David Stroupek CrossFit Games

Podpořte cestu Davida Stroupka na CrossFit Games do Madisonu 29. 7. - 4. 8. 2019.

Author: Tomáš Langer

EUR 211
pledged of EUR 2,327

9%

9% completed

9 contributors pledged

Sport

Madison, WI, Spojené státy americké

Show all rewards

Jak to začalo?

CrossFit je Davidova srdeční záležitost od jeho dvaceti let. Tvrdě trénoval několik hodin denně, každý den v týdnu, aby se mohl zúčastnit největších světových závodů na úrovni mistrovství světa. A letos se mu to skutečně podařilo! David Stroupek vyhrál kvalifikaci v ČR a jako první český atlet se probojoval až na prestižní Reebok CrossFit Games 2019 do USA!

Chcete podpořit prvního českého reprezntanta na jeho vysněné cestě do velké země za velkou louží? Pak čtěte dále...

Co je náš cíl?

Cesta do USA je finančně velmi náročná záležitost. Chtěli bychom proto Davidovi touto cestou pomoci ke zdolání této poslední překážky na cestě k cíli, kterému sám již obětoval mnoho vlastních sil a financí. Výtěžek z projektu tak věnujeme na pokrytí části nákladů Davidovy cesty do USA - letenek, ubytování a startovného na samotné soutěži.

Chceme Davida na Reebok CrossFit Games 2019, chceme v nich konečně fandit českému závodníkovi a chceme na něj být hrdí!

CrossFit a Crossfit Games

CrossFit je relativně nová komplexní sportovní disciplína, která v sobě spojuje prvky intenzivního intervalového tréninku, vzpírání, gymnastiky, kalisteniky, strongmanů a mnohých dalších cvičení. Původně byl tento druh tréninku navržen jako kondiční a silové cvičení pro policisty a hasiče. Brzy si ale pro svou všestrannost získal oblibu i u širší populace a začaly vznikat první CrossFiťácké gymy, spolky, soutěže, atd. Dnes je CrossFit rychle se rozvíjejícícm sportovním odvětvím, které získává na stálě větší popularitě.

Reebok CrossFit Games se pořádají již od roku 2007 a své síly si v nich měří ti nejlepší z nejlepších. Zajímavé je, že účastníci až do poslední chvíle nevědí, které disciplíny je na soutěži konkrétně čekají. Musí tedy být připraveni na cokoliv a dle slov Reebok CrossFit Games být "the fittest on Earth".

David Stroupek je první český atlet, který se do USA na Crossfit Games probojoval. Letošní ročník se koná 29. 7. - 4. 8. 2019 v Madisonu v USA. Prostřednictvím tohoto projektu můžeš Davidovu cestu na tyto prestižní závody podpořit.

Zajímají tě Reebok CrossFit Games 2019 a Davidova cesta víc? Pak určitě omrkni stránky této soutěže: https://games.crossfit.com/sanctionals a sleduj Davida na jeho instagramu: davidstroupek9, kam bude přidávat novinky ze své přípravy a samotných her.

Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme skupina Davidových přátel pod vedením Tomáše Langera, kteří vědí, že David je velký dříč, a že jestli si někdo zaslouží cestu do USA na letošní CrossFit Games, je to právě on! Víme také, že David bude Česko reprezentovat se ctí a odhodláním a udělá vše pro to, aby dosáhl co nejlepších výsledků! Neváhejte proto Davida touto cestou podpořit také, ať mu na přelomu července a srpna můžeme držet palce společně!

Comments

Choose reward for your contribution

 • 4 Vzdušný polibek/high five

  Ať už jsi z Prahy, Brna nebo Ostravy, ať jsi na svých prázdninových cestách kdekoliv na světě, náš svalovec s krásnýma očima David Ti ihned po objednání pošle z Prahy, kde právě působí, nebo ze své rodné Olomouce vzdušný polibek určený jen pro Tebe.
  Alternativou pro pány budiž vzdušný „high five“ čili „placák.“

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.88
  (CZK 100)
 • 20 from 20 Pohled z USA odeslaný z ČR

  Chtěl/a bys pohled z USA s věnováním prvního českého reprezentanta na Reebok CrossFit Games, ale na známce ti tolik nezáleží? Pak je tato varianta právě pro tebe.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 17.45
  (CZK 450)
 • 20 from 20 Pohled z USA odeslaný z USA

  Je léto a léto je obdobím posílání pohledů! Už jsi někdy nějaký dostal/a z USA? A už jsi někdy dostal/a nějaký s věnováním od českého reprezentanta na Reebok CrossFit Games? Ani jsi nemohl/a, David je totiž první! Nyní máš jedinečnou příležitost!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 21.33
  (CZK 550)
 • 10 from 10 Náhodný suvenýr z USA v hodnotě 2 dolary

