#premyslivasezona ONLINE by Elegantní Česko

Exkluzivní rozhovory se vzdělanými a moudrými osobnostmi - podpořte nás a pojďte společně přemýšlet. Kvalitní veřejná debata bez emocí bude teď potřeba víc než kdykoli jindy!

Monika Klucová

EUR 2,871
pledged of EUR 2,755

104%

104% completed

76 contributors pledged

Media, Antivir

Choose reward for your contribution

 • 13 #premyslivasezona na zkoušku

  Vyberte si jeden díl a tím symbolicky podpořte naši snahu. Dostanete přístup k plné verzi. Rozhovory mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Pokud vám to bude vyhovovat, můžete později přidat další balíček. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.48
  (CZK 190)
 • 17 Oslava života - party, až to přejde #celebratinglife

  Sejdeme se poté, co se to všechno přežene a oslavíme spolu život. Party, na kterou opět nachystáme elegantní program, který ukáže, že život může být krásný #lavitaebella #lifeisgood 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.42
  (CZK 290)
 • 4 Česká mediální scéna v době oligarchické - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Jak vypadá v současné době mediální krajina v Česku? Od roku 2013 doznala zásadních změn ve vlastnictví. Komu co patří a jak se to (ne)projevuje? Jak číst i číst mezi řádky? Kam se posunuly nezávislé projekty? Jak se v tom všem vyznat a nepřijít o zdravý rozum? 

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 1 rozhovor z cyklu #premyslivasezona online v plné verzi na zkoušku. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 15.35
  (CZK 390)
 • 7 Média 2020 - globální i domácí trendy - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Chcete více pochopit současný mediální prostor? Co se děje, jak fungují redakce, jak vlastně putuje informace? Jak vznikají hoaxy a jaké jsou metody ověřování? Jak vypadá současná mediální krajina v době oligarchické a co z toho pro nás plyne? Jak funguje vizuální obsah? Jaké jsou nejnovější trendy v zahraničí i u nás? To všechno probereme s Pavlínou.

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 2 rozhovory z cyklu #premyslivasezona ONLINE v plné verzi podle vašeho výběru. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.29
  (CZK 490)
 • 0 S Tomášem Sedláčkem "doma" + 1 host naživo až bude po koroně

  Chcete pořídit záznam dalšího dílu série Dobro a zlo 2020 - Na prahu nové dekády? 7.4. jsme ho kvůli okolnostem převedli do online podoby a věnovali samozřejmě hlavně korona-krizi. Tomáš doma na pražské Malé Straně, Pavlína v Litomyšli na Zámeckém návrší a skoro dvě a půl hodiny společného přemýšlení, včetně odpovědí na otázky, které posílali diváci. Díky této odměně získáte přístup na PLNOU VERZI. 

  Zároveň je.v balíčku vstup na jednoho hosta z cyklu Setkání s osobností #premyslivasezona. Akce naživo obnovíme hned jak to vládní rozhodnutí umožní. Voucher bude platný rok. 

   

  Reward delivery: In a year

  EUR 21.65
  (CZK 550)
 • 7 Balíček 5 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 5 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 23.22
  (CZK 590)
 • Sold out!! Tomáš Sedláček ONLINE (Dobro a zlo 2020) + 1 host naživo až bude po koroně

  Dobro a zlo 2020 - na prahu nové dekády. Tak se jmenuje náš oblíbený program s nepřehlédnutelným ekonomem a filosofem Tomášem Sedláčkem, který jsme plánovali opět na 7.4. Vzhledem k okolnostem bude ONLINE, samozřejmě bude možné se zapojit otázkami, interaktivní zůstaneme.

  Pořiďte si přístup na přenos a k němu jako bonus vstup na jednu akci s cyklu Setkání s osobností s hostem podle Vašeho výběru, až budou opět možné akce naživo. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 23.22
  (CZK 590)
 • 9 Balíček 10 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 10 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. Pokud už víte, že vám připadají tyto rozhovory užitečné, budete mít rovnou pořízenou celou porci.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 38.97
  (CZK 990)
 • 7 from 10 Být editorem

  Chcete se víc zapojit do přípravy obsahu? Zvote tuto variantu a buďte ještě víc blízko přípravě. Pokud vás novinářská práce baví a zajímají vás zkušenosti Pavlíny, která působila dvě desítky let ve veřejných médiích na novinářských i manažerských pozicích a byla činná i v rámci EBU (Evropské vysílací unie), je to pro vás příležitost vše víc probrat. 

  Jak to proběhne? Budeme s Vámi online konzultovat výběr hostů, přípravu otázek, rozebereme si, jak vypadá příprava i zpětně zhodnotíme. 

  A až se všechno přežene, dámě si společně sklenku vína, kde si popovídáme i osobně. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 50.78
  (CZK 1,290)
 • 4 Zásoba rozhovorů až do léta - čtvrtletní abonmá

  Zatím nevíme, jak dlouho to vše potrvá. Pokud si chcete čas doma pravidelně oživit i sledováním #premyslivasezona ONLiNE, je to ta pravá volba pro vás. Až do konce června budete mít přistup ke všem plným verzím. Plánujeme, že jich během čtvrt roku bude minimálně 20.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 74.79
  (CZK 1,900)
 • 1 Voucher - Elegantní Česko žije

  Chcete nás podpořit víc a chystáte se na naše akce jen co to bude možné? V této verzi dostanete  přístup ke všem plným verzím rozhovorů v roce 2020. Zároveň si budete moci vybrat z akcí naživo v rámci #premyslivasezona i populárních zážitkových dnů v hodnotě 3000 Kč, jen co se vše znovu rozběhne. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 192.88
  (CZK 4,900)
 • 29 from 30 Mediální trénink

  Potřebujete se pro svou práci naučit vystupovat v médiích? Tak, aby vaše dobré myšlenky měly váhu a zároveň jste je uměli dobře tlumočit i obhajovat a vést diskusi? Pavlína vám předá své bohaté zkušenosti. Pracovala dvě dekády ve velkých médiích, byla mimojiné zpravodajkou Českého rozhlasu při EU v Bruselu, šéfkou speciálů ČT24 či ředitelkou divize ČT Nová média. Dozvíte se nejen nejnovější trendy, abyste více porozuměli tomu, jak informace dnes putují, ale také dojde na řadu velmi praktických cvičení, včetně těch před kamerou.

  Tento trénink je celodenní, ve skupince do maximálně 10 účastníků na jeden termín. 
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 232.24
  (CZK 5,900)
 • 2 Voucher - Elegantní mecenáš

  Pokud máte volné zdroje a chcete nám pomoct v této situaci, můžete se stát Elegantním mecenášem. V takovém případě dostanete k dispozici plné verze všech rozhovorů, které vzniknou v roce 2020 a navíc vstup na jakékoli akce, které budeme mít naživo, jakmile vše odezní. Tedy na zážitkové dny, Setkání s osobností i Exkluzivní fotoseance či cokoli dalšího, co budeme organizovat. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 389.69
  (CZK 9,900)