KDYŽ CHCEŠ VÍC... kniha, která Ti dá víc

Věnováno Vám všem, kteří cítí, že mohou chtít od svého života a pro sebe víc. A tak, je-li i "Váš čas", můžete se touto knihou inspirovat a motivovat, začít si opravdu věřit a nakonec klidně i "vzlétnout" :-)

 • Buď jako květina... rozviň svůj plný potenciál :-)

 • Kde vše začíná? Právě tady. Otázkou: PROČ?

 • Tví "průvodci" v poznávání, inspiraci, motivaci.

 • Když chceš víc... protože cítíš, že můžeš :-)

 • Srdeční záležitost? Může být... :-)

 • Rezonuje s Tebou nabídka? Chceš vědět víc?

 • Víš, co znamená mít své "slunce v hlavě"?

 • Těšíš se? :-)

EUR 259
pledged of EUR 2,520

10%

10% completed

8 contributors pledged

Literature, Education

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Na samém začátku stál sen. Napsat knihu, "příručku hravou" a přes to i "poučnou", aby v nás dokázala opět vyvolat vášeň a nadšení pro život. Jelikož sama dobře vím, jak se taková přirozená radost dokáže i z dětského světa vytratit velmi rychle. Touha v mém nitru mě ale popoháněla kupředu a dodávala mi sílu i odvahu nevzdat se, pátrat po "smyslu" života a znovu svou radost objevit. A stejná touha mě doprovázela i při myšlence sepsat všechna svá poznání i pro další, hledající až ztracené, snad více či méně smutné duše, aby opět získaly zpět víru v život, v sebe samé a především, aby opět pocítily tu opravdovou radost ze života... protože i když je život plný radosti, naše zkreslené vidění a staré bolesti nám ji spolu se vší tou krásou života kolem někdy už nedovolují spatřit. A tahle kniha je nabitá radostí i díky své barevnosti, použitím různých typů písem i využitím "lepících papírků" s důležitými poznámkami! Chtěla jsem vytvořit knihu jinak, aby byla především pestrá a důležité informace měl čtenář okamžitě na očích. Prostě příručka pro "rychlou orientaci" jak o ní ráda říkám. A tak například strach se během chvilky stává jen pouhou iluzí :-) A Vy jste zase pěkně zpět "ve hře"...

Co je můj cíl?

Vrátit lásku, radost, víru v sebe a hlubší vnímání světa do našich životů. Vytvořit "přítele", který by nás doprovázel na každém kroku našeho života minimálně do bodu, kdy už dále nebude třeba. A to jednoduše proto, že od té chvíle už svůj život žijeme v naprostém porozumění, lásce, víře v sebe i život a z hloubi vyvěrající každodenní radosti i přes veškeré "starosti"! :-)

Detaily 

Životní cesta smutné a nesebevědomé holčičky až k mladé ženě, která se miluje, respektuje, ctí, věří si stále více a její život konečně prodchlo nadšení, hravost a radost! Tak by se dal krátce shrnout můj osobní příběh. Cesta životem, která nezačala příliš radostně až k (sebe) poznání a objevení zcela nových životních souvislostí, která mi doslova otevřely oči "dokořán". Mnoho krásných "aha" momentů stojí za vznikem této motivační knihy. "Jak je možné, že nám tohle nikdy nikdo neřekl?"... několikrát jsem se s údivem ptala sama sebe po té cestě objevování. "Vždyť jsem slýchala, že život funguje zcela jinak! Že je zlý a nespravedlivý, těžký a smutný a nyní... zdá se, je vše poněkud jinak!" Najednou jsem viděla svůj život a všechny své zkušenosti ve zcela novém světle. Vše do sebe začalo postupně zapadat a zapadá nadále jako jedna velká a zábavná skládanka! :-) A z těch "střípků" poznání vznikla originální motivační a inspirační kniha jako "příručka" pro ty, kteří chtějí život naplno žít.

... a ještě něco navíc

Tato "hravá" motivační kniha je tu stejně tak pro můj život jako pro ten Váš, vše je propojené... :-)

Kdo jsem?

