Celebration 60 let Kühnova smíšeného sboru

Kühnův smíšený sbor slaví 60.výročí! Celebration 60 let KSS - to je naše první samostatně vydávané CD, které jsme natočili při této příležitosti. Nyní připravujeme vydání, na které sháníme finanční prostředky. Budeme rádi za každý příspěvek! Děkujeme.

EUR 6,236
pledged of EUR 6,198

100%

100% completed

128 contributors pledged

Music, Art

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Kühnův smíšený sbor vznikl v roce 1959. Založil ho Pavel Kühn.

Pravidelně spolupracuje s předními orchestry, dirigenty i sólisty.

Věnuje se rozmanitému repertoáru - klasickým dílům sborové tvorby, filmové hudbě, premiérovému uvádění děl současných českých skladatelů, spolupracuje s operou Národního divadla.

V minulosti nahrával hudbu k mnoha různým filmům, například k filmu Miloše Formana Lid versus Larry Flint. V poslední době k české trilogii Jan Hus či světoznámému seriálu Hra o trůny.

Na CD v minulosti nahrál mimo jiné kompletní sborové dílo Bohuslava Martinů, Svatební košile Antonína Dvořáka i několik velkých děl Miloše Boka.

K výročí připravuje vydání CD s třemi různorodými díly současných českých skladatelů.

Jan Ryant Dřízal - De Monstris Marinis

Miloš Orson Štědroň - Kouzla

Jakub Dvořáček - Missa ostinata

Jednotlivá díla Vám budeme postupně představovat v aktualitách.

Kompletní studiová nahrávka je již připravena a nyní se chystá vydání. Právě v této fázi se obracíme na Vás s prosbou o podporu našeho nového CD.

Děkujeme za každý drobný příspěvek. Budeme rádi, když si nás přijdete také poslechnout na koncert, kde CD zároveň pokřtíme.

21. listopadu 2019, 19:30, Kostel Svatého Šimona a Judy

Těšíme se na Vás!

News

Nov 1, 2019 Speciálně přidaná odměna - dvě vstupenky a jedno CD!

Za mimořádně výhodnou cenu jsme pro Vás přidali novou odměnu! Chcete obdarovat své přátele? Pozvěte je na koncert a k tomu jim jako dárek přidejte naše zbrusu nové CD. Vše bude připraveno před začátkem koncertu u vchodu do sálu. Těšíme se na setkání 21.11.2019 - již za 20 dní!

More

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • 15 Pár korun pro dobrý pocit!

  Chcete přihodit na naši hromádku jen symbolickou částku? Budeme Vám velmi vděční! Dobrý pocit potěší Vás a těch pár korun potěší nás.
  Částku můžete libovolně navýšit.

  Reward delivery: In a week

  EUR 1.88
  (CZK 50)
 • 35 from 50 Odkaz ke stažení CD!

  Chcete si poslechnout co jsme natočili, ale nepotřebujete mít fyzicky CD doma na poličce? Na Váš email zašleme poděkování a odkaz ke stažení CD ve formátu mp3.

  Reward delivery: In a week

  EUR 6.76
  (CZK 180)
 • 14 Vstupenka na křest v rámci koncertu Kühnova smíšeného sboru!

  Chcete přijít na náš koncert? Zde je ideální příležitost jak si zajistit vstupenku! A když si ji koupíte ihned, tak i něco málo ušetříte!

  Letos se s našimi posluchači setkáme v kostele svatého Šimona a Judy na Starém městě. 21. listopadu si budete moci poslechnout nejen ukázky z vydávaného CD, ale i další sborovou tvorbu.

  Vstupenka na Vás bude čekat přímo u vchodu do sálu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 8.26
  (CZK 220)
 • 34 CD Celebration 60 let KSS!

  Chcete mít doma první samostatně vydávané CD Kühnova smíšeného sboru? Oslavujeme 60 let a tak jsme si dali záležet. Na desce jsou skladby současných autorů věnované přímo našemu sboru.

  Pokud přijdete na křest, tak si tam CD rovnou můžete i vyzvednout. Pokud ne, zašleme Vám ho do Vaší schránky nejpozději do Vánoc. CD se tak může stát krásným dárkem pro Vás či Vaše blízké. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu. Poštovné je na nás!

  Reward delivery: In a month

  EUR 12.40
  (CZK 330)
 • 16 Dvě vstupenky na křest v rámci koncertu KSS!

  Chcete přijít na náš koncert? A chcete s sebou vzít někoho blízkého? Ideální příležitostí jak si zajistit vstupenky už nyní je zde! A když si je koupíte ihned, tak i něco málo ušetříte!

  Letos se s našimi posluchači setkáme v kostele svatého Šimona a Judy na Starém městě. 21. listopadu si budete moci poslechnout nejen ukázky z vydávaného CD, ale i další sborovou tvorbu.

  Vstupenky na Vás budou čekat přímo u vchodu do sálu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 16.15
  (CZK 430)
 • 4 Vstupenka na křest v rámci koncertu KSS a CD!

