Pinkilin - nový vztah do 1 minuty!

Seznamování dosahuje díky nové mobilní aplikaci Pinkilin rychlosti světla. Nehledejte své partnery dny, týdny, měsíce. Pinkilin vše zvládne během minut. Odešlete pozvánku na rande nejbližšímu partneru a hned se setkejte. Vytvořte si milostnou databázi.

 • Pinkilin zobrazuje, kdo se nachází ve vašem okolí.

 • Posílejte přímé povzánky na rande lidem kolem vás.

 • Reagujte na příchozí pozvánky a seznamujte se.

 • Vaše jedinečná časová osa uchová vaše zážitky.

 • Sdílejte s kamarády vaše milostné příběhy.

 • Kdo stojí za Pinkilinem..

EUR 3,517
pledged of EUR 3,517

100%

100% completed

38 contributors pledged

Technology

Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Show all rewards

Jak to začalo

Ahoj, jmenuji se Michael a jsem spoluzakladatelem Pinkilinu. Když jsem studoval na vysoké škole, zdálo se mi seznamování příliš komplikované. Po roce náročného vývoje přícházíme s převratným řešením, jak seznamování zjednodušit a zefektivnit.

Designový výběr partnerů poblíž

O čem aplikace je

Neztrácejte čas zdlouhavým seznamováním. Seznamte se s novým partnerem do několika málo minut a hned se potkejte! Pinkilin totiž pozná, kdo se momentálně nachází nejblíže. Stačí odeslat přímou pozvánku partnerovi, se kterým chcete jít na rande. Pozvánka trvá omezený čas. Díky tomu musí uživatel reagovat hned. S největší pravděpodobností zjistíte, že se partner nachází jen pár metrů od Vás. Naším mottem je: “Date Now, Doubt Later”.

... a ještě něco navíc

Pinkilin je i milostnou databází! Něco, co tady ještě nikdy nebylo! Úžasná časová osa (“Pinkiline”) dá váš milostný život do pořádku. Můžete přidávat své partnery ke konkrétnímu datu a ukládat fotky, kontakty, hodnocení a mnohem víc. Budete moci kamarádům ukázat vaše veškeré zážitky přehledně a na jednom místě. Pinkilin funguje jako osobní trezor, kde uchováte všechny vaše milosté příběhy v bezpečí.

Využijte sdílecí funkci Pinkilinu a svěřte se všem skrze kanály vašich oblíbených socíálních sítí. Snadno si zvolíte, kteří partneři zůstanou skryti a kteří půjdou vidět. Můžete si také zvolit z mnohých stylových rámečků, které tomu přidají šťávu. 

V čem se Pinkilin odlišuje

Pinkilin dává důraz na přítomnost a na okamžité seznamování. Nečekejte dny, týdny nebo měsíc, než se s někým seznámíte. Už žádné procházení tisíci uživateli, kteří nemají zájem hned se seznámit. Už žádné bezvýznamné “likes” bez jakékoliv odezvy. Pinkilin vás jako  jediná aplikace na trhu seznámí v řádu minut.

... proč to děláme? 

Seznamovací aplikace musí pokrýt všechny operační systémy v mobilních telefonech. Jen tak budou mít uživatelé možnost seznámit se opravdu s každým. Všechny naše prostředky jsme investovali do vývoje iOS verze. Na vývoj Android verze a nákup serverového cloudového úložiště pro spuštění aplikace jsou naše finanční možnosti již nedostačující. Proto žádáme o pomoc Vás, přispěvovatele, abychom společně projekt dokončili.

Pro naši kampaň jsme si zvolili tyto cíle:

1. Pokud se nám podaří získat více než 90.000,- Kč, budeme moci nakoupit rychlá cloudová úložiště pro spuštění iOS verze a zahájíme aktivní vývoj pro Android

2. Pokud se nám podaří získat více než 180.000,- Kč, budeme moci vyvinout Android verzi se dvěma programátory nejpozději do června 2016 

3. Pokud se nám podaří získat více než 290.000,- Kč, budeme moci vyvinout Android verzi se čtyřmi programátory nejpozději do dubna 2016 

Věříme, že mobilní seznamování má smysl, když je aplikace vytvořena správně. Děkujeme za Vaši podporu.

