Karty nemocí celostní medicíny

Představte si, že máte v rukou klíč ke zdraví, ke všem nemocem, jejich příčině a léčbě. Utopické? Ani ne. Díky těmto 130 unikátním oboustranným kartám celostní medicíny s rozepsanou diagnostikou a léčbou se může každý uzdravit naprosto sám. Bez léků!

Author: Daniel Petlák

The author haven't filled any FAQ yet. If you have any doubts, do not hesitate to ask! You don't have to publish your question, it will only be sent to the authors' e-mail and they will get back to you with the answer.

EUR 1,127
pledged of EUR 3,953

28%

28% completed

10 contributors pledged

Education

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 3 Děkuji!

  Drobná podpora mého projektu s odměnou zlepšení vaší karmy o 10%. Teď vážně - děkuji! :) 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.95
  (CZK 100)
 • 0 Brožura (1ks, bez karet)

  Baví vás celostní medicína, avšak vystačíte si pouze s brožurkou bez karet? Bez problému, knihu lze používat i samostatně jako studijní materiál.
  Neobsahuje sice informace o příčině, psychosomatice, smyslu nemoci a nejsou zde ,,panáčci s příznaky", ale to laikům vůbec nevadí. 

  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.77
  (CZK 500)
 • 4 Karty nemocí celostní medicíny (1ks)

  Získejte oboustranné Karty nemocí celostní medicíny za zvýhodněnou cenu oproti budoucí prodejní ceně. 
  Balení obsahuje ještě brožuru, která více rozepisuje informace zjištěné na kartách. Celé balení je zataveno fólií, podpis je možný za cenu zrušení této fólie nebo na připravované autogramiádě. Doručení je poštou. 


  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 90.93
  (CZK 2,300)
 • 0 Karty s podpisem (1ks) a osobním vysvětlením (1h)

  Pokud si netroufáte naučit se pracovat s kartama dle návodu z brožury, mohu vás jejich principem osobně provést. Budu vám věnovat celou hodinu času. Karty pak dostanete z ruky do ruky s osobním věnováním přímo na místě a možností probrat se mnou naprosto cokoliv. 
  Místo setkání domluvíme skrze vzájemnou komunikaci. Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 110.69
  (CZK 2,800)
 • 0 Terapie celostní medicíny (3h)

  Tříhodinová osobní terapie celostní medicíny pod mým vedením. Na setkání se budu snažit nalézt vaši prvotní příčinu problému a uchopit ji tak, abyste ji mohli sami uzdravit.
  Pomáhat vám v tom bude změna vašeho dosavadního životního nastavení, odblokování chybných myšlenkových vzorců, doporučený jídelníček, byliny a dechová cvičení. 
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 138.37
  (CZK 3,500)
 • 2 Karty (1ks) + terapie celostní medicíny (3h)

  Přejete si karty vyzkoušet v terénu? Rád vás naučím s kartama pracovat přímo na vašem problému, který společně zdiagnostikujeme a pomocí karet určíme jeho léčbu.
  Karty se vám tímto dostanou lépe ,,do krve" a pochopíte jejich ryzí princip, jak se dle nich dá určovat diagnostika a léčba. Navíc už nebudete muset hledat tu ,,vaši" kartu, protože ji za vás najdu. A ještě v souhrnu získáte slevu 200Kč!
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 217.43
  (CZK 5,500)
 • 1 Karty pro celou rodinu (4ks)

  Můžete získat i balení pro celou rodinu nebo partu spolužáků za zvýhodněnou cenu -200Kč za každého. Ušetříte tak na večeři, kterou si společně dáte na oslavu rozbalení a probírání kartiček. A to se vyplatí!

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 316.27
  (CZK 8,000)
 • 4 from 4 Balík karet do školy či obchodu (20ks)

  Jste lektor školy zabývající se tradiční čínskou medicínou, celostní medicínou či jiným původním systémem léčby a vidíte v kartách studijní materiál pro své studenty? Nebo prodejce těchto materiálů s podobnou tématikou? 
  Klasická třída ve škole celostní medicíny má asi 20 žáků, začněme tedy na tomto počtu kusů se zvýhodněnou cenou -300Kč/balení. 
  Mimoto obdržíte mé poděkování ve formě zveřejnění vaší instituce na mém webu s doporučením koupě karet či studia školy u vás. 

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,581.34
  (CZK 40,000)