Podpořte české holky na MS v rybníkovém hokeji 2020

Jsme první a jediný ženský hokejový tým, kterému se v historii českého a slovenského hokeje podařilo proniknout do zcela nového prostředí, MS rybníkového hokeje v Kanadě. Pomozte nám splnit si sen a být součástí našeho týmu a zapsat se do historie.

EUR 4,186
pledged of EUR 4,186

100%

100% completed

114 contributors pledged

Sport

Plaster Rock, NB, Kanada

Show all rewards

Kdo jsme?

Jsme první a jediný ženský hokejový tým, kterému se v historii českého a slovenského hokeje podařilo za pomoci asociace českého rybníkového hokeje, proniknout do zcela nového hokejového prostředí.

Jak to začalo

Vše začalo v listopadu 2018, kdy se mezi nás dostala informace, že se hledá ženský hokejový tým na mistrovství světa 2019 v rybníkovém hokeji v Kanadě ve městečku Plaster Rock, které se nachází v provincii Nový Brunšvik. Vzhledem k tomu, že hokej milujeme, založily jsme tým za účelem reprezentovat naši zemi. 
Na mistrovství světa v únoru 2019 jsme jako absolutní nováčci v rybníkovém hokeji skončily ve čtvrtfinále. Je to velký úspěch, protože v zápasech jsme se potkaly s velmi zkušenými hráčkami z Kanady a USA. Na základě toho se k nám dostala obrovská opora a získaly jsme spoustu fanoušků. 

Proto se chystáme znovu do městečka Plaster Rock v únoru 2020 na mistrovství světa v rybníkovém hokeji. 

Co je náš cíl?

Cílem je především pro naše všechny fanoušky a obdivovatele opět dobýt Kanadu a vybojovat nejlepší umístění, aby na nás mohli být všichni hrdí! Být ještě lepší než minulý rok a ukázat jim jaké jsou České holky bojovnice. 

Rozpočet?

Náš rozpočet je omezený, vzhledem k tomu, že tři z nás jsou studentky a bohužel cesta za snem není zadarmo. Z toho důvodu hledáme Vaši pomoc, která nám opět všechno umožní zažít a hlavně umožní s hrdostí reprezentovat naši zemi. 

Co s vybranými penězi?

Vybrané peníze bychom rády použily na vše, co je spojené s naší cestou. Ubytování, pronájem auta, výroba dresů, týmové soupravy, startovné na mistrovství a jiné.

Proč to děláme?

Děláme to především proto, že chceme reprezentovat naši zemi. Na základě toho chceme do toho dát vše, co je v našich silách. Máme možnost ukázat co v nás je. Kanada je kolébka hokeje a je úžasné být součástí obrovské hokejové komunity. Chceme nasbírat zkušenosti a být lepšími hráčkami. Vytvořit si vlastní zážitky spojené s hokejem, abychom na to mohly celý život vzpomínat.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 25 Dobrý skutek a podpora reprezentace České republiky

  Dobré skutky z nás dělají lepší lidi a proto se pojďte stát lepším člověkem. Každá podpora je pro nás důležitá a udělá nám obrovskou radost. Udělejte dobrý skutek a zajistěte si kapku štěstí do svého života.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 5.71
  (CZK 150)
 • 18 Srdečný video pozdrav od celého týmu z Kanady

  Chcete dostat originální video pozdrav ze zamrzlého jezera z Kanady od vašich hokejistek v reprezentačních dresech na mistrovství?

  Poděkování za váš dar bude zveřejněné na našich týmových stránkách na facebooku a na instragramu, které jsou přístupné komukoliv.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.51
  (CZK 250)
 • Sold out!! Originální pohled z mistrovství

  Dostanete od nás originální pohled z Kanady s hokejistkami v reprezentačních dresech a ještě se skvělým věnováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 15.22
  (CZK 400)
 • Sold out!! Suvenýr s logem mistrovství

  Máte rádi suvenýry ze zahraničí? Reprezentatky Vám vyberou originální suvenýr s logem mistrovství, která Vám bude závidět každý, kdo je fanoušek hokeje.

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 22 from 50 Týmový kalendář

  Chcete s námi být po celý rok? Pošleme vám vytvořený malý Kalendář z našich fotek v reprezentačních dresech, aby jste na nás nezapomněli.

  Reward delivery: In a year

  EUR 38.05
  (CZK 1,000)
 • 8 from 15 Podepsaná týmová fotka

  Chcete mít hokejistky neustále na očích? Máte možnost dostat od nich originální fotku v reprezentačních dresech z mistrovství a navíc s podpisy reprezentantek.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 95.13
  (CZK 2,500)
 • 2 from 5 Lekce bruslení s vybranými hráčkami

  Máte jedinečnost možnost jít si minimálně s jednou z nás zabruslit a zlepšit své dovednosti na bruslích popřípadě poměrit své síly a dovednosti. Kdyby jste se styděli není problém může vás být více.

  Lekce by byla 1 hodinu.
  Místo: Praha, Beroun. 
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 152.21
  (CZK 4,000)
 • 1 from 2 Hokejka s podpisy reprezentantek

  Chcete mít originální poklad od hokejistek. Darujeme vám jednu podepsanou hokejku od našich reprezentantek a ještě k tomu s věnováním.

  Reward delivery: In a year

  EUR 247.34
  (CZK 6,500)
 • 2 from 2 Oběd/Večeře s celým týmem

  Chcete poznat hokejistky více, zažít s nimi zábavu a dozvědět se zážitky z mistrovství? Zažijte s nimi pár hodin u dobrého jídla.o

  Reward delivery: In half a year

  EUR 380.52
  (CZK 10,000)