From Survivors to Winners

Podnikáte? Startupujete? Pomozte deseti českým stipendistům uskutečnit podnikatelský sen na prvním Summitu Týdne podnikání a buďte s nimi u toho.

Author: ELAI

EUR 3,096
pledged of EUR 3,079

100%

100% completed

23 contributors pledged

Technology, Art

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

Show all rewards

Jak to začalo

Týden podnikání je největší celosvětová událost pro podnikatele, startupy a všechny ty, kteří uvažují o vlastním byznysu. Událost se koná vždy třetí týden v listopadu. V roce 2014 se do Týdne podnikání zapojilo 8 milionů účastníků ve 150 zemích světa. V ČR akci koordinuje vzdělávací institut ELAI a celý týden vyvrcholí 19. listopadu prvním Summitem Týdne podnikání v Kongresovém centru Praha.

Co je náš cíl?

Na prvním Summitu Týdne podnikání bychom chtěli dát prostor nejen úspěšně rozjetým projektům, ale také úplným nováčkům. Vyhlásili jsme proto veřejnou sbírku na deset nejnápaditějších podnikatelských talentů v ČR do 26 let. Desítce autorů nejlepších nápadů, doporučených Patrony Týdne podnikání 2015, udělíme stipendium Summitu Týdne podnikání 2015, které bude obsahovat: 

 • osobní schůzku s investory a konzultanty, kteří jim poradí, jak projekty rozvinout a uvést v život
 • účení se od nejlepších - načerpání zkušeností od nejlepších lektorů podle vlastního výběru
 • prezentaci na veletrhu Business Fair nebo Art Meets Business 
 • účast na konferenci From Survivors to Winners, networkdrinku a VIP večeři 
 • propagaci jejich cílového produktu.

Cílem je splnit stipendistům jejich podnikatelský sen a doprovodit ho k prvním narozeninám na Týdnu podnikání 2016. Pokud se vybere peněz víc, uhradíme z nich registrační poplatky a grafické a právní služby, které dosud bránily realizaci jednotlivých záměrů. 

Detaily

Začátky jsou vždycky těžké. Honza Rolník v našem videu popisuje, jak si splnil dávný sen, když se svým týmem z Full CapaSitty postavili a na Expu v Miláně slavnostně představili chytrou lavičku, která Vám ze sluneční energie nabije telefon nebo tablet a připojí je na internet kdekoli v přírodě.

Máte podobný sen? Chtěli byste se pustit do realizace něčeho podobného, jako dokázali kluci s lavičkou a chybí Vám už jenom krůček? Popište nám ho na winner@elai.cz a porota složená z Patronů Týdne podnikání z vás vybere deset nejlepších a dostanete šanci svůj záměr uskutečnit.

... a ještě něco navíc

Vaši pomoc nechceme zadarmo! Máme pro vás 3 unikátní veletrhy, konferenci s hvězdami, networkdrink a dvacítku expertních workshopů. To vše 19. listopadu 2015 v Kongresovém centru Praha. Kupte si to nejzajímavější, co tahle akce nabízí a sestavte si z našich odměn vlastní program Summitu na míru nebo exkluzivně zpropagujte svojí firmu. Načerpátet nové kontakty a dovednosti, které Vám usnadní podnikání a ještě nakopnete deset talentů dopředu.

Nemáte čas být na workshopech, veletrzích a doprovodném programu 19. listopadu celý den? Chcete si pojistit židli na přednášce nebo skleničku na networkingu? Chcete se pobavit s úspěšnými lidmi, které jinde nepotkáte? Sháníte chytrou reklamu nebo kvalitní workshop v oboru? Mrkněte na naše odměny! 

Kdo jsme?

European Leadership & Academic Institute (ELAI) vytváří netradiční prostor pro předávání vědomostí a zkušeností v podnikání a realizuje projekty na podporu vzdělávání, inovací a start-upů.

Proč to děláme?

Odmítli jsme stavět další fádní veletrh, který nemá koule. První Summit Týdne podnikání nabízí unikátní propojení umění a byznysu, zkušených a začátečníků, vzdělávání a zábavy. Chceme se přesvědčit, že společně dokážeme najít a podpořit alespoň deset nadaných hlav, kterým pomůžeme splnit podnikatelský sen pod podmínkou, že musí být mladí a jejich projekt přinese užitek. A taky že se nám přihlásí ;-)

News

Nov 1, 2015 Nové odměny za výraznou slevu!

