Získej stálé zákazníky s knihou Opakovaný prodej

Nejlepší firmy prodávají opakovaně, zatímco ostatní jen hledají nové zákazníky. Napsal jsem obsáhlou knihu o marketingu, která se bude hodit každému podnikateli. Rád bych ji dostal mezi co nejvíce lidí, aby každý měl šanci uspět v opakovaném prodeji.

Author: ZeptejSeFilipa

 • Naučíte se najít svého ideálního zákazníka.

 • Uděláte si jednu z nejlepších diagnostik podnikání

 • Oslovíte zákazníky dříve, než to udělá někdo jiný.

 • Od roku 2016 jsem natočil stovky marketing videí.

 • Přednáším pro studenty na vysokých školách.

 • Sdílím své znalosti na seminářích pro podnikatele.

 • Pomáhám v marketingu zvídavým majitelům e-shopů.

 • Natáčím marketing show ZeptejSeFilipa na YouTube.

 • Pravidelně debatujeme o marketingu na streamech.

 • Sledujte mě na YouTube.com/ZeptejSeFilipa

 • Znalosti nestačí, musíme mít systém.

 • Nenecháváme na sebe působit šum z okolí.

 • Udržíme si tempo na dlouhou trať. Konzistentně.

 • Soustředíme se na věci, které jsou důležité.

 • Návyky > Cíle

 • Problémy dneška pramení ze včerejších „řešení“

 • Dejte do 1 činnosti 100 %, místo 20 % do 5 jiných.

 • V maratonu vždy zvítězíš!

 • Musíš ale nejdříve zvítězit sám nad sebou.

 • Zaskočte si na web ZSF.CZ pro další inspiraci.

EUR 2,833
pledged of EUR 2,053

138%

138% completed

33 contributors pledged

Literature, Education

Česko

All or nothing. Project finished on Oct 30, 2023 at 16:00.

Show all rewards

Co je cílem knihy Opakovaný prodej?

Rád bych vám představil knihu, ve které se seznámíte s neprůstřelnou marketingovou strategií, která je založena na opakovaných nákupech a umožní vám si zákazníky nejen udržet, ale také získat ty nové, a zvyšovat tak prosperitu svého podnikání.

Kniha vám poskytne konkrétní návody a postupy, jak efektivně a opakovaně prodávat a jak nejlépe marketingově oslovit své ideální zákazníky.

Objasněním důvodů, proč zákazníci opakovaně nakupují využitím těchto klíčových informací v marketingové strategii budete schopni lépe komunikovat a vytvořit silnější vztah se svými zákazníky, zlepšíte retenci, snížíte náklady spojené se službami nebo produkty a zvýšíte celkovou efektivitu svého podnikání.

Kniha vám umožní rozvinout svůj potenciál a dosáhnout většího úspěchu ve vašem oboru, ať už jste začínající podnikatel, nebo zkušený manažer s mnohaletými zkušenostmi.

„S využitím poznatků z této knihy zvýšíte šanci získat nejen loajální zákazníky, ale i větší důvěru a respekt v oboru, což vás uchrání před tím, aby vás klienti snadno nahradili konkurencí nabízející nižší ceny.“

Komplexní průvodce tržní strategií i nákupního rozhodování

Zaměřím se na konkrétní marketingové techniky, díky kterým vytvoříte úspěšný obchodní model, který odolá i těžkým časům.

Budete se učit, jak lépe čelit námitkám a rozptýlit bariéry, jež stojí zákazníkovi v cestě. Lépe tak pochopíte situaci, ve které se nachází, a správně na ni zareagujete.

Text se záměrně vyhýbá odbornému žargonu, složité koncepty jsou zde popsány jednoduchým a srozumitelným jazykem tak, aby byly přístupné i pro začátečníky, kterým poskytne také bohaté příklady z praxe a odborné know-how.

Podnikání není jen o prodávání produktů nebo služeb, ale také o vyvolání správné emoční reakce u zákazníka. A s tím je spojený proces. A právě tento proces je samotným produktem.

