Podpořte tým SKN Brno v Lize mistrů neslyšících v Miláně

V Miláně v termínu 28. května – 2. června 2018 se uskuteční Liga mistrů neslyšících (DCL - Deaf Champions League), pomožte týmu SKN Brno (Sportovní klub neslyšících Brno) snížit jeho náklady na cestovné, ubytování a stravné.

Author: SKN Brno

EUR 2,175
pledged of EUR 1,952

111%

111% completed

128 contributors pledged

Sport

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Show all rewards

Kdo jsme a co je náš cíl?

Jsme Sportovní klub neslyšících Brno (SKN Brno), oddíl fotbalu. V loňském roce se nám po desáté podařilo obhájit titul na Mistrovství ČR neslyšících ve fotbale. Tyto úspěchy nám každý rok zajišťují nominaci na Lize mistrů neslyšících DCL (Deaf Champion League). V minulosti se našim neslyšícím hráčům bohužel nepovedlo zúčastnit této velké soutěže, až na minulý rok, který byl výjimkou. V řeckém městě Larissa probíhal 10. ročník Ligy mistrů neslyšících, kterého se naši neslyšící hráči zúčastnili na vlastní náklady. Čeští neslyšící fotbalisti nás reprezentovali více než dobře – vybojovali první místo ve skupině a postoupili do čtvrtfinále. V celkovém turnaji pak obsadili sedmé místo.

V letošním roce se uskuteční už 11. ročník DCL, který bude probíhat v italském Miláně a to v termínu od 28. května do 2. června 2018. Náklady spojené s účastí na soutěži jsou odhadované na cca 400 000,- Kč (doprava, ubytování a stravování). Sportovní klub neslyšících Brno je nezisková organizace, tudíž zaplatit účast všem hráčům je takřka nemožné. Dále, polovina týmu je tvořena studenty, kteří si nemohou dovolit zaplatit náklady v plné výši sami.

Díky tomuto projektu budeme moci snížit či plně uhradit náklady za ubytování a stravování, které jsou s danou účastí spojené.  U příspěvků, ve kterých se Vám budou zasílat odměny, je zahrnuto i poštovné. Pevně věříme, že díky Vaší podpoře, se nám podaří zúčastnit se Ligy mistrů neslyšících už podruhé!

Něco více o našem klubu?

V roce 1927 měl být založen sportovní klub hluchoněmých, ale pro nedostatek hráčů se založení neuskutečnilo. Oddíl byl založen až v lednu roku 1932 jako SK hluchoněmých při AFK Žižka Brno. V roce 1934 se tento oddíl osamostatnil jako Sportovní klub hluchoněmých Brno. Prvním předsedou SK hluchoněmých byl František Kopřiva – níže je uveden přehled historie všech volených předsedů sportovních klubů neslyšících v Brně. Činností SK neslyšících byl převážně fotbal (tak je tomu i dodnes), postupně přibyly oddíly turistiky, stolního tenisu, ledního hokeje, volejbalu, kuželek, šachů, házené, bowlingu, lyžování a klub mládeže. Po válce se Sportovní klub hluchoněmých změnil na jiný klub – oddíl neslyšících – historie klubu uvedena níže. (V roce 1948 byl komunisty název Sportovní klub hluchoněmých zakázán a byl nahrazen jinými názvy nově vznikajících oddílů.) Po listopadové revoluci v roce 1989 začaly přibývat nové oddíly s různými sporty a byly to hlavně oddíly mládeže. V roce 1994 byl po domluvě všech členů název změněn na nový název Sportovní klub neslyšících Moravská Slávia Brno. Od roku 2003 je používán název Sportovní klub neslyšících Brno. Klubová vlajka má tři modré a dva červené široké pruhy. Hráči hrají většinou v dresech červených, modrých nebo modročervených. Ve stacionáři je malá místnost pro sporty, kam chodí pravidelně funkcionáři a sportovci. Ve velkém sále a ve sportovní místnosti stacionáře na Vodově ulici jsou vystaveny různé trofeje (putovní poháry a poháry za různá umístění) sportovních oddílů, v malém sále nahoře jsou vystaveny broušené křišťálové vázy a různé památkové předměty.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 50 Jen tak pro radost za nic

