VyVáženo - bezobalový obchod a centrum udržitelného rozvoje

Podpořte první bezobalový obchod na Kladně! Kromě bezobalového obchodu vám naše Centrum udržitelného rozvoje nabídne hojnost dalších (nejen) "zero waste" aktivit.

Author: VyVáženo

Nová exkluzivní odměna - adoptuj si barel!

May 2, 2019

Již od samého začátku máme v nabídce našeho bezobalového obchodu úžasný španělský olivový olej Arbequina od Lozano Červenka. Tento olej se vyznačuje typickou nasládlou ovocnou chutí, která se snoubí s mandlovými podtóny a lahodnou chutí čerstvě nakrájených bylinek. Dle našeho názoru si tento jedinečný olej zasluhuje i jedinečný způsob, jak ho pro vás budeme uchovávat. Naše kritéria v tomto ohledu jednoznačně splňuje krásný a funkční stáčecí barel od italské firmy MINOX. Vejde se do něj 10 litrů oleje a s vaší pomocí ho budeme již brzy moci přivítat u nás v obchodě. Nyní máte jedinečnou příležitost tohoto nerezového fešáka adoptovat a nechat ho pojmenovat podle svého přání. Děkujeme za vaši podporu, každého příspěvku si moc vážíme!

EUR 5,047
pledged of EUR 4,787

105%

105% completed

120 contributors pledged

Community, Ecology, Food

Kladno, Středočeský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 2 Prosím o zaslání odměny poštou

  Toto je odměna pro případ, že jste si vybrali některou z hmotných odměn níže a zjistili jste, že si ji nebudete moci vyzvednout osobně. Do poznámky nám prosím připište, o jakou odměnu se jedná.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.06
  (CZK 80)
 • 15 Chci vám přispět a nic za to nechci

  Pokud se vám líbí náš projekt a rádi byste nám na jeho realizaci přispěli "jen tak", prostě pro svůj (a náš :-)) dobrý pocit, budeme vám za takový příspěvek moc vděčni. Jste lidé se srdcem na pravém místě, děkujeme!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.66
  (CZK 200)
 • 12 Skvělá káva z naší fairtradové kavárny

  Přijďte si dát výbornou kávu do naší fairtradové kavárny! Zaručujeme vám, že při jejím vychutnávání nebudete litovat ani jediné koruny, kterou jste vynaložili na tuto odměnu ;-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.66
  (CZK 200)
 • 13 Přijďte na oběd!

  Pokud si koupíte tuto odměnu, budete si moci vychutnat výborný pokrm dle vašeho výběru z našeho veganského bistra, který pro vás exkluzivně připraví náš šéfkuchař Vojta. Přejeme dobrou chuť!

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.49
  (CZK 300)
 • 10 Síťovka na vaše nákupy

  Zakoupením této odměny získáte originální síťovku na vaše (nejen) bezobalové nákupy. Je vyrobená ze 100% biobavlny a může vám sloužit řadu let. Budete si moci vybrat z několika barevných variant - něžnou malinovou, drsňáckou černou, neutrální natural nebo originální modrozelenou. Vámi zvolenou barvu prosím připište do poznámky.

  Osobní odběr v našem obchodě nebo zaslání poštou (v případě zaslání poštou nám pošlete prosím o 80,- Kč navíc na poštovné)

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.49
  (CZK 300)
 • 12 Účast na jednom z našich workshopů

  Budete si moci vybrat jakýkoliv workshop z nabídky našeho centra. Například se u nás můžete naučit vyrobit svojí kosmetiku nebo prací prostředek, nebo třeba péct ten nejlepší kváskový chléb široko daleko. Témat na výběr bude dostatek ;-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 15.32
  (CZK 400)
 • 11 Sklenice plná našich dobrot

  Milujete oříšky všeho druhu nebo třeba sušené meruňky, datle, fíky..? Nebo ještě lépe vše najednou? Pak je tato odměna určena právě vám! Sklenici si můžete nechat naplnit dle svého přání nebo to nechte na nás a my pro vás vybereme to nejlepší z našeho sortimentu.

  Sklenice má objem cca 400 ml.

  Osobní odběr v našem obchodě nebo zaslání poštou (v tom případě nám pošlete prosím o 80 Kč navíc na poštovné)

  Reward delivery: In a month

  EUR 17.23
  (CZK 450)
 • 6 from 20 Poukázka na nákup v našem obchodě v hodnotě 300,- Kč a fairtradová káva k tomu

  Zakoupením této odměny získáte kromě skvělého pocitu z toho, že podporujete dobrou věc, i poukázku na nákup čehokoliv v našem bezobalovém obchodě v hodnotě 300,- Kč a ještě si můžete pochutnat na skvělé kávě z naší kavárny.

  Poukázku je možno vyzvednout osobně v našem obchodě nebo si jí nechat zaslat do e-mailu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 19.15
  (CZK 500)
 • 12 from 20 Poukázka na nákup v našem obchodě v hodnotě 500,- Kč a fairtradová káva k tomu

  Zakoupením této odměny získáte kromě dobrého pocitu z toho, že podporujete dobrou věc, i poukázku na nákup čehokoliv v našem bezobalovém obchodě v hodnotě 500,- Kč a ještě si můžete pochutnat na skvělé kávě z naší kavárny.

