Centrum PANT v Ostravě

Chceme v Ostravě otevřít kulturní a vzdělávací centrum s artovým kinem a kavárnou. Místo pro přednášky a setkávání - pro otevřenou a sebevědomou společnost, která se zajímá nejen o historii, ale i současnost a není jí lhostejná budoucnost.

Author: Petr Pánek

 • Jak to vypadalo

 • Prezenční sál, vizualizace

 • Budoucí kavárna

 • Atmosféra scény Voices of Freefom

 • S Václavem Havlem v Libri Prohibiti

 • Prezenční sál, finále úprav

 • Juliana Jirousová, Josef Toufar, farář Čihošťský

 • Juliana Jirousová, Domovní požehnání

 • Juliana Jirousová, Hvězda nad vodami

 • Exklusivní kalendář 2017 - březen

 • Exklusivní kalendář 2017 - červenec

 • Exklusivní kalendář 2017 - listopad

EUR 16,781
pledged of EUR 16,350

102%

102% completed

337 contributors pledged

Community

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká republika

All or nothing. Project finished on Dec 22, 2016 at 12:56.

Show all rewards

Jak to začalo

PANT vznikl v roce 2007 s cílem změnit výuku dějin 20. století a popularizovat související témata. Ač jsme pro školy i veřejnost zrealizovali desítky seminářů, konferencí, přednášek, besed a výstav, vytvořili vzdělávací portál Moderní dějiny.cz, který využívá na 90% učitelů dějepisu u nás, zapojili do vzdělávacích aktivit stovky učitelů a desítky tisíc žáků a studentů, propojili akademickou obec s praktickou výukou, přinesli mnohé zahraniční zkušenosti a inspirace a zásadně ovlivnili výuku moderních dějin, přesto od počátku své existence nemáme žádné zázemí ani kancelář, své akce pořádáme v zapůjčených prostorech jiných organizací či na školách, úřadujeme a pracujeme v bytech. Veškeré získané finanční prostředky jsme vždy vložili do činnosti. Vytvoření Centra PANT je výsledkem několik let trvajícího úsilí, které zpočátku vypadalo jen jako idealistický sen.

Co je náš cíl?

Cílem našeho snažení je vytvořit veřejný prostor otevřený všem názorům a pohledům respektujícím svobody a demokratické hodnoty. Našim cílem není shoda, ale naslouchání, poznání, vnímání a porozumění. Chceme vytvořit prostor, kde různé pohledy budou vítány. Jen tak můžeme vytvořit svobodnou a sebevědomou společnost.

Co chceme vytvořit?

Letos v lednu jsme získali od města Ostravy (její městské části Moravská Ostrava) do nájmu na 10 let přízemní prostory v centru Ostravy na křižovatce ulic Nádražní a Čs. legií (bývalé knihkupectví Librex, ještě dříve Technická kniha). Tyto prostory se nacházely ve velmi špatném stavu a byla nutná kompletní rekonstrukce (sociální zařízení, elektro, voda a kanalizace, plyn atd.). Město Ostrava spolu s městkou částí Moravská Ostrava rozhodlo o finanční spoluúčasti na rekonstrukci těchto prostor v celkové výši 1,1 mil. Kč, kdy finance jsou určeny na materiál a odborné práce přímo spojené s rekonstrukcí. Mnohé práce provádíme svépomocí a nemalou část nákladů financujeme z vlastních zdrojů, přesněji z úspor svých členů. Rekonstrukce bude ukončena v listopadu a na konci tohoto roku chceme spustit provoz.

