KLIP, KTERÝ POMÁHÁ

Jsme hudební skupina RB:BOYS & RADEK BLAHUS, která se rozhodla svým debutovým klipem pomoci onkologicky nemocným dětem. Spojili jsme se proto s Nadačním fondem dětské onkologie KRTEK, pro který v rámci klipu otevřeme transparentní konto na jejich podporu.

 • Radim Fiala s Péťou Kotlárem - vystoupí v klipu

 • Plecháček RB:BOYS

 • Plátěná taška RB:BOYS

 • Bábovka od Radka

 • Cheesecake od produkční Kláry

 • Srdečně zveme na naše koncerty. Více v odkazech :)

 • Chléb od klavíristky Libušky z Divišky

 • Webovky za pusu od DOKAMARU

EUR 2,091
pledged of EUR 2,082

100%

100% completed

56 contributors pledged

Community, Music

Show all rewards

Bylo, nebylo...

To jsme tak jednoho dne dostali nápad a už rok na něm dennodenně makáme, často i nespíme.  Ale jen s Tebou to můžeme dotáhnout do úplného cíle! 

Všechno to začalo přesně před rokem. Zakladatel skupiny a projektu Radek Blahuš oslovil svého spolužáka, studenta skladby HAMU Henriho Klimenta, aby pro jeho novou skupinu zhotovil aranž populárního songu, se kterou vše odstartují a která bude prezentovat jejich styl. Henri se od té chvíle stal rovnou také aktivním členem, neboť kromě skladby ovládá i výborně hru na klavír.
 

Když jsme se sešli ve studiu a dotočili poslední tón, ukápla i slza. Song je plný emocí, krásy a naděje. 

Čím více jsme song poslouchali, tím více se formovala představa o hudebním klipu, kterým se představíme. A tak nás napadlo udělat klip, který nebudeme natáčet komerčně a zpoplatňovat jej, ale ba naopak z něj uděláme záležitost nekomerční s daleko větším přesahem, přínosem a smysluplností. "Nevyděláme s ním ani korunu, ale pro jiné možná miliony!", uvědomil si tým RB:BOYS. Proto jsme vymysleli ve spolupráci se scénáristou Davidem Semlerem dojemný příběh, který snad osloví mnoho velkorysých lidí ze všech koutů světa.

A to za jediným cílem: POMOCI TAK V BOJI PROTI DĚTSKÉ RAKOVINĚ.

A jak? Spojme síly a pojďme spolu k tomuto cíli!

Naším záměrem je v rámci klipu ve spolupráci s Nadačním fondem dětské onkologie KRTEK (https://krtek-nf.cz) vybrat pro děti nemocné rakovinou co nejvyšší částku, ke které budou moct sledující zasílat svůj příspěvěk na zhotovený transparentní účet umístěný přímo v klipu.
Pusťte si taky náš spot k projektu, ve kterém Vám vše vysvětlí bývalá pacientka dětské onkologie a velká bojovnice Veri Nováková, která se dozvěděla o našem projektu a rozhodla se nám takto pomoci. Moc si jejího počinu vážíme. :)) 

A KDO že vlastně jsme a co přesně na VÁS chystáme? 

RB:BOYS & RADEK BLAHUS je smyčcová skupina, kterou založil houslista a student HAMU Radek Blahuš v minulém roce. Jeho pravou rukou se stal Henri Kliment, který je autorem populárních skladeb tělesa a klavíristou. Další členové jsou mladí talentovaní hudebníci sesbíraní z celé ČR. Jsou to studenti konzervatoří, hudebních gymnázií a akademií. Někteří z nich se pravidelně účastní letní Akademie Václava Hudečka a vystupují na tuzemských i mezinárodních hudebních scénách jako sólisté nebo členové významných orchestrů. V únoru jsme natočili na vlastní náklady cover známé písně (zatím neprozradíme jaký) a nechali jej zpracovat u světově uznávaných producentů z USA, kteří spolupracují například s PENTATONIX nebo KATY PERRY. Chceme na něj natočit hudební videoklip, který by pak pomohl mnoha onkologicky nemocným dětem. Je to náš první klip, ale jdeme do toho úplně naplno a to skutečně za jediným cílem, který byl již zmíněný - pomoci v boji proti dětské rakovině.

a nejedeme v tom sami... 

"Jasně, bereme to!" Těmito slovy kývli na nabídku dva vynikající herci! V klipu se můžete těšit na Péťu Kotlára a Radima Fialu, kteří jdou svými hereckými výkony projekt podpořit. 

