Kniha Miminka v rovnováze - nošení dle poznatků fyzioterapie

Chcete si přečíst o prvních čtrnácti měsících života dítěte a nošení v šátcích a nosítkách z pohledu fyzioterapie? Sbíráme peníze na překlad a vydání knihy Miminka v rovnováze. Podpořte vydání první učebnice o nošení miminek a malých dětí v Česku!

Author: Iva Gondeková

Kniha Miminka v rovnováze je na světě!

Dec 20, 2019

Milí příznivci! Novou knihu Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie si můžete koupit v Mokoshop.cz nebo objednat na www.nosenivsatku.cz 💌

Přeji Vám klidné Vánoce 🔔🎄🌺

Iva Gondeková

Křest knihy Miminka v rovnováze 21.1.2020

Dec 4, 2019

Vážení a milí přispěvatelé na vydání knihy Miminka v rovnováze!

Srdečně Vás zveme na křest knížky Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie.

Účast přislíbily dvě ze tří autorek, fyzioterapeutka Birgit Kienzle-Müller a vedoucí školy nošení Die Trageschule® Ulrike Höwer. Můžete se s nimi přímo anglicky či německy, současně bude k dispozici i tlumočnice.

Připravujeme krátké přednášky Jak je nošení prospěšné z pohledu fyzioterapie (Mgr. Dagmar Lisá) a Raná citová vazba.

Samozřejmě bude ukázka z knihy, kterou přečte Katarína Zatovičová, průvodkyně těhotenstvím, porodem a rodičovstvím, zakladatelka a lektorka A centra.

Na místě bude pro všechny malé občerstvení a slavnostní přípitek.
Hlavní program bude trvat cca do 18.h :-)

Další informace budu průběžně doplňovat.

Moc se na Vás těším!

Za celý tým

Iva Gondeková, vydavatelka českého překladu

plán, odměny, křest

Nov 21, 2019

Vážení a milí podporovatelé knihy Miminka v rovnováze,
práce na vydání knihy finišují, podle plánu budeme posílat data do tiskárny na začátku prosince a pak 18.12. by měla být kniha hotová!
Nevím, jak to bude s fungováním pošty a zásilkovny před Vánoci, budu se snažit tady v Praze a okolí knihy rozvést osobně a zajistit i doručení do všech koutů republiky tak, abyste knihu měli na Štědrý den u sebe.
Zatím mohu jen naznačit datum křtu, bude to úterý v druhé polovině ledna. Účast přislíbily i dvě ze tří německých autorek! Přesné datum zveřejním s předáním dat do tiskárny :)
Kromě odměn souvisejících s knihou, byste už všechny ostatní měli mít, tj. klíčenky, plakáty, hrnečky, tašky. Prosím, pokud jste svou odměnu ještě nedostali, napište mi, nebo zavolejte!
Děkuji a všechny Vás srdečně pozdravuji!
Iva Gondeková

Termín křtu se posouvá!

Oct 14, 2019

Milí příznivci nošení a vydání knihy Miminka v rovnováze,
do včerejška jsem doufala, že se termín křtu nebude přesouvat… 😔
Knížka se blíží vydání a ve finiši přicházejí porodní stahy, které je třeba prodýchat 👩‍🦰Každý další krok je třeba provést s rozvahou, klidnou myslí a citem💗To je teorie, kterou umím skvěle odrecitovat … Avšak v reálu: ☹️ když jsme si na konci září vyjasnili časový plán, že kniha bude hotová 29.11., zachvátila mě mohutná kontrakce “hurá, stihneme křest na začátku Adventu” 🤩 A hned jsem ho vypsala na 3.12! Ovládlo mě nadšení a zapomněla jsem dýchat! Rozhodnout s rozvahou! A 2.10. se ptám, zda už se podle plánu pracuje na sazbě hotového překladu, který prošel redakci. Odpověď zní, “ne, nemáme redakci”. Cože??? Ano, není a ani v následujících dvou týdnech přes sliby, že už je hotová, vůbec nepřišla a nakonec přestala redaktorka komunikovat úplně😰🤭 14 dní zpoždění😥…Nová redaktorka už je domluvená, v tiskárně mě potvrdili, že knihu vyrobí ještě před Vánoci. Takže nyní je nový plán, s datem vydání 18.12.
Velice se omlouvám!
Termín nového křtu zveřejním včas!