Centrum PANT bude sloužit jako:

 • zázemí/kancelář organizace PANT
 • místo pro vzdělávání mládeže (konference, výstavy, workshopy – programy pro školy všech stupňů)
 • kulturní a vzdělávací centrum pro veřejnost – ve spolupráci s dalšími institucemi vytvoříme program pro pravidelné debaty, autorská čtení, projekce či přednášky
 • výstavní prostor
 • klubové kino / filmové projekce dokumentů a nekomerčních filmů
 • Centrum paměti regionu – v partnerství s archivy, muzei a univerzitami vytvoříme místo, které bude pečovat o historickou paměť regionu (sběr výpovědí pamětníků, historických archiválií, jejich digitalizace a zpracování, výstavní a publikační činnost)

Centrum PANT vytvoří zázemí pro vzdělávání mládeže a dětí, ale také pro různé kulturní aktivity, spolky a zájmová sdružení provozující uměleckou i mimouměleckou činnost občanů, čímž vytvoří atraktivní nabídku pro udržování společenských kontaktů. Stane se také určitým komunitním a informačním centrem pro studenty a širokou veřejnost.

Součástí bude také malá kavárna, která vytvoří příjemné prostředí pro naše hosty, a také malá prodejna knih s jejíž nabídkou se již nyní můžete seznámit na našem e-shopu Moderních dějin. Z výnosů budeme krýt provoz celého Centra, aby byl projekt dlouhodobě životaschopný.

Co Centrum PANT potřebuje a proč se obracíme na vás?

Hledáme finanční zdroje na nákup vybavení, aby Centrum mohlo plnit svůj účel. Je nutno pořídit:

 •  židle a stoly
 • data projektor a ozvučení
 • bezdrátový tlumočnický systém (vysílač a přijímač se sluchátky)
 • počítače, kancelářské stoly a židle
 •  výstavní systémy (konstrukce)
 • kameru a střižnu pro zaznamenání akcí a zejména výpovědí pamětníků v Centru paměti regionu

Jako nezisková organizace nejsme schopni vše uhradit z vlastních zdrojů, vyčerpávají nás potřebné stavební úpravy. Na vybavení, bez kterého se neobejdeme, se snažíme získat finance z různých zdrojů, proto jsme zvolili i HitHit.

Na vyžádání zašleme potvrzení o poskytnutí daru, který si budete moci odečíst z daní.

Kdo jsme?

Co je to PANT? Všichni známe ten malý dílek na dveřích. Nenápadný, ale velice důležitý - bez něj i sebekrásnější dveře neotevřete. Přesně toto nás charakterizuje. Otevíráme, dáváme dohromady, pomáháme, a přitom se snažíme stát v pozadí. 

PANT se od svého vzniku (2007) zaměřuje na výuku a popularizaci dějin 20. století. Provozujeme portál www.moderni-dejiny.cz, který využívá na 90% učitelů dějepisu. Má i polskou, slovenskou a maďarskou jazykovou mutaci. Realizujeme pro veřejnost a školy konference, putovní výstavy, filmové projekce, kulturní a vzdělávací akce a debaty. Jsme producentem a spolutvůrcem vzdělávacích filmových dokumentů, vydáváme knihy popularizující moderní dějiny a metodické příručky pro učitele. Jsme vzdělávací institucí s mnoha akreditovanými vzdělávacími projekty. Máme zkušenosti také s mezinárodní institucionální spoluprací (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Rusko) a mezinárodními studentskými výměnami.

Přes takto relativně širokou činnost a množství výstupů, jsme malá nevládní a nezisková organizace, která nemá žádné trvalé finanční zdroje ani bohatého partnera. Jsme nezávislí a sví, nemáme žádné politické či ekonomické ambice. Většina z nás jsou učitelé, ale jsou mezi námi také pracovníci médií, grafici a manažeři.

Proč je dobré nás podpořit?

Svou podporou pomůžete k plnohodnotnému spuštění činnosti Centra PANT. V Ostravě obdobně zaměřený a vybavený prostor není, což pochopitelně velice chybí. Centrum bude sloužit nejen potřebám PANT, ale také mnoha jiným organizacím a stane se také určitým komunitním a informačním centrem pro studenty a širokou veřejnost. Žádná částka není malá, za každou podporu jsme rádi.

A co když vybereme víc peněz?