Přidali jsme nové ceny do naší kampaně! Kupte si zlevněnou karetní hru nebo rovnou celou sadu originálně ztvárněných piktogramů Imaglee! Naučte malé i velké, jak kreativně spojit tři karty, najít jejich smysl a vymyslet pro něj výstižné sousloví? A ještě, aby Vaše vysvětlení dávalo smysl i…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 37 from 40 Hrací karty od Imaglee

  Získejte sadu deseti fantastických karet, na kterých objevíte kouzlo 40 originálně ztvárněných piktogramů  Imaglee.

  Karty můžete použít pro dekoraci Vašeho domova, ke složení svého oblíbeného data anebo si s nimi zkusit zahrát  jednu z her Imaglee.

  Reward delivery: In a month

  EUR 1.89
  (CZK 49)
 • 1 Fotka se stipendisty

  Podpořte cestu deseti mladých kreativců k úspěchu! Přispějte na jejich stipendium tři jedničky a přijďte si poslechnout jejich podnikatelský záměr do summitové chill out zóny.

  Za odměnu Vás s nimi vyfotíme na chytré lavičce - symbolu splněného podnikatelského snu, který jeho autoři osobně představí 19. listopadu v Kongresovém centru Praha.

  Reward delivery: In a week

  EUR 4.27
  (CZK 111)
 • 8 from 10 Pivo jako Křen

  Dejte si na Sumitu pivo z vybraných českých minipivovarů od Pivní zásilky s moderátorem Summitu Týdne podnikání Miki Křenem. Ano, s Robertem z kultovního filmu Samotáři, jinak hercem, filmařem a podnikatelem.

  Reward delivery: In a week

  EUR 5.77
  (CZK 150)
 • 10 from 10 Node5 One Day Pass

  Získejte přístup do prostor Node5, kde můžete jeden den od 9:00 do 18:00 nerušeně pracovat.

  Vyberete si vlastní stůl a dostanete k dispozici wifi a možnost zakoupit si jídlo a pití na baru.

  Cena odměny je levnější o DPH, o které jsme ji stlačili a je tak levnější než v samotném Node5!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 7.70
  (CZK 200)
 • 30 from 30 Kafe na chytré lavičce

  Nechte se pozvat na startupovou kávu. Ochutnáte práci špičkových baristů a my Vám k tomu dáme 30 min s majiteli Full CapaSitty. Ti uvedli na trh lavičku, která za pomoci solární energie nabije a připojí Váš mobil na wi-fi. Zajímá vás, jak to dokázali? Chcete lavičku zažít na vlastní zadek?

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.51
  (CZK 299)
 • 10 from 10 Z první linie

  Buďte u toho, až Nadační fond Start It Up! ve spolupráci s ELAI vyhlásí vítěze soutěže TOP 10 nejnadějnějších startupů ČR! Zajistěte si místo do první řady v sále a neřešte omezený počet  celodenních vstupenek na Summit.

  Reward delivery: In a week

  EUR 15.36
  (CZK 399)
 • 3 from 5 Karty Imaglee KOMPLET

  Získejte kompletní sadu  Fantastických karet, se kterými objevíte novou dimenzi karetních her. Imaglee je sto originálně ztvárněných karet s obrázkovými čísly, které rozvíjejí kreativitu, paměť a bystří mysl.

  Můžete je použít ke složení svého oblíbeného data anebo si s nimi vyzkoušet zahrát  jednu z her Imaglee, které si užijí děti i univerzitní profesoři. Na veletrhu Art Meets Business můžete dostat vysvětlení  Jak využít karty Imaglee pro posílení kreativity, skvělou zábavu s přáteli a pro úspěšné podnikání

  Reward delivery: In a month

  EUR 17.09
  (CZK 444)
 • Sold out!! Solární panel CapaCity za polovic!

  Cestovní solární panel CapaCity s výkonem 6,5W si můžete připevnit na batoh, stan nebo třeba autosklo.

  Čistou energii pro svá chytrá zařízení tak budete mít po ruce i na túře, výletu na kole nebo u vody.


  Běžná cena v e-shopu: 1 190Kč, pro Týden podnikání 2015 exkluzivně za polovinu! Že by Ježíšek? 

