Píšeme životům na ulici happy endy

Přestupní stanice je místo, které zaměstnává lidi bez domova v obchodě s oblečením a pomáhá jim postavit se opět na vlastní nohy. Pomozte nám s otevřením druhého obchodu, kde budeme psát nové happy endy!

The author haven't filled any FAQ yet. If you have any doubts, do not hesitate to ask!

EUR 9,935
pledged of EUR 9,159

108%

108% completed

396 contributors pledged

Community, Fashion

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Choose reward for your contribution

 • 63 DOBRÝ SKUTEK PRO RADOST

  Přispějte na otevření nové pobočky Přestupní stanice a získejte hřejivý pocit z toho, že i díky vám budeme moci nabídnout další pracovní místa lidem bez domova. Váš příspěvek můžete libovolně navýšit. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 5.50
  (CZK 150)
 • Sold out!! VSTUPENKA DO KINA SVĚTOZOR

  Lístky do kina vždy potěší! Rozšiřte si obzory kvalitními a tématickými filmy a zakupte si vstupenku na libovolný film z programu kina Světozor a dostanete dobrý pocit jako bonus. Protože i díky vám dokážeme otevřít druhou Přestupku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.68
  (CZK 155)
 • Sold out!! VSTUPENKA DO KINA AERO

  Nejenom, že je kino Aero kousek od Přestupky, ale navíc nás sousedsky podpořilo a věnovalo 10 vstupenek. Vyberte si z jejich programu a pomozte nám psát happyendy životům na ulici.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.68
  (CZK 155)
 • Sold out!! VSTUPENKA DO KINA BIO OKO

  Holešovické kino BIO OKO nás nadšeně podpořilo a vás určitě osloví svým bohatým programem filmů, tak neváhejte a kupujte vstupenky, kterými přispějete k tomu, že dáme práci dalším lidem bez domova v našem novém obchodě.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.86
  (CZK 160)
 • Sold out!! VSTUPENKA DO GALERIE DOX

  Jestli máte rádi umění, ale Přestupka je na vás příliš malá, DOX je ideální. Centrum současného umění DOX nám věří a podporuje nás v otevření nové pobočky. Buďte jako DOX a kupte si vstupenky do galerie, díky které pomůžete dobré věci! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 6.59
  (CZK 180)
 • 1 from 4 POUKAZ NA REKOLA BIKESHARING

  Sdílená růžová kola jsou ideální pro rychlé přesuny po městě. K cestování potřebujete jen mobilní telefon s aplikací Rekola. Zaregistrujte se, aktivujte poukaz a užijte si neomezený počet

  30 minutových jízd ve všech Rekola městech po celý měsíc a zajeďte si pro nové kousky třeba k nám do Přestupní stanice. 
  Poukaz je nutné aktivovat do 31. 12. 2019. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.14
  (CZK 195)
 • Sold out!! VSTUPENKY DO KINA DLABAČOV PRO 2

  I v Přestupce najdete pidi kino, ale Dlabačov je jiná liga. Překvapte svou drahou polovičku, kamaráda nebo babičku a vemte je na jeden ze super filmů, které nabízí Kino Dlabačov. Vstupenky do kina si můžete vyzvednout u nás.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.33
  (CZK 200)
 • 39 DÁRKOVÝ POUKAZ 200 KČ


  Přijďte si k nám vybrat ten nejhezčí kousek do vašeho šatníku nebo poukaz darujte třeba k narozeninám #potessatnik
  Pokud chcete poslat poukaz poštou, přidejte k odměně 50,-

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.33
  (CZK 200)
 • 17 WORKSHOP PŘELÉZÁNÍ PLOTŮ

  Přijďte na náš netradiční trénink parkouru pro začátečníky, který pořádá přestupková komunita Femme gang. Podíváme se na principy této disciplíny a základní techniky, jejichž cílem je bezpečné a efektivní překonání překážek. Budete potřebovat pouze dobrou obuv, nejlépe běžeckou a pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu. Kurz se koná v Praze.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.33
  (CZK 200)
 • Sold out!! VSTUPENKA NA LIBOVOLNOU VÝSTAVU VE VELETRŽNÍM PALÁCI

  I v budoucí Přestupce chystáme kulturní akce a nejen proto nás podporují kulturní instituce. Vyberte si expozici či výstavu dle vašeho vkusu, kterou nabízí Veletržní Palác. Vstupenku můžete využít na stálé výstavy. Vy prožijete příjemný kulturní zážitek a my díky vám otevřeme novou pobočku pro lidi bez domova. WIN-WIN, no ne?!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 8.06
  (CZK 220)
 • 19 ​KURZ MEDITACE

