Za lepší odměny autorům Full Moonu

Magazín Full Moon píší fanoušci a hudební nadšenci. Chceme je za jejich čas a energii odměnit adekvátním honorářem.

Author: Full Moon

 • Je známo, že psové vyjí na měsíc.

 • Když nemáte knihovnu.

 • Redakce Full Moonu, model 2010.

 • Welcome to Carton Clan.

 • Po uzávěrkách.

 • Fashion freak.

 • I WANT YOU GRINGO!

EUR 2,704
pledged of EUR 2,529

106%

106% completed

75 contributors pledged

Music, Literature

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

All or nothing. Project finished on Apr 26, 2014 at 12:52.

Show all rewards

Pro hudební magazín Full Moon píší od roku 2010 fanoušci a hudební nadšenci. Chceme je za jejich čas a energii odměnit adekvátním honorářem. Chceme motivovat další autory a přinášet kvalitní a originální obsah, který obstojí i po letech čtení.

Full Moon je původní český multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí, s přesahy do filmu, komiksu, designu. Každý měsíc odráží aktuální kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design grafického studia Carton Clan. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem.

V průběhu let do Full Moonu přispívali Michal Pařízek, Pavel Vulterýn, Tomáš Turek, Apačka, maxim horovic, Michael Schnaubert, Lukáš Grygar, Martin Kozumplík, Leoš Dudešek, Jakub Pech, Jiří Moravčík, Kittchen, Radiomír, Shaqualyck, Jakub Šilhavík, Jan Kačur, Veronika Kubanková, Jiří Píša, Daniel Hevier ml., Lukáš Palán, Trent (Noise Parade), Renata Janouchová, Francis, Waghiss, Igor Zacharov, Martin Zoul, Davo Krstič & Lukáš Masner, Matouš Hrdina, Naďa Karlická, Radomír Szajter & Nikolas Petrlík, Al Burian, Zbyněk Prokeš, Jirka Imlauf, Thollem Mcdonas, Jason Orlovich, Jiří Píša, Marcel Kříž, Pavel Poplužník, Štěpán Kopečný, Jitka Holasová, Anna Mašátová, Jarda Petřík, Eugene S. Robinson, Jakub Mikolajský, Kateřina Kombercová, Stnzm, Matouš Hrdina, Petr Wagner, Tomáš Zakopal, Paul Wallfisch, Ondřej Kamenický, bro, Honza Bárta, Tomáš Bláha, Tomáš Kejmar, Tomáš Mládek, Lumír Nykl, Petr Ferenc, Karel Veselý, Pavel Klusák, Ondřej Šturma, Radek Červienka, Veronika Miksová, autoři portálu fullmoonzine.cz a xplaylist.cz a mnozí další.

Většina autorů přispívala dobrovolně nebo za lístky na koncerty, cédéčka a podobné; ani současný rozpočet časopisu nedovoluje adekvátní odměny. Chtěli bychom pomocí tohoto projektu obnovit vyplácení honorářů a poděkovat tak autorům (fanouškům a hudebním nadšencům) Full Moonu, kteří jej zcela nezištně dělají lepším. Kompletní výtěžek bude rozdistribuován mezi všechny přispěvatele v roce 2014. A stále platí, že přispěvatelem může být každý, kdo má ve vínku gramatické a slohové standardy a lásku k hudbě!

News

Apr 24, 2014 Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří nám pomohli dosáhnout cílové částky a umožnili časopisu Full Moon odměnit jeho autory. Všechny vybrané peníze spravedlivě rozdělíme - a věříme, že honoráře budou těšit i motivovat. A Full Moon tak bude lepší a lepší. A Apačka už si naposlouchává Franka Zappu... Ještě jednou…

More

Mar 24, 2014 Co týden dal?

Něco maličko přes týden na Hithitu je za náma a naspořili jsme spoustu šterlinků, za kterých bude spousta odměn, za kterých bude spousta vinylů, lístků na koncert, triček a bůhví jakých ještě ptákovin. Přispějte na ptákoviny. Apačka už si brousí štětec na článek (skrytého přispěvatele bez komentář…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 9

  Fandím vám, přispěju a nic za to nechci.

  Reward delivery: not specified

  EUR 2.11
  (CZK 50)
 • sold 12

  Chci jeden výtisk časopisu s věnováním. Fandím!

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 4.21
  (CZK 100)
 • sold 6

  Jsem mecenáš a chci dát pěťo konkrétnímu autorovi. Upřesním.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 21.07
  (CZK 500)
 • sold 9

  Chci roční přeplatné časopisu, včetně příloh a elektronické verze.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 25.29
  (CZK 600)
 • sold 3

  Chci roční přeplatné časopisu, včetně příloh a elektronické verze, volný vstup na všechny koncerty k.y.e.o. a Scrape Sound do konce roku 2014.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 84.30
  (CZK 2,000)
 • remaining 5 from 5

  Vyhrál jsem ve sportce, fandím a chci celostránkový „vzkaz“ ve vybraném čísle časopisu pro mého partnera / rodiče / sourozence / kamaráda / sebe. Dám tam fotku, jak se třeba sprchuju, a budu slavný. A budu chtít deset čísel tohoto vydání pro sebe a dalších deset rozeslat na vybrané adresy.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 210.75
  (CZK 5,000)
 • remaining 2 from 5

  Chci roční přeplatné Full Moonu a v každém čísle celostránkovou reklamu na můj byznys, ať to jsou koncerty, hadrové panenky nebo vlněné čepice.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 421.50
  (CZK 10,000)
 • Sold out!!

  Chci tři čísla časopisu a plátěnou tašku Full Moon (abych to mohl nosit všude s sebou).

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 10.54
  (CZK 250)
 • Sold out!!

  Chci kompletní archiv vydání Full Moonu od čísla #1 do #34 (a všechna letošní čísla zdarma jako bonus), včetně elektronické verze a desek, které vyšly s časopisem, ve formátu mp3.

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 42.15
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!

  Chci, aby Apačka napsala o kapele, kterou vyberu, do letního dvojčísla. Přísahám, že to nebude žádná náckovská záležitost, Led Zeppelin, Frank Zappa ani Uriah Heep.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 63.22
  (CZK 1,500)