Cílová částka vybrána, co bude dál?

Jun 28, 2019

Vážení a milí příznivci! Co se na začátku zdálo nemožné, se nyní splnilo! O vydání knihy Miminka v rovnováze, nošení dětí podle poznatků fyzioterapie je zájem! Kniha vyjde! Dovolte mi nyni, abych nastínila další cestu k jejímu vydání: ➡️29.6.2019 12:14h ukončení kampaně na HitHitu ➡️podpis smlouvy s německým vydavatelstvím ➡️červenec: odeslání prvních odměn: hrnečky, plakáty, myšky, taštičky, vstupenky na Kouzlo nošení ➡️vyhledání místa na křest ➡️31.8. hotový překlad ➡️závazná objednávka výroby knihy v tiskárně ➡️září, říjen: odborné a jazykové redakce, sazba před tiskem, předtisková korektura ➡️přelom říjen/listopad: tisk a výroba knih ➡️listopad: křest knihy a poté rozesílání a předávání knih Další aktuality prosím sledujte na Facebooku a na www.nosenivsatku.cz. S otázkami a nejasnostmi mi můžete kdykoli zavolat na 737143021 nebo napsat na iva.gondekova@gmail.com. Přeji vám všem krásné léto a na podzim naviděnou s knihou ❤️ Iva Gondeková

Co znamená kinestetika?

Jun 13, 2019

Principy kinestetiky vycházejí z práce s postiženými dospělými. Cílem je naučit se vnímat vlastní tělo, zejména pochopit způsoby, jak se lidské tělo hýbe, a následně pak vědomě tyto postupy využívat. Pochopení těchto pravidel následně ulehčuje péči – úsilí, které musí pacient i ošetřovatel vynaložit na pohyb, je za pomoci kinestetiky výrazně menší.

Kniha Miminka v rovnováze ukazuje, jak můžeme pomocí principů kinestetiky u miminka podpořit vědomé vnímání vlastního těla v pohybu i při běžných činnostech – zvedání, pokládání, přebalování, nošení či koupání. 

Vše v knize je podáno jako nabídka, doporučení, námět k zamyšlení či jako alternativa k různým terapiím, nikoli jako dogma, každý si může vybrat to své.

Ukázka z knihy Zvedání a pokládání podle kinestetiky.

Vyjádření české fyzioterapetky ke knize Miminka v rovnováze

Jun 10, 2019

Milí příznivci vydání knihy Miminka v rovnováze!

Mezi fyzioterapeuty je téma nošení miminek v šátcích a nosítkách velmi kontroverzní. 

Nyní přinášíme vyjádření Mgr. Dagmar Lisé, fyzioterapeutky a zakladatelky centra Be Balanced, která se s knihou Miminka v rovnováze – nošení dětí podle poznatků fyzioterapie seznámila a spolupracuje i na odborné korektuře překladu.

Nebylo jednoduché vyjádření české fyzioterapeutky ke knize získat, o to větší radost ze spolupráce s touto odbornicí máme, protože přesně vystihla to, co kniha do našeho prostředí přináší: pohled na nošení v šátcích a nosítkách z jiného úhlu, než na který jsme zvyklí! A přitom podstata nošení zůstává stejná :-)

V jejím podrobném vyjádření najdete i osobní zkušenost s nošením vlastních dětí v šátku:

Video s Ulrike Höwer o knize Miminka v rovnovaze

Jun 4, 2019

Milí příznivci českého vydání knížky Miminka v rovnováze (Babys im Gleichgewicht)!

Na workshopu nošení TrageTage v Drážďanech jsem se 25.5. setkala s Ulrike Höwer, zakladatelkou a majitelkou školy nošení Die Trageschule®, poprosila jsem ji o krátký proslov na podporu českého vydání. 

