KOLEM SKAL! Ten nejlepší lezecký seriál všech dob!

Horský vůdce a držitel Zlatého cepínu Zdeněk Hák objel na kole Česko a navštívil 16 lezeckých oblastí. V každé z nich pak lezl s některou z legend českého horolezectví! My byli s kamerou u toho a chceme tak připravit ten nejlepší lezecký seriál všech dob!

Author: Hanibal Sport

Kolem Skal! už běží. A odměny budou brzy následovat!

Oct 1, 2020

Ahoj všem!

Určitě jste si už všimli, že jsme vypustili do světa první díl seriálu Kolem Skal! :)

A určitě už taky nedočkavě očekáváte svoje odměny! Na jejich distribuci odměn intenzivně pracujeme. Jelikož se celá řada odměn musela vyrábět na zakázku podle počtu lidí, kteří si ji objednali, jejich realizace chvilku trvá. Ale nejpozději během října vše vyexpedujeme a samozřejmě Vás o tom budeme informovat v předstihu :)

Ještě jednou díky za podporu a důvěru a užívejte seriál, který vznikl hlavně díky vám!

Za Hanibal a realizační tým

Ondra

Kampaň skončila! Začínáme!

Sep 2, 2020

Naši drazí přispěvatelé!

Náš projekt na HitHit je u konce a skončil masivním úspěchem! V první řadě vám chceme poděkovat, protože tak velkou podporu projektu jsme nečekali - o to větší závazek to pro nás je! 

Jak to bude se seriálem?

Intenzivně pracujeme na tom, abychom mohli seriál odstartovat během září. S naprostou jistotou můžeme říct, že se tak stane v jeho druhé polovině a určitě se o tom dozvíte, jak na našem webu, tak v pravidelném newsletteru a na sociálních sítích (Facebook & Instagram)

Seriál pak budete moct sledovat pravidelně, každý týden nový díl, a to na Hanibal blogu nebo přímo na YouTube kanále Hanibalu :)

Jak to bude s odměnami?

Jak jsme u jednotlivých odměn uvedli, tak se budeme snažit splnit! S jejich distribucí pravděpodobně začneme v příštíám týdnu a nepolevíme, dokud nebudou u vás!

Co se slosování o den lezení s Háčkem týká, to slavnostně provedeme před vypuštěním prvního dílu :)

Ještě jednou díky a těšte se!

Za Hanibal tým

Ondra

Trailer KOLEM SKAL je tady!

Aug 31, 2020

Naši drazí podporovatelé cest KOLEM SKAL!

Už jen dva dny poběží naše kampaň a samozřejmě, že můžeme s klidem říct, že končí naprostým úspěchem! A protože jsme slíbili, že než naše kampaň skončí, připravíme vám alespoň malou ochutnávku, tak tady je! 

Užijte si pětiminutový trailer, ve kterém nakouknete pod pokličku prvního i druhého dílu, uslyšíte originální lyrickou báseň KOLEM SKAL! a celkově se navnadíte na ten nejlepší lezecký seriál všech dob, který vzniká i díky vám!

Za Hanibal tým

Ondra

Už ani ne týden a končíme! Teda začínáme :)!

Aug 27, 2020

Naši drazí podporovatelé cesty Kolem Skal!

V první řadě vám musíme poděkovat, protože jste to doopravdy dotáhli na onu hranici 200 tisíc korun a to pro nás (i pro vás!) znamená hned několik důležitých věcí!

 1. Párty bude! Začínáme pracovat na zamluvení adekvátního prostoru a s výhledem na zimní měsíce připravíme promítání, přednášku a drobnou oslavu pro všechny, kdo náš projekt podpořili!
 2. Seriál odstartuje v průběhu září - chceme dát našemu mistrovi dokumentaristovi Honzovi Šimánkovi trochu náskok, aby pak bylo vypouštění dílů plynulé a bez obtíží :)
 3. V seriálu se budete moct těšit na originální znělku i originální hudební doprovod. Bude to pecka!

Zároveň víme, že jsme slibovali, že když se cílová částka vybere, ještě před skončením projektu vypustíme zábavný prolog z Českého ráje. Jenže do toho nám vstoupil dramaturg, který nás vehemntně přesvědčoval (a poved.o se mu to), že tento prolog bude mnohem lepší jako epilog. Věříme, že nám tuto drobnost odpustíte. My vám za to z kraje příštího týdne pustíme průřezový teaser, který vás zcela určitě navnadí :)

P.S.: Pokud je někdo z vás na festivalu v Teplicích, zajděte pozdravit Háčka. Možná vám kousek připravovaného materiálu ukáže, a to hlavně na přání Petra Prachtela, který tam bude taky!

Tak jako tak, moc všem díky a už se nemůžeme dočkat, až vám začneme posílat nejen odměny, ale hlavně první díly seriálu Kolem Skal!

Za celou produkci, partnery a Hanibal

Ondra

14 dní do konce! Přidáváme odměny, ať jsme všichni tam!

Aug 20, 2020

Ještě 13 dní!

Naši drazí přispěvatelé a fanoušci, co se motáte Kolem Skal! Už jen 13 dní zbývá do konce projektu a my můžeme konstatovat dvě věci: je skvělé, že jsme dosáhli našeho prvního stanoveného cíle. A vypadá to, že s ještě malou trochou práce dosáhneme na jeho dvojnásobek, což bude pro všechny přispěvatele znamenat nevšední zážitek v podobě seriálového maratonu a besedy s Háčkem :)!

Co můžete ještě udělat pro to, abychom na 200 000.- hranici dosáhli? Zasdílejte projekt ještě jednou mazi svoje kamarády a známé. Určitě se k ještě pár lidem nedostal :)

Aby byla podpora ještě o trochu atraktivnější, přidali jsme dva typy odměny - oba jsou ale v omezeném počtu!

PRŮVODCE NA DUBSKÉ SKÁLY!

Jako nejžhavější novinka se jeví 10 ks nového průvodce na nejmalebnější, nejromantičtější a také nejsolivější oblast Česka - Dunbské skály (Kokořínsko). V odměnách jej najdete v deseti kusech, doplněného o podpis autorů a klasické doplňky jako jsou samolepky a plakát Kolem Skal! Cena lidová - 750.-, neb průvodce sám stojí skoro šest stovek, je to v podstatě zadarmo :)

DEN LEZENÍ S HÁČKEM

Mimo jiné se nám podařilo ukacet Háčka a přidat ještě možnost dalších dvou dní lezení s ním. Byť má náš čerstvý držitel dvou Zlatých cepínů dost na pilno, čas si na vás najde :)!

CO DODAT?

Snad jen - díky že nám pomáháte a kupte si ještě nějaký trička :) Máme jich dost :)!

Máme nový cíl! A s ním možná přijde i párty!

Aug 13, 2020

Dobrá tedy, protože jsme s Vaší úžasnou podporou dosáhli prvního stanoveného cíle tak rychle, rozhodli jsme se udělat drobný posun :) Pokud náš projekt překoná hranici 200 000 Kč, přichystáme pro všechny naše přispěvatele promítání celého seriálu v kuse a to samozřejmě za účasti Háčka, který vše doplní osobním vyprávěním a poté volnou besedou. A kdo ví, třeba se to nakonec zvrhne v parádní oslavu všech cest, které vedou KOLEM SKAL!

Jak vidíte, Háček už se stylizuje jako plážový DJ, takže můžete očekávat i neočekávané :)

Wooow! Děkujeme, ale nekončíme!

Aug 10, 2020

WOW. WOW. WOOOOOOOW!
Dobře, dobře, doufali jsme, že to vyjde, ale nečekali jsme, že to půjde takhle rychle :) Takže! KOLEM SKAL! má vybráno 120 % za týden, my se klaníme, radujeme, děkujeme, ale rozhodně to není konec! V tomhle týdnu přidáme jednu nebo dvě atraktivní bonusové odměny a jestli se přehoupneme přes 200 tisíc, připravíme pro všechny přispěvatele PŘEKVAPENÍ! Sdílej, lajkuj a věř, že to bude stát za to!

P.S.: Každý kdo přispěje, i tou nejmenší částkou, může vyhrát den lezení s Háčkem! :)

Tričko v odměnách!

Aug 4, 2020

Nějakým záhadným nedopatřením se nám v odménách nezobrazila možnost parádního trika. Už by tam (každou chvíli) měla být! Do poznámky pište velikost a pánské/dámské!
 

Díky jste skvělí!
 

ODMĚNY tak, jak je chcete vidět!

Jul 29, 2020

Jasně, i když nás znáte a víte, co Vás asi tak může čekat, nikdo by neměl kupovat zajíce v pytli. Takže tady máte jasně na monitorech vidět, jaké odměny vás čekají!

 

Samolepky a řezaná grafika pro vyzdobení lezeckých aut, přileb, notebooků a čeho si jenom budete přát!

Protože Kolem Skal! bude Váš večerníček od září do prosince, musíte mít doma autorský plakát ve formátu A2, který vyobrazuje Háčka jako toho správného Večerníčka!

Kalendář pro rok 2021 s parádními fotografiemi z akce a krátkými komentáři Háčka k vybraným oblastem a osobnostem!

Stylový plecháček s autorskou grafikou! Připij si na lezení, na kolo, na skály, na cesty #nahoryadal a #kolemskal!

Bavlněné triko v parádním autorském designu! Prima matroš, aby se dobře nosilo. Tady pánský, ale uděláme i dámský, nebojte!

EUR 8,533
pledged of EUR 3,856

221%

221% completed

436 contributors pledged

Film, Sport

Česko

Choose reward for your contribution

 • 58 To chci vidět (a taky vyhrát)!

  Strašně moc chceš vidět seriál a podpoříš nás jen tak? Tak jo! Přispěj stovku (nebo víc, když chceš - čásktu můžeš navýšit při platbě!) a my ti budeme navždy neskonale vděční!

  + zařadíme tě do slosování o jeden den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.86
  (CZK 100)
 • 86 To chci vidět a všem to ukážu!

  Za tenhle drobný příspěvek tě zahrneme balíkem TEMATICKÝCH SAMOLEPEK a ŘEZANÉ GRAFIKY, kterou si budeš moct vyzdobit třeba svoji lezeckou káru nebo přilbu :)! 

  + zařadíme tě do  slosování o jeden  den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.78
  (CZK 150)
 • 25 Chci to vidět a budu na něj koukat!

  Pošleme ti balík TEMATICKÝCH SAMOLEPEK a ŘEZANÉ GRAFIKY, kterou si budeš moct vyzdobit třeba svoji lezeckou káru nebo přilbu, a přihodíme originální plakát KOLEM SKAL! ve formátu A2!

  ​+ zařadíme tě do slosování o jeden den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a month

  EUR 9.64
  (CZK 250)
 • 49 Chci to vidět a budu na něj koukat celý rok!

  Kalendář? Tak to je něco! Za pětistovku ti pošleme SAMOLEPKY & GRAFIKU, přihodíme ORIGINÁLNÍ PLAKÁT a hlavně PŮVODNÍ KALENDÁŘ pro rok 2021, kde najdeš vybrané oblasti, které Háček objel, s jeho autorským komentářem a doplněné parádními fotografiemi!

  ​+ zařadíme tě do  slosování o jeden  den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.28
  (CZK 500)
 • 60 Chci to vidět a připiju si na to!

  Už Wolfgang Güllich říkal, že káva je lezení! Za pětistovku ti pošleme  SAMOLEPKY & GRAFIKU, přihodíme  ORIGINÁLNÍ PLAKÁT a hlavně parádní stylový plecháček s AUTORSKOU TEMATICKOU GRAFIKOU Kolem Skal!

  ​+ zařadíme tě do slosování o jeden den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 19.28
  (CZK 500)
 • 87 from 100 Kolem Skal! & festival POVL!

  Tepe v tobě srdce horolezce a komunita vertikálního světa a pískovcových věží je pro tebe jako rodina? Tak pak nás podpoř částkou 500 Kč a k SAMOLEPKÁM a autorskému PLAKÁTU dostaneš taky vstup na letos již 5. ročník legendárního festivalu POVL v Českém ráji!

  ​+ zařadíme tě do slosování o jeden den lezení s Háčkem!

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.28
  (CZK 500)
 • Sold out!! Háčkova krabice plná překvapení!

  Máš rád videa od Hanibalu a ještě radši máš překvapení? Tak můžeš zvolit odměnu v podobě tajemné krabice a my ti kromě SAMOLEPEK a ORIGINÁLNÍHO PLAKÁTU pošleme malé LEZECKÉ DÁREČKY. A co to bude? Může to být lano, lezecká mikina, náš autorský plecháček, stylový kulich... :) hlavně se neboj - bude toho dost a v minimální hodnotě tvého daru!

  ​+ zařadíme tě do  slosování o jeden den lezení s Háčkem!

   

  Reward delivery: In a month

  EUR 28.92
  (CZK 750)
 • 66 from 100 Chci to vidět a budu to nosit!

  Originální SAMOLEPKY & GRAFIKA,  ORIGINÁLNÍ PLAKÁT a hlavně parádní STYLOVÉ TRIKO z kvalitní bavlny s AUTORSKOU TEMATICKOU GRAFIKOU Kolem Skal!

  ​+ zařadíme tě do   slosování o jeden den lezení s Háčkem

  Reward delivery: In a month

  EUR 28.92
  (CZK 750)
 • 4 from 10 Chci to vidět a půjdu to omrknout!

  Dívat se na seriál budeš, to je jasný. Ale v téhle odměně si můžeš pořídit autory podepsaný nový PRŮVODCE PRO DUBSKÉ SKÁLY a jít tak omrknout jednu z nejromantičtějších, nejmalebnějších a nejsolivějších oblastí Česka!

  K tomu samo Originální SAMOLEPKY & GRAFIKA a ORIGINÁLNÍ PLAKÁT!

  ​+ zařadíme tě do   slosování o jeden den lezení s Háčkem

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 28.92
  (CZK 750)
 • Sold out!! Mágopytlík Tendon s podpisem Mistra Háčka!

  Tohle je ovšem raritka! Háček sice leze hlavně na písku a rozhodně tam nepráší, ale tam kde se může, tam se použití magického prášku nebrání!
  Podpoř nás částkou 1000 Kč a získáš nejen SAMOLEPKY a PLAKÁT, ale taky jeden ze tří TENDON mágopytlíků podepsaných přímo od Háčka!

  ​+
  zařadíme tě do   slosování o jeden  den lezení s Háčkem!
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.56
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Den lezení s Háčkem!

  Tohle je ovšem něco výjimečného! Chceš strávit celý jeden lezecký den s držitelem Zlatého Cepínu a největším znalcem pískovcových mikrooblastí Českého ráje? Háček tě, jako zkušený horský vůdce, provede po vybrané lezecké oblasti a vyleze si s tebou, co se do tebe vejde!

  My ti k tomu přihodíme SAMOLEPKY, PLAKÁT,  KALENDÁŘ a STYLOVÝ PLECHÁČEK. A aby toho nebylo málo, na lezení tě oblékneme do slušivého hanibalího Merino trička!

  Reward delivery: In a year

  EUR 385.58
  (CZK 10,000)
 • 2 from 2 Den lezení s Háčkem 2!

  TEDY! Háček svolil a my přidáváme ještě dva dny lezení s držitelem už dvou Zlatých Cepínů! Háček je navíc největším znalcem pískovcových mikrooblastí Českého ráje, takže tě, jako zkušený horský vůdce, provede po vybrané lezecké oblasti a vyleze si s tebou, co se do tebe vejde! 

  My ti k tomu přihodíme  SAMOLEPKY, PLAKÁT,  KALENDÁŘ a  STYLOVÝ PLECHÁČEK. A aby toho nebylo málo, na lezení tě oblékneme do  slušivého hanibalího Merino trička!

  Reward delivery: In a year

  EUR 385.58
  (CZK 10,000)