Karty nemocí celostní medicíny

Představte si, že máte v rukou klíč ke zdraví, ke všem nemocem, jejich příčině a léčbě. Utopické? Ani ne. Díky těmto 130 unikátním oboustranným kartám celostní medicíny s rozepsanou diagnostikou a léčbou se může každý uzdravit naprosto sám. Bez léků!

Author: Daniel Petlák

 • Kompletní set kartiček

 • Kompletní set kartiček

 • Náhled karty 42 - diagnostika a léčba

 • Náhled karty 87 - diagnostika a léčba

 • Obsah brožury ke kartám, celý systém je dle TČM

 • Přední strany kartiček

EUR 1,090
pledged of EUR 3,823

28%

28% completed

10 contributors pledged

Education

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Když mi před 8 lety propukla panická porucha a úzkosti, obrátil se mi život naruby. Naštěstí jsem po roce neúspěšné léčby moderní medicínou nalezl cestu v celostní medicíně. Uzdravil jsem se za neuvěřitelné 2 měsíce a rozhodl jsem se ji studovat. Jenže informací bylo až příliš a nedokázal jsem vše vstřebávat. Proto jsem si ve studiu pomohl malováním malých karet, kam jsem v grafickém programu kreslil obrazy nemocí - soubory příznaků, jež dávají jednu ucelenou nemoc z pohledu tradiční čínské medicíny. Abych měl vše pohromadě, na druhou stranu karet jsem si napsal vše potřebné pro uzdravení nemoci. A zázrak byl na světě. Když to viděli spolužáci a lektoři, málem mi svým zájmem utrhly ruce, a tak jsem se rozhodl karty vydat :) 

Detaily

Jaké by to bylo mít vykreslené veškeré známé nemoci na malých kartách? Mohli bychom vše lépe i zavčas zdiagnostikovat a předejít tak závažným problémům.

A jaké by to bylo, kdybychom měli přístup k unikátnímu léčivému systému, jenž se specializuje na nalezení příčiny nemoci, její pochopení a odstranění? Pravděpodobně bychom se stali sami sobě odborníkem, pochopili principy vzniku nemocí a žili déle i šťastněji.

Přesně o tomhle Karty nemocí celostní medicíny jsou. Mají design vyvinutý tak, že na jedné straně je graficky znázorněná diagnostika nemoci a na druhé její léčba. Dotyčný je schopný nasměrovat správně celou svoji rodinu ke zdraví a výrazně jí ulevit i od těžkých chronických nemocí či psychických problémů jako je deprese či únava. Zní to možná až příliš utopicky, jenže každá nemoc má svoji příčinu a když ji nalezneme i pochopíme, uzdraví se celý člověk i jeho život.

 • PŘEDNÍ STRANA - název dle tradiční čínské medicíny, diagnostika dle příznaků, jazyka a pulsu.
   
 • ZADNÍ STRANA - princip léčby, možná příčina ze všech aspektů života (bio-psycho-socio-energy-spirit), léčba výživou, bylinama, akupunkturou, psychospiritualitou a schéma postupu nemoci dál. 

Co je můj cíl?

Rozšířit pojem o tom, že se můžeme sami uzdravit, pokud správně nalezneme příčinu a správně ji léčíme. První várka karet již je hotová, mají je většinou mí známí nebo studenti škol alternativní medicíny, tudíž v případě úspěšného projektu jsou už všechny tiskoviny připraveny pro okamžitý tisk s doručením karet do týdne od skončení kampaně! 

... a ještě něco navíc

Nejen, že máte možnost přispět mému projektu, navíc získáte možnost pomoct sobě, své rodině, svým známým a vytvořit okolo sebe krásný svět plný zdravých a šťastných lidí

Kdo jsem?

Jsem kluk, jenž se před lety sám uzdravil z panické poruchy a stal se terapeutem celostní medicíny, který nyní provází lidi ke zdraví. 

Proč to dělám?

Abych pomohl lidem uzdravit jejich vlastní život, neb v dnešní době jsou nám předkládány mylné informace o vzniku a léčbě nemocí, které vycházejí z toho, že člověk je pouze fyziologický systém bez vlastního příběhu, vnímání, psychického nastavení a sociálních interakcí. Chci zpřístupnit laikům, terapeutům i lékařům ucelené poznatky o celostní medicíně na jednom místě a ukázat, že z každé nemoci se lze uzdravit, pokud je správně diagnostikována a léčena podle prvotní příčiny.