Když Radek zakládal v minulém roce těleso, vyšel v tu dobu v kinech film Nabarvené ptáče režiséra Václava Marhoula. "Do filmu jsem se prostě zamiloval a četl jsem o něm články, rozhovory a držel palce, aby se filmu dařilo", říká Radek Blahuš. "Když se nám formoval v hlavě scénář klipu, četl jsem si zrovna něco o Ptáčeti a v tu ránu to přišlo. V článku byla věta: Jednou si spolu prostě chceme zase zahrát. Jednalo se o dvojici herců Petra Kotlára a Radima Fialy, ze kterých film udělal nerozlučné kamarády. A protože náš scénář klipu právě takovou dvojici herců hledal, řekl jsem si, že se je tedy pokusím dát znovu dohromady já. Jel jsem osobně za Péťou a Radimovi mezitím napsal zprávu. Oba řekli ANO!", radostně vyprávěl Radek.

Co se zrovna děje?

V těchto chvílích už máme schválenou část licence od nositelů práv songu v původním znění z Velké Británie (první indicie pro vás, o jakou skupinu by se mohlo jednat), na dobu neurčitou můžeme vysílat klip na sociálních sítích, a tak po celém světě zajistit rozsáhlou sledovanost klipu.
Za nahrávku, licence a částečnou realizaci klipu, jsme již zaplatili hodně peněz. I přesto, že máme několik finančních zdrojů a partnerů, 55 000 Kč nám ještě k úplnému dokončení schází. Budeme moc rádi, když v rámci HitHitu přiložíte ruku k dílu a pomůžete tak dobré věci. 

A co získáte, když nám pomůžete?

 • dobrý pocit
 • něco praktického (viz obrázky)
 • několik věcí má pro Tebe i Péťa s Radimem
 • něco dobrého Ti upečeme (Radek a produkční skupiny Klára jsou ďáblové v pečení, mrkni na jejich výtvory v obrázcích)
 • nějaký zážitek
 • a spoustu dalšího

Kdybyste se v přispívání náhodou rozjeli tak, že překročíme chtěnou částku, co dalšího bychom za to pořídíli? 

Část peněz odevzdáme rovnou na transparentní účet našeho klipu pro KRTKA a zbytek použijeme na realizaci dalších našich projektů.

A co říci závěrem? 

jedno velké DĚKUJEME!!!

News

Sep 3, 2020 První pětina za námi a nová ODMĚNA!!!

Velký DÍK!!! Už máme za sebou jednu pětinu vybráno!! :)) A jako poděkování přidáváme další z odměn, kterou je čerstvý CHLÉB od naší kamarádky a skvělé klavíristky/pekařky Libušky Pančochové. Tak neváhej a objednej! :)  Naše kamarádka Libuška Pančochová & Buchta z Divišky se nám a onkologicky…

More

Aug 17, 2020 5% za 2 dny - MOC DÍKY!!! :))

Moc děkujeme. :) Moc si vážíme toho, že se už během dvou dnů našlo několik z vás, kteří jdete do toho s námi. Děkujeme moc! :) 

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 19 JEN TAK

  Zaujal Tě projekt a chceš jen tak přiložit ruku k dílu? Zvol tedy  "JEN TAK" a budeme Ti všichni velmi vděční. :)

  Částku můžeš ve druhém kroku placení libovolně navýšit. :)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.79
  (CZK 100)
 • 3 Dáme KAFÉ

  Aneb SEZNAMKA RB:BOYS. :D

  Zvol si člena skupiny a ten Tě rád pozve na kafé.  :)  

  Setkání budeme situovat na Prahu a Brno. Případně pak rodné město člena skupiny. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.46
  (CZK 250)
 • 9 Plátěná taška RB:BOYS

  Potřebuješ něco, v čem přeneseš spoustu věcí, a zároveň budeš IN?
  Tak od toho máme pro Tebe naši plátěnou tašku s logem RB:BOYS!

  V ceně odměny je taška, poštovné za její odeslání na Tvou adresu a samozřejmě příspěvek na realizaci projektu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.36
  (CZK 300)
 • 10 Plecháček RB:BOYS

  Není nad to mít po ruce plecháček. Nikdy nevíš, kdy a kde se Ti bude hodit. :) 

  A vždycky, když v něm něco budeš připravovat, tak právě s pocitem, že tento obyčejný kus nádobí pomohl někomu v léčbě rakoviny. 