Pokud by snad nastala takováto situace, získané finance vložíme do dalších potřebných úprav – například zvukovou izolaci prostor. Jelikož jsou nad námi byty, je tato úprava pro plnohodnotný provoz nezbytná a v blízké budoucnosti nás rozhodně čeká.

Pokud by snad ještě i poté něco zbylo, použijeme všechny peníze na samotný program Centra, tedy kvalitní kulturní a zejména vzdělávací akce, kterých není nikdy dost.

News

Dec 8, 2016 Zařadili jsme nové odměny!!

V tyto dny jsme zařadili do nabídky velice atraktivní odměny - tři tisky Juliany Jirousové a exklusivní kalendář 2017. V galerii najdete foto. Podívejte se!

More

Nov 25, 2016 Jan Urban: PANT je moje srdeční záležitost (video)

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 98
  Nechci dary, chci podpořit panťáky

  Podpořte PANT a naši snahu o zdravou společnost, držte palce a mějte dobrý pocit z podpory dobré věci.

  Příspěvek od 100 Kč, výše bez omezení.

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.09
  (CZK 100)
 • sold 51
  Pozvání na kávu

  Voucher na kávu se zákuskem či snídaňové menu.
  Přijměte pozvání do naší kavárny v Centru PANT, kterou otevřeme letos na začátku prosince spolu s ostatními prostory. Zároveň si prohlédnete na vlastní oči, jak jsme zužitkovali Váš příspěvek.
   

  Reward delivery: not specified

  EUR 6.13
  (CZK 150)
 • sold 1
  Nová expozice muzea v přírodě – Skanzen Rochus

  Vydejte se na tematickou prohlídku expozice lidové architektury do skanzenu Rochus v Uherském Hradišti - Mařaticích. Vítejte ve světě, ve kterém rozvíjíme slovácké tradice a pečujeme o krajinu, v níž je radost pobýt i odpočívat.
  Platí pro dvě osoby v rámci návštěvní doby muzea.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.17
  (CZK 200)
 • remaining 16 from 50
  MIGRACE

  Autoři: Zdeněk Uherek, Věra Honusková, Vladislav Günter, Šárka Ošťádalová

  Kniha s podtitulem Historie a současnost, vydaná v rámci naší Edice Moderní dějiny, nabízí pohled na historický vývoj migrací spjatých především s evropským prostorem i na její proměny v posledních dvaceti letech. Na mnohé zásadní otázky se pokouší odpovědět etnolog, sociolog a právníci.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • remaining 27 from 50
  Pětačtyřicátý - kolektiv autorů

  Konec války a nové Československo

  Studie, eseje, metodické materiály a prameny k událostem dramatického roku 1945. Spojnicí většiny textů je zásadní otázka, zda události konce války a bezprostřední měsíce po osvobození znamenaly jen příchod vytoužené svobody, nebo zároveň předznamenávaly začátek nové nesvobody a byly předehrou plíživé sovětizace a proměny Československa v totalitní stát.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • remaining 20 from 30
  Tvrz - Igor Janke

  Bojující Solidarita – Podzemní armáda
  Kniha plná dramatických příběhů těch, kdo v Bojující Solidaritě působili. Text nastoluje řadu otázek, které nepřestaly být aktuální nejen v Polsku ani pětadvacet let po pádu komunistického režimu.
  Historická kniha roku 2015 - vítěz v nejprestižnější polské soutěži.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • remaining 12 from 20
  Chtěli jsme být svobodní - Maciej Ruczaj (ed.)

  Varšavské povstání z roku 1944 je největší bitva svedená protiněmeckým odbojem v okupované Evropě. Jedna z nejtragičtějších, a přitom relativně zapomenutých kapitol druhé světové války, je v knize představená skrze příběhy jejích účastníků. Knihu doprovází DVD s unikátním filmem složeným pouze z restaurovaných archivních záběrů z roku 1944.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.26
  (CZK 300)
 • remaining 16 from 30
  Holokaust a jiné genocidy - kolektiv autorů