  Poukázku je možno si vyzvednout osobně v našem obchodě nebo si ji nechat zaslat do e-mailu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 26.80
  (CZK 700)
 • 24 from 30 Přijďte na kávu a veganský zákusek a pozvěte i vaši rodinu nebo kamarády

  Koupí této odměny získáte poukázku na 4 kávy a 4 zákusky z naší kavárny. Můžete k nám přijít čtyřikrát a vychutnat si vše sami, případně můžete přijít s rodinkou nebo kamarády a užít si vše společně a najednou.

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.29
  (CZK 1,000)
 • 19 from 30 Příspěvek na SAMOSYP

  Samospádové násypníky (neboli samosypy) jsou veledůležitými hráči v našem obchodě. Díky nim si můžete nasypat do vaší sklenice či jiné nádoby přesně tolik dobrot, kolik chcete. Na oříšek přesně. Vámi adoptovaný násypník ponese vaše jméno a vy si ho můžete chodit hladit tak často, jak jen budete chtít :-).

  Reward delivery: In a week

  EUR 57.44
  (CZK 1,500)
 • 2 from 3 Barel k adopci!

  Adoptujte si jeden z našich fešáckých nerezových barelů! Vždy, když si z něj bude náš zákazník čepovat olivový olej nebo jinou dobrotu, uvidí, díky komu jsme si ho mohli do naší bezobalové rodinky pořídit. (Pokud si samozřejmě nebudete přát zůstat v anonymitě ;-)).

  Reward delivery: In a week

  EUR 76.58
  (CZK 2,000)
 • 2 from 2 Vločkovač

  Máte rádi müsli nebo ovesnou kaši? Adoptujte si svůj vlastní vločkovač a můžete si u nás vločkovat z čerstvých zrn do aleluja! Pokud preferujete místo ovsa třeba pohanku nebo špaldu, nebojte, náš vločkovač zvládne uvločkovat všechno. Vločkování je prima zábava hlavně pro naše dětské zákazníky, takže vaším příspěvkem uděláte radost i jim :-).

  Reward delivery: In a month

  EUR 134.02
  (CZK 3,500)
 • 1 from 2 Mlýnek na mouku

  Staňte se adoptivním rodičem mlýnku na mouku a choďte si k nám hrát na mlynáře! Díky vašemu příspěvku budeme moci pořídit kvalitní a bytelný stroj, který bude věrně sloužit zákazníkům našeho obchodu po dlouhá léta. Mlýnek pojmenujeme dle vašeho přání.

  Reward delivery: In a month

  EUR 134.02
  (CZK 3,500)
 • Sold out!! VVVV aneb Vaše Váha ve VyVáženo

  Když si vyberete tuto odměnu, stanete se adoptivním rodičem váhy, která má v našem obchodě naprosto zásadní a nezastupitelné místo. Váha hrdě ponese vaše jméno.

  Reward delivery: In a week

  EUR 153.17
  (CZK 4,000)
 • 3 from 3 Vaše reklama na našem webu

  Rádi byste přispěli na dobrou věc a zároveň přitom zviditelnili vaše jméno nebo jméno vaší firmy? Pořiďte si tuto odměnu a dejte tak všem našim zákazníkům i náhodným čtenářům našich webovek vědět, v jakém oboru jste dobří a také to, že vám záleží na prostředí, v jakém žijete. My vám slibujeme, že na našem webu umístíme vaši reklamu na dobu šesti měsíců.

  Reward delivery: In a month

  EUR 229.75
  (CZK 6,000)
 • 1 from 2 Chládeček pro vajíčka

  Naše vajíčka od slepiček z volného chovu mají ráda chladno a stálou teplotu. Pomozte jim udělat si pohodlí a pořiďte jim ledničku. Z vděčnosti po vás ledničku pojmenují a zároveň si budete moci každý měsíc po dobu půl roku přijít pro plato prvotřídních vajec.

  Reward delivery: In a month

  EUR 382.92
  (CZK 10,000)
 • 3 from 3 Vaše reklama v našem bezobalovém obchodě

  Rádi byste přispěli na dobrou věc a zároveň přitom zviditelnili vaše jméno nebo jméno vaší firmy? Pořiďte si tuto odměnu a dejte tak všem našim zákazníkům vědět, v jakém oboru jste dobří a také to, že vám záleží na prostředí, v jakém žijete. My vám slibujeme, že v našem obchodě umístíme vaši reklamu na dobu šesti měsíců.

  Reward delivery: In a month

  EUR 382.92
  (CZK 10,000)
 • 1 from 1 Vy-Vážený patron

  Staňte se patronem našeho bezobalového obchodu! Po dobu půl roku si k nám budete moci chodit každý týden zdarma plnit naši plátěnou tašku vaším nákupem a zároveň se u nás budete moci kdykoli zastavit na oběd nebo kávičku taktéž bez placení. Vaše jméno bude na vaše přání v našem obchodě umístěno na čestném místě :-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 957.30
  (CZK 25,000)
 • Sold out!! Vy-Vážený PATRON

  Staňte se patronem našeho bezobalového obchodu! Po dobu jednoho roku si k nám budete moci chodit každý týden zdarma plnit naši plátěnou tašku vaším nákupem a zároveň se u nás budete moci kdykoli zastavit na oběd nebo kávičku taktéž bez placení. Vaše jméno bude na vaše přání v našem obchodě umístěno na čestném místě :-)

  Reward delivery: In a month

  EUR 1,914.61
  (CZK 50,000)