  V ceně odměny je plecháček, poštovné za jeho odeslání na Tvou adresu a samozřejmě příspěvek na realizaci projektu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 13.63
  (CZK 360)
 • 15 from 15 Chléb od klavíristky Libušky z Divišky

  Naše kamarádka Libuška Pančochová & Buchta z Divišky se nám a onkologicky nemocným dětem rozhodla pomoci. Libuška je vynikající klavíristka, která navíc neuvěřitelně umí zacházet s těstem. Rozhodla se, že do projektu Klip, který pomáhá daruje 15 chlebů.
  Vždy čerstvý chléb upečený s láskou pomoci tak dobré věci, Ti Libuška předá osobně v Brně nebo si jej můžeš vyzvednout přímo u ní doma na adrese, kterou Ti zašleme. :)

  https://www.facebook.com/Buchta-z-Divišky-1619769464836432/

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.14
  (CZK 400)
 • 0 FOTO s podpisem RADIMA FIALY

  Herec Radim Fiala vystoupí v našem klipu. Pokud chceš mít jeho fotku s podpisem, neváhej a objednej!!!

  V ceně fotky je její kvalitní výtisk, poštovné za odeslání a samozřejmě příspěvek na realizaci projektu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.14
  (CZK 400)
 • 1 FOTO s podpisem PÉTI KOTLÁRA

  Herec Petr Kotlár (hlavní role ve snímku Nabarvené ptáče) vystoupí v našem klipu. Pokud chceš mít jeho fotku s podpisem, neváhej a objednej!!!

  V ceně fotky je její kvalitní výtisk, poštovné za odeslání a samozřejmě příspěvek na realizaci projektu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.14
  (CZK 400)
 • 0 Plakát skupiny RB:BOYS

  Chceš mít plakát skupiny RB:BOYS ve svém pokoji, koupelně, kuchyni, ložnici, prostě kdekoliv? Tak klikni a můžeš si jej vyvěsit. :)

  Odměna zahrnuje plakát v kvalitním provedení a poštovné za zaslání na Tvou adresu. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.03
  (CZK 450)
 • 21 from 25 BÁBOVKA od RADKA

  Vedoucí skupiny Radek Blahuš je vášnivý pekař. Pořádáš party nebo se Ti jen tak hodí něco k zakousnutí ke snídani? Tak v tom případě volíš naprosto správně, protože Radek peče luxusní bábovky. Ta chuť a konzistence je boží! :)

  Bábovku je možné předat pouze osobně (Radek předá) v těchto lokalitách: Uherské Hradiště, Praha nebo Brno na druhý den po upečení!!! Do poznámky napiš KDE by mělo dojít k předání. Na termínu a přesném místě se domluvíš přímo s Radkem (vyměníte si kontakt). 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.93
  (CZK 500)
 • 8 from 15 CHEESECAKE od produkční KLÁRY

  I když máme v názvu BOYS, v našem týmu jsou i holky. Produkční Klára dělá cheesecake, který Tě přenese do jiné dimenze. Přestože Radek by Ti mohl udělat bábovku ke snídani, ideálním dezertem po obědě (a vlastně kdykoliv si vzpomeneš) je právě Klárčin cheesecake!!! 

  Cheesecake je možné předat pouze osobně (Klára předá) v těchto lokalitách:  Třešť, Brno nebo Ostrava na druhý den po upečení!!! Do poznámky napiš KDE by mělo dojít k předání. Na termínu a přesném místě se domluvíš přímo s Klárou (vyměníte si kontakt). 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 22.71
  (CZK 600)
 • 3 DVD filmu Nabarvené ptáče s podpisem PÉTI KOTLÁRA a RADIMA FIALY

  Oba herci Petr Kotlár s Radimem Fialou ztvárnili neuvěřitelným způsobem role ve filmu Nabarvené ptáče, který získal 8 Českých lvů. Pokud chceš mít doma DVD s podpisem hlavního hrdiny a kozáckého náčelníka, jsi na správné adrese. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 35.96
  (CZK 950)
 • 1 from 1 Tričko RADIMA FIALY z klipu

  Zatím nevíme přesně, jak bude vypadat, ale po natáčení můžeš obdržet jako suvenýr z našeho videoklipu oděv Radima Fialy, ve kterém ztvární svou roli.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 75.70
  (CZK 2,000)
 • 1 from 1 Pyžamo PÉTI KOTLÁRA z klipu