  Chcete přijít na koncert, poslechnout si ukázku, být u křtu CD a odnést si ho domů? Ideální kombinací je tato odměna!

  Vstupenka i CD na Vás budou čekat přímo u vchodu do sálu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 19.16
  (CZK 510)
 • 8 Dvě vstupenky na koncert a CD!

  Speciálně přidaná odměna za mimořádně výhodnou cenu!
  Chcete obdarovat své přátele? Pozvěte je na koncert a k tomu jim jako dárek přidejte naše zbrusu nové CD.
  Vše bude připraveno před začátkem koncertu u vchodu do sálu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 24.42
  (CZK 650)
 • 7 from 15 Limitovaná edice podepsaných CD!

  Chcete mít doma naše CD s podpisy sbormistryně, všech skladatelů, instrumentalistů a snad i sboristů? Prostě všech, kdo se na nahrávce CD podíleli? Pak je pro Vás ideální právě tato odměna. Ale pozor, těchto kousků bude k dispozici jen velmi omezené množství, tak neváhejte!

  CD Vám zašleme do Vaší schránky nejpozději do Vánoc. Může se tak stát krásným dárkem pro Vás či Vaše blízké. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu. Poštovné je na nás!

  Reward delivery: In a month

  EUR 25.54
  (CZK 680)
 • 10 from 10 Lekce zpěvu!

  Chcete se potkat s někým z našich sboristů a přiučit se od něj trochu pěveckého umu? Neváhejte s nákupem šedesáti minutové lekce zpěvu. Konat se může kdykoliv v průběhu příštího roku v Praze a takovou lekci můžete někomu klidně i darovat.

  Reward delivery: In a year

  EUR 32.31
  (CZK 860)
 • 5 Dvojitá dávka - dvě vstupenky a dvě CD!

  Chcete přijít na koncert, poslechnout si ukázku, být u křtu CD a odnést si ho domů? A to všechno s babičkou, kamarádem či sourozencem? Pro Vás je ideální tato odměna!

  Vstupenky i CD na Vás budou čekat přímo u vchodu do sálu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.94
  (CZK 1,010)
 • 6 Tři CD najednou!

  Chcete mít doma naše CD a zároveň jím obdarovat dva z Vašich blízkých? CD je ideálním dárkem pro šéfa i pro tchýni - potěší každého milovníka dobré hudby.

  Pokud přijdete na křest, tak si tam všechna CD rovnou můžete i vyzvednout. Pokud ne, zašleme Vám je do Vaší schránky nejpozději do Vánoc. Nezapomeňte nám napsat Vaši adresu. Poštovné je na nás!

  Reward delivery: In a month

  EUR 39.82
  (CZK 1,060)
 • 4 from 5 Zážitek na celý večer i život!

  Chcete nahlédnout pod pokličku příprav některého z našich koncertů? Pravidelně se podílíme na různorodých projektech od koncertů s předními symfonickými orchestry, přes koncerty filmové hudby, představení v Národním divadle až po již zmiňované samostatné sborové koncerty. Chcete vědět jak vypadá příprava sboristů?
  Přijďte na naši zkoušku na pražské Karlovo náměstí, bude to vážně zážitek! A protože zkoušíme výhradně ve večerních hodinách, tak už po zkoušce není kam pospíchat a můžete s některými sboristy vyrazit také na sklenku vína nebo dvě.
  To vše pouze pro prvních 5 odvážlivců. Zážitek můžete i darovat!

  Reward delivery: In a year

  EUR 57.48
  (CZK 1,530)
 • 18 from 20 Doživotní vstup na všechny koncerty pořádané KSS!

  Chcete chodit pravidelně na naše koncerty? Každý rok pořádáme minimálně dva samostatné koncerty v Praze. A protože se to již stalo tradicí věříme, že i v budoucnu tyto koncerty pořádat budeme. Pokud chcete být pravidelným návštěvníkem našich koncertů, tak doporučujeme tuto odměnu - zajistí Vám už navždy čestné místo mezi našimi posluchači.

  Prvním setkáním může být právě listopadový koncert, kde také pokřtíme naše nové CD, které Vám jako bonus rádi darujeme!

  Ale pozor takových VIP hostů nemůže být plný sál. S nákupem neváhejte - počet je omezen!

  VIP sedadlo můžete i darovat  - například svému manželovi. Dárky se neodmítají a Vy tak budete mít už navždy doprovod na všech našich koncertech.

  Reward delivery: In over a year

  EUR 111.95
  (CZK 2,980)
 • 0 Milovník sborového zpěvu a Kühnova smíšeného sboru!

  Chcete nám výrazně pomoci a podpořit nás? Můžete dát odměnu všem, kteří si kdy v budoucnu poslechnou naše CD.
  Odměnou pro Vás bude samozřejmě vstupenka na jakýkoliv koncert na kterém bude sbor v budoucnu vystupovat, naše nové CD a speciální poděkování!

  Reward delivery: In over a year

  EUR 480.09
  (CZK 12,780)