Podpoř udržitelnou módu a návrháře - LIFE IS FASHION!

Pop up butik LIFE IS FASHION podporuje udržitelnou módu, kvalitu, pečlivou práci a české návrháře. Chceme vytvořit platformu s těmito hodnotami, ale nic z toho nemá smysl, pokud do toho nepůjdete s námi! Podpořte nás vaší návštěvou!

Ukončení projektu Life is fashion na Hithit

Mar 2, 2018

Dobrý den,

všem bych Vám chtěla poděkovat za podporu a důvěru, kterou jste nám svým příspěvkem zde na hithitu projevili. Zbývá nám už jen 1 den do konce projektu a pokud se nepodaří dovybrat zbytek peněz, budou Vám zpět vráceny vaše peníze za zakoupenou odměnu. Nicméně projekt Life is fashion jsme se rozhodli uspořádat. Jako poděkování přijměte naše pozvání na zahajovací večírek, který se koná 25.3. od 19 hod.  Prosím o potvrzení účasti na pavlina@lifeisfashion.cz. Pokud budete mít zájem o vstupenku, plakát, styling či další vámi zakoupené odměny, ozvěte se na uvedený email a odměny Vám poskytneme. Předprodej vstupenek byl zahájen na Goout.cz.

Děkujeme,

Tým LIF

Nová odměna

Feb 22, 2018

Připravili jsme pro Vás novou odměnu. Speciálně vytvořený drink z výběrové kávy od skvělého kavárníka Davida Stránského a jeho Kavarny na cestě, který bude celé tři dny kouzlit s kávou. Takže nás podpořte, dorazte na Life Is Fashion a my Vás podpoříme dávkou výborného kofeinu.

Děkujeme od srdce všem, kteří již přispěli. Za námi, ale i před námi je velký kus práce. Zbývá nám ještě 9 dní do konce a musíme vybrat zbylých 47%. Pomozte nám a sdílejte Hithit s vašimi přáteli.

Děkujeme, Tým LIF

Jsme skoro v půlce

Feb 13, 2018

Přátelé jsme skoro v půlce a moc si vážíme vaší přízně. Věříme, že se nám s vaší pomocí podaří projekt úspěšně dokončit. Chystáme ještě nějaké další odměny a videa. ;) Díky

EUR 1,414
pledged of EUR 2,592

54%

54% completed

52 contributors pledged

Design, Fashion

Česko

Choose reward for your contribution

 • 7 OD SRDCE

  Podpora od srdce! Věřím v udžitelnou módu, kvalitu, pečlivou práci, české návrháře a projekt LIFE IS FASHION!

  Reward delivery: In a week

  EUR 3.70
  (CZK 100)
 • 4 from 20 VSTUPENKY PRO NEJRYCHLEJŠÍ

  2x vstupenka za pusu pro ty nejrychlejší! Life is Fashion v Galerii Kritků.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.70
  (CZK 100)
 • 185 from 200 VSTUPENKY

  2x vstupenka na akci LIFE IS FASHION v hodnotě 240 Kč. Přijdu Vás podpořit do Galerie Kritiků! Zlevněná vstupenka exkluzivně a v omezeném počtu! + 5% sleva do Local Labels.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.55
  (CZK 150)
 • 195 from 200 VSTUPENKY 2+1 ZDARMA

  3x vstupenka na akci  LIFE IS FASHION v hodnotě 360 Kč. Přijdu Vás podpořit do  Galerie Kritiků! Zlevněná vstupenka exkluzivně a v omezeném počtu! + 5% sleva do Local Labels.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 8.89
  (CZK 240)
 • 10 from 10 DRINK Z VÝBĚROVÉ KÁVY

  2x speciální drink z výběrové kávy od KavárnaNaCestě + 2x vstupenka na akci. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.11
  (CZK 300)
 • 29 from 30 PODEPSANÝ PLAKÁT

  Podoporuje nás přední návrhářka Josefína Bakošová a výtvarnice Ester Geislerová, které společně tvoří značku  Ester&Josefina a svoji tvář propůjčily na hlavní plakát. Ten společně s jejich podpisy může být Váš! + 2x vstupenky na akci

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.14
  (CZK 490)
 • 10 from 10 NÁRAMEK LIF

  Limitovaná edice náramků LIFE IS FASHION, které vytvořila značka Les Lien. Červená šňůrka, střibrná placka s vyrytým LIF. + 2x vstupenka na akci.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 25.92
  (CZK 700)
 • 7 from 10 STYLING S JOSEFÍNOU BAKOŠOVOU

  Hodina stylingu s přední návrhářkou  Josefínou Bakošovou + vstupenka na Life Is Fashion. Josefína se Vám bude na LIF hodinu věnovat, poradí Vám, co Vám sedí a co ne a vyzkoušíte pár kousků, které Vám sednou.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 37.02
  (CZK 1,000)
 • 22 from 25 VIP BALÍČEK

  Plakát podepsaný Josefínou Bakošovou a Ester Geislerovou + 2x vstupenka na LIF, + hodina stylingu na akci, + 2x vstup na vip zahajovací večírek a 10% sleva na Local Labels.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 55.53
  (CZK 1,500)
 • 3 from 5 PROFESIONÁLNÍ FOCENÍ

  Profesionální focení s fashion fotografem Lukášem Dohnalem a make-up artistkou Ivetou Duong, kteří fotili hlavní vizuál letošního ročníku LIF s Josefínou Bakošovou a Ester Geislerovou. Hodina focení se stylingem a líčením. Odnesete si 2-3 fotografie. + vstupenka na akci, + vstupenka na zahajovací vip večírek, + podepsaný plakát od Ester a Josefíny.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 444.28
  (CZK 12,000)
 • 4 from 4 PARTNER

  Staňte se partnerem akce LIFE IS FASHION! Logo na propagačních materiálech + propagace v místě akce, + 15 x vstup na LIF, + 10 x vstup na vip zahajovací večírek, + plakát podepsaný Josefínou a Ester.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 925.58
  (CZK 25,000)