  Podpořte nás jen tak pro radost a tím uděláte i dobrý skutek! Samozřejmě, si na tebe určitě v Miláně vzpomeneme :) 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.90
  (CZK 100)
 • 48 from 50 Pohled z Milána 2

  Pošleme Ti pohled s pozdravem a poděkováním, který zakoupíme v místě konání Ligy mistrů neslyšících. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 3 Děkovné video ve znakovém jazyce

  Poděkujeme Ti videem ve znakovém jazyce, kde tě samozřejmě nezapomeneme zmínit. 
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • Sold out!! Pohled z Milána

  Pošleme Ti pohled s pozdravem a poděkováním, který zakoupíme v místě konání Ligy mistrů neslyšících. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 6 Klíčenka SKN Brno

  Pošleme Ti originální klíčenku klubu SKN Brno, kterou můžeš hrdě nosit každý den.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 8 Podepsaná fotka SKN Brno

  Pošleme Ti podepsanou společnou fotku všech našich fotbalistů.

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.81
  (CZK 200)
 • 8 from 10 Posezení s výborem klubu SKN Brno

  Sejdi se s výborem SKN Brno – určitě to bude příjemné posezení, kde dostaneš kávičku a dezert zdarma.

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.52
  (CZK 500)
 • 19 from 20 Vstup na přednášku o Lize mistrů neslyšících v Miláně

  Získáš volný vstup na přednášku o proběhlé Lize mistrů neslyšících v Miláně, která se uskuteční v brněnské kavárně U Žambocha. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.52
  (CZK 500)
 • 21 from 30 Klubová vlajka podepsaná hráči

  Pošleme ti klubovou vlajku podepsanou hráči, kteří se právě Ligy mistrů neslyšících v Miláně zúčastní.

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.52
  (CZK 500)
 • 16 from 30 Podepsaný plakát týmu SKN Brno

  Chceš nás mít všechny doma? Žádný problém! Za Tvůj příspěvek ti pošleme originální plakát podepsaný všemi hráči klubu.

  Reward delivery: In a year

  EUR 39.04
  (CZK 1,000)
 • 18 from 20 Zatrénuj si s námi!

  Vyzkoušej si náš trénink, který bude trvat hodinu a půl. Bez tréninku bychom se totiž určitě nedostali až do Ligy mistrů neslyšících, protože jak se říká, „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“.

  Reward delivery: In a year

  EUR 39.04
  (CZK 1,000)
 • 20 from 30 Kalendář Ligy mistrů neslyšících v Miláně 2019

  Získej kalendář klubu SKN Brno, na kterém budou fotky z Ligy mistrů neslyšících z italského Milána. Fotokalendář bude ve formátu A2 a každá z dvanácti fotografií bude originální.

  Reward delivery: In a year

  EUR 39.04
  (CZK 1,000)
 • 1 Roční partner

  Poděkujeme Ti videem ve znakovém jazyce, ve kterém zmíníme i tvé jméno. Toto video bude zveřejněno na webu SKN Brno po dobu jednoho roku. Navíc s tebou sepíšeme i darovací smlouvu.

  Reward delivery: In a year

  EUR 195.20
  (CZK 5,000)
 • 2 from 2 Dáme zápas?

  Chceš si s námi zahrát? Není problém! Společně se domluvíme na plnohodnotném zápasu s tvým vytvořeným týmem.

  Reward delivery: In a year

  EUR 390.40
  (CZK 10,000)
 • 1 from 1 Hlavní celoroční partner

  Po celý rok budeme tvé jméno či firemní logo propagovat na různých akcích pořádané SKN Brno. Formy reklamy mohou být různé, např. se může jednat o vyobrazení na bannerech, plakátech akce, popř. se můžeme individuálně domluvit na dalších možnostech. Také Ti poděkujeme videem ve znakovém jazyce, kde zmíníme i tvé jméno. Toto video bude zveřejněno na webu SKN Brno po dobu jednoho roku. V případě zájmu sepíšeme darovací smlouvu.

  Reward delivery: In a year

  EUR 780.79
  (CZK 20,000)