  Chcete se na chvíli zastavit, naučit se být pozornější? Chcete zefektivnit své jednání, zlepšit koncentraci? Zveme vás ke společnému zkoumání mysli a prostorem, který je za ní. Kurzem pravidelně probíhá v prostorách Přestupní stanice a provází jím lektorka Martina. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.16
  (CZK 250)
 • Sold out!! OBAL NA KNIHU Z RECYKLOVANÉ TEXTILIE

  Rádi čtete a nosíte s sebou knížky v kabelce a v batohu? Jak nejlépe zabráníte tomu, aby se vaše knížky neponičily? V tomto vám pomůže praktický obal na knihu ze starého oblečení. Obal funguje tak, že desky knihy nasadíte zvenčí pod obě pásky a proto sedí na knihy s různými tloušťkami hřbetů. Výborně funguje i barevná gumička - zabrání nechtěnému otevření knížky v tašce. Výrobek je zcela českého původu.

  Námětem pro potisk na recyklovaný obal na knihu byla perokresba Nuselské radnice z dílny Galerie Marcely Levinské, maminky Markét, zakladatelky FOREWEAR. Autorka nejprve dojela radnici na vlastní oči obhlédnout a poté nakreslila perokresbu včetně každičkého jednotlivého detailu fasády radnice. Následně perokresbu převedla do grafické podoby pro potisk.

  Rozměr 50 x 24 cm. Do obalu se krásně vejde kniha o rozměru A5.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.16
  (CZK 250)
 • 28 ADOPTUJTE SI RAMÍNKO

  Jedinečné a originální ramínko s vaším křestním jménem bude hrdě viset v nové Přestupní stanici a vy tak s námi budete už napořád.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.16
  (CZK 250)
 • Sold out!! VSTUPENKA DO NÁRODNÍ GALERIE NA VÝSTAVU FRANCOUZSKÉHO IMPRESIONISMU

  Pokud jste někdy byli na výstavě v Přestupce, jste určitě připraveni i na Národní Galerii. Národní Galerie pořádá až do 13. října výstavu s názvem FRANCOUZSKÝ IMPRESIONISMUS: MISTROVSKÁ DÍLA ZE SBÍRKY ORDRUPGAARD, na které můžete shlédnout díla impresionistů jako Claude Monet, Edgard Degas, Pierre Auguste Renoir, Alfred Sisley či Camille Pissarro. Vstupenku si u nás před koncem výstavy v klidu stihnete vyzvednout a navíc zakoupením podpoříte lidi bez domova, které díky vám zaměstnáme. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.26
  (CZK 280)
 • 9 KARTIČKY JÁ 2.0 OD ENVIROSTYL

  Osobnostní rozvoj s přesahem k pozitivnímu dopadu na životní prostředí zajímá nás všechny. Designové karty Já 2.0 jsou inspirativním návodem na odpovědný životní styl. Obsahují podněty k osobní změně „akci“, doplněné o důležité informace, tedy potřebné „proč“ a jaký má taková změna přínos. Karet je v balíčku 31 a jsou určeny jako podnět pro každý den během jednoho měsíce. Balíček karet vyzývá k tomu, aby byl putovní: „Jestli už vše děláš a nepotřebuješ moji pomoc, pošli mě dál. Děkuji.“

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.99
  (CZK 300)
 • 18 ​PLÁTĚNÁ TAŠKA PŘESTUPKY

  Trendy a navíc praktická plátěná taška, která vám bude každý den připomínat, jak velké věci jste pomohli.
  Pokud chcete tašku poslat poštou, přihoďte k ceně 100,- :)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 10.99
  (CZK 300)
 • Sold out!! MULTIFUNKČNÍ ORGANIZÉR Z RECYKLOVANÉHO TEXTILU

  Multifunčkní organizér na nejrůznější drobné předměty pro vás vyrobila firma FOREWEAR. Organizér má celkem 6 kapes: 3 malé vepředu např. na vizitky, sluchátka, flash disk, nebo třeba nabíječku. Dále dvě větší kapsy, na lepítka, tužky, fixy, zvýrazňovače, propisky. Zadní kapsa je celkem prostorná, vejde se do ní blok, diář nebo knížka cca o rozměru A5 a menší. Organizér má delší přední zavírací stranu, aby se po naplnění všemi předměty a přetažení zavírací strany a uzavření gumou neotvíral. Má po uzavření rozměr v 17 x š 24 cm. Zezadu je ještě našité poutko třeba na propisku, kterou byste chtěli mít rychle po ruce.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.72
  (CZK 320)
 • 3 ​S VAŠKEM NA PIVO

