TAPATAN - ostrov čtení

Tapatan - ostrov čtení je krásným místem pro všechny, kdo chtějí v každém věku a za každých okolností proniknout do světa čtení! Přispějte na budoucnost Tapatanu. Chceme aby dál fungoval pro všechny, kteří se na něj rádi vracejí!

Author: Pavel Vrána

No news available yet.

EUR 1,516
pledged of EUR 21,714

6%

6% completed

19 contributors pledged

Community, Literature

Česko

Choose reward for your contribution

 • 2 RADOST

  Přijďte se sami přesvědčit na náš ostrov, že jeho činnost má smysl, a to především pro rozvoj vašich dětí. Rádi vás přivítáme a osobně poděkujeme! 

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.74
  (CZK 300)
 • 14 from 15 Strašidelné karty

  Zahrajte si žolíky, ale trochu jinak. Originální strašidelné karty už se na vás těší! Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 13.69
  (CZK 350)
 • 11 from 20 Knížka dle vlastního výběru

  Až zavítáte na Tapatan, bude pro vás připraveno plno knížek, a libovolnou z nich si budete moci jako poděkování odnést. Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.56
  (CZK 500)
 • 8 from 10 Desková hra Pražské 100py

  Desková hra - autorem je Pavel Vrána. Desková dvojhra je naučná hra pro 2-4 lidi libovolného věku. Vyzvedněte si u nás a spojte odměnu i s návštěvou Tapatanu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 21.52
  (CZK 550)
 • 23 from 25 Exkluzivní autorské čtení Pavla Vrány na Tapatanu

  Vezměte své děti a přijďte společně na Tapatan! Srdečně vás zveme na soukromou akci pro vás, kteří jste přispěli na realizaci projektu. Autorská čtení se dětem i dospělým vždy moc líbí a my věříme, že budete spokojeni také!

  Reward delivery: In a month

  EUR 117.37
  (CZK 3,000)
 • 2 Povídání s autorem Pavlem Vránou

  Přijďte na Tapatan a povídejte si s autorem Pavlem Vránou o tom, jak to dneska vlastně se čtením u dětí je, o knížkách, příbězích, nebo o zajímavostech ze světa pohádek. Exkluzivně pro vás, kteří pomůžete Tapatanu postavit se na nohy, zorganizujeme celé odpoledne plné čtení, povídání her a radosti.

  Reward delivery: In a month

  EUR 117.37
  (CZK 3,000)
 • 4 from 5 Reklamní prostor v knize, nebo hracím sešitě PARTA

  Pojďme se společně domluvit na tom, že vašemu podnikání poskytneme reklamní prostor v dobře prodávaných publikacích z Tapatanu. Dáme logo vaší společnosti na zadní stranu publikací, nebo se domluvíme na něčem dalším tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 586.85
  (CZK 15,000)