Cítím se být více a více především SAMA SEBOU. Prostě já... usměvavá, věčná optimistka s vysokými "cíli", mající svůj krásný sen, za nímž si přes vše kráčím. Někdy možná trochu tvrdohlavě, občas více z mysli než srdce. Snad proto mohu říci, že jsem stejně jako většina z nás stále "hledající". Avšak poznání, která mi byla zpřístupněna považuji za největší poklady svého života i s bolestí, kterou s sebou nesly. Cítím se být "zralá" své zkušenosti sdílet s ostatními a přiblížit jim to, co stejně sami dobře ví. Všechny odpovědi má každý z nás v sobě, jen je skvělé si být ve chvílích "ztracení" nablízku. Vzájemně se s láskou a porozuměním podpořit, pohladit i po duši, jeden druhému pomoci i vzájemně se rozesmát. Protože smích léčí :-) A tak tvořím, píši, fotografuji, kreslím i maluji, tančím, s láskou uctívám matku Zem i tolik oblíbeného otce Slunce, velmi ráda aranžuji a dekoruji interiéry a především... podporuji.
Alespoň tak, jak sama nejlépe dokážu. Vaše radost je totiž i mou velkou radostí a za to Vám děkuji :-)

Proč to dělám?

Protože i VY jste součástí mého snu. A tato kniha má smysl jen ve chvíli, kdy bude skutečně pomáhat měnit i Vaše životy. Protože jeden už mění... ten můj. A vím, že pokaždé, když se "ztrácím" ve starých, avšak stále ještě občas aktivních myšlenkách typu: "nevím, nedokážu, nemůžu, nejsem..." a otevřu tuto knihu na té náhodné a současně přesně té pravé stránce, její slova mě vrátí "zpět". Do svého těla, do uvědomění si té dokonalosti života a hlavně... zpět k sobě, svým snům a energii, která ve mě najednou znovu ožívá :-)
A přála bych si z celého srdce, aby se tak dělo i Vám.

News

Nov 13, 2017 Začínáme!

Milý nadšenci, příznivci a zájemci... právě jsme odstartovali! :-) Společně to dokážeme a Vy za nedlouho můžete mít svou novou motivační a inspirační knihu pěkně doma v teploučku :-) Tak co říkáte, jdete do toho s námi? Se mnou a mou knihou, která je tu i pro Vás? :-) Protože na Vás tady záleží. A…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 3 (e)Kniha Chtěj VÍC ještě před jejím vydáním :-)

  Tuto inspirační a motivační knihu si můžete objednat také jako pohodlnou e-knihu. Po objednání Vám přijde na Váš e-mail a stáhnout si ji můžete třeba do chytrého telefonu. 

  Velkou výhodou je určitě její "skladnost" a možnost mít ji neustále při sobě :-)

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.75
  (CZK 200)
 • 0 PŘEDNÁŠKA v krásné stověžaté Praze

  Za Váš příspěvek jste srdečně zváni na přednášku v krásné stověžaté matičce Praze začátkem roku 2018. Na přednášce s názvem ÚCTA K SOBĚ A NÁHLED DO KVALIT ROKU 2018 se podíváme "zblízka" na téma vlastní sebeúcty a sebehodnoty, které můžeme ku svému prospěchu "uchopit" pro svůj krásný život.
  Budete včas informováni o místě přednášky i dalších detailech.

  Osobně se velmi těším na setkání s Vámi :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.69
  (CZK 250)
 • 0 DAR a kniha s věnováním

  Věříte projektu, který jednoduše chcete finančně podpořit?
  Třeba proto, aby kniha mohla pomoci ještě většímu počtu lidí? Například dětem z dětských domovů, kterým by kniha mohla DOPOMOCI K VĚTŠÍ SEBELÁSCE, SEBEÚCTĚ A VÍŘE V SEBE. S většími finančními možnostmi můžeme společně vytvořit více hodnoty a pomoci.
  Pokud to tak cítíte, můžete přispět za jednu knihu s osobním věnováním i větší částku.
  Jen pro ten DAR... záleží jen na Vás.
  Částku příspěvku můžete upravit v dalším kroku.Děkujeme! :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 15.12
  (CZK 390)
 • 3 Kniha Chtěj VÍC S VĚNOVÁNÍM

  Už teď si můžete představit,
  jak Vám je zbrusu nový, "čerstvý" a voňavý výtisk knihy s osobním věnováním a podpisem doručen až k Vašim dveřím.

