Třebíčsko nadhledem - kniha, kterou vytvoříme s Vámi

V knize Třebíčsko nadhledem Vám přinášíme netradiční pohledy na přírodní scenérie a historické klenoty tohoto malebného koutu naší země zachycené objektivem dronu. Pojďte do toho s námi, propagujte svou obec nebo firmu v knize a podpořte její vydání.

EUR 14
pledged of EUR 3,168

0%

0% completed

1 contributor pledged

Art, Literature

Třebíč, Kraj Vysočina, Česko

All or nothing. Project finished on Nov 5, 2020 at 13:01.

Show all rewards

Kniha Třebíčsko nadhledem  je skvělou propagací Vašeho překrásného  regionu. Jedině tady se nachází jedinečná památka UNESCO Bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť či  barokní zámecký skvost v Jaroměřicích nad Rokytnou, malebná Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice, Jemnice a mnohé další. Ale jsou zde také méně známá neokoukaná zákoutí prastarých historických sídel a přírodních památek. Přinášíme Vám jedinečný pohled z ptačí perspektivy na překrásné údolí řeky Jihlavy, Oslavy a Chvojnice. Nesmí chybět ani Národní přírodní rezervace Mohelenská hadcová step. Tohle a ještě mnozem víc  jsme pro Vás zachytili objektivem dronu.  Fotografování nebylo  vždy jednoduché…. Některá focení v tomto regionu musela být koordinována s letištěm v Náměšti nad Oslavou, což byl někdy docela oříšek…… a o vrtochách počasí ani nemluvím. K pořizování fotografií dronem samozřejmě vlastníme povolení od Úřadu pro civilní letectví.

Máme pro Vás výzvu, pomozte nám dotvořit tuto knihu, staňte se sponzorem své obce v této nelehké době  a podpořte ji v připravované knize, kde budou zastoupeny jen ty obce, které si  objednají svojí prezetnaci a místo máme jen pro 30 z nich.  Myslíme i na firmy a školy, kterým jsme vyčlenili část knihy.  

Ještě se v krátkosti představíme. Jsme malá firma z Havlíčkova Brodu s  třicetiletou tradicí, která se zabývá vydáváním obrazových publikací a kalendářů, především zaměřených na region Vysočiny.  Vydali jsme již více jak 40 publikací z různých malebných koutů České republiky. Třebíčsko nadhledem je 46. kniha,která  vyjde na sklonku listopadu, ideálně na předvánoční trh. Můžete ji tedy využít i jako vkusný dar pro své obchodní partnery či zaměstnance a prezentovat tak Váš kraj u nás i v zahraničí.

Hnacím motorem firmy je její zakladatel, majitel a autor fotografií Ing. Vladimír Kunc. Ve svém oboru je na Vysočině špičkou, což dokládají vyprodané knižní tituly, jejichž je autorem i řada ocenění z oblasti fotografických soutěží.

Projekt zveřejňujeme na stánkách HITHIT, aby se kniha Třebíčsko nadhledem dostala do správných rukou. Vybrané peníze použijeme na vydání knihy.

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 0
  Pojďte do toho s námi. Chci podpořit vydání knihy Třebíčsko nadhledem

  Knížku nechci, děkuji, ale chci podpořit projekt Třebíčsko nadhledem. Jako poděkování dostanu poukázku na 30% slevu na jakoukoliv knihu z vašeho e-shopu.  Poštovné mám zdarma.  
   Platí do vyprodání zásob.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 3.96
  (CZK 100)
 • sold 1
  Chci jenom knihu

  Na trhu bude kniha za 450,- Kč, to je jasná sleva 100,- Kč a poštovné máš od nás zdarma. Kniha Ti do schránky přijde do 10. 12. 2020.  
   

  Reward delivery: not specified

  EUR 13.86
  (CZK 350)
 • sold 0
  Chci si koupit výhodně knihu z Vašeho e-shopu

  Vybral jsem si jinou knihu na Vašem e-shopu za výhodnou cenu 350,- Kč. Poštovné zdarma. Platí do vyprodání zásob.