Omluvte kvalitu, natočeno na zapůjčený fotoaparát :-) ale i tak je řečeno hlavní poselství knihy – hluboké znalosti o nošení miminek v šátcích a nosítkách!

Pro poslech klikněte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=BZta2hCCtXg

Nová odměna - jméno poradenského místa v knize

May 27, 2019

Milí příznivci překladu a vydání knihy o psychomotorickém vývoji a nošení v prvním roce života!

Přidali jsme novou odměnu, v knize může být uvedeno jméno těchto poradenských míst:

 • ordinace fyzioterapeutů, pediatrů, ortopedů a dalších
 • poradkyně nošení, kojení, masáží, plavání miminek a další
 • porodní asistentky a duly​
 • nosících skupin
 • akce konající se na podporu nošení a kojení
 • jména fyzických osob

Můžete zvolit variantu za 5000 Kč nebo za 10000 Kč. 

V případě nejasností prosím volejte nebo pište na 737143021, iva.gondekova@gmail.com

Ukázka z knihy - zvedání a pokládání podle kinestetiky

May 23, 2019

Kap.2.5.2      Zvedání a pokládání

Chceme-li srovnávat dítě a dospělého, největšího rozdílu si všimneme hned – velikosti. Má tu výhodu, že dítětem můžeme snadno pohybovat, můžeme jej například zvednout a položit. Toto však v sobě zároveň skrývá jistou potíž – můžeme totiž dítětem pohybovat tak, jak chceme my, aniž bychom se na něj museli ohlížet.

Dospělým člověkem bychom pravděpodobně pohybovali jinak, protože je prostě těžší. Vzali bychom v potaz jeho anatomii, kosti a svaly, abychom nemuseli nést takovou váhu. Dospělý by nezažil „let vzduchem“ jako miminko.

Dospělí a děti se dále liší v proporcích, a především v možnosti položit si končetiny na podložku. Dětmi často hýbeme na základě zkušeností, které máme sami se sebou. Při pozorování svých pohybů dojdeme k tomu, že například ze židle často vstáváme švihem. Děláme to tak, protože jsme se to naučili v dětství v rámci dlouhého a komplexního procesu.

Když nás však něco bolí, začneme se pohybovat jinak, abychom se bolesti vyhnuli. Pohybujeme se pomaleji a využíváme jiné druhy pohybu, kupříkladu se podepřeme na boku.

Miminka již v děloze zažila různé způsoby pohybu. Každý kontakt s děložní stěnou umožnil, aby si dítě tvořilo síť svalového napětí, která mu dovolí nejrůznější pohyby. Otáčení, natahování a sklánění bylo důležité již před porodem, proto bychom na ně měli navázat i po porodu. Musíme přitom zohlednit rozdíl mezi proporcemi jednotlivých částí těla.

Ručičky a nožičky jsou totiž u miminka kratší než u dospělého: dítě tak nemůže položit ruce a nohy na podložku a ulevit si od jejich váhy.

Zvedání

Chcete-li dítě zvednout do náručí, mějte na paměti jeho anatomii. Naší podporou umožňujeme dítěti se přes bok dostat do sedu, to mu pomáhá uvědomit si gravitaci. Dítě však nezůstane sedět, hned jej za podepření zad a hrudníku zvedáme do náručí.

...

Obsah knihy Miminka v rovnováze

May 21, 2019

Vážení a milí podporovatelé překladu a vydání knihy Miminka v rovnováze!

Posíláme Vám náhled celého obsahu, a tak můžete vidět, jak je kniha strukturována:

Plakáty

May 21, 2019

Milí příznivci překladu a vydání knihy Miminka v rovnováze,

protože mnozí nevidí náhledy plakátů přímo u odměn (jsou na konci podrobného popisu), můžete si je prohlédnout i tady :-)  Ve formátech větších než A4 si je můžete volně stáhnout na https://nosenivsatku.cz/plakaty-ke-stazeni/.

Děkuji!

Srdečně Vás zdravím!