Mnozí lidé si myslí, že produkt musí být kvalitní a když mají pocit, že kvalitní je, pak stačí zaúkolovat někoho z marketingu, aby to rozhlásil do světa – očekávaný zisk je zaručen. Toto časté nepochopení však vyplývá z pocitu odbornosti po přečtení několika dostupných příruček o marketingu. Proto je důležité, aby vaše podnikání vzbuzovalo pozitivní reakce, které ovlivňují nákupní náladu, zvyšují nákupní frekvenci a udržují zákazníky. Ten, kdo dokáže vyvolat nejlepší reakce u zákazníků, si nakloní jejich přízeň. Skvělé produkty mohou selhat, ale produkty, které lidé milují, nikdy nezklamou! Proto je klíčem k úspěchu v podnikání reakce na produkt, která je rozhodující pro jeho budoucnost.

Jak to začalo

Jak to všechno začalo? Vše odstartoval první balík starého papíru, který jsem ve 12 letech zpeněžil ve sběrně ve Šternberku. První setkání s konkurencí v podobně spolužáka Marka, který chodil sbírat papír za stejný supermarket jako já. Tam, kde ho bylo každý den nejvíce. Často jsem ze základní školy utíkal pro vozík i bez oběda, jen abych vybral vlnitou lepenku, která stála dvě koruny padesát za kilo! Za ušetřené peníze jsem si kupoval diskety s hrami do Game Boy nebo s kamarády navštěvoval videohernu, kde jsme nejčastěji hráli Mortal Kombat, Ghosts 'n Goblins nebo Captain Commando.

Můj děda měl vlastní obchod s obuví a sedlářstvím a ačkoli z podnikatelské rodiny pocházím, nikdy jsem nedostal žádné velké know-how ohledně podnikání. Děda a babička byli každý den zaneprázdnění, zákazníků bylo dost, ale podnik se nikdy nedostal do většího zisku. Když jsem byl dítě, nechápal jsem to, ale pamatuji si na jednu situaci, která mi utkvěla v hlavě. Babička přišla za dědou s opraveným řemenem a ptala se, za kolik ho má zákazníkovi účtovat. Navrhla cenu 80 Kč, ale děda rázně odmítl: „Ne, to je moc! Dej to za 36 Kč.“ Děda byl respektovaný sedlář, ale horší obchodník. Nikdy si nedokázal říct o víc peněz, přestože by za to ostatní rádi zaplatili.

Později, když jsem studoval marketing, jsem se k těmto vzpomínkám vrátil. Došlo mi, že nestačí věci umět dokonale a mít respekt. Když si člověk sám neřekne, jakou odměnu chce dostat, nikdo ho nepřeplatí a nakonec skončí, protože nedokáže investovat vydělané peníze zpět do nových inovací ve svém podniku. Bude buď stagnovat nebo se postupně stane pomalejším než konkurence, protože nekoupí lepší stroje nebo nezaměstná více lidí. I když své řemeslo umí skvěle, sabotuje své vlastní podnikání příliš nízkými cenami. Nemůže být spokojený jen zákazník, ale i obchodník. Všude musí být rovnováha.

Přestože jsem musel tvrdě pracovat, abych si vydělal své první peníze, neztratil jsem nikdy víru a nadšení. Dnes se držím těchto zásad a předávám své zkušenosti z obchodu a marketingu společnostem a podnikatelům, aby efektivněji dosahovali svých cílů. S velkým nadšením se zapojuji do projektů, které mají nevyužitý potenciál, potřebují změnu, systematizaci a čas pro důležitá rozhodnutí.

V roce 2006 jsem se vydal na cestu za svými sny a opustil rodný Šternberk (ten u Olomouce), abych se usadil v nejmenším bytě v Brně. Byt byl tak malý, že spíše připomínal obytnou kuchyň o rozměru pouhých 19 m².

