovat soutěž vícekrát a znásobit tak svou šanci na výhru?

  Můžeš pak knihu třeba půjčit mámě, tátovi, bráchovi či ségře a nechat zasoutěžit i je. O výhru se pak mezi sebou šábnete a melounek je doma.

  DOPRAVA ZDARMA

  Reward delivery: In a month

  EUR 36.25
  (CZK 925)
 • 10 from 10 Kniha s ručně vyrobeným koženým obalem

  Připravil jsem si pro tebe tři sběratelské libovky. Toto je první z nich. Knihu s přepychovým ručně vyráběným koženým přebalem vyrobeným z vysoce kvalitní anglické usně, pocházející z koželužny s více jak stoletou tradicí.
   
  Krom knihy a tohoto fešného obalu dostaneš i autorovo věnování a 6 vstupenek do soutěže v hodnotě 750 Kč.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal naskladněn, bude ti obratem doručen. Odhadovaná doba je 3–6 týdnů.

  DOPRAVA ZDARMA

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 153.80
  (CZK 3,925)
 • 3 from 3 Knížka s luxusním perem z více než 2 000 let starého dřeva

  Vzápětí přichází na řadu další ze sběratelských skvostů. V nabídce mám pouze 3 kousky tohoto ručně vyrobeného luxusního pera. Více než 2 000 let starý dub, ze kterého jsou pera vyrobeny, spadl do rašeliniště, kde začal kamenět, pak jej nějaká dobrá duše vytáhla, otestovala v příslušné laboratoři, prodala zájemcům a mezi nimi byli i dva velice schopní pánové, kteří z něj stvořili nádherný unikát.

  Připravil jsem limitovanou edici pouze jako odměnu pro HITHIT. Pero s mým monogramem „MJ“ dostaneš v překrásné dřevěné krabičce s vygravírovaným podpisem, věnováním a ručně vyrobeným koženým obalem jako stylovou a praktickou ochranu pro každodenní užívaní.
   
  Krom knihy a tohoto luxusního pera ti pošlu i mé osobní věnování s podpisem a 12 vstupenek do soutěže v hodnotě 1 500 Kč navíc.

  UPOZORNĚNÍ: Kniha dorazí v předstihu, abys mohl/a číst a soutěžit bez omezení. Jakmile bude obal vyroben, bude ti bez prodlení doručen. Odhadovaná doba výroby je 3–6 týdnů.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 373.24
  (CZK 9,525)
 • 2 from 2 Sníš o napsání své vlastní knihy?

  Pamatuji si na ten pocit velmi dobře. Už dlouho nosíš myšlenku napsat vlastní knihu, jenže pořád k tomu chybí jen ten malinký, poslední krůček, aby se ten nádherný sen stal skutečností. Sám jsem se s tím potýkal celých 10 let a nebýt mnoha událostí, které mě k tomuto přinutily, možná bych svou knihu nenapsal. Rád ti v tomto ohledu pomůžu a stanu se tvým průvodcem celou galaxií procesů potřebných pro vznik tvého literárního díla.

  Moje role bude spočívat v mentorování. Provedu tě náročným procesem napsání knihy od začátku až do konce. Pomohu ti s výrobou, prodejem i marketingem. V neposlední řadě se podíváme i po různých zdrojích financování. Celkově se ti budu věnovat v minimálním rozsahu 100 hodin. Najdeme vhodnou kombinaci osobních setkání a videohovorů.
   
  K tomu dostaneš mou knihu s osobním věnováním a speciálním dárkem určeným jen pro tuto odměnu. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 1,959.25
  (CZK 50,000)
 • 1 from 1 Kniha, notebook a originální rukopis

  A ta nejsladší z věcných odměn přichází na řadu teď. Jelikož je vysoce pravděpodobné, že se kniha Cirkus Karanténa stane slavnou a s ní se i mé jméno zapíše do světového dědictví literatury – osobně tomu dávám šanci někde okolo 100:1, což je ve své podstatě jasná „tutovka“ –, dávám k dispozici dva unikátní sběratelské kousky, kterými jsou originální rukopis a MacBook s vygravírovaným věnováním. Na tomto stroji jsem pár milionkrát zmáčkl klávesnici, aby nakonec vznikla kniha CIRKUS KARANTÉNA. Tipuji, že zanedlouho za něj utržíš celkem slušnou porci „bitcoinů“.

  Od cesty ti přidám 60 vstupenek do soutěže, takže můžete ty i tví blízcí soutěžit prakticky od nevidím do nevidím.


  DOPRAVA V CENĚ – OSOBNÍ PŘEDÁNÍ AUTOREM KDEKOLIV NA SVĚTĚ

  Reward delivery: In a month

  EUR 5,877.74
  (CZK 150,000)
 • 2 from 2 STAŇ SE LEGENDOU!

  Chceš se stát nesmrtelnou legendou?
   
  Zažij se mnou 23 dní, které ti změní život.
   
  Zaletíme spolu do Karibiku, kde během pobytu nejenže zažijeme spoustu nezapomenutelných zážitků, které se objeví v mé další knize, ale především spolu vytvoříme literární postavu založenou na tvé maličkosti.
   
  Blahem se budeme tetelit v Dominikánské republice nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží celého Karibiku – Playa Bayahibe. V ceně je zpáteční letenka, ubytování každý zvlášť (manžel, manželka nebo maminka nemusí mít strach o tvou počestnost) a umřít hlady tě taky nenechám. Takže bez obav!

  Reward delivery: In a year

  EUR 13,714.73
  (CZK 350,000)
 • 1 from 1 NESMRTELNOST NA VĚKY VĚKŮ

  Pokud tě odměna STAŇ SE LEGENDOU zaujala, ale ještě to je málo a tvá kapsa nezeje úplně  prázdnotou, tak mám pro tebe skutečný bonbónek a dovolím si tvrdit, že ve světě zcela unikátní.
   
  Zažiješ se mnou 123 dní, které změní život nám oběma.
   
  Místem pobytu nám bude opět Dominikánská republika, kde krom všech zážitků spolu napíšeme knihu.

  Playa Bayahibe nám bude na dosah. Ubytovaní budeme každý ve svém plně vybaveném apartmánu s předzahrádkou a několika bazény, jež jsou součástí resortu. V ceně máš zpáteční letenku, ubytování po celou dobu pobytu, tuny nezapomenutelných zážitků jsou samozřejmostí a hlady taky nepojdeme.

  Co z toho budeš mít?

  Budeš spoluautorem naší společné knihy. Podstatná část děje v tomto románu bude oodrážet tvou životní dráhu a postavy z tvého okolí, které propojíme do literního díla, které se zapíše do dějin. Krom toho se na tebe i na další desetitisíce lidí po celém světě bude denně z jejich knihoven usmívat i ta JEDNA s tvým navždy vyrytým jménem na obálce.

  Reward delivery: In a year

  EUR 97,962.38
  (CZK 2,500,000)