  Pojďte na (nealko) pivo s Václavem, naším prvním prodavačem, který má v rukávu bohaté historky z ulice i úspěšný příběh, jak se z ní dostal. Jedinečná živá knihovna, kterou jen tak nenajdete.
  Pouze v Praze.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 12.82
  (CZK 350)
 • 11 from 20 SPECIÁLNÍ EDICE PIV PŘESTUPNÍ STANICE

  Náš oblíbený pivovar Chříč, který je naším dlouhodobým podporovatelem a dodavatelem nápojů do Přestupní stanice, se rozhodl podpořit naši kampaň výrobou speciální edice piv s designem, který nikde jinde nenajdete. Zakupte si tuto limitovanou edici 6 kusů s logem Přestupní stanice a my vám je navíc všechny zabalíme do naší stylové plátěné tašky.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 12.82
  (CZK 350)
 • Sold out!! SAMOLIBÉ VERŠE HONZY BADALCE

  Honza Badalec byl známým pražským bezdomovcem a básníkem, který dlouho dělal průvodce u Pragulicu. Kniha skrze básně, rozhovory a vzpomínky přátel ukazuje Honzův jedinečný přístup k životu. 
  K vyzvednutí v Přestupce.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 12.82
  (CZK 350)
 • Sold out!! ZÁPISNÍK V OBALU Z RECYKLOVANÉ TEXTILIE

  Zápisník, který rozhodně vzbudí pozornost! Materiál ze starého oblečení, blok s recyklovaným papírem a tečkovaným vnitřkem a ušito v chráněné dílně. To je recyklovaný zápisník FOREWEAR. Je vhodný pro kohokoli, kdo už nechce své poznámky zapisovat na volné listy papíru, ale chce je mít všechny na jednom místě. Praktická gumička zaručí, že se Vám zápisník sám od sebe neotevře. Vnitřní část obalu má na přední straně 3 kapsičky na vizitky, vzadu dvě. Výrobek je zcela českého původu. 
  Rozměr 21 x 16 x 2,5 cm, 120 listů, tečkovaný vnitřek. 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 13.56
  (CZK 370)
 • 5 from 5 ROČNÍ PŘEDPLATNÉ REVUE PROSTOR

  Načerpejte inspiraci, rozšiřte si obzory a zároveň nás podpořte koupí ročního předplatného společensko-kulturního pololetníku. Texty v něm obsažené jsou psány formou esejí, povídek, básní a zařazeny bývají také úryvky z románů či dramatické texty.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.65
  (CZK 400)
 • 13 ​ZEĎ SLÁVY

  Staňte se součástí hvězdné zdi, na které najdete všechny hrdiny, kteří nám pomohli otevřít novou pobočku a dali šanci lidem bez domova. Přijďte se na zeď sami podepsat nebo to rádi uděláme za vás.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.32
  (CZK 500)
 • 10 ​VOUCHER NA 5 LEKCÍ JÓGY

  Dorazte za námi do Přestupní stanice na lekce jógy, které pravidelně pořádáme s naší lektorkou Luckou. Pět vstupů máte jistých.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.32
  (CZK 500)
 • 15 ​DÁRKOVÝ POUKAZ 500 KČ

  Přijďte si k nám vybrat ten nejhezčí kousek do vašeho šatníku nebo poukaz darujte třeba k narozeninám #potessatnik
  Pokud chcete poslat poukaz poštou, přidejte k odměně 50,-

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.32
  (CZK 500)
 • Sold out!! KURZ SEBEOBRANY

  Na tomto semináři se naučíte prevenci, tedy jak se nestát obětí napadení. Důraz je kladen na nácvik pozornosti a uklidnění vznikajícího konfliktu. Naučíte se používat vhodnou komunikaci, díky které zastavíte počínající agresi a získáte svůj osobní prostor, do kterého budete pouštět jen ty lidi, o které stojíte. Získáte jasné postupy pro lepší zvládání stresu a budete si vědět rady v krizových situacích. A to se může hodit!
  Kurz vede lektorka z Přestupkového Femme gangu Jasmína Houdek a koná se v Praze.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 20.15
  (CZK 550)
 • 5 ​PLÁTĚNÁ TAŠKA PŘEŠITÁ Z KOŠILE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