V roce 2012 jsem se rozhodl opustit pohodlnou kariéru v IBM, kde jsem pracoval už šest let na třísměnném provozu. V té době jsem zároveň vedl vlastní marketingovou agenturu, která se v té době příliš neuchytila na trhu, a měl jsem snad všechny typy špatných klientů. Tohle období vnímám jako velmi důležité pro svůj rozvoj. Když jsem se rozhodl odejít z korporátního světa a začal podnikat na vlastní pěst, měl jsem na účtu pouhých 50 000 Kč a jednoho zákazníka, který mi platil 1 000 Kč za SEO měsíčně.

Pro mě nebyl důležitý styl a vzhled, ale spíše to, jak dobře umím svou práci. Chtěl jsem se naučit něco tak dokonale, aby bylo složité mě nahradit. Tuto lekci jsem získal v korporátním světě, kde se zaměstnanci často střídají a je snadné je vyměnit. Můj neustálý hlad po výzvách a nových příležitostech mě motivoval abych se neustále posouval dál a překonával sám sebe.

Když jsem začínal s podnikáním, musel jsem se spokojit s minimem. Obědy jsem si kupoval za stravenky a doma jedl konzervy (čočka s uzeninou). Můj pokoj byl plný pracovních věcí a matrace na zemi mi sloužila jako postel. Ale já se neustále usmíval, protože jsem cítil, že jsem na správné cestě k dosažení svých snů. Začátky podnikání nejsou o luxusu a bohatství, ale o tvrdé práci a neochvějné víře v úspěch. Luxus může přijít později, ale v tomto okamžiku se musíte soustředit na věci, které jsou skutečně důležité – zajistit si střechu nad hlavou a dostatek jídla na přežití dalšího měsíce.

Mnoho marketérů a podnikatelů si myslí, že marketing spočívá v prokouknutí nejnovějších triků na sociálních sítích, v promyšlení PPC kampaní nebo v dosažení vysokého umístění webových stránek na klíčových slovech. Realita však bývá složitější a často se stává, že tito lidé nedosahují požadovaných výsledků. Ve skutečnosti jde především o reakci zákazníků na vaše reklamní sdělení a o emocích, které u nich vyvoláváte.

Přemrštěné ego může být pro majitele firmy osudové. Pokud se nebudou umět vyrovnat se skutečností, že jejich produkt potřebuje správný marketingový přístup a propagaci, může to vést k neúspěchu celého podnikání. Je nutné si uvědomit, že trh má svá pravidla a úspěch se nedostaví jen na základě kvalitního produktu.

Náhled do kapitol knihy

Názvy a struktura kapitol se může do finální verze změnit. Zatím nahlédněte pod pokličku:

 1. Úvod
 2. Slovo autora
 3. Předplatné jako moderní obchodní model
 4. Řízení nákupního očekávání, přidané hodnoty a rizik
 5. Předplatné jako revoluce v obchodních modelech
 6. Každý může být médium
 7. Klíčové otázky pro poptávající a zákazníky
 8. Dvě emoce, které prodávají všechny produkty
 9. Tržní segmentace
 10. Tři typy zákazníků
 11. Diagnostika podnikání
 12. Přednákupní období
 13. Prodejní předsudky
 14. Prodejní argumenty
 15. Prodejní bariéry
 16. Nákupní argumenty zákazníka (nákupní atributy)
 17. Nákupní bariéry
 18. Délka nákupního rozhodnutí
 19. Nákupní období
 20. Exit kritéria (přerušení) – ukončení nákupního období
 21. Return kritéria – návrat do nákupního období
 22. Zvyšování pravděpodobnosti udržení zákazníka
 23. Nákupní intervaly
 24. Nákupní frekvence
 25. Vzdálenost nákupních intervalů
 26. Míra vyčerpání nákupního intervalu
 27. Zvýšení zisku zkrácením intervalů
 28. Příklad: Zvýšení zisku v barbershopu
 29. ROMI výpočet
 30. Zvýšení zisku řízením rizik a cílením na správnou fázi nákupního období
 31. Příklad: E-shop s dětskými plenami
 32. Výpočet bodu ztráty, kdy už není výhodné cílit na zákazníka
 33. Ztrátová část nákupního období pro cílení reklamou
 34. Závěr

Kdo jsem?