Iva Gondeková

Kniha Miminka v rovnováze zítra, 22.5., ve Žlutých Lázních!

May 21, 2019

Milí příznivci překladu a vydání knihy Miminka v rovnováze :-)

Přijďte si prolistovat knihu naživo v německém originále a zeptat se přímo na všechno, co Vás zajímá!

Zítra, 22.5., do Žlutých Lázní na akci S kočárkem Prahou!

Najdete mě u stánku Kouzlo nošení, kde budeme nabízet i poradenství nošení v šátcích a nosítkách!

Tedy zítra naviděnou

Těším se na Vás

Iva Gondeková 

S knihou Miminka v rovnováze na Nosícím Miniveletrhu

May 20, 2019

Milí příznivci vydání knihy Miminka v rovnováze!

Cítím od Vás velikou sílu a podporu pro tento projekt!

Včera jsem na Nosícím Miniveletrhu v Praze vázala s rodiči jejich děti do šátků nebo nosítek, představovala knihu, rozdávala letáčky návštěvníkům i vystavovatelům, tj. výrobcům šátků, nosítek a všeho kolem nošení! Bylo to úžasné!
Kniha se setkává s pozitivním přijetím, kdo jí listuje, je nadšen, nejčastější reakce: "Ta je krásná, ano, ať vyjde, je to potřeba, už se těším, je krásně zpracovaná!" 
Nejlepší je, že posíláte příspěvky sem HitHit a sdílíte informaci o knize dál - jedině tak se za 45 dnů, tj. do 28.6. vybere cílová částka a první učebnice nošení podle poznatků fyzioterapie vyjde!

Srdečně Vás všechny zdravím!
Iva Gondeková


 

 

Ukázka z knihy

May 18, 2019

Úryvek z knihy:

"Savci se dělí do tří velkých skupin: běhavci, hnízdoši a nošenci.

Hříbátka jsou krátce po porodu schopná stát na vlastních nohách a následovat matku. Koťata a štěňata oproti tomu leží nahá a slepá v hnízdě a jsou zcela bezbranná. Opičky působí po porodu také bezbranně, mají však otevřené oči a matky je zcela samozřejmě mají celou dobu u sebe, nosí je na svém těle.

Hnízdoši jsou nastaveni na to, že několik hodin leží sami v hnízdě. Protože nevidí ani neslyší, nevnímají žádný ruch zvenku. Vysoký obsah tuku v matčině mléce je zasytí na několik hodin.

Kdyby naše děti byly hnízdoši, nemuseli bychom řešit sladění práce s péčí o novorozence. Bylo by možné bez problémů odejít od dítěte na čtyři až šest hodin. Hlídání by nebylo potřeba. Dělají to tak všechny matky hnízdošů.

Vlčice nebo lovící divoké kočky odchází na šestihodinový lov a své potomky mohou nechat samotné. Žádný člověk se zdravými rodičovskými instinkty by nenechal své dítě ležet tak dlouho samotné v postýlce. Moc dobře totiž víme, že naše děti nemohou několik hodin v klidu spát či v postýlce pasivně čekat na rodiče. Krátce po porodu začnou plakat a utěší je pouze citelná přítomnost jiné osoby, ideálně dobře známé matky.

Instinkt přežití běhavcům velí následovat matku. Hnízdošům velí zůstat v klidu ležet v hnízdě. Kdyby mláďata nebyla zcela klidná, mohla by je vycítit jiná šelma. Instinkt přežití našim dětem velí plakat, když se cítí osamocené a opuštěné. Nemá to nic společného s rozmazleností. Je to tisíce let starý, vrozený instinkt."

EUR 15,886
pledged of EUR 15,273

104%

104% completed

231 contributors pledged

Literature, Education

Česko

Choose reward for your contribution

 • 15 Dobrý pocit

  Chcete podpořit vydání, ale knihu pro sebe nepotřebujete?
  • Díky Vám se odborné informace o nošení miminek dostanou k více rodičům, fyzioterapeutům, pediatrům, ortopedům a dalším specialistům!
  Částku můžete libovolně navýšit!

