Vhled a inspirace pro váš vztah - Vztahový diář

Vztahy potřebují pozornost a energii. Hlavním cílem diáře je dát vám nástroj, abyste vztah rozvíjeli a cítili se v něm dobře. Díky této kampani bych chtěla vybrat peníze na jeho tisk. Vyberte si některou z odměn a dejte svému vztahu nový impuls!

EUR 3,019
pledged of EUR 2,623

115%

115% completed

65 contributors pledged

Community, Education

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Proč Vztahový diář?

Vztahy jsou pro nás (vele)důležité, ovlivňují totiž naší spokojenost i zdraví. Studie Harvardské univerzity, která trvala 75 let, říká: „Kvalitní vztahy nás udržují šťastnější a zdravější”. 

V dnešní době máme spoustu informacích o vztazích, nicméně je velmi málo nástrojů, které nám  pomohou přenést tyto poznatky do praxe. Vytvořila jsem Vztahový diář, abych přispěla tím nejlepším, co jsem se v oblasti vztahů naučila a vyzkoušela.

Vztahový diář je nástrojem pro zkvalitnění vašeho vztahu. Je pomocníkem ženám při práci na sobě a při vytváření vlastního prostoru ve vztahu. Je inspirací, jak si navzájem porozumět, přijmout se a cítit se ve vztahu dobře.

Diář je složen ze tří částí: kalendária na tři měsíce (viz. foto), pěti kapitol (Napojení, O něm bez něj, Společné plánování, Sex, Komunikace) a týdenní reflexe.

Detaily diáře:

 • formát: 140x176 mm
 • nedatovaný
 • psaný v ženském rodě

Něco málo o mně:

Jmenuji se Martina Elterlein a nejvíc mě vystihuje to, když o sobě říkám, že dávám lidi dohromady. Dávám lidi dohromady, aby si vytvořili dobrý vztah se sebou samým prostřednictvím osobního reDesignu, což je mix koučování a mentoringu, a následně aby zlepšili partnerské vztahy. Baví mě přicházet na kloub tomu, jak to mezi mužem a ženou chodí a jak co nejlépe fungovat jako rodina. Poznala jsem, že udržet si fungující partnerství, když se staneme rodiči, je velká výzva. Zvládli jsme to díky technikám a návykům, které uvádím v diáři. Také nám hodně pomohl koncept Rozšířená rodina, jehož jsem propagátorkou. V dobré náladě mě také udržuje pohyb, a tak se pravidelně věnuji kontaktní improvizaci, systemě a tanci. Více o mně se dozvíte na: www.martinaelterlein.cz

News

Dec 8, 2020 Vztahový diář už je na cestě k vám a je možný si ho vyzvednout

Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za podporu v Hithit kampani. Vztahový diář je díky vám na světě:) Jupííí!  Včera jsem je odeslala poštou, snad vám tedy brzy dorazí.  A k osobnímu převzetí jsou již také připravené na adrese:  Republica coffee Martinská 418/4 Staré město …

More

Nov 5, 2020 Zvýhodněná cena

Poslední možnost pořídit si Vztahový diář za zvýhodněnou cenu zde na Hithitu. Vztahový diář se potom bude prodávat za 450,- Kč.  Díky moc za podporu v začátcích!

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 3 Fandím ti, posílám stovku!

  Chci podpořit vznik diáře, ale diář se mi nehodí.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.80
  (CZK 100)
 • 2 Kniha Rozšířená rodina

  Malá kniha o tom, jak si z malé rodiny udělat velkou a nebýt na výchovu dětí sama.  Je to manuál, jak si vytvořit ve svém okolí síť lidí, kteří vám budou pravidelnou oporou. 

  Rozšíření rodiny je způsob, jak vrátit dospělým i dětem podporu a bezpečí. Rodinou mohou být i lidé, kterým na nás záleží a na kterých záleží nám, i když nejsme pokrevně příbuzní.

  Co toho využít a poskládat si širší rodinu právě z přátel nebo lidí, kteří jsou na stejné vlně? Je pak pravděpodobnější, že se nám podaří vytvořit rodinu v klidu, což má pozitivní vliv na všechny, a především na zdravý rozvoj dítěte.

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 10.26
  (CZK 270)
 • 23 Vztahový diář

  Přijímám tříměsíční výzvu a jdu do toho! Záleží mi na tom, jak se ve vztahu cítím, a udělám vše pro to, aby mi v něm bylo dobře. Práce na sobě se časem odrazí i na partnerském vztahu, tím si lépe porozumíme a necháme si navzájem takový prostor, který každý potřebujeme. 