  Reward delivery: In a month

  EUR 23.09
  (CZK 600)
 • 9 from 10 Místo na konferenci From Survivors to Winners

  Zajistěte si místenku do VIP zóny mezinárodní konference Summitu Týdne podnikání 2015 a setkejte se hlavními hosty, vítěznými deseti stipendisty a partnery akce na Terasu Kongresového centra Praha.

  Představíme Vás přítomným a poděkujeme za Vaši podporu naší kampani (tedy pokud budete souhlasit :-)

  Reward delivery: In a week

  EUR 38.45
  (CZK 999)
 • Sold out!! Solární panel aka pouzdro na tablet!

  Univerzální pouzdro italské firmy E-mission se solárním panelem a externí baterií ochrání váš tablet před poškozením a postará se o jeho dobití, ať už jste kdekoliv.  


  Běžná cena  v e-shopu: 1.790Kč, pro  Týden podnikání 2015 exkluzivně za litr! Že by Ježíšek? 

  Reward delivery: In a month

  EUR 38.48
  (CZK 1,000)
 • 16 from 20 ​Networkdrink

  Chcete navázat přímý kontakt s nejúspěšnějšími podnikateli, hosty a řečníky Summitu Týdne podnikání  2015, ale nezbyla na Vás celodenní vstupenka? Kupte si přístup na hlavní networkingovou akci dne a přijďte na drink s výhledem na celou Prahu!

  Reward delivery: In a week

  EUR 46.14
  (CZK 1,199)
 • 3 from 3 Node5 Day Worker na 1 týden

  Získejte přístup do prostor Node5, kde můžete celý týden denně od 9:00 do 18:00 nerušeně pracovat.

  Vyberete si vlastní stůl a dostanete k dispozici  wifi a možnost zakoupit si jídlo a pití na baru.

  Cena odměny je levnější o DPH, o které jsme ji stlačili a je tak levnější než v samotném  Node5!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 50.03
  (CZK 1,300)
 • 60 from 60 Dva expertní workshopy podle chuti

  Rezervace místa v první řadě pro 1 osobu na 2 workshopy na Summitu Týdne podnikání 2015 (dne 19. listopadu v Kongresovém centru Praha) dle vlastního výběru z naší nabídky ZDE.

  Reward delivery: In a week

  EUR 57.69
  (CZK 1,499)
 • Sold out!! Solární panel ve formě tašky na laptop

  Taška E-mission Daily Bag kromě vašich denních nezbytností pojme i notebooky s 13“ obrazovkou.

  Moderní design doplňuje dvojice fotovoltaických solárních panelů s vysokou účinností propojených s externí baterií. 

  Běžná cena  v e-shopu: 2.190Kč, pro  Týden podnikání 2015 exkluzivně za 1.500Kč! Že by Ježíšek? 

  Reward delivery: In a month

  EUR 57.73
  (CZK 1,500)
 • 3 from 3 Voucher na oblek od Suit & Me

  Máte svůj vysněný styl, ale v konfekci jej neseženete či není ve Vaší velikosti? Dopřejte si luxus a švih perfektně padnoucího obleku na míru - z více než 5.000 těch nejjemnějších italských a anglických látek a vzorů.

  Nečeká Vás žádný upravený předpřipravený střih, ale ručně šitý oblek přímo na Vaši postavu. Získejte slevu na Váš vytoužený outfit a k tomu styling navíc jako bonus. 

  Kupte si dárkový poukaz na oblek na míru v ceně 1.500 Kč!

  I móda může pomáhat.. :-)

  Více o šití na míru čtěte na  webu Suit & Me

  Reward delivery: In a week

  EUR 57.73
  (CZK 1,500)
 • 3 from 3 Konzultace s úspěšným startupistou Martinem Šťávou z STRV

  Rozjíždíte byznys a nejste si jistí, jak na jeho technickou stránku? Potřebujete poradit s vývojem webu nebo aplikací? Nebo chcete jen pokecat s někým, kdo se orientuje v programovacích jazycích a může Vám dát odborný názor na vaši aplikaci?

  Martin je ten pravý! Během jedné hodiny s ním můžete probrat, co Vás trápí a posunout tak svůj projekt o kousek dál. A pokud Vás technické záležitosti netrápí, třeba Vám poradí, jak zlepšit kondičku cross-fitem! :-)

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 61.57
  (CZK 1,600)
 • 1 from 1 Node5 Flexi Membership na 1 měsíc

  Získejte na měsíc přístup do prostor Node5, kde můžete od 9:00 do 18:00 nerušeně pracovat.