  S osobním přáním se Vám, věřím bude hned číst s větší radostí a elánem! :-)

  Cena již zahrnuje také poštovné.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 15.12
  (CZK 390)
 • 15 from 15 PŘEDNÁŠKA v krásné Praze + kniha Chtěj VÍC S VĚNOVÁNÍM

  Za Váš příspěvek jste srdečně zváni na přednášku v krásné stověžaté matičce Praze začátkem roku 2018. Na přednášce s názvem ÚCTA K SOBĚ A NÁHLED DO KVALIT ROKU 2018 se podíváme "zblízka" na téma vlastní sebeúcty a sebehodnoty, které můžeme ku svému prospěchu "uchopit" pro svůj krásný život. A k tomu Vám bude pomáhat také Vaše nová kniha! :-)
  Budete včas informováni o místě přednášky i dalších detailech.

  Osobně se velmi těším na setkání s Vámi...

  Reward delivery: Not specified

  EUR 23.26
  (CZK 600)
 • 0 2 Knihy Chtěj VÍC S VĚNOVÁNÍM

  Pro ty z Vás, kteří myslí také na druhé... :-)

  Chcete obdarovat někoho ze svých blízkých originálním dárkem, který by jim mohl třeba i nečekaným způsobem změnit úhel pohledu na život? 
  Nebo máte kolem sebe lidi, jako jste Vy, kteří touží po něčem VÍC ve svém životě a víte, že by jim kniha udělala velkou radost? 
  Pak je tento "balíček" dvou výtisků právě pro Vás... :-)

  Cena již zahrnuje také poštovné.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 31.01
  (CZK 800)
 • 0 3 Knihy Chtěj VÍC S VĚNOVÁNÍM

  Pro ty z Vás, kteří myslí také na ostatní...
  VÍCE OBDAROVANÝCH, VÍCE RADOSTI! :-)

  Chcete obdarovat někoho ze svých blízkých originálním dárkem, který by jim mohl třeba i nečekaným způsobem změnit úhel pohledu na život? 
  Nebo máte kolem sebe lidi, jako jste Vy, kteří touží po něčem VÍC ve svém životě a víte, že by jim kniha udělala velkou radost? 
  Pak využijte tento "balíček" tří výtisků pro trojnásobnou radost Vás a Vašich blízkých :-)

  Cena již zahrnuje také poštovné.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 42.64
  (CZK 1,100)
 • 0 DAR a 3 knihy s věnováním

  Věříte projektu, který jednoduše chcete finančně podpořit?
  Třeba proto, aby kniha mohla pomoci ještě většímu počtu lidí? Například dětem z dětských domovů, kterým by kniha mohla DOPOMOCI K VĚTŠÍ SEBELÁSCE, SEBEÚCTĚ A VÍŘE V SEBE.
  S většími finančními možnostmi můžeme společně vytvořit více hodnoty a pomoci.
  Pokud to tak cítíte, můžete přispět za tři knihy s osobním věnováním i větší částku.
  Jen pro ten DAR... záleží jen na Vás.
  Částku příspěvku můžete upravit v dalším kroku.Děkujeme! :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 42.64
  (CZK 1,100)
 • 80 from 80 Křest knihy s večírkem!

  Pokřtěme společně novou knížku v oblasti osobního rozvoje a sebepoznání a užijme si krásný večer ve společnosti stejně naladěných lidí, hudby a dobré nálady.
  Chcete u toho být i Vy s námi? 
  Můžete... :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 46.52
  (CZK 1,200)
 • 20 from 20 Křest knihy s večírkem + kniha

  Pokřtěme společně novou knížku v oblasti osobního rozvoje a sebepoznání a užijme si krásný večer ve společnosti stejně naladěných lidí, hudby a dobré nálady.
  Chcete u toho být i Vy s námi? 
  Můžete!
  A domů si odnesete svůj dárek... novou knihu pro Váš krásný život :-)

  Reward delivery: Not specified

  EUR 65.90
  (CZK 1,700)
 • 0 OSOBNÍ KONZULTACE Objevte, co ve Vás je

  Chcete VÍC?
  Cítíte, že můžete? A dovolíte si to?
  Společně najdeme směr Vaší jedinečné cesty ke štěstí, po kterém toužíte. Vyhledáme přesvědčení, která by Vás mohla brzdit a "odbrzdíme" je. Svůj život i sami sebe možná poprvé spatříte ve zcela novém světle. 
  Budu Vám pozorně naslouchat a ve Vašem procesu sebe-uvědomění podporovat.

