Čtvrt na smrt - nefolkové album Držím Ti pěsti

Pomozte nám vydat debutové album! Máme nahranou, smíchanou a zmasterovanou desku, kterou chceme fyzicky vydat a k vybrané písni natočit klip. Jsme kapela kolem básníka a buskera Jana Vacíka, žánru s prvky punku, undergroundu a post-rocku říkáme Nefolk.

Author: Čtvrt na smrt

Děkujeme a uvidíme se zítra na lodi Kamina!

Jul 14, 2020

Drazí přátelé.
Moc vám děkujeme za Vaše příspěvky a budeme se těšit na křtu.
HitHIt jsme sice nedotáhli, ale to neznamená, že se se nic nestane!

Protože tak ale nedostaneme vaše kontaktní údaje, musíme trochu improvizovat.
Vše vyřešíme na místě, s těmi z vás, co na křest nedorazí, se domluvíme individuálně.
Napište nám na Facebooku, či na mailu.

A jak to tedy bude?

👕 Předem objednané balíčky s triky připravíme, jejich majiteli se o ně stačí přihlásit a zaplatit původní částku

🎫 Cena vstupenky bude jednotná a to 150 Kč - tedy kompromis mezi původní stovkou v předprodeji a následným dvojnásobkem na místě

💲 Co jste nám poslali přes HitHit vám přijde zpátky na účet, na Kamina Boat si, prosím, vezměte hotovost

💿 Album bude levnější, než v předprodeji (250 Kč) a zájemci o ně si je tak mohou pořídit na místě výhodněji

🌐 předplatité online verze, nechť se ozvou na ctvrtnasmrt@gmail.com a nějak se domluvíme

⏱️ Abychom zamezili tomu, že se náš lístkoprodej zasekne přesně na začátku akce, prosíme zodpovědnější z vás, aby přišli včas (otevřeno bude od 18:45) a troušení návštěvníků tak bylo postupné

🙏 Začneme nejpozději v 19:20. Fakt. Musíme. Stane se toho moc a v jedenenáct se musí končit

Omlouváme se za organizační komplikace, příprava "Držím Ti pěsti" pro nás byla náročnou zkouškou nedospělosti.

Ale o to víc se na vás těšíme! 💜PS: aktuality dáváme do FB události

EUR 319
pledged of EUR 2,058

15%

15% completed

23 contributors pledged

Music, Art

Choose reward for your contribution

 • 32 from 40 Držím Ti místo

  Křest naší desky proběhne na Kamina Boat, která kotví na Hořejším nábřeží a to 15.7.2020 od 19:00. Pokud si chcete rezervovat místo na palubě a desku si třeba následně pořídit tam, tahle možnost je pro vás ne jako, ale doslova dělaná.

  Reward delivery: In a month

  EUR 3.74
  (CZK 100)
 • 1 Držím Ti digitální album

  Nemáte kam strčit CD a obejdete se bez bookletu s texty, ale chcete si poslechnout výsledek naší roční práce? Album vám pošleme v digitální podobě a formátech wav a mp3 a to ve stejný den, kdy proběhne křest.

  Reward delivery: In a month

  EUR 6.74
  (CZK 180)
 • 1 Držím Ti CD

  Ve studiu jsme strávili skoro měsíc a celé to připravujeme už rok. Důvod, proč jsme na HitHitu, je prostý - vydání fyzické kopie alba s dvacetistránkovým bookletem. V ceně je zahrnuté osobní předání po Praze, nebo na některém z našich koncertů. Pro možnost zaslání poštou nám napište doplňkovou zprávu pro tvůrce. Nějak se domluvíme.

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.23
  (CZK 300)
 • 47 from 50 Držím Ti CD a místo

  Jak už název napovídá, tohle je klasická dvojkombinace, kdy si rezervujete místo na palubě lodi Kamina, kde 15.7.2020 proběhne křest desky a rovnou si tam vyzvednete album, které tam na vás bude čekat.