  Osobní odběr v kavárně Republica coffee v ulici Martinská 4.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.45
  (CZK 380)
 • 24 Vztahový diář + poštovné

  Přijímám tříměsíční výzvu a jdu do toho! Záleží mi na tom, jak se ve vztahu cítím, a udělám vše pro to, aby mi v něm bylo dobře. Práce na sobě se časem odrazí i na partnerském vztahu, tím si lépe porozumíme a necháme si navzájem takový prostor, který každý potřebujeme. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.11
  (CZK 450)
 • 10 from 10 Vztahový webinář - paradoxy vztahu

  Pozvánka do pestrobarevného světa partnerských vztahů.

  Co se na webináři naučíte: 
  • Co pro sebe udělat, aby vztah fungoval (a není to paradox!?:) 
  • Získat nadhled nad nepříjemnými situacemi 
  • Pochopení a přijetí rozdílů mezi mužem a ženou 
  • Nastavení mechanismů, které budou udržovat energii ve vztahu.
  Přestože paradoxy vlastně nedávají smysl, je úžasné do nich pronikat. Říká se, že v paradoxu se ukrývá pravda. Uvedu můj nejoblíbenější paradox: Chceš-li měnit parntera, neměň ho! 

  Pojďme společně objevit zákonitosti vztahu a začněme se jim věnovat tak, aby nám v nich bylo dobře.

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.01
  (CZK 500)
 • 10 from 14 Setkání lidí, kterým záleží na vztazích, a diář

  Pojďme se potkat a nasdílet si, co jsme zjistili o vztazích, jaké aha momenty jsme prožili a jak to máme teď. Na setkání dostanete diář, ale tato odměna je především o tom poznat nové lidi, kteří se také zajímají o vztahy. Setkáme se u Břevnovského kláštera na Praze 6, podrobnější informace zašlu včas e-mailem.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 24.71
  (CZK 650)
 • 9 from 10 Vztahová rozcvička a diář

  Protáhneme si tělo a zároveň zjistíme a prožijeme, co se ve vztazích děje.

  Získáme nový pohled na komunikaci skrze tělo. Vysvětlíme si, jak můžeme reagovat v různých situacích a jaký dopad to má na nás a na partnera. Naučíme se na druhého napojit a vyzkoušíme si, jak to vypadá, když máme nad situací nadhled. Prostě si budeme hrát a přitom se učit :) 
  Rozvička proběhne v tělocvičně na Praze 6, podrobnější informace zašlu včas e-mailem.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 34.21
  (CZK 900)
 • 0 Individuální konzultace a diář

  Máte nějaké partnerské či osobní téma, které chcete řešit? Pojďme se na to společně podívat a zjistit, co se s tím dá dělat. Řešení se vždy najde, jen to nesmíte předčasně vzdát. 
  Konzultace trvá 90minut a proběhne v koučovně v Kaprově ulici.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 57.02
  (CZK 1,500)
 • 3 Diář pro firmy (10 kusů)

  Jste firma, které záleží na tom, jak zaměstnanci doma fungují? Podpořte je a pořiďte jim diář, který je bude inspirovat! Pozor, je to diář pro ženy!

  Poštovné v ceně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 125.45
  (CZK 3,300)
 • 2 Zážitkvé focení s fotografkou diáře @marketsindler

  Vžijte se do kůže párů, jejichž fotky vás budou provázet celým diářem a vyzkoušejte si, jaké to je zvěčňovat vaši lásku profesionálním fotografem, který fotografuje páry po celém světě. Pokud byste nevyužili volby párové focení, můžete si od naší fotografky nechat nafotit jiný typ portrétů (rodinné či těhotenské focení, je to jen o domluvě:) nebo případně věnovat voucher v dárkovém balení někomu dalšímu. Focení bude probíhat jednu hodinu, ze kterého budete mít zhruba 30 fotek. Místo: Praha a Střední / Zapadní Čechy / Plzeň.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 152.06
  (CZK 4,000)
 • 2 Měsíční osobní reDesign

  Tématem osobního reDesignu je prozkoumat, proč myslíme tak, jak myslíme. Jaká přesvědčení nás brzdí si žít život, který chceme. Naučit se pracovat se sebou a vědět, že řešení v sobě vždy najdeme. Konzultace (90 minut) probíhají jedenkrát týdnně v koučovně v Kaprově ulici.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 228.09
  (CZK 6,000)
 • 1 Tříměsíční osobní reDesign

  Osvojit si nové návyky a nový způsob přemýšlení, to je hlavní náplň tohoto tříměsíčního setkávání, na kterém kombinuji koučování a mentoring. Náplň jednotlivých setkání: nejprve vyřešíme to, co vás nejvíc trápí a zaměstnává ve vaší hlavě; poté spolu projdeme témata „kdo jsem”, „jaký je můj potenciál”, „jak funguji ve vztazích”, „jak chápu a zpracovávám své pocity”, „jak o věcech přemýšlím”, „jak se dokáži přibližovat ke svému ideálnímu životu” apod. Konzultace (90 minut) probíhají jedenkrát týdně v koučovně v Kaprově ulici.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 684.28
  (CZK 18,000)