Michael Živěla

Daniel Habarta

zakladatelé aplikace Pinkilin

News

Feb 2, 2016 Pinkilin byl vydán!

Aplikaci si je možné již nyní stáhnout na App Store zcela zdarma!

More

Jan 24, 2016 Pinkilin Trailer

Chcete na vlastní oči vidět, co aplikace dokáže? Shrnuli jsme Pinkilin do jediné minuty. Ukázku si můžete přehrát zde: https://www.youtube.com/watch?v=WFkxpzoSXpQ

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 1 Projekt se mi líbí

  Těším se na brzké vydání aplikace. Posílám příspěvek, za který dostanu poděkování v e-mailu.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.91
  (CZK 100)
 • 46 from 50 Chci Premium na měsíc!

  Chci si vyzkoušet, jaké je to mít Pinkilin Premium, ale vyhovuje mi měsíční předplatné. Pinkilin Premium mi umožní odesílat více přímých pozvánek na rande denně, přijímat i zmeškané nabídky k seznámení a další vychytávky.  

  Reward delivery: Not specified

  EUR 7.82
  (CZK 200)
 • 43 from 50 Chci testovat! /jsem z Prahy/

  Chci se stát členem testovacího týmu před oficiálním vydáním aplikace a nacházím se v Praze. Budu si moci aplikaci stáhnout před oficiálním vydáním a společně s vývojovým týmem budu testovat všechny její vychytávky. Svými postřehy a zlepšováky pomůžu aplikaci doladit i dle mých představ. 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.77
  (CZK 250)
 • 48 from 50 Chci testovat! /jsem Brňák/

  Chci se stát členem testovacího týmu před oficiálním vydáním aplikace a nacházím se v Brně. Budu si moci aplikaci stáhnout před oficiálním vydáním a společně s vývojovým týmem budu testovat všechny její vychytávky. Svými postřehy a zlepšováky pomůžu aplikaci doladit i dle mých představ. 

  Reward delivery: Not specified

  EUR 9.77
  (CZK 250)
 • 1 from 20 Ranní ptáče s 70% slevou

  Byl jsem tu mezi prvními, a proto získávám roční Pinkilin Premium se 70% slevou. Pinkilin Premium mi umožní odesílat více přímých pozvánek na rande denně, přijímat i zmeškané nabídky k seznámení a další vychytávky.  

  Reward delivery: Not specified

  EUR 17.58
  (CZK 450)
 • 50 from 50 Premium s 60% slevou

  Sice nejsem ranní ptáče, ale i tak jsem stihnul  roční  Pinkilin Premium s 60% slevou. Pinkilin Premium mi umožní odesílat více přímých pozvánek na rande denně, přijímat i zmeškané nabídky k seznámení a další vychytávky.  

  Reward delivery: Not specified

  EUR 23.45
  (CZK 600)
 • 0 Premium s 50% slevou

  Nebyl jsem zde mezi prvními, ale i tak získávám roční  Pinkilin Premium s 50% slevou. Pinkilin Premium mi umožní odesílat více přímých pozvánek na rande denně, přijímat i zmeškané nabídky k seznámení a další vychytávky.  

  Reward delivery: Not specified

  EUR 29.31
  (CZK 750)
 • 45 from 50 Den s Pinkilinem

  Setkám se odpoledne s tvůrci a programátory Pinkilin, dozvím se, jak probíhá vývoj aplikace v praxi. Večer přijmu pozvání na drink v TWO FACES cocktail baru a zažiju super párty ve známém TWO FACES music clubu, který byl největší inspirací.

  Reward delivery: Not specified

  EUR 117.23
  (CZK 3,000)