  Reward delivery: In a month

  EUR 13.47
  (CZK 360)
 • 2 Držím Ti tričko

  Grafiku celého alba vytvořil Lukas Fiala a podle nás je tak dobrá, že by se do ní jeden nejraději oblíknul. A ono je to možné! Díky kombinaci dvou odstínů téže barvy a poctivému ručnímu sítotisku od Martiny z INature  nevzniknou dva totožné kusy a každé triko tak bude originální. V ceně je zahrnuté osobní předání po Praze, nebo na kěkterém z našich koncertů. Preferovanou barevnou kombinaci napište do doplňkové poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 15.72
  (CZK 420)
 • 25 from 30 Držím Ti tričko a místo

  Nesnášíte studiové nahrávky, ale máte rádi nás? Nebo si chcete album pořídit na křestu, ale design trička si vybrat v předstihu? V ceně je rezervované místo na lodi Kamina, kde 15.7.2020 proběhne křest a kus oděvu, který si sebou odnesete domů. Preferovanou barevnou kombinaci napište do doplňkové poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 17.96
  (CZK 480)
 • 28 from 30 Držím Ti CD, tričko a místo

  Místo na palubě Kamina Boat, kde 15.7.2020 proběhne křest desky se spoustou skvělých hostů. Na vás tam navíc bude čekat úhledný balíček s deskou a trikem dle vašeho výběru za výhodnou cenu. Preferovanou barevnou kombinaci napište do doplňkové poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 24.92
  (CZK 666)
 • 0 Pošlu Ti CD a triko

  Máte to do Prahy daleko? Nebo v termínu křtu jiné plány? Pošleme vám aspoň dva suvenýry - album "Držím Ti pěsti" a triko s designem od Lukase Fialy, vyrobené na ručním sítotisku Martinou z INature. V ceně je poštovné a balné. Preferovanou barevnou kombinaci napište do doplňkové poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 26.94
  (CZK 720)
 • 8 from 9 Držím Ti všechno

  Za krásnou cenu, která vůbec není marketingovým trikem, se k vám dostane  všechno výše zmíněné a budeme se na vás těšit na křtu. Ale tím to nekončí. CD vám podepíšeme a navrch přiložíme dvě relikvie. Prní z nich je útržek ze Žvejkovo košile, kterou měl zatím na každém našem koncertu. Druhou relikvií bude cár papíru s kouskem původního textu jedné z písní. Za tři kila nad cenu předchozího balíčku naprostá šílenost, ale kdo by chtěl být normální?

  Reward delivery: Not specified

  EUR 37.38
  (CZK 999)
 • 5 from 5 Držim Ti VIP fleka

  Chcete se za námi někdy zastavit ve zkušebně a na vlastní oči se přesvědčit, že je možné něco nazkoušet i když kapela silně prokrastinuje? Chcete mít možnost  trávit křest desky v backstagei? Tyhle dva zážitky a k tomu tričko a CD jsou součásní tohohle balíčku. Preferovanou barevnou kombinaci napište do doplňkové poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 56.13
  (CZK 1,500)
 • 0 Držím Ti tucet desek

  Dvanáct alb za cenu deseti. Vždycky jste snili o tom, že se z vás stane dealer a zároveň byste nám rádi pomohli? Album si vydáváme sami, místa, kde bude po vydání k prodeji zatím spočítám na prstech jedné ruky. Pokud máte malou čajovnu, antikvariát, bar, hudební klub, nebo třeba stomatologickou ordinaci, budeme rádi, pokud se u vás objeví naše album k prodeji. Tuto nabídku můžete samozřejmě využít i v případě, že byste si chtěli jedním vrzem odbýt vánoční dárky pro celé široké příbuzenstvo. V ceně je poštovné a balné, nebo vstupenka na křest 15.7.2020 na Kamina Boat, kde bude balíček k vyzvednutí. Preferovanou variantu napište do poznámky pro tvůrce.

  Reward delivery: In a month

  EUR 112.25
  (CZK 3,000)
 • 3 from 3 Držím Ti pěsti

  Chceš se stát opěvovaným sponzorem naší desky, kterého opomenu zmínit na všech našich budoucích koncertech? Nebo prostě nevíš, co s penězi? Rádi se o ně postaráme. Krom toho ti samozřejmě také podržíme VIP fleka na křtu, který proběhne 15.7.2020 na Kamina Boat. Jako dodatečný projev naší neskonalé vděčnosti pak ještě zahrajeme akustický koncert na tebou pořádané akci.

  Reward delivery: In a month

  EUR 224.51
  (CZK 6,000)