  Protože jsme SLOW FASHION, chceme každý kousek látky využít do posledního dechu. Ze starých košil šijeme originální plátěné tašky. Vyberte si vlastní a garantujeme vám, že stejnou na ulici nepotkáte.
  V Přestupce si můžete vybrat ten správný materiál.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 21.98
  (CZK 600)
 • 9 from 15 ​KOMUNITNÍ VEČEŘE S PŘESTUPKÁŘI

  Pojďte si s námi užít večeři plnou dobrot a živou diskusi o čemkoli, co vás o Přestupce nebo naší práci zajímá. Buďte naším čestným hostem!
  Večeře pořádáme v Praze.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 29.31
  (CZK 800)
 • Sold out!! ZÁŽITKOVÝ ZERO WASTE DEN

  Máte smysl pro ekologii a udržitelný způsob života? Slyšeli jste o zero waste, ale nevíte jak začít? Zkuste zážitkový zero waste a nechte se provést po Praze Alžbětou, zkušenou zero waste odbornicí. Navštívíte zásadní místa a podniky, ve kterých rovnou můžete začít žít zero waste a získáte spoustu tipů a triků, jak na to.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 29.31
  (CZK 800)
 • Sold out!! ECO’N’SEXY BODÝČKO ŠITÉ NA MÍRU

  Pořiďte si bodýčko, které šije naše šikovná švadlena Kristine, a která jsou šitá na míru z již nevyužitých látek. Pořiďte si vlastní retro body přímo pro vás v černé nebo bílé barvě. Jediné, co od vás budeme potřebovat, jsou vaše míry. Ale nebojte, nikomu je nepovíme:) 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 29.31
  (CZK 800)
 • Sold out!! KABELKA Z BALI OD ŠÉFKUCHAŘKY KAMU

  Šéfkuchařka Kamu je velká cestovatelka a tuhle kabelku přivezla z cesty po Bali, kde sbírala inspiraci. Při hledání toho nejlepšího suvenýru projela půl ostrova, aby nakonec našla vesnici, kde místní ženy vyrábí tyhle skvostné kabelky. Svůj poslední kousek věnovala Přestupce a vy teď máte jedinečnou možnost si ji pořídit.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 31.14
  (CZK 850)
 • 3 from 4 AKREDITACE NA MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ JI.HLAVA

  Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava (MFDF Ji.hlava) je největší festival věnovaný autorskému dokumentárnímu filmu ve střední a východní Evropě. Festival probíhá tradičně koncem října v Jihlavě. Zažijte 23. ročník jedinečné filmové atmosféry od 24. do 29. října. Vše najdete také na https://www.ji-hlava.cz/. 

  A protože promítání dokumentů je nedílnou součástí Přestupky, naše síly se spojily! :)

  Reward delivery: In a month

  EUR 32.97
  (CZK 900)
 • Sold out!! WAKIVAKY Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ

  WAKIVAKY Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ
  Víte, proč k sobě jednoznačně patří Přestupka a Wakivaky? Jsou to univerzální vaky festivalového typu pro všechny, kteří rádi poznávají, tvoří a pomáhají dělat tento svět krásnějším. WAKIVAKY jsou spojením praktičnosti, kvality a zajímavých designů. Značka vznikla na Slovensku a od jejího začátku si zakládá na pozitivním dopadu na životní prostředí. Na výrobu jsou využity recyklované materiály, které poskytují vakům exkluzivitu. Jsou pohodlné a bezpečné. 
  http://waki-vaky.com/

  Reward delivery: In half a year

  EUR 34.80
  (CZK 950)
 • 2 from 2 POUKAZ NA SOUKROMOU LEKCI ARGENTINSKÉHO TANGA

  Využijte možnosti užít si soukromou lekci argentinského tanga, jednoho z nejpopulárnějších tanců světa, v taneční škole Caminito.Cz, která Přestupní stanici podporuje. V soukromé hodině se bude lektorka Veronika věnovat pouze vám a vy tak můžete proniknout do tohoto kontaktního tance v bezpečném prostředí. Poukaz platí pro jednotlivce nebo pár.

  Poukaz je nutné čerpat do konce roku 2019.