  Vyberete si vlastní stůl a dostanete k dispozici wifi a možnost zakoupit si jídlo a pití na baru. V prostoru sedí spousta startupů, se kterými se můžete seznámit, nasdílet zkušenosti, nebo se poradit.

  Cena odměny je levnější o DPH, o které jsme ji stlačili a je tak levnější než v samotném  Node5!

   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 73.12
  (CZK 1,900)
 • 9 from 10 Večeře nad Prahou

  VIP večeře v den Summitu Týdne podnikání 2015. 

  Přidejte se k hlavním hostům, řečníkům konference From Survivors to Winners a vítězným deseti stipendistům na gala večeři od Zátiší Catering Group s jedinečným výhledem na Prahu a nezanedbatelnou příležitostí pro networking.

  Představíme Vás a poděkujeme za Vaši podporu naší kampani (tedy pokud budete souhlasit :-)

  Reward delivery: In a week

  EUR 76.93
  (CZK 1,999)
 • 3 from 3 Vánoční set: 5 sad Imaglee!

  Vyřešte vánoční dárky již nyní! Získejte 5 kompletních sad  Fantastických karet, se kterými objevíte novou dimenzi karetních her.

  Imaglee je sto originálně ztvárněných karet s obrázkovými čísly, které rozvíjejí kreativitu, paměť a bystří mysl. Můžete je použít ke složení svého oblíbeného data anebo si s nimi vyzkoušet zahrát  jednu z her Imaglee, které si užijí děti i univerzitní profesoři. Na veletrhu Art Meets Business můžete dostat vysvětlení  Jak využít karty Imaglee pro posílení kreativity, skvělou zábavu s přáteli a pro úspěšné podnikání.

  Reward delivery: In a month

  EUR 85.51
  (CZK 2,222)
 • 2 from 2 Košile na míru od Suit & Me

  Košile je základ šatníku. Zapomeňte ale na neforemnou a neprodyšnou konfekci! V elegantní košili na míru ušité z té nejkvalitnější egyptské bavlny, která Vám navíc perfektně padne, se budete cítit pohodlně a "on the top of your game" i při tom nejnáročnějším jednání či keynote speech. Vybírat můžete z více než 1.000 látek, samozřejmostí je pak styl límečku, manžet i detailů jako monogram přesně dle Vašeho přání - a k tomu styling navíc jako bonus.

  Kupte si dárkový poukaz na košili na míru v hodnotě 2.500 Kč!

  I móda může pomáhat... :-)

  Více o šití na míru čtěte na  webu Suit & Me

  Reward delivery: In a week

  EUR 96.21
  (CZK 2,500)
 • 5 from 5 Byznys podle Lukáše Hejlíka

  Máte v hlavě spousty nápadů a zamýšlíte se jak je nejlépe realizovat? Chtěli byste se dozvědět více o tom, jak úspěšně posunout své nápady o krok dál? Jak z hobby udělat úspěšný byznysový koncept?

  Přijďte si na náš workshop poslechnout zkušenosti jednoho z nejaktivnějších umělců současnosti.


  Datum:
  30/11/2015 od 9:00 - 13:30h.

  Místo konání:
  European Leadership and Academic Institute

  Více informací ZDE.

  Reward delivery: In a month

  EUR 188.57
  (CZK 4,900)
 • 0 Promo materiály všem

  Umístění propagačních materiálů Vaší firmy do desek při Summitu Týdne podnikání a dalších událostech Týdne podnikání alespoň na třech akcích mimo Prahu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 192.42
  (CZK 5,000)
 • 5 from 5 Autentický leadership s Michaelou Chaloupkovou

  Workshop je určen všem, kteří se snaží nalézt cesty, jak uspět a prosadit se a zároveň zůstat sami sebou. Michaela Chaloupková, jediná žena v představenstvu ČEZ, vám prozradí své zkušenosti, jak vystoupat v kariéře co nejvýše a dlouhodobě se udržet ve vedoucí pozici i přesto, že okolnosti se zdají být proti vám.

  Datum: 
  04/12/2015
  Čas:
  9:00 - 13:30

  Místo konání
  European Leadership and Academic Institute

  Více informací ZDE.