  Kniha se věnuje nejpodstatnějším genocidám 20. století – holokaustu, genocidě Arménů, hladomoru na Ukrajině, kambodžské, rwandské a jugoslávské genocidě. Záměrem je poskytnout sice základní, ale ty nejzásadnější informace. Kniha je doplněna o DVD s filmy, vzpomínkami pamětníků a metodickými materiály pro výuku.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 14.31
  (CZK 350)
 • remaining 12 from 20
  Jan Urban - Všem sráčům navzdory

  Jan Urban - Všem sráčům navzdory
  Burcující reportáže ze Sarajeva z let 1992-1996 líčí otřesné lidské osudy uprostřed nesmyslné války.
  S poděkováním a podpisem autora.
   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 16.35
  (CZK 400)
 • remaining 32 from 50
  Anna Applebaum - Mezi VÝCHODEM a ZÁPADEM

  Skvělá kniha slavné novinářky a historičky.
  Kniha, která pomůže pochopit problémy prostoru současného Běloruska a Ukrajiny. Jedná se o historicky první svazek Edice Moderní dějiny

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 18.39
  (CZK 450)
 • remaining 25 from 30
  Karol Modzelewski - Zaženem dějin klisny!

  Politické paměti mluvčího polské Solidarity. Kniha s doslovem Petra Pitharta Vás provede půl stoletím polského komunismu i postkomunismu, přinese mnohá zamyšlení také nad aktuálními otázkami, které si mnozí raději ani nepokládají. Politická autobiografie sklidila hned několik největších literárních cen, mimo jiné cenu za nejlepší historickou knihu roku. Není divu.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 18.39
  (CZK 450)
 • sold 2
  Babylon na celý rok 2017

  Čtyři čísla časopisu Babylon v nové podobě vám pošleme poštou až domů

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 20.44
  (CZK 500)
 • remaining 40 from 40
  Novoroční koncert filharmonie v Rudolfinu

  Vstupenka na novoroční koncert v Rudolfinu dne 2. 1. 2017 ve 20,00 hodiny.

  Program:
  A. Dvorak: Rusalka (aria)
  G. Puccini: Gianni Schicchi (aria)
  J. Brahms: Violin concerto D major
  Ch. Gounod: Faust (aria)
  G. Puccini: Tosca (aria)
  A. Dvorak: Symphony No.9 "From the New World"
  J. Strauss: An der schönen blauen Donau
   
  North Czech Philharmony Teplice
  Roberto Gianola - conductor
  Yoon - Sook Lee - soprano
  Jiman Wee - violi

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 28.61
  (CZK 700)
 • remaining 9 from 20
  Walter Laqueur - Dřívější světy

  Sběratelský kousek!
  Vzpomínky slavného politologa v překladu Petrušky Šustrové. Její soukromé vydání vyjde v prosinci a nebude v prodeji. Knihu spolu s poděkováním překladatelky můžete získat toliko zde.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 40.87
  (CZK 1,000)
 • sold 3
  Historií židovské obce na Vinohradech

  Unikátní multimediální procházka IWalk s Martinem Šmokem, která vás pomocí filmových svědectví pamětníků provede historií židovské obce na Vinohradech. Dozvíte se, kde žila Kafkova snoubenka Julie Wohryzková, kde stála největší synagoga v Československu, kde byl krámek Maxe Langera, otce dramatika Františka Langera. Provede vás autor knihy Stopy židovské přítomnosti na Praze 2.
  Platí pro dvě osoby.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 40.87
  (CZK 1,000)
 • sold 5
  Komentovaná prohlídka Ostravy

  Spolu s Tomášem Majlišem se vydáte na tematickou prohlídku některé části Ostravy a seznámíte se s historií konkrétních míst. Můžete si vybrat téma Židovská Ostrava, Hornické a hutní kolonie nebo prohlídku Moravské Ostravy.
  Platí pro dvě osoby.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 40.87
  (CZK 1,000)
 • sold 5
  Večírek pro příznivce/dárce