Jsem Filip Novák, marketingový mentor, autor marketingových show ZeptejSeFilipa a Shoptet.TV na YouTube.

Zkušenosti z nadnárodních korporátů, SMB firem i volné nohy, uplatňuji v bohaté praxi v B2B a B2C segmentech. Mezi referencemi mám skutečné jedničky na trhu: IBM, Kiwi, Shoptet, Twisto, Mercedes-Benz, Blažek, Olympia, Hama a stovky dalších. Přednáším na vysokých školách, odborných konferencích a mentoruji podnikatele/živnostníky, aby dosahovali svých obchodních cílů správnou cestou. Nejraději trávím čas se svou komunitou na streamech na svém YouTube ZeptejSeFilipa.

Mezi mé 3 hlavní služby patří:

 1. Mentoring pro firmy a podnikatele
 2. Obchodní a marketingová konzultace
 3. Marketingová školení a workshopy

Knihu Opakovaný prodej jsem začal psát v roce 2016 a od té doby je její text v neustálém vývoji; stále přidávám nové postřehy z praxe a reviduji stávající myšlenky. Mám hodně praktických příkladů, protože jako marketingový konzultant se pohybuji napříč mnoha obory. Výsledkem je obsáhlá publikace, jež vám poskytne hluboký vhled do současných trendů marketingu a obchodu. Věřím, že tato kniha nejen obohatí vaše profesní poznání, ale také vás inspiruje k promyšlenému pohledu na podnikání a povede vás k lepším rozhodnutím.

Proč to dělám?

Miluji kreativní práci, pocit, když mohu něco složitého vysvětlit jednoduše pro mnoho lidí. To je také důvod, proč jsem v roce 2016 začal pravidelně natáčet videa o marketingu, sociálních sítích, SEO a psychologii prodeje na YouTube channelu ZeptejSeFilipa. Jsem vděčný za komunitu lidí, kteří si navzájem bez okolků pomáhají. Každý je vítán a může se zapojit, získat doporučení a nebo se jen přijít zasmát.

Když jsem se rozhodl, že napíšu knihu, mělo to stejný náboj jako když jsem se v roce 2016 rozhodl, že tady v ČR vytvořím pořádný YouTube channel, který bude denně pomáhat tisícům podnikatelů i těch, kteří se na své první podnikání teprve připravují. Jedno přání jsem vám splnil a teď ještě dokončit knihu, aby to bylo kompletní.

Ti nejlepší prodávají opakovaně!

Knihu, která předá to nejlepší, co jsem si osobně ověřil v praxi. Srozumitelnou formou, tak, aby ji mohl použít každý, kdo chce na trhu uspět a získat věrné a nadšené zákazníky.

Protože „nejlepší firmy prodávají opakovaně, zatímco ostatní jen hledají nové zákazníky.“ – V této knize vám nabídku strategii, díky níž můžete přetvořit svůj projekt, firmu, živnost nebo koníček v prosperující podnikání a radovat se z dlouhodobých zisků díky opakovaným prodejům.

Vážím si všech, kteří se rozhodnou investovat do svého vzdělání prostřednictvím zakoupení knihy. Prosím o vaši podporu, každý příspěvek má velký význam. Děkuji.