  Reward delivery: In a month

  EUR 227.05
  (CZK 5,900)
 • 4 from 5 Byznys podle Jana Krause

  Zajímá Vás jaké jsou paralely mezi světem umění a byznysem? Jak dobře komunikovat, argumentovat, klást správné otázky? Do jaké míry se lze v byznysu inspirovat herectvím? Přijďte si poslechnout jednoho z nejvýraznějších moderátorů v Čechách a využijte možnosti zjistit, jak se mu podařilo uspět ve světě tvrdého showbyznysu.

  Datum:

  09/12/2015
  13:00 - 17:00

  Místo konání:
  Impact Hub Praha

  Více informací ZDE.

  Reward delivery: In a month

  EUR 265.54
  (CZK 6,900)
 • Sold out!! Podpora stipendistů FIFTY FIFTY

  Kupte si 50:50 partnerství  Summitu Týdne podnikání 2015. Podpoříte tím 10 stipendistů a ještě zpropagujete svou firmu. Získáte: 
  • Výstavní místo na veletrhu Business Fair 19. 11. v Kongresovém centru Praha v komerční hodnotě 20 000 Kč + DPH. 
  • Umístění loga firmy a propagace na stránkách Týdne podnikání, Facebooku Týdne podnikání a na závěrečný slide na hlavní konferenci s poděkováním partnerům.  
  • Propagace v děkovném emailu všem účastníkům událostí Týdne podnikání pořádaných ELAI. 
  • 2 volné vstupy Exclusive na celý Summit s uzavřenou večeří pro partnery, novináře a investory v hodnotě 6 000 Kč + DPH.
  • Umístění Vašich propagačních materiálů do desek při Summitu Týdne podnikání a dalších událostech Týdne podnikání.   
  • Zpracování foto a video dokumentace událostí Týdne podnikání k internímu užití.
  K tomu přidáte voucher(y) na služby Vaší společnosti ve výši 10 tis. Kč, které nabídneme dalším podporovatelům právě v této kampani!

  Reward delivery: In a week

  EUR 384.84
  (CZK 10,000)
 • 2 from 2 Podpora stipendistů FIFTY FIFTY podruhé!

  Kupte si  partnerství  50:50 Summitu Týdne podnikání 2015. Podpoříte tím 10 stipendistů a ještě zpropagujete svou firmu.

  Získáte: 
  • Výstavní místo na veletrhu Business Fair 19. 11. v Kongresovém centru Praha v komerční hodnotě 20 000 Kč + DPH. 
  • Umístění loga firmy a propagace na stránkách Týdne podnikání, Facebooku Týdne podnikání a na závěrečný slide na hlavní konferenci s poděkováním partnerům.  
  • Propagace v děkovném emailu všem účastníkům událostí Týdne podnikání pořádaných ELAI. 
  • 2 volné vstupy Exclusive na celý Summit s uzavřenou večeří pro partnery, novináře a investory v hodnotě 6 000 Kč + DPH.
  • Umístění Vašich propagačních materiálů do desek při Summitu Týdne podnikání a dalších událostech Týdne podnikání.   
  • Zpracování foto a video dokumentace událostí Týdne podnikání k internímu užití.

  K tomu přidáte protislužby Vaší společnosti v hodnotě 10 tis. Kč, které podpoří Summit Týdne podnikání a/nebo stipendisty.

  Reward delivery: In a week

  EUR 384.84
  (CZK 10,000)
 • 2 from 4 Partnerství pro startupy a SMEs

  Kupte si zvýhodněné partnerství Summitu pro startupy  a malé a střední firmy z celé ČR. Dostanete za to:

  Výstavní místo na veletrhu Business Fair na Summitu Týdne podnikání v Kongresovém centru Praha v hodnotě 20 000 Kč + DPH.
  Umístění loga firmy a propagace na stránkách Týdne podnikání, Facebooku Týdne podnikání a na závěrečný slide na hlavní konferenci s poděkováním partnerům.
  Umístění propagačních materiálů partnera do desek při Summitu Týdne podnikání a dalších událostech Týdne podnikání.
  Propagace v děkovném emailu všem účastníkům událostí Týdne podnikání pořádaných ELAI.
  1 volný vstup Exclusive na celý Summit s uzavřenou večeří pro partnery, novináře a investory v hodnotě 6 000 Kč + DPH a 2 volné vstupy Business v hodnotě 5000 Kč + DPH. 
  Zpracování foto a video dokumentace událostí Týdne podnikání k internímu užití.

  Reward delivery: In a week

  EUR 769.67
  (CZK 20,000)