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.82
  (CZK 100)
 • 34 from 40 4x plakát „Co svět světem stojí, děti se nosí“

  Obrázek plakátu najdete v detailním popisu. Pošleme vám čtyři plakáty ve formátu A4. Používá se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  • Jaká je pozice miminka v šátku?
  • Nosítko nebo šátek?
  • Jaká je historie nošení?
  • Jak dlouho nosit?
  • atd. :-)
  Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům!
  Cena včetně poštovného!

  Reward delivery: In a month

  EUR 4.96
  (CZK 130)
 • 32 from 40 4x plakát „Tělesný kontakt a společný pohyb“

  Obrázek plakátu najdete v detailním popisu. Pošleme vám čtyři plakáty ve formátu A4. Používá se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  • Jaká je pozice miminka v šátku?
  • Nosítko nebo šátek?
  • Jaká je historie nošení?
  • Jak dlouho nosit?
  • atd. :-)
  Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům!
  Cena včetně poštovného!

  Reward delivery: In a month

  EUR 4.96
  (CZK 130)
 • 47 from 50 Drink na křtu

  Chcete podpořit vydání a knihu si případně pořídit později?
  • Přijďte na křest – budeme mít pro vás drink!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 5.73
  (CZK 150)
 • 7 from 10 Vstupenka na akci Kouzlo nošení

  Získejte jako první vstupenku na  Kouzlo nošení:
  • 14.září 2019
  • Hotel International Praha
  • Jedinečná akce první svého druhu u nás
  • Vše o nošení v šátcích a nosítkách
  • Přednášky a workshopy
  • Tombola plná skvělých dárků - šátky, nosítka, doplňky...
  • Soutěž o šátky a nosítko pro nosící skupiny - Letní taneční výzva
  • Vstupenka umožňuje vstup na veletržní část akce. Vstupenky na edukační část budou k dostání v předprodeji.  
  Setkáte se s českými a zahraničními výrobci a prodejci nejen šátků, nosítek, nosícího oblečení a doplňků, ale i látkových plenek, barefoot obuvi atd. Zboží si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nakoupit.

  Více na  http://www.facebook.com/kouzlonoseni nebo
  http://www.kouzlonoseni.cz

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.73
  (CZK 150)
 • 9 from 10 Hrneček s textem o nošení

  Keramický hrneček:
  • bílý
  • 330 ml
  • obrázek ve fotogalerii
  Na výběr dva druhy:
  • č.1: "Mámy své děti nosí jen chvíli.
   Nejprve pod srdcem, pak na srdci.
   V srdci je však nosí navždy.
   "
    
  • č.2 "Mateřská láska!
   Ach, ta nezná hranic!
   Je jako fontána,
   jejíž pramen nikdy nevyschne.
   "
  Vybrané číslo napište prosím do poznámky!

  Hrnečky jsou od www.hrdenosim.cz.

  Osobní odběr v Praze nebo zvolte do poznámky poštovné:
  Zásilkovna 70 Kč
  PPL 99 Kč
  Česká pošta 155 Kč

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.25
  (CZK 190)
 • 39 from 40 Taštička ze šátku na drobnosti

  12x9 cm  na mince, karty apod. 🙂

  Fotku najdete mezi obrázky projektu!
  • Ze šátku Didymos Aurora ❤️ 
  • Handmade
  • Každá je originál
  • Pouze pro tento projekt

  Do poznámky zvolte způsob doručení:
  • osobní odběr v Praze
  • Česká pošta 55 Kč
  • Zásilkovna 65 Kč

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.64
  (CZK 200)
 • 283 from 300 Klíčenka ze šátku

  Chcete podpořit vydání, ale knihu pro sebe nepotřebujete?
  • ​Nabízíme klíčenku ze šátku –třeba i jako vzpomínku na nošení, až děti šátku odrostou.
  • Ilustrační obrázek klíčenky najdete v galerii fotek. 
  • Včetně poštovného!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.55
  (CZK 250)
 • 38 from 40 Taštička ze šátku kosmetická