  Reward delivery: In a month

  EUR 36.64
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! ​HODINA SE STYLISTKOU A 3 KOUSKY DO ŠATNÍKU K TOMU

  Tohle není žádná reality show, ale hodinka jen pro vás. V ní vám naše stylistka poradí, co vám nejvíc sekne a společně vyberete 3 nové kousky do vašeho šatníku #potessatnik

  Reward delivery: In half a year

  EUR 36.64
  (CZK 1,000)
 • 5 ​DÁRKOVÝ POUKAZ 1000 KČ

  Přijďte si k nám vybrat ten nejhezčí kousek do vašeho šatníku nebo poukaz darujte třeba k narozeninám #potessatnik
  Pokud chcete poslat poukaz poštou, přidejte k odměně 50,-

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.64
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! 10 VSTUPŮ DO KINA DLABAČOV

  Co budete dělat po večerech? Kino Dlabačov ví, jak náročná podpora sociálních podniků může být a proto nabídlo vstupenku, která přinese maximální relax. Když koupíte vstupenku u nás, budete mít radost z deseti pěkných večerů i dobrého skutku. Vstupenka platí neomezeně na 10 vstupů pro jednoho.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.64
  (CZK 1,000)
 • 2 from 5 HODINA SE STYLISTKOU A 5 KOUSKŮ DO ŠATNÍKU K TOMU

  Tohle není žádná reality show, ale hodinka jen pro vás. V ní vám naše stylistka poradí, co vám nejvíc sekne a společně u nás vyberete 5 nových kousků do vašeho šatníku #potessatnik

  Reward delivery: In half a year

  EUR 43.96
  (CZK 1,200)
 • Sold out!! POUKAZ NA KURZ ARGENTINSKÉHO TANGA

  Naučte se základy argentinského tanga, jednoho z nejpopulárnějších tanců světa, v taneční škole Caminito.Cz, která Přestupní stanici podporuje a je nejdéle působící školou argentinského tanga v ČR. Poukaz platí pro jednu osobu na kurz o délce 5 lekcí. Pokud byste rádi tančili se svým partnerem, doporučujeme zakoupit dva poukazy.
  Poukaz je nutné čerpat do konce roku 2019.

  http://caminito.cz/cze/

  Reward delivery: In a month

  EUR 45.80
  (CZK 1,250)
 • Sold out!! HANDPOKE TETOVÁNÍ

  Pravidelně pořádáme v Přestupní stanici tetovací dýchánky, kde se můžete s tatérkami domluvit. V nové pobočce chceme otevřít tetovací koutek, kde vám jedna z tatérek vytetuje tetování, které si vyberete. Technika je handpoke, barvy jsou veganské.
  (jedná se cca o tetování 8x8cm s náročností na čas okolo 2 hod) 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 54.96
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! VLASTNORUČNĚ PODEPSANÁ NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKA OD KAMU

  Šéfkuchařka Kamu nejenže vaří božsky, ale navíc podporuje dobré věci. Jako třeba Přestupku. Kupte si její Nejbarevnější kuchařku plnou úžasných receptů s jejím vlastnoručním věnováním.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 54.96
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! HANDPOKE TETOVÁNÍ

  Pravidelně pořádáme v Přestupní stanici tetovací dýchánky, kde se můžete s tatérkami domluvit. V nové pobočce chceme otevřít tetovací koutek, kde vám jedna z tatérek vytetuje tetování, které si vyberete. Technika je handpoke, barvy jsou veganské a tetování je ve velikosti cca 10x10cm

  Reward delivery: In half a year

  EUR 65.95
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! VLASTNORUČNĚ PODEPSANÁ KUCHAŘKA MEXIKO OD KAMU + PLÁTĚNÁ TAŠKA

  A co takhle trochu Mexika?! Kupte si jako odměnu kuchařku plnou mexických rytmů kuchyně od šéfkuchařky Kamu, která vám ke knize přidala věnování i vlastní plátěnou tašku. Naučíte se spoustu exotických receptů a navíc podpoříte otevření naší nové pobočky. A pozor, kuchařka navíc při zahřátí mění barvy 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 65.95
  (CZK 1,800)
 • Sold out!! HANDPOKE TETOVÁNÍ

  Pro velkou oblibu přidáváme další tetování. Pravidelně pořádáme v Přestupní stanici tetovací dýchánky, kde se můžete s tatérkami domluvit. V nové pobočce chceme otevřít tetovací koutek, kde vám jedna z tatérek vytetuje tetování, které si vyberete. Technika je handpoke, barvy jsou veganské a tetování je ve velikosti cca 13x13cm.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 73.27
  (CZK 2,000)
 • 5 from 8 ​PŘEDNOSTNÍ VSTUP PŘI OTVÍRAČCE NOVÉ POBOČKY + 1 KOUSEK ZE ŠATNÍKU CELEBRITY + MATÉČKO