  Reward delivery: not specified

  EUR 13.86
  (CZK 350)
 • sold 0
  Máš rád osobní dárky? Kniha s podpisem autora !

  Kniha s podpisem autora a osobním věnováním pro Tebe. Kniha Ti do schránky přijde do 10. 12. 2020.  Poštovné máš zdarma.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 15.44
  (CZK 390)
 • sold 0
  Jedna kniha pro Tebe, jedna pro Tvé přátele a třetí kniha zdarma

  Dvě knihy podle tvého výběru za super ceny a třetí kniha Česká republika do kapsy  pro tebe zdarma.  Knihy Ti do schránky přijdou do 10. 12. 2020.  Poštovné máš zdarma.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 30.88
  (CZK 780)
 • remaining 15 from 15
  Chci podpořit obec

  Chci, aby moje obec byla zastoupená v knize a rozhodl jsem se jí podpořit. Odměnou mi bude dobrý pocit, dostanu tři knihy s poděkováním autora a na stránce mojí obce budu mít uvedené své jméno jako sponzor, pokud budu chtít. A navíc jsem pozván na křest knihy, nebo do ateliéru autora knihy Ing. Kunce na  besedu o fotografování. Osobní předání knihy.

  Reward delivery: not specified

  EUR 130.67
  (CZK 3,300)
 • remaining 15 from 15
  Podpora obce na dvoustraně v knize

  Podpořím svoji obec na dvoustraně v knize uvedením 2-4 fotografií obce a krátkým textem. Dostanu 5 knih s poděkováním autora a na stránce mojí obce budu mít uvedené své jméno jako sponzor, pokud budu chtít. Dostanu letecké záběry obce v plné kvalitě. Navíc jsem pozván na křest knihy, nebo do ateliéru autora knihy Ing. Kunce na  besedu o fotografování. Osobní předání knihy.

  Reward delivery: not specified

  EUR 178.18
  (CZK 4,500)
 • remaining 20 from 20
  Jedna podepsaná kniha a fotografický workshop

  Vlastně chceš jen jednu knihu a zbytkem peněz chceš podpořit některou z obcí na dvoustraně. Děkujeme a zveme na náš fotografický jarní nebo podzimní workshop na Vysočině nebo na Šumavě.  Ten nejbližší pořádáme na Šumavě 23. 10.2020 a máme volná poslední 3 místa. Další připravujeme na květen 2021. Workshop Vysočina bude ve Žďárských vrších v únoru 2021.

  Reward delivery: not specified

  EUR 194.02
  (CZK 4,900)
 • remaining 5 from 5
  Něco pro propagaci Vaší firmy

  Chci v knize představit svou firmu leteckým záběrem a logem na jedné straně v knize. Dostanu 5 knih a 5 leteckých záběrů své firmy v plné kvalitě.
  Poštovné mám zdarma.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 197.98
  (CZK 5,000)
 • remaining 5 from 5
  Pro propagaci firmy trochu víc….

  Chci v knize na celé jedné straně představit svou firmu leteckým záběrem, krátkým nereklamním  textem a logem. Dostanu 10 knih a 10 leteckých záběrů své firmy v plné kvalitě.
  Poštovné mám zdarma.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 237.58
  (CZK 6,000)
 • remaining 3 from 3
  Hlavní sponzor

  To je výzva pro Tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše. Máme pro Tebe rezervovanou celou dvoustranu na 2-4 fotografie, nereklamní text a logo. Dostaneš 20 knih, letecké záběry v plné kvalitě a navíc jednu zvětšeninu podle svého výběru 1x0,7m na capa podložce. Další knihy si můžeš koupit za výhodnou cenu 300,-Kč/ks.  Poštovné máš zdarma.  

  Reward delivery: not specified

  EUR 475.15
  (CZK 12,000)