  Zúčastněte se setkání příznivců v příjemném prostředí Centra PANT s pestrým programem a zajímavými hosty, se kterými si budete moci neformálně popovídat. Přivítáme Vás přípitkem a malým dárkem.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.87
  (CZK 1,000)
 • remaining 5 from 15
  Rok po roce. Poválečnými dějinami rok za rokem

  Posledních pár kusů velice žádané a unikátní publikace!
  Učitelům a pedagogickým pracovníkům určená praktická sada pracovních materiálů, tematicky zaměřená na poválečné období československých a světových dějin (1945–1989). Práce s tímto typem materiálů je vítaným zpestřením vyučovacích hodin a probudí v žácích a studentech tvůrčí aktivitu či zájem o dané téma. Součástí je rovněž DVD, které nabízí patnáct krátkometrážních filmových dokumentů, zachycujících osudy osobností, do jejichž životů významně zasáhly dějinné události 20. století

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 61.31
  (CZK 1,500)
 • sold 4
  Běhání s Petrem

  Vyberte svou oblíbenou trasu do 10km a zaběhejte si s šéfem PANTu Petrem Pánkem! Rád za vámi přijedu a můžeme si popovídat o čemkoli.

  Darujte Centru PANT uvedenou částku a udělejte něco pro zdraví své i mé.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 61.31
  (CZK 1,500)
 • sold 0
  Naučte se připravit skvělou kávu i v domácích podmínkách!

  Zúčastněte kurzu přípravy espressa a cappuccina v příjemném prostředí kavárny. Tým profesionálních baristů Laura coffe Vám povede ruku při přípravě espressa a šlehání mléčné pěny. I u Vás doma lze připravit skvělou kávu. Na kurzu si vše prakticky vyzkoušíte a ochutnáte. Jako bonus získáte roční přístup do kávového e-learningu.
  Zaručen je individuální přístup, maximální počet účastníků školení je 12 osob

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 122.62
  (CZK 3,000)
 • sold 0
  Vaše fotka profi fotografem

  Zajistíme focení profesionálním fotografem u vás doma nebo v plenéru v okolí vašeho bydliště (v rámci ČR). Pošleme za vámi profi fotografa, který nafotí vás či vaši rodinku, fotky Vám pak pošleme v digitální podobě elektronicky a jednu nej dle vašeho výběru dodáme v rámečku s poděkováním a podpisem autora.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • remaining 9 from 10
  Praha a operace Anthropoid s Jiřím Padevětem

  Po místech spojených s protektorátní misí parašutistů Jana Kubiše a Jozefa Gabčíka s výkladem známého historika a spisovatele. Od útoku na Heydricha až po kryptu pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje. Součástí je také knížka Anthropoid (Padevět Jiří, Šmejkal Pavel). Platí pro dvě osoby.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • sold 0
  Partner Edice Moderní dějiny

  Poděkování a Vaše jméno jako mecenáše uvedeme v příští publikaci vydané v rámci naší Edice Moderní dějiny (předpoklad vydání jaro 2017).
  Automaticky získáte tři knihy jako dárek.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • sold 7
  Klub přátel

  Vstupte do Klubu přátel. Uvedeme Vaše jméno či firmu na čestném místě v Centru PANT a našem webu. Po celý rok 2017 budete mít zvýhodněný vstup na akce Centra dle vlastní volby a 30% slevu na knihy vydané v rámci naší Edice Moderní dějiny.
  Jednou za rok uskutečníme v prostorách Centra setkání členů Klubu přátel s pestrým programem a zajímavými hosty, přípitkem a malým dárkem.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • sold 1
  Pronájem Centra PANT

  Pronajmeme Vám prostor Centra PANT pro Vaši jednodenní vzdělávací či kulturní akci, pomůžeme s organizací a poskytneme barmany

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • remaining 10 from 10
  Exklusivní kalendář 2017

