Karty nemocí celostní medicíny

Představte si, že máte v rukou klíč ke zdraví, ke všem nemocem, jejich příčině a léčbě. Utopické? Ani ne. Díky těmto 130 unikátním oboustranným kartám celostní medicíny s rozepsanou diagnostikou a léčbou se může každý uzdravit naprosto sám. Bez léků!

Author: Daniel Petlák

Na karty celostni mediciny nevybereme - ale nevadi!

Jan 30, 2020

Nadherny den vsem, kteri prispeli na vyrobu karet celostni mediciny! Do konce projektu mame poslednich par dni a naplneni koncove castky je v nedohlednu. Nu coz, ma to tak byt, nevadi. Karty se tedy ve vetsim nakladu tisknout nebudou. 😕

I tak je ale chci dostat do sveta. Doma mam nekolik vytisku - a tak jak jsem slibil - jsou k dispozici. Sice v malem mnozstvi, ale prece. 😊 

Ti z vas, kdo karty skutecne chteji, me kontaktuje na emailovou adresu dan.petlak@gmail.com nebo je muzete objednat skrze webovou stranku danielpetlak.cz/karty. 

Dekuji vam za vas zajem! Verim, ze v kartach vidi smysl ti, jez maji skutecny zajem o sve ci okolni zdravi. 

Dan 💚

EUR 1,069
pledged of EUR 3,750

28%

28% completed

10 contributors pledged

Education

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 3 Děkuji!

  Drobná podpora mého projektu s odměnou zlepšení vaší karmy o 10%. Teď vážně - děkuji! :) 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.75
  (CZK 100)
 • 0 Brožura (1ks, bez karet)

  Baví vás celostní medicína, avšak vystačíte si pouze s brožurkou bez karet? Bez problému, knihu lze používat i samostatně jako studijní materiál.
  Neobsahuje sice informace o příčině, psychosomatice, smyslu nemoci a nejsou zde ,,panáčci s příznaky", ale to laikům vůbec nevadí. 

  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 18.75
  (CZK 500)
 • 4 Karty nemocí celostní medicíny (1ks)

  Získejte oboustranné Karty nemocí celostní medicíny za zvýhodněnou cenu oproti budoucí prodejní ceně. 
  Balení obsahuje ještě brožuru, která více rozepisuje informace zjištěné na kartách. Celé balení je zataveno fólií, podpis je možný za cenu zrušení této fólie nebo na připravované autogramiádě. Doručení je poštou. 


  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 86.26
  (CZK 2,300)
 • 0 Karty s podpisem (1ks) a osobním vysvětlením (1h)

  Pokud si netroufáte naučit se pracovat s kartama dle návodu z brožury, mohu vás jejich principem osobně provést. Budu vám věnovat celou hodinu času. Karty pak dostanete z ruky do ruky s osobním věnováním přímo na místě a možností probrat se mnou naprosto cokoliv. 
  Místo setkání domluvíme skrze vzájemnou komunikaci. Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 105.01
  (CZK 2,800)
 • 0 Terapie celostní medicíny (3h)

  Tříhodinová osobní terapie celostní medicíny pod mým vedením. Na setkání se budu snažit nalézt vaši prvotní příčinu problému a uchopit ji tak, abyste ji mohli sami uzdravit.
  Pomáhat vám v tom bude změna vašeho dosavadního životního nastavení, odblokování chybných myšlenkových vzorců, doporučený jídelníček, byliny a dechová cvičení. 
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 131.26
  (CZK 3,500)
 • 2 Karty (1ks) + terapie celostní medicíny (3h)

  Přejete si karty vyzkoušet v terénu? Rád vás naučím s kartama pracovat přímo na vašem problému, který společně zdiagnostikujeme a pomocí karet určíme jeho léčbu.
  Karty se vám tímto dostanou lépe ,,do krve" a pochopíte jejich ryzí princip, jak se dle nich dá určovat diagnostika a léčba. Navíc už nebudete muset hledat tu ,,vaši" kartu, protože ji za vás najdu. A ještě v souhrnu získáte slevu 200Kč!
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 206.26
  (CZK 5,500)
 • 1 Karty pro celou rodinu (4ks)

  Můžete získat i balení pro celou rodinu nebo partu spolužáků za zvýhodněnou cenu -200Kč za každého. Ušetříte tak na večeři, kterou si společně dáte na oslavu rozbalení a probírání kartiček. A to se vyplatí!

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 300.02
  (CZK 8,000)
 • 4 from 4 Balík karet do školy či obchodu (20ks)

  Jste lektor školy zabývající se tradiční čínskou medicínou, celostní medicínou či jiným původním systémem léčby a vidíte v kartách studijní materiál pro své studenty? Nebo prodejce těchto materiálů s podobnou tématikou? 
  Klasická třída ve škole celostní medicíny má asi 20 žáků, začněme tedy na tomto počtu kusů se zvýhodněnou cenou -300Kč/balení. 
  Mimoto obdržíte mé poděkování ve formě zveřejnění vaší instituce na mém webu s doporučením koupě karet či studia školy u vás. 

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,500.09
  (CZK 40,000)