Jevgenij Švarc: Drak

Pohádka o tom, že draka zabít nelze. Nadčasová pohádková hra ruského autora Jevgenije Švarce, která po dlouhá desetiletí patřila nejen v SSSR k "trezorovým" dílům, nyní v novém překladu z dílny skupiny překladatelů #anikdyjinak.

Author: #anikdyjinak

Jak bude kniha vypadat?

Jde o divadelní hru, kniha tedy bude v menším formátu 115x175 mm, v brožované vazbě, obálka lamino Soft Touche, obrázky v knížce budou celostránkové a plnobarevné.

Bude edice opět číslovaná jako v případě Králíků a hroznýšů?

Ano, každý přispěvatel obdrží číslovaný výtisk s razítkem Úřadu purkmistra :).

EUR 3,105
pledged of EUR 1,900

163%

163% completed

408 contributors pledged

Literature

Choose reward for your contribution

 • 293 Chci knihu!

  Za svůj příspěvek dostanu tištěnou knihu a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.76
  (CZK 99)
 • 93 Chci tři knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu tři výtisky knihy a tři originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.02
  (CZK 290)
 • 13 Chci pět knih!

  Za svůj příspěvek dostanu pět výtisků knihy a pět originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.24
  (CZK 480)
 • 9 Chci 10 knih!

  Za svůj příspěvek dostanu deset výtisků knihy a deset originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 34.19
  (CZK 900)