  Exkluzivní a neprodejný kalendář, vydaný v limitované edici (viz fotografie). Tento originální kalendář je každoročně vyhlíženým artefaktem, za kterým již několik let stojí autorské studio KANTORS CREATIVE CLUB a přední Opavská tiskárna GRAFICO. Tento unikátní nástěnný kalendář velkých forem je díky svým nápadům a špičkovému zpracování unikátní záležitostí a za posledních sedm let stačil posbírat řadu domácích i světových cen, včetně několikanásobného titulu KALENDÁŘ ROKU ČR a SAPI AWARDS. Letos je vytvořen ve spolupráci s proslulou sklárnou MOSER

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 204.37
  (CZK 5,000)
 • remaining 4 from 5
  ÚČAST NA PREMIÉŘE filmu 8 Hlav šílenství

  Zúčastněte se premiéry filmu 8 Hlav šílenství s Anetou Langerovou v hlavní roli. Pozvání platí pro 2 osoby, a součástí je také účast na následném večírku. Bude se konat v Praze.
  K tomu získáte plakát k filmu  podepsaný režisérkou Martou Novákovou a představitelkou hlavní role Anetou Langerovou.
   

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 286.12
  (CZK 7,000)
 • sold 6
  Oficiální partner Centra PANT

  Uvedeme Vás nebo Vaši firmu na čestném místě v Centru PANT a našem webu jako oficiálního partnera, stanete se členy nově vznikajícího Klubu přátel. Po celý rok 2017 budete mít bezplatný VIP přístup na všechny akce Centra a 30% slevu na knihy vydané v rámci naší Edice Moderní dějiny. Pozveme Vás na setkání Klubu přátel k posezení se zajímavými hosty. Uvedeme Vás na měsíčních programech a ve výročních zprávách. V naší kavárně Vám bude připravena káva nebo malé občerstvení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 408.75
  (CZK 10,000)
 • remaining 2 from 2
  VIP balíček

  Přispějte na Centrum PANT a získejte volný vstup pro dvě osoby na festival Colours of Ostrava 2017 (19.-22.7.2017), k tomu bezplatně ubytování a komentovanou prohlídku Ostravy s tématem dle dohody jen pro Vás. Stanete se členem Klubu přátel Centra PANT. Po celý rok 2017 budete mít bezplatný vstup na akce Centra PANT dle vlastní volby; jednou za rok uskutečníme v prostorách Centra setkání členů Klubu přátel s pestrým programem a zajímavými hosty, přípitkem a malým dárkem. Získáte zdarma všechny tituly vydané v rámci naší Edice Moderní dějiny.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 1,226.24
  (CZK 30,000)
 • remaining 1 from 1
  VIP balíček extra

  Přispějte na Centrum PANT a získejte VIP vstup pro dvě osoby na festival Colours of Ostrava 2017 (19.-22.7.2017), k tomu bezplatně ubytování a komentovanou prohlídku Ostravy s tématem dle dohody jen pro Vás. Stanete se členem Klubu přátel Centra PANT. Po celý rok 2017 budete mít bezplatný vstup na akce Centra PANT dle vlastní volby; jednou za rok uskutečníme v prostorách Centra setkání členů Klubu přátel s pestrým programem a zajímavými hosty, přípitkem a malým dárkem. Získáte zdarma všechny tituly vydané v rámci naší Edice Moderní dějiny.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 1,634.99
  (CZK 40,000)
 • sold 0
  Připravíme pro Vás kulturní akci na míru

  V Centru PANT pro Vás či Vaši firmu připravíme kulturní akci na míru dle Vašich požadavků a vzájemné dohody. Součástí bude také občerstvení s obsluhou.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 2,043.74
  (CZK 50,000)
 • Sold out!!
  Tisk Juliany Jirousové

  Juliana Jirousová, Josef Toufar, farář Čihošťský, tisk na hliníkovém plechu (viz fotogalerie).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 20.44
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Tisk Juliany Jirousové

  Juliana Jirousová, Domovní požehnání, tisk na hliníkovém plechu (viz fotogalerie).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 20.44
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Tisk Juliany Jirousové

  Juliana Jirousová, Hvězda nad vodami, tisk na hliníkovém plechu (viz fotogalerie).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 20.44
  (CZK 500)