Filip Novák
– autor knihy Opakovaný prodej
– autor YouTube show ZeptejSeFilipa

News

Nov 7, 2023 Máme vybráno! Děkuji všem, kteří přispěli

Milí přátelé, rád bych všem poděkoval za obrovskou podporu při získání chybějící částky k realizaci mého projektu. Ti z vás, kteří si knihu předobjednali se mohou těšit na její vydání. Sledujte moje sociální sítě (Facebook, YouTube) pro bližší informace. Každopádně tak i tak vám knihu doručím…

More

Oct 30, 2023 Online kurz Základy SEO

Proč je SEO tak důležité pro vaše webové stránky a e-shopy? Představte si situaci, kdy jste vytvořili nádhernou webovou stránku nebo e-shop s kvalitním obsahem a produkty, ale nikdo vám tam nechodí. To je přesně to, co se může stát, pokud nepoužíváte SEO (Search Engine Optimization) neboli…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 1
  Donejt na kávu

  Máte chuť na kávu, ale chcete podpořit něco většího než vaši kofeinovou závislost? Přispějte nám částkou, kterou byste normálně utratili na kávu. Věřte, že vaše podpora je pro nás stejně povzbuzující! Částku můžete i navýšit. Děkujeme!

  Reward delivery: not specified

  EUR 8.21
  (CZK 200)
 • sold 0
  YouTube celebritou na pět minut

  Když jde o podporu, i malá gesta zasluhují velké „Díky!“ Jaké by to bylo stát se na chvilku internetovou celebritou? Přispějte a získáte jmenovité poděkování ve speciálním dílu YouTube streamu ZeptejSeFilipa. Toto je vaše pětiminutová chvilka slávy a náš nekonečný vděk!
  • Jmenovité poděkování v YouTube streamu ZeptejSeFilipa. V poznámce prosím uveďte jméno, komu můžeme poděkovat.

  Reward delivery: not specified

  EUR 20.53
  (CZK 500)
 • sold 1
  📕 Kniha Opakovaný prodej

  • 1x kniha
  • v ceně zahrnuto poštovné (CZ, SK) přes Zásilkovku

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.98
  (CZK 584)
 • remaining 11 from 30
  📕 Kniha Opakovaný prodej (s podpisem)

  • 1x kniha s podpisem
  • omezený počet kusů
  • v ceně zahrnuto poštovné (CZ, SK) přes Zásilkovku

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 23.98
  (CZK 584)
 • sold 1
  📕 3x Kniha Opakovaný prodej

  • 3x kniha
  • v ceně zahrnuto poštovné (CZ, SK) přes Zásilkovku

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.78
  (CZK 1,456)
 • sold 1
  YouTubový magnát

  Když jde o podporu, jde také o viditelnost. Jak by se vám líbilo, kdyby vaše jméno nebo logo firmy bylo vystaveno 40 000 očím každý měsíc? Přispějte a nejenže vám poděkujeme v živém vysílání na ZeptejSeFilipa, ale vaše logo a webová stránka budou zdobit závěrečnou obrazovku v minimálně 10 streamech!

  V poznámce prosím uveďte:
  • Název firmy
  • Odkaz na logo ke stažení
  • Web

  Reward delivery: not specified

  EUR 61.59
  (CZK 1,500)
 • sold 1
  Webový kritik v akci – veřejně

  Kdo by nechtěl, aby se jeho webové stránky staly internetovou senzací? Přispějte a získáte veřejnou kritiku (a zároveň reklamu!) vašeho webu v mé živé show na YouTube kanálu ZeptejSeFilipa. Nebudeme se šetřit – dám vašemu webu plných 90 minut pozornosti, abychom společně identifikovali, co je skvělé a co potřebuje vylepšení. A nejen to! Dám vám praktické tipy, jak zvýšit viditelnost vašeho webu a usnadnit zákazníkům nákup.

  V poznámce prosím uveďte webovou stránku, kterou mám kritizovat a vylepšit. Jedná se o veřejný stream, video bude dostupné na YouTube i jako záznam po jeho odvysílání. Následně lze video ponechat jako veřejné, nebo dle vašeho přání nastavit jako neveřejné, či jej nenávratně smazat.
  • Do poznámky prosím uveďte webovou stránku.
  • Po e-mailu se domluvíme na termínu, kdy proběhne stream.

