Kapely nemají co žrát! Fest

Korona všem zkrouhla potkávat se, bavit se a hlavně propařit noc na fesťáku! Pomoz nám to změnit! Multižánrový fesťák plný super kapel, jídla a drinků, na kterém budeš i ty! Jenže vše zařídit stojí sílu a taky peníze! A s těmi nám můžete pomoct právě Vy!

Author: Filip Husák

 • CIRCUS BROTHERS

 • ELEKTRÏCK MANN

 • FLERET

 • REGGAY ... to jsme my!

 • GENTLEMEN'S CLUB

 • Vak s logem fesťáku ve 4 barvách!

 • Vak s logem kapely Reggay

 • Barefoot rasta boty Zkama Shoes

 • Kožený náramek v reggae barvách

 • Ke vstupu čerstvé CD

EUR 531
pledged of EUR 11,550

4%

4% completed

26 contributors pledged

Community, Music

Zlín, Zlínský kraj, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Začalo to tam, kde všechno skončilo. Kapela, klub, pořadatelství několika festivalů - to vše dostalo začátkem března 2020 nekopromisní stopku. Aby tomu bylo lépe rozumět: Já, Fil, jsem členem kapely Reggay, provozovatelem hudebniho klubu a přes léto vydělávám na chleba organizováním hudebních festů. Kapela prozatím přišla o deset eventů, klub asi o čtyřicet akcí, no a fesťáky, počínaje studentským Majálesem, měly běžet od začátku května. Klasické outdoorové eventy připravuji přibližně v ročním předstihu, což znamená, že sezónu 2020 mohu zabalit. Ale! Protože jsem urputné hovado a zároveň vidím vládní opatření jako, slušně řečeno, nepromyšlené, tak jsme se s kapelou domluvili na svépomocně uspořádaném festu. To znamená především velkou personální úsporu a týdenní pracovní večírek včetně příprav a úklidu pro 8 členů bandu. Koho baví online přenosy, ať to klidně streamuje, nicméně život je venku.

Co je náš cíl?

Chceme si zahrát asi tak jako všichni ostatní. Chceme jít na festival, zažít pořádný večírek a těžké ráno. Chceme zaplatit všechny ty, co přišli o honoráře po celou dobu nucené nečinnosti. A teď "nehoupat", jak říká pan Lorenc: "To máte stage, světla, zvuk, zvukaře, kapely, logistika, autorské poplatky, foto, video, pronájem areálu, elektrocentrála, voda, stany, WC, hygienické prostředky, propagace, pokuta za rušení nočního klidu…" Čím víc vybereme, tím víc kapel pozveme a zaplatíme.

Detaily

Pomoci této akce chceme kapelám opět nastoupit na stage. Z vybrané částky poskládat line up z lokálních i známějších jmen. Akci umíme postavit od A až po Z. Datum konání festivalu je 28.8. - 29.8.2020 a lokace Zlín a okolí. Místo by mělo být zelené stejně jako celý festival. Během kampaně s Vámi budeme rádi ladit i jména interpretů ochotných podpořit festival svou účastí. Jsme srdcaři a nebudeme zastírat naši žánrovou orientaci směrem k reggae, latino apod. Proto by obsazení náplně festivalu těmito žánry mělo být alespoň třetinové. Dále pak zabrousíme do jazzu, rocku, ska a punku. Jednoduše řečeno upečeme to spolu, co? Doufáme, že se dobré dílo podaří.

Zdraví Reggay band

https://www.facebook.com/Reggayofficial/

https://www.youtube.com/watch?v=hEw7dRy7V-M
 

... a ještě něco navíc

Kdyby se náhodou stalo, že si z festivalu nebude nikdo nic pamatovat, tak bychom rádi vše zdokumentovali. A to formou nového videoklipu k nové a na míru složené, čerstvě nahrané skladbě od naší kapelky.

Kdo jsme?

Jsme moravsko rumunská formace tvořící autorské reggae. Kapela působí na scéně více než 10 let a za sebou má několik stovek koncertů. Poslední dobou míří často a s oblibou za hranice České republiky. Za sebou má kapela čtvrté studiové působení, nicméně cd nevydává a raději šetří lesy. Reggay má rád lidi, co mají rádi Reggay. Reggay nemá dready a moc toho nenahulí. Reggay má rád slivovicu, karibský rum a když někdo jiný šoféruje. 

Proč to děláme?

Zcela nesobecky chceme sobě, ostatním kapelám, party lidem v obecenstvu, zvukařům, bedňákům a chronickým stěžovatelům vynahradit absenci festivalů z doby kulturní temnoty. Společně si užijeme slunce, deště a pozitivních vibrací. Vytáhneme na louku pořádný reprák a vymeteme z něj pavučiny. Prostě kopák, basa, kajtra a řev!

News

Jul 10, 2020 Šufunky Gang na scénu!

Svou účastí podpoří náš festival zlínská funk-popová legenda . Bude šrumec!

More

Jul 9, 2020 Šetři peníze - festival bude tak či tak!