  Zatím nevíme přesně, jak bude vypadat, ale po natáčení můžeš obdržet jako suvenýr z našeho videoklipu oděv Péti Kotlára, ve kterém ztvární svou roli.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 75.70
  (CZK 2,000)
 • 10 from 10 SETKÁNÍ S HERCI, KAPELOU a účast na natáčení

  Chceš se potkat osobně s Radimem Fialou, Péťou Kotlárem, kapelou a udělat si společné foto? Není problém. Zúčastni se našeho natáčení, zhlédni celý proces a odnes si nezapomenutený zážitek. :)

  Natáčení proběhne ve dvou dnech:
  - 28. 9. 2020 v okolí Plzně od brzkých ranních do pozdních večerních 
  hodin  (přítomen bude štáb, RB:BOYS a herec Petr Kotlár)
  - 30. 9. 2020 v průběhu dopoledne i odpoledne v Praze (přítomni budou herci Petr Kotlár  a Radim Fiala, štáb a v zázemí zástupce skupiny RB:BOYS - Radek Blahuš)

  Reward delivery: In a month

  EUR 113.55
  (CZK 3,000)
 • 1 from 1 Webovky za pusu

  Exluzivní odměna, kterou do tohoto projetu darovala společnost DOKAMAR!!! Udělají Ti webovky úplně za pusu!!!
  https://dokamar.cz/#/
  Zhotoví Ti základní prezentační webové stránky bez administrace. Cena zahrnuje grafický návrh stránky, kódování a vyřízení domény a webhostingu na jeden rok. Maximální časová dotace realizace zahrnuje 15 hodin práce.
  Před vybráním této odměny doporučujeme kontaktovat společnost Dokamar s.r.o. na info@dokamar.cz

  Reward delivery: In half a year

  EUR 113.55
  (CZK 3,000)
 • 2 from 2 PARTNER PROJEKTU

  1) Staň se partnerem našeho projektu. Uvedeme Tvé logo/jméno přímo ve videoklipu pod hlavičkou "Partner projektu". Dále Ti veřejně poděkujeme na všech našich sociálních sítích (FB, IG, web). 

  2) Tvá přítomnost na natáčení klipu je samozřejmostí. :) Setkáš se s celou kapelou, štábem a herci, se kterými se budeš moct vyfotit a prohodit s nimi několik slov. Pokud si budeš přát, rádi Ti k tomu přidáme foto herců a foto RB:BOYS s podpisy.

  Natáčení proběhne ve dvou dnech:
  - 28. 9. 2020 v okolí Plzně od brzkých ranních do pozdních večerních  hodin  (přítomen bude štáb, RB:BOYS a herec Petr Kotlár)
  - 30. 9. 2020 v průběhu dopoledne i odpoledne v Praze (přítomni budou herci Petr Kotlár  a Radim Fiala, štáb a v zázemí zástupce skupiny RB:BOYS - Radek Blahuš)


  3) Obdržíš od nás i 3 plátěné tašky a 1 plecháček s logem RB:BOYS. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 378.50
  (CZK 10,000)
 • 1 from 1 HLAVNÍ PARTNER

  1) Staň se HLAVNÍM PARTNEREM projektu a navažme tak dlouhodobou spolupráci. Po dobu jednoho roku Tě budeme uvádět na všech našich sociálních sítích tak, že umístíme Tvé logo/jméno na naši úvodní fotografii Facebooku a připravovaného webu. Také uvedeme Tvé logo/jméno přímo v rámci klipu pod hlavičkou "Hlavní partner". Budeme s sebou vozit Tvé reklamní předměty, které vždy vystavíme na našich akcích. Rádi se s Tebou osobně setkáme a probereme, co vše další bychom pro Tebe mohli případně udělat.

  2) Tvá přítomnost na natáčení klipu je samozřejmostí. :) Setkáš se s celou kapelou, štábem a herci, se kterými se budeš moct vyfotit a prohodit s nimi několik slov. Pokud si budeš přát, rádi Ti k tomu přidáme DVD Nabarvené ptáče, foto herců a foto RB:BOYS s podpisy. A jako bonus Ti Radek přinese na natáčení čerstvou bábovku. (Termíny natáčení VIZ odměna "Partner projektu"; už se to sem nevlezlo :D)

  3) Obdržíš od nás i 10 plátěných tašek a 5 plecháčků s logem RB:BOYS. 


   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 1,135.50
  (CZK 30,000)