Ukryté kafe v Uherském brodě. Komunitní kavárna na maloměstě

Neteče voda, co má bejt? Mně je to jedno, nebudu se mejt. Umlkly stroje, běží jen psací. Jedu do boje s civilizací. Nám došly peníze na provoz...

Author: Josse a Janek

 • Bílý Šedivec

 • Tady Tali

EUR 1,589
pledged of EUR 1,311

121%

121% completed

94 contributors pledged

Music, Antivir

Uherský Brod, Zlínský kraj, Česko

Show all rewards
V kavárně Ukryté kafe je tma ,ticho, klid, pokoj, byt, můžeš si vyřešit... my řešíme. Oslavu ročniho výročí jsme si takto nepředstavovali. Měl zahrát Jan Žamboch... Loni na konci března jsme slavnostně otevřeli. Letos v březnu nečekaně a ne z vlastního rozhodnutí zavřeli. Za ten rok proběhlo spoustu koncertů našich i přespolních drnkálistů, pár cestovatelských přednášek, pár vernisáži našich mazalek. Bohužel s tim jak se situace vyvíjí to s námi nevypadá dobře. Od začátku jsme věděli do čeho jdeme. Kroužek pletení si na sebe tak tak vydělá. Vydělá ale musí být otevřeno. Zatim to vypadá že ještě pár měsíců otevřeno nebude a každý měsíc zavřené kavárny nás stojí desítky tisic. Něco na účtu je ale do června kdy se má uvolnit režim to nevydrží. A i kdyby vydrželo. Za něco se budou muset nakoupit zasoby zaplatit koncerty ale hlavně pokračovat v nasich snech... Ale já, jsa nuzák, mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj měkce, neboť šlapeš po mých snech. (Butler)

Project links

FB

Comments

Choose reward for your contribution

 • 14 Karma

  Karma je zdarma!
  Podpoř nás jen tak!

  Reward delivery: In a week

  EUR 0.37
  (CZK 10)
 • 12 Kafe

  Vždyť nás znáte, děláme furt to same. Hrnek horkého (většinou, neberte mě za slovo) černého voňavého kafe z Jizby. Většinou Brazilka občas něco spektakulárňejšího (jen se Jencek nesmí divat...)

  Reward delivery: In a year

  EUR 1.87
  (CZK 50)
 • 10 Něžný Honza

  Však už toho našeho záletníka znáte. Není největší ale sílu má! Láhev našeho vyhlášeného a vychlazeného (většinou neberte mě za slovo) piva Něžný Honza.

  Reward delivery: In a year

  EUR 2.62
  (CZK 70)
 • 7 Josseho úsměv pro Vás (certifikát na 1ks)

  Bez komentáře.

  Reward delivery: In a year

  EUR 5.62
  (CZK 150)
 • 15 Jenckův úsměv pro Vas (certifikát na 1ks)

  K nezaplacení (faktůru pošleme později)

  Reward delivery: In a year

  EUR 5.62
  (CZK 150)
 • 26 Permanentka kafe/víno

  10x kafe nebo vino nabito předem! Plať teď, pýj za rok (jestli bude kde)

  Reward delivery: In a year

  EUR 18.73
  (CZK 500)
 • 3 Bedna 12x0,33 Něžný honza na doma

  S těžkým srdcem damy (a pánové), vám dovolime i nějaké to domácí mazlení. Bude to totiž asi dříve než otevřeme.

  Reward delivery: In a month

  EUR 26.23
  (CZK 700)
 • 26 from 30 Tričko UK

  Možnosti jsou dvě. 1) buď jsi suchar a dostaneš triko jen s logem a malým nápisem "suchý sponzor" 2) jsi frajer a budeš chtít triko s ftipným a sprostým napisem. Něco ve stylu "PODRŽÍM KLUKŮM Z UKTYTÉHO (velkými písmeny) pomocnou ruku (malými pismeny)"

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.47
  (CZK 1,000)
 • 9 from 10 Láhev jen pro tebe

  Jak říkám, každý štamgast u nás má svoji láhev. Vyber si lahev a je jenom tvoje. Bude jako tvůj věrný pes, počká na tebe u nás a olízne tě když spadneš pod bar.

  Reward delivery: In a year

  EUR 93.67
  (CZK 2,500)
 • 3 from 5 Nárok na klíče od kavárny na rok.

  Staň se členem elitního klubu i ty! Dojdi si na kafe a panáka kdy chceš! (Před vstupem klepat, pokud se ozve šramot počkej než se oblečem, cítíme zasadu kravaty na klice... (ikdyž kravatu nemáme (občas ani kliku))) Po roce měníme zamky a hra začíná znovu!

  Reward delivery: In a week

  EUR 187.34
  (CZK 5,000)
 • 5 from 5 Noc s barmanem dle vlastního výběru

  Doma tě to už nebaví? Je to pořád to samé? Nebaví tě to s přítelem, mužem, ženou, psem, babičkou, dědečkem, dětmi, kytkou, rybičkou? Prostě s nikým? Tak přijď na noc k nám! Uspořadáme ti takovou oslavu narozenin, křtin, bar micva, krále honu, rozlučku se svobodou... prostě cokoli, o nic nebudeš muset starat! Dokonce i kamarády ti seženeme!

  Reward delivery: In a year

  EUR 374.67
  (CZK 10,000)
 • 2 from 2 1/4 kavárny a 1/2 princezny k tomu!

  Chceš kavárnu? Vem si kavárnu! 1/4 DELIRIUM TREMENS s.r.o. může být tvoje. (Netýká se 1/4 záchodů! Ty se prostě dělit nebudou!) (O kterou polovinu princezny se bude jednat, je možné se dohodnout, i jestli bude dělení horizontální nebo vertikální)

  Reward delivery: In a month

  EUR 3,746.72
  (CZK 100,000)