  17,5x12cm na řasenku a krém 🙂

  Fotku najdete mezi obrázky projekty!
  • Ze šátku Didymos Aurora ❤️
  • Handmade  
  • Každá je originál
  • Pouze pro tento projekt
  Do poznámky zvolte způsob doručení:
  • osobní odběr v Praze
  • Česká pošta 55 Kč
  • Zásilkovna 65 Kč

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 10.69
  (CZK 280)
 • 79 from 80 ​Super EKO bio bavlněná taška černá nebo přírodní

  Nakupujte do vlastní tašky: 
  • Šetří přírodu, a navíc vypadá stylově. 
  • V černé nebo přírodní barvě –zvolenou barvu uveďte do poznámky.
  • 100% organická bavlna
  • 140 g/m²
  • S dlouhými uchy (cca 70 cm)
  • Křížové prošití pro větší nosnost 
  • Rozměry 38x42 cm
  Chcete-li tašku poslat poštou → připočtěte prosím k ceně odměny ještě 60 Kč za poštovné. 

  Děkujeme!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.07
  (CZK 290)
 • Sold out!! Kniha pro prvních 30 i s poštovným

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • ​Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně :-)
  Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 29% slevu!
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 11.45
  (CZK 300)
 • 149 from 200 Kniha s osobním vyzvednutím v Praze

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Knihu si vyzvedněte v Praze v obchodě Mokoshop.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 13.36
  (CZK 350)
 • 1 from 3 Památeční šátková myška

  Myšky jsou ušité podle vlastního originálního střihu a díky vzoru je vždy každá trochu jiná a jedinečná:
  • z nosícího šátku Yaro
  • plněná dutým vláknem
  • má bavlněný ocásek
  • 14cm bez oušek
  • akorát do ruky
  Odměnu věnovala Daridam - Pro radost a cena je včetně poštovného. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 15.27
  (CZK 400)
 • 491 from 550 Kniha s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Poštovné v ceně!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 16.23
  (CZK 425)
 • 52 from 60 Kniha na křtu + drink

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu! 
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Přijďte na křest!
  • Budeme pro Vás mít drink a vyzvednete si knihu!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 17.18
  (CZK 450)
 • 3 from 3 52 ks plakátů o nošení – formát A4

  " Co svět světem stojí, děti se nosí" – 26 ks
  " Tělesný kontakt a společný pohyb“ – 26 ks
  • Obrázky plakátů najdete v detailním popisu. 
  • ​Používají se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  – Jaká je pozice miminka v šátku
  – Nosítko nebo šátek?
  – Jaká je historie nošení?
  – Jak dlouho nosit?
  – a podobně :-)
  • ​Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům! 
  Cena včetně poštovného!

  Reward delivery: In a month

  EUR 21.00
  (CZK 550)
 • 13 from 25 2 knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku. 
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně!
  • Druhou knihu můžete věnovat čerstvým rodičům ve svém okolí!
  • Cena jedné knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 23% slevu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 27.87
  (CZK 730)
 • 10 from 10 Individuální kurz nošení pro rodiče + kniha

  • Naučím Vás vybraný úvaz/y a nastavení nosítka
  • Vysvětlím fyziologickou pozici miminka v šátku
  • Účast partnera či jiné blízké osoby vítána
  • U Vás doma či u mě
  • Délka kurzu 2h
  • Vhodné i pro těhotné
  Více info na  https://nosenivsatku.cz/individualni-kurz/
  Knihu zašlu hned, jak bude vydaná, cca v říjnu 2019 :-)
  ​Těším se na Vás ❤️

   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 45.82
  (CZK 1,200)
 • 15 from 20 5 knih s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku. 
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně!
  • Cena jedné knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 29% slevu!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 63.00
  (CZK 1,650)
 • 8 from 8 Kurz nošení v šátku pro odborníky +kniha