  Reward delivery: not specified

  EUR 82.12
  (CZK 2,000)
 • sold 0
  📕 5x Kniha Opakovaný prodej

  • 5x kniha
  • v ceně zahrnuto poštovné (CZ, SK) přes Zásilkovku

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 93.66
  (CZK 2,281)
 • sold 2
  Online webinář SEO Guru na jedno odpoledne

  Chcete, aby vaše webová stránka nejen existovala, ale také dominovala? Přispějte a získejte voucher na exkluzivní webinář, kde se dozvíte vše o SEO, analýze konkurence a klíčových slov, a to vše doplněno pokročilými technikami, které vaše stránky posunou na novou úroveň. Po úspěšném zakončení této naší kampaně na Hithitu vám zašleme kód voucheru. Neztrácejte čas, začněte zlepšovat svůj web hned teď!
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.65
  (CZK 2,500)
 • sold 1
  Online webinář Mistr manipulace nebo expert v obraně proti ní?

  Jste zvědaví, jak se stát nezdolným ve vyjednávání, nebo jak se ubránit manipulativním taktikám? Přispějte a získejte voucher na webinář, který vám přesně toto odhalí. „Techniky manipulace – jak se jim bránit a jak je účinně použít při obchodním vyjednávání“ je webinář, který změní váš pohled na komunikaci a strategii. Po úspěšném dokončení kampaně na Hithitu obdržíte voucher.
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.65
  (CZK 2,500)
 • sold 1
  Online webinář Facebookový čaroděj bez kreditní karty

  Unavuje vás, jak vaše příspěvky na Facebooku odnáší vlny internetového oceánu plného obsahu ostatních konkurencí? Nejste vidět? Pojďme to změnit! Přispějte a získejte voucher na webinář, který vás naučí, jak na Facebooku skutečně uspět – a to vše bez placené reklamy! Po úspěšném dokončení naší kampaně na Hithitu vám pošleme kód voucheru. Připravte se na to, že se stanete hrdinou sociálních médií, a to aniž byste se museli utápět v reklamních rozpočtech.
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.65
  (CZK 2,500)
 • sold 0
  Online webinář Pětihvězdičkový generál

  Vždy jste chtěli, aby vaše podnikání doslova hýřilo pětihvězdičkovými recenzemi? A co kdybych vám řekl, že to jde snáz, než si myslíte? Samozřejmě nám jde o skutečné recenze, ale takové, které budou mít opravdu náboj! Přispějte na tento projekt a získejte voucher na webinář, který vám ukáže, „Jak získat skvělé recenze a díky nim další zákazníky.“ Nejenže vám předám šablony, ale i prověřené techniky, jak aktivovat referenční hodnocení. Po úspěšném dokončení kampaně na HitHitu obdržíte voucher.
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 102.65
  (CZK 2,500)
 • sold 0
  Webový kritik v akci – soukromě

  Máte pocit, že vaše webová stránka by mohla být lepší, ale nevíte, jak na to? Přispějte a získáte VIP přístup k mému znalostnímu fondu. Dám vašemu webu 90 minut mého času v soukromém online setkání, během kterého spolu probereme, co funguje a co je potřeba vylepšit. Ale to není vše! Zahrnuji i analýzu klíčových slov a průzkum konkurence. Pojďme z vašeho webu udělat magnet na zákazníky, jakým jsem udělal už stovky webů před vámi. A nebojte, tohle bude jen mezi námi: buď vytvořím soukromé video, nebo se společně zúčastníme neveřejného streamu. Na způsobu se domluvíme.
  • Do poznámky prosím uveďte webovou stránku.
  • Po e-mailu se domluvíme na termínu, kdy proběhne stream.

  Reward delivery: not specified

  EUR 123.18
  (CZK 3,000)
 • sold 0
  Online webinář Reálná a umělá inteligence v tandemu

  Máte pocit, že jste v marketingu uvízli v minulém desetiletí? Přispějte na náