Kniha o tichu Josefa Formánka

Pojďte mi prosím pomoci v koronavirové době vydat KNIHU O TICHU. Díky Vaší podpoře bude vydána bez kompromisů, s ilustracemi Dalibora Nesnídala uvnitř knihy i na předsádkách. Za případnou podporu i sdílení Vám velmi děkuji. S úctou Josef Formánek

Author: Josef Formánek

 • Josef Formánek

 • Titulní strana přebalu

EUR 15,001
pledged of EUR 9,263

161%

161% completed

22 days until the end

679 contributors pledged

Art, Literature

Velemín, Ústecký kraj, Česko

Pledge
Show all rewards

O čem je kniha?

Mám z jejího dopsání velkou radost. Díky Vaší podpoře bude vyrobena bez kompromisů, s ilustracemi Dalibora Nesnídala uvnitř knihy i na předsádkách.

Doporučuji si předplatit její číslovaný výtisk z limitované edice s unikátním přebalem - s vytištěným osobním věnováním i mým podpisem, pírkem a ručně malovaným korálkem od indiánů kmene Kečua...

Hlavně doufám, že Vás ta kniha zahřeje u srdce. Považuji jí za svou nejosobnější, byť jsem jí nepsal o sobě, ale o svých láskách a zvlaštních věcech mezi nebem a zemí.

O autorovi

Josef Formánek (nar. 16. 6. 1969, žije v Českém středohoří) je autorem osmi knih: PRSATÝ MUŽ A ZLODĚJ PŘÍBÉHŮ, LÉTAJÍCÍ JAGUÁR, MLUVITI PRAVDU, UMŔEL JSEM V SOBOTU, ÚSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ, SYN VĚTRU A PRSATÝ MUŽ, DVĚ SLOVA JAKO KLÍČ, KNIHA O TICHU

News

Sep 9, 2020 ručně malované korálky od indiánů Kečua

More

Sep 9, 2020 Ukázka nových ilustrací

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 11 PODPORA A DOBRÝ POCIT

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a mít dobrý pocit.

  Reward delivery: In a week

  Pledge EUR 3.71
  (CZK 100)
 • 78 PŘEDPLATNÉ KNIHY

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a mít ji předplacenou (poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 10.71
  (CZK 289)
 • 424 from 500 ​KNIHA S PODPISEM

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a dostat knihu s podpisem autora (poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 12.97
  (CZK 350)
 • 1004 from 1500 LIMITOVANÁ EDICE

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a mít číslovaný výtisk z limitované edice s unikátním přebalem - s vytištěným osobním věnováním a podpisem autora, pírkem a ručně malovaným korálkem od indiánů kmene Kečua (poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 14.78
  (CZK 399)
 • 114 from 120 VEČER S AUTOREM V OKOLÍ PRAHY

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a zúčastním se společného večera (čtení, promítání diapozitivů i filmů, povídání, hraní Josefa Formánka s loutkou, na buben, brumlu a tibetskou mísu) zakončeného řízenou meditací Tomáše Buška na téma ticho. 

  Na závěr obdržíte Knihu o tichu a též jednu z předešlých knih autora a na místě si je můžete nechat podepsat.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 36.68
  (CZK 990)
 • 26 from 30 DEN V ČESKÉM STŘEDOHOŘÍ S AUTOREM

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a spolu s Josefem Formánkem vystoupat na Milešovku, koupat se v podzimním lesním rybníce a zúčastnit se společného večera  (čtení, promítání diapozitivů i filmů, povídání, hraní Josefa Formánka s loutkou, na buben, brumlu a tibetskou mísu) zakončeného řízenou meditací Tomáše Buška na téma ticho. 

  Též obdržíte číslovaný výtisk Knihy o tichu z limitované edice s unikátním přebalem, s vytištěným osobním věnováním i podpisem autora, pírkem, ručně malovaným korálkem od indiánů kmene Kečua a též jednu z minulých knih autora a na místě si můžete do ní nechat napsat pár vět od Josefa. Na úplný závěr dostanete jednu stranu z autentického rukopisu Formánka a kokedamu vyrobenou jeho ženou Janou.

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 110.78
  (CZK 2,990)
 • 9 from 15 BESEDA PRO VÁS A VAŠE PŘÁTELE

  Chci podpořit vydání Knihy o tichu a mít besedu, čtení, promítání a vyprávění Josefa Formánka (autor přijede kamkoliv v ČR - v den, který si domluvíte) pro sebe a své přátele (max. pro 100 osob)

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 444.61
  (CZK 12,000)
 • Sold out!! HLAVNÍ PARTNER KNIHY

  Chci podpořit Knihy o tichu a mít v ní poděkování na samostatnou stranu v prvním vydání a mít besedu, čtení, promítání a vyprávění Josefa Formánka (autor přijede kamkoliv v ČR - v den, který si domluvíte) pro sebe a své přátele (max. pro 100 osob)

  Reward delivery: In a quarter

  Pledge EUR 1,111.52
  (CZK 30,000)