Každý může být svým vlastním doktorem, jestliže pochopí svůj život. 

News

Jan 30, 2020 Na karty celostni mediciny nevybereme - ale nevadi!

Nadherny den vsem, kteri prispeli na vyrobu karet celostni mediciny! Do konce projektu mame poslednich par dni a naplneni koncove castky je v nedohlednu. Nu coz, ma to tak byt, nevadi. Karty se tedy ve vetsim nakladu tisknout nebudou. 😕 I tak je ale chci dostat do sveta. Doma mam nekolik vytisku …

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 3 Děkuji!

  Drobná podpora mého projektu s odměnou zlepšení vaší karmy o 10%. Teď vážně - děkuji! :) 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.82
  (CZK 100)
 • 0 Brožura (1ks, bez karet)

  Baví vás celostní medicína, avšak vystačíte si pouze s brožurkou bez karet? Bez problému, knihu lze používat i samostatně jako studijní materiál.
  Neobsahuje sice informace o příčině, psychosomatice, smyslu nemoci a nejsou zde ,,panáčci s příznaky", ale to laikům vůbec nevadí. 

  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.12
  (CZK 500)
 • 4 Karty nemocí celostní medicíny (1ks)

  Získejte oboustranné Karty nemocí celostní medicíny za zvýhodněnou cenu oproti budoucí prodejní ceně. 
  Balení obsahuje ještě brožuru, která více rozepisuje informace zjištěné na kartách. Celé balení je zataveno fólií, podpis je možný za cenu zrušení této fólie nebo na připravované autogramiádě. Doručení je poštou. 


  (Poštovné v ceně)

  Reward delivery: In a week

  EUR 87.94
  (CZK 2,300)
 • 0 Karty s podpisem (1ks) a osobním vysvětlením (1h)

  Pokud si netroufáte naučit se pracovat s kartama dle návodu z brožury, mohu vás jejich principem osobně provést. Budu vám věnovat celou hodinu času. Karty pak dostanete z ruky do ruky s osobním věnováním přímo na místě a možností probrat se mnou naprosto cokoliv. 
  Místo setkání domluvíme skrze vzájemnou komunikaci. Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 107.05
  (CZK 2,800)
 • 0 Terapie celostní medicíny (3h)

  Tříhodinová osobní terapie celostní medicíny pod mým vedením. Na setkání se budu snažit nalézt vaši prvotní příčinu problému a uchopit ji tak, abyste ji mohli sami uzdravit.
  Pomáhat vám v tom bude změna vašeho dosavadního životního nastavení, odblokování chybných myšlenkových vzorců, doporučený jídelníček, byliny a dechová cvičení. 
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 133.82
  (CZK 3,500)
 • 2 Karty (1ks) + terapie celostní medicíny (3h)

  Přejete si karty vyzkoušet v terénu? Rád vás naučím s kartama pracovat přímo na vašem problému, který společně zdiagnostikujeme a pomocí karet určíme jeho léčbu.
  Karty se vám tímto dostanou lépe ,,do krve" a pochopíte jejich ryzí princip, jak se dle nich dá určovat diagnostika a léčba. Navíc už nebudete muset hledat tu ,,vaši" kartu, protože ji za vás najdu. A ještě v souhrnu získáte slevu 200Kč!
  Setkání je možné v Praze, Brně, či po domluvě kdekoliv jinde. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 210.28
  (CZK 5,500)
 • 1 Karty pro celou rodinu (4ks)

  Můžete získat i balení pro celou rodinu nebo partu spolužáků za zvýhodněnou cenu -200Kč za každého. Ušetříte tak na večeři, kterou si společně dáte na oslavu rozbalení a probírání kartiček. A to se vyplatí!

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 305.87
  (CZK 8,000)
 • 4 from 4 Balík karet do školy či obchodu (20ks)

  Jste lektor školy zabývající se tradiční čínskou medicínou, celostní medicínou či jiným původním systémem léčby a vidíte v kartách studijní materiál pro své studenty? Nebo prodejce těchto materiálů s podobnou tématikou? 
  Klasická třída ve škole celostní medicíny má asi 20 žáků, začněme tedy na tomto počtu kusů se zvýhodněnou cenou -300Kč/balení. 
  Mimoto obdržíte mé poděkování ve formě zveřejnění vaší instituce na mém webu s doporučením koupě karet či studia školy u vás. 

  (Poštovné není v ceně, možné osobní předání)

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,529.34
  (CZK 40,000)