V KŮŽI SENIORA aneb Já vám, babi-dědo, rozumím

Bolest zad, omezený pohyb, snížené rozlišovací schopnosti? To vše je tak daleko! Ale i ty jednou budeš senior. Pojď si prožít na vlastní kůži, jaké to je! Díky podpoře pořídíme oblek na simulaci stáří a ty pak třeba lépe pochopíš svou babičku, dědu.

Author: Centrum Kosatec

10 % :-)

Oct 23, 2019

Milí podporovatelé, již jsme se dostali na hranici 10 % cílové částky projektu - MOC DĚKUJEME ♥. Snažíme se i nadále šířit všemi možnými způsoby, aby se projekt dostal k co nejvíce lidem.

Moc si vážíme každého, kdo se zapojí, byť jen sdílením a šířením :-)

EUR 252
pledged of EUR 2,108

11%

11% completed

12 contributors pledged

Community, Education

Česko

Choose reward for your contribution

 • 4 ...protože chci... :-)

  Líbí se ti ta myšlenka, ale jsi zdaleka? Nechceš se vydat do Pardubic - teda aspoň zatím? Pak budeme moc rádi, když nám přispěješ a tím nás přiblížíš ke splnění dalšího přání :-). Samozřejmostí je osobní e-mail s poděkováním.

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.83
  (CZK 100)
 • 248 from 250 Hrneček Kosatec na kávu

  Za tvůj příspěvek ti zašleme, nebo si můžeš vyzvednout v Pardubicích, ručně - a s láskou vyrobený - hrneček Kosatec z naší keramické dílny. Stavíš-li se osobě, dostaneš do svého hrnečku i kávu v kavárně. Zároveň se do konce roku 2020 staneš, budeš-li chtít, členem Klubu Kosatec. Více na Klub Kosatec

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 6.71
  (CZK 175)
 • 3 V kůži seniora

  Oblékneš si STAŘECKÝ OBLEK a rázem se na chvíli ocitneš v KŮŽI SENIORA. Pohyb bude omezený, zrak rozostřený, sluch snížený a mnoho dalšího! To vše probíhá ve zcela bezbariérovém prostředí Centra Kosatec v Pardubicích. V kavárně ti uvaříme výbornou kávu, kterou si zkusíš vypít ve STAŘECKÉM OBLEKU. Zároveň se do konce roku 2020 staneš, budeš-li chtít, členem  Klubu Kosatec

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.16
  (CZK 500)
 • 28 from 30 Zážitkový seminář

  Díky svému příspěvku zažiješ na na vlastní kůži zážitkový seminář, který obsahuje jízdu na invalidním vozíku, slepeckou trasu, hmatové a sluchové pexeso + POHYB VE STAŘECKÉM OBLEKU - v Centru Kosatec v Pardubicích. K tomu obdržíš  v kavárně Kosatec kávu + sladký zákusek z naší kuchyně.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 38.33
  (CZK 1,000)
 • 29 from 30 Zážitkový seminář pro 2 osoby

  Díky svému příspěvku zažiješ na na vlastní kůži zážitkový seminář, který obsahuje jízdu na invalidním vozíku, slepeckou trasu, hmatové a sluchové pexeso + POHYB VE STAŘECKÉM OBLEKU - v Centru Kosatec v Pardubicích pro 2 osoby. K tomu obdržíš  v kavárně Kosatec kávu + sladký zákusek z naší kuchyně, samozřejmě pro 2 osoby. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 68.99
  (CZK 1,800)
 • 6 from 6 Sponzor

  Umístění 1 kusu výšivky na "Stařeckém obleku" (logo firmy/jméno osoby), zážitkový seminář pro 2 osoby, který obsahuje jízdu na invalidním vozíku, slepeckou trasu, hmatové a sluchové pexeso + POHYB VE STAŘECKÉM OBLEKU + natočení videa a prezentace na YouTube kanále Centra Kosatec. Členství v Klubu Kosatec do konce roku 2020 pro 2 osoby. Káva se zákuskem v kavárně Kosatec pro 2 osoby. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 383.29
  (CZK 10,000)
 • 3 from 3 VIP sponzor

  Umístění 2 kusů výšivky na "Stařeckém obleku" (logo firmy/jméno osoby), zážitkový seminář pro 4 osoby, který obsahuje jízdu na invalidním vozíku, slepeckou trasu, hmatové a sluchové pexeso + POHYB VE STAŘECKÉM OBLEKU + natočení videa a prezentace na YouTube kanále Centra Kosatec. Členství v Klubu Kosatec do konce roku 2020 pro 4 osoby. Oběd v jídelně Kosatec + káva se zákuskem v kavárně Kosatec pro 4 osoby.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 766.58
  (CZK 20,000)