  Osobní setkání se může uskutečnit přímo u Vás doma, v klidu a teple rodinného krbu a to po vzájemné domluvě na termínu, času a případně místě.
  Konzultace probíhá přibližně 1,5hod.
  V ceně je zahrnuto také cestovné.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 77.53
  (CZK 2,000)
 • 0 OSOBNÍ KONZULTACE + (e)kniha Chtěj VÍC

  Chcete VÍC?
  Cítíte, že můžete? A dovolíte si to?
  Společně najdeme směr Vaší jedinečné cesty ke štěstí, po kterém toužíte. Vyhledáme přesvědčení, která by Vás mohla brzdit a "odbrzdíme" je. Svůj život i sami sebe možná poprvé spatříte ve zcela novém světle. A Vaše nová e-kniha Vás také bude tím procesem na každém Vašem kroku provádět...

  Osobní setkání se může uskutečnit přímo u Vás doma, v klidu a teple rodinného krbu a to po vzájemné domluvě na termínu, času a případně místě.
  Konzultace probíhá přibližně 1,5hod.
  V ceně je zahrnuto také cestovné.

  Reward delivery: In a month

  EUR 85.29
  (CZK 2,200)
 • 1 OSOBNÍ KONZULTACE + kniha Chtěj VÍC

  Chcete VÍC?
  Cítíte, že můžete? A dovolíte si to?
  V TOMTO "BALÍČKU" SI TAK DOVOLUJETE NEJEN OSOBNÍ SETKÁNÍ, ALE TAKÉ SVOU ZBRUSU NOVOU MOTIVAČNÍ A INSPIRAČNÍ KNIHU, KTERÁ VÁS BUDE DOPROVÁZET I PO NAŠÍ KONZULTACI... :-)

  Během našeho setkání společně najdeme směr Vaší jedinečné cesty ke štěstí, po kterém toužíte. Vyhledáme přesvědčení, která by Vás mohla brzdit a "odbrzdíme" je. Svůj život i sami sebe možná poprvé spatříte ve zcela novém světle. Osobní setkání se může uskutečnit přímo u Vás doma, v klidu a teple rodinného krbu a to po vzájemné domluvě na termínu, času a případně místě.
  Konzultace probíhá 2hod.
  V ceně je zahrnuto také cestovné.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 93.04
  (CZK 2,400)
 • 1 OSOBNÍ KONZULTACE Vaše SEBERELIZACE + (e)kniha Chtěj VÍC

  Děláte to, co Vás skutečně baví?
  To, co Vám dává opravdu smysl?
  Seberealizujete se ve své profesi tak, abyste svou práci dělali s radostí?
  Seberealizece je velkým tématem našich životů. Když totiž nevyužíváme svých talentů a darů, můžeme se cítit neúplní, mimo vlastní zdroj síli a v nejhorším případě smutní až deprimovaní.
  Příčinou může být právě nevyužívání svých SILNÝCH STRÁNEK. 
  Jaké jsou ty Vaše?
  V čem se cítíte být sami sebou?
  Společně to "tajemství" odhalíme.

  Osobní setkání se může uskutečnit přímo u Vás doma, v klidu a teple rodinného krbu a to po vzájemné domluvě na termínu, času a případně místě.
  Konzultace probíhá 2 - 2,5hod.
  V ceně je zahrnuto také cestovné.
   

  Reward delivery: In a month

  EUR 96.92
  (CZK 2,500)
 • 0 Nový DESIGN Vašeho bydlení!

  Toužíte po změně svého domova, kanceláře či jiného prostoru?
  Utvářejí se Vám už pomalu představy o nových možnostech, barvách či doplňcích, ale nejste si úplně jisti? 
  Designu interiérů a jejich dekorování se věnuji již 10 let a jsem si jista, že společně najdeme to nejlepší řešení dle Vašich přání v kombinaci s mými zkušenostmi a doporučeními... :-)

  Osobní setkání doporučuji přímo na místě "činu" pro perfektní orientaci v prostoru, jeho možnostech a využití celkového potenciálu. 
  V ceně je zahrnuto i cestovné a 2hod.osobní konzultace s doporučeními + tel.či e-mail komunikace a podpora během realizace změn.
   

  Reward delivery: Not specified

  EUR 96.92
  (CZK 2,500)
 • 0 Oběd s autorkou + kniha s věnováním

  Setkáme se společně v Praze u dobrého oběda a popovídáme si, o čem budete chtít. Budete se mě moci zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, ať se již knihy týče, nebo Vašeho osobního života. Mohu Vám sdělit svůj příběh, který Vás může inspirovat k tomu Vašemu.
  Téma určujete Vy a určitě se budeme skvěle bavit... :-)
  A samozřejmě si odnesete svou novou knihu s věnováním.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 116.30
  (CZK 3,000)