  11.10.2019, Centrum Be Balanced, Praha 
  • úvaz kříž s kapsou uvnitř
  • elastický šátek
  • nastavení nosítek
  • psychologické a fyziologické aspekty nošení
  • časté otázky rodičů
  Určeno pro:
  • fyzioterapeut/ky
  • porodní asistentky
  • duly
  • laktační poradkyně
  • zdravotní sestry
  • instruktorky plavání s miminky
  • vedoucí předporodních kurzů
  • jiné zdravotnické nebo pedagogické  vzdělání či specializovaný kurz pro matku a dítě
  • majitele obchodu s potřebami pro matku a dítě
  https://nosenivsatku.cz/pro-odborniky/www.nosenivsatku.cz

  Reward delivery: In half a year

  EUR 114.55
  (CZK 3,000)
 • 6 from 6 Kurz nošení v šátku pro odborný personál

  24.9.2019 Hradec Králové
  • úvaz kříž s kapsou uvnitř
  • elastický šátek
  • nosítka
  • psychologické a fyziologické aspekty nošení
  • časté otázky rodičů
  Určeno pro:
  • porodní asistentky
  • laktační poradkyně
  • duly
  • zdravotní sestry
  • fyzioterapeutky
  • instruktorky plavání s miminky,
  • vedoucí předporodních kurzů
  • jiné zdravotnické, pedagogické vzdělání či specializovaný kurz pro matku a dítě
  • majitele obchodu s potřebami pro matku a dítě
  Více na  https://nosenivsatku.cz/pro-odborniky/
  nebo   https://www.facebook.com/events/2400548533510065/
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 122.18
  (CZK 3,200)
 • 2 from 3 12 knih s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze – nošení dětí podle poznatků fyzioterapie vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.  

  Pro rodiče i odborníky! 

  Cena včetně poštovného! 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 160.37
  (CZK 4,200)
 • 6 from 10 Jméno v knize

  Kniha vyjde v říjnu a za významnou finanční podporu v ní bude s díkem vytištěno Vaše jméno!
  • Platí jen pro fyzické osoby!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 190.91
  (CZK 5,000)
 • 10 from 10 Jméno ordinace nebo poradenství pro rodiče v knize

  Za významnou finanční podporu bude s díkem vytištěno Vaše jméno, nebo jméno  Vašeho poradenského místa pro rodiče takto:

  Název organizace, web, město (místo působení)

  Platí pro:
  • ordinace fyzioterapeutů, pediatrů, ortopedů a dalších
  • poradkyně nošení, kojení, masáží, plavání miminek a další
  • porodní asistentky a duly​
  • nosících skupin
  • akce konající se na podporu nošení a kojení
  • jména fyzických osob
  Tento popis platí i pro předchozí odměnu v "Jméno v knize" v hodnotě 5000 Kč.

  Pro vysvětlení nejasností, prosím, pište nebo volejte na iva.gondekova@gmail.com, 737143021. Děkuji!
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 381.83
  (CZK 10,000)
 • 8 from 8 Lektorský kurz školy nošení Die Trageschule® + kniha

  27.-29.9.2019 v Praze

  OBSAH:
  • Uzly – ambulantní a posuvný
  • Úvazy na bok (krátký šátek, ring sling)
  • Úvazy na břicho s tkaným a elastickým šátkem
  • Úvazy na záda
  • Citlivé naslouchání a povzbuzující komunikace jako ústřední prvek pro doprovázení rodičů
  • Fyziologické a psychologické aspekty nošení
  • Nosítka – kritéria a nastavení
  • Základy metodické práce
  • Koncept vlastního individuálního poradenství
  Více info na  https://nosenivsatku.cz/lektorske-kurzy/zakladni-kurz/

  Knihu pošlu hned, jak vyjde, cca v říjnu 2019

  Těším se na Vás ❤️
   

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 458.19
  (CZK 12,000)
 • 1 from 1 200 ks knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku. 

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného! 
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 2,672.78
  (CZK 70,000)
 • Sold out!! 300 ks knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného!

   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 4,009.16
  (CZK 105,000)
 • Sold out!! Kniha s doručením 300 ks

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného!
   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 4,009.16
  (CZK 105,000)