Množí se nám tu takový dotaz a to, zda festival bude ikdyž nevybereme. Takže BUDE. Vnímejte tuto kampaň jako předprodej. Tzn vstupné na místě bude vyšší. A další věc je ta, že zde můžete podpořit přímo pořádající kapelu Reggay. Samozřejmě peníze v případě neúspěšné kampaně Vám přistanou zpět na…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 3 Dobrý pocit

  Nevíte co s prachama a nemáte z toho dobrý pocit? Zde je řešení! A jako bonus ti věnujeme song při jednom z našich koncertů. V druhém kroku lze odměnu libovolně navýšit.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.70
  (CZK 200)
 • 298 from 300 Kožený náramek

  Stylový ručně vyráběný kožený náramek navržen osobně Reggay a ZKAMA shoes. Sedne každému! Náramek ti pošlem poštou nebo předáme osobně na festu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.70
  (CZK 200)
 • 197 from 200 Jednodenní vstupenka

  Nemáš volno oba dva dny? Pak slyš! Plníme vaše přání a vystřelujeme  omezený počet jednodenních vstupů. Vstupenka platí buď v pátek nebo sobotu. Kup teď a v klidu se rozmysli kdy přijdeš.

  Reward delivery: In a week

  EUR 9.62
  (CZK 250)
 • 99 from 100 Priority drinking

  Vidíš tu řadu? Vem mi raději dvě piva do zásoby ... tak tomu je konec! S touto odměnou na Tebe čeká speciální výdejní stánek. Podle počtu prodaných odměn příslušně nadimenzujeme tyto výdejní místa. S páskou "priority drinking" budeš v rauši co by dup.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.62
  (CZK 250)
 • 98 from 100 Stylový vak - Logo Reggay

  Znáš to, milion věcí po kapsách..Stylový vak -  hodí se k jakékoliv příležitosti a oblečení. Na fesťáky jak dělaný! Zašlem ti ho poštou nebo vyzvedneš až na festu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.55
  (CZK 300)
 • 100 from 100 Stylový vak - Logo festivalu

  Znáš to, milion věcí po kapsách..Stylový vak -  hodí se k jakékoliv příležitosti a oblečení. Na fesťáky jak dělaný! Zašlem ti ho poštou nebo vyzvedneš až na festu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.55
  (CZK 300)
 • 489 from 500 Vstupenka na festival

  Jistota toho, že dojdete je pro nás to nejdůležitější! Berte to třeba jako předplatné. Pokud by jste se snad nemohli dostavit, tak je možné vaši odměnu přenechat jiné osobě. Jmenná registrace u vstupu do areálu, kterou budeme editovat, poslouží jako zpětná kontrola.

  Reward delivery: In a week

  EUR 17.32
  (CZK 450)
 • 299 from 300 Vstupenka na festival & kožený náramek

  Že by snad vznikala crew našeho festivalu? I kdyby ne, tak získáte ke vstupence i stylový náramek opatřený logem festivalu a kapely.

  Reward delivery: In a week

  EUR 23.10
  (CZK 600)
 • 49 from 50 Vstup na fesťák + nejnovější CD kapely Fleret

  Nejen vstupenka ale i něco k poslechu. Naprosto čerstvé CD od Fleretů!

  Reward delivery: In a week

  EUR 30.76
  (CZK 799)
 • 50 from 50 Vstup na festival + CD ELEKTRÏCK MANN

  Zarytí fandové této svérázné formace určitě ocení následující odměnu.  

  Reward delivery: In a week

  EUR 30.76
  (CZK 799)
 • 50 from 50 Vstup na fest + CD VJERŽIM - CIRCUS BROTHERS

  A takhle se budete moci vystřelit i doma! Kup si nové Circus Brothers rovnou ke vstupence. Žádná řada u merch stánku ti tak nehrozí. Jo bejbe!

  Reward delivery: In a week

  EUR 30.76
  (CZK 799)
 • 9 from 10 Jízda s Reggay

  Láká tě atmosféra kapelní dodávky? Chceš si užít večírek plný muziky a zábavy, backstage? Tato odměna je pak právě pro Tebe! Pojedeme na koncert, zapaříme, užijeme si to společně. Start/cíl Zlín/Zlín. Kam s námi pojedeš si můžeš vybrat sám z našeho lineupu pro rok 2021.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 57.75
  (CZK 1,500)
 • 49 from 50 Rasta shoes - limited edition

  Boty vyrobené rodinnou firmou ZKAMA shoes jen pro náš festival! Stačí znát rozměr vašeho chodidla a tvůj pár rasta botek jde do výroby. Svou velikost napiště do poznámky při placení.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 111.65
  (CZK 2,900)
 • 20 from 20 Reggay band jen pro Vás/tebe. (Morava)

  Chystáte firemní večírek, soukromou oslavu narozenin a chybí vás špetka karibiku? Dojedeme i se zvukem a pořádně to rozjedeme. Stačí jen poladit termín. Neboj se, nebudeš první, takových akcí už máme za sebou. Koncert trvá hodinu a půl a doprava je v ceně.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 307.99
  (CZK 8,000)
 • 20 from 20 Reggay band jen pro Vás/tebe. (Čechy)

  Chystáte firemní večírek, soukromou oslavu narozenin a chybí vás špetka karibiku? Dojedeme i se zvukem a pořádně to rozjedeme. Stačí jen poladit termín. Neboj se, nebudeš první, takových akcí už máme za sebou. Koncert trvá hodinu a půl a doprava je v ceně.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 461.98
  (CZK 12,000)