  Sbíráš rád/a suvenýry a máš rád/a překvapení? Pak se v srpnu nech překvapit balíčkem se suvenýrem až z dalekých Spojených států.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 21.33
  (CZK 550)
 • 10 from 10 Tričko s podpisem dámské

  Jaké oblečení na sport může být lepší než tričko s podpisem prvního českého reprezentanta na Reebok CrossFit Games? Tričko je v dámském střihu, do zprávy při objednávce prosím uveďte velikost (S – XL).

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 32.96
  (CZK 850)
 • 5 from 10 Tričko s podpisem pánské

  Variantu sportovního trička s podpisem Davida Stroupka tu máme samozřejmě také pro pány! Nezapomeňte do objednávky uvést požadovanou velikost (S – XL).

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 32.96
  (CZK 850)
 • 3 from 3 CrossFit trénink s Davidem – 1 setkání

  Zaujala tě myšlenka CrossFitu, ale nevíš, jestli je to pro tebe to pravé a ještě jsi neměl/a příležitost si pravý CrossFiťácký trénink vyzkoušet? Nebo jsi ostřílený CrossFiťák a rád/a by ses setkal/a s Davidem a vyměnil/a si zkušenosti? David se totiž mimo vlastního cvičení věnuje také tréninkům v posilovně. Jedním takovým správným tréninkem může provést také tebe! (Místo konání: Praha)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 38.78
  (CZK 1,000)
 • 10 from 10 Balíček náhodných suvenýrů z USA v hodnotě 10 dolarů

  Sbíráš rád/a suvenýry a máš rád/a překvapení? Pak se v srpnu nech překvapit VELKÝM balíčkem s výběrem suvenýrů až z dalekých Spojených států.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 42.66
  (CZK 1,100)
 • 10 from 10 Propagace na sociálních sítích

  Máš firmu, projekt či organizaci a hodila by se ti propagace před stovkami fanoušků Davida Stroupka? Příspěvek jen o tobě společně s poděkováním vytvoří David na svém Facebookovém profilu a Instáči! 

  Máš konkrétní představu o tom, jak by příspěvek mohl vypadat? Chceš nám k němu poslat logo, fotku nebo video? Pak neváhej své přání připsat do poznámky u objenávky ;). Stejně tak ale podobu příspěvku můžeš nechat čistě na kreativitě našeho Dejva.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 50.42
  (CZK 1,300)
 • 1 from 1 Tenis s CrossFiťákem

  Věděl/a jsi, že kromě toho, že je David nadějnou vycházející hvězdou českého CrossFitu, je také skvělým tenistou? Tenisový balíček s Davidem zahrnuje dvě hodiny tenisu (v Praze) a navíc vás tento CrossFiťák ještě pozve na oběd. Určeno jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky, kterým David rád vysvětlí základy hry.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 147.37
  (CZK 3,800)
 • 2 from 2 CrossFit trénink s Davidem – 5 setkání

  CrossFit je odvětví, které se ti líbí, ale jeden trénink ti prostě nestačí? Pak tu pro tebe máme rovnou pět tréninků pod vedením prvního českého reprezentanta na Reebok CrossFit Games! (Místo konání: Praha)

  Reward delivery: In half a year

  EUR 193.91
  (CZK 5,000)
 • 1 from 1 CrossFit trénink s Davidem – 10 setkání

  Chceš zamakat na svém těle, na svých schopnostech, síle, výdrži nebo třeba nějaké konkrétní disciplíně? David tě provede deseti tréninky upravenými přesně na míru tvých potřeb a požadavků! (Místo konání: Praha)
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 387.82
  (CZK 10,000)
 • 1 from 1 Ultimátní Supa Mega MUST HAVE Tričko z Reebok CrossFit Games 2019 s podpisem!

  Tohle ale musíš mít! Oficiální tričko Reebok CrossfitGames 2019, ve kterém samotný David Stroupek, první reprezentant České republiky, bude na těchto prestižních hrách závodit! Chybět samozřejmě nebude ani Davidův podpis.

  Tričko posíláme samozřejmě vyprané, voňavé a složené do úhledného čtverečku. Pokud jsi ale fajnšmekr, napiš do poznámky, a pošleme ti ho tak, jak ho David na Hrách svlékne ze svého těla - prosáklé prachem, potem, krví a testáčem tohoto borce!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 775.64
  (CZK 20,000)