  Pokud díky vám otevřeme novou pobočku, dostanete od nás přednostní vstup hodinu před otvíračkou. Tam si budete moci vybrat jeden kousek do šatníku, který nám darovali influenceři a známé osoby. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 73.27
  (CZK 2,000)
 • 1 from 1 DÁRKOVÝ POUKAZ PRO DVA NA JATKA78 + DRINK A VEČEŘE NA BARU

  Jatka78 jsou netradiční divadelní prostor v Pražské tržnic, který se rozhodl podpořit naši novou pobočku. Místo s ideálními podmínkami pro nový cirkus, tanec, nonverbální, alternativní a loutkové divadlo, domovská scéna Cirku La Putyka, DEKKADANCERS či Divadla 6-16. Mezi hostující soubory patří na příklad Vosto5, Bratři v tricku či Vít Neznal & kol. či Spitfire Company. Zažijte nevšední divadelní zážitek podpořený skvělým jídlem a pitím v bistru Jatek78!
  Poukaz je nutné čerpat do konce listopadu 2019.

  Reward delivery: In a month

  EUR 95.26
  (CZK 2,600)
 • Sold out!! DÁRKOVÝ POUKAZ PRO DVA NA JATKA78 + VSTUP PRO DVA NA CIRKUSOVÝ KURZ CIRKU LA PUTYKA

  Užijte si netradiční divadelní prostor v Pražské tržnici Jatka78, která Přestupku podporují. Místo s ideálními podmínkami pro nový cirkus, tanec, nonverbální, alternativní a loutkové divadlo, domovská scéna Cirku La Putyka, DEKKADANCERS či Divadla 6-16. Mezi hostující soubory patří na příklad Vosto5, Bratři v tricku či Vít Neznal & kol. či Spitfire Company. Cirk La Putyka k dárkovému poukazu věnuje vstup na cirkusovou lekci pod vedením akrobatů ze souboru. Kurzy probíhají každé pondělí od 20 h.
  Poukaz je nutné čerpat do konce listopadu 2019.

  Reward delivery: In a month

  EUR 98.92
  (CZK 2,700)
 • 0 ​PRONÁJEM PROSTORU S OBČERSTVENÍM

  Rádi vám na 4 hodiny zapůjčíme naše prostory pro firemní akci, teambuilding nebo třeba narozeniny. Připravíme pro vás i lehké občerstvení, abyste se u nás cítili jako doma. Na detailech se domluvíme :)

  Reward delivery: In a year

  EUR 146.55
  (CZK 4,000)
 • 1 from 1 PŘEDNÁŠKA PRO FIRMU O ZERO WASTE OD ENVIROSTYL

  Firemní kultura a rozvoj pracovního týmu je dneska naprosto zásadní. Svět potřebuje odpovědné firmy a angažované zaměstnance, toho je možné dosáhnout přes vzdělávání a osobní rozvoj.  Přednáška Odpovědná spotřeba a Zero Waste životní styl dává do souvislostí naše spotřební chování se stavem životního prostředí a inspiruje k osobní odpovědnosti skrze praktické příklady. 

  Přednáška obsahuje:

  - vhled do současného stavu životního prostředí

  - představení minimalismu jako cesty k osobní spokojenosti

  - zásady Zero Waste životního stylu, jak netvořit zbytečný odpad

  - tipy na precizní třídění odpadu

  - diskuzi a prostor na otázky

  Doba trvání 90 min, přednáška v českém nebo anglickém jazyce, kapacita do 30 posluchačů. Koná se v Praze.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 549.55
  (CZK 15,000)
 • 0 WORKSHOP / PŘEDNÁŠKA PRO VAŠI FIRMU ČI SKUPINU

  Jsme odborníci na bezdomovectví a slow fashion a rádi pro vás připravíme workshop nebo přednášku na tato témata.
  Akci můžeme uspořádat v naší Přestupní stanici nebo přijedeme k vám (ale jen v ČR). 

  Reward delivery: In a year

  EUR 549.55
  (CZK 15,000)
 • 0 ​AMBASADOR PŘESTUPNÍ STANICE

  Jako ambasadora vás budeme opěvovat všude, kde se objevíme. A HLAVNĚ budete mít doživotní vstupy na všechny naše akce, uvedeme vás jako podporovatele na našem webu či propagačních materiálech. Ať o vás každý ví! 

  Reward delivery: In a year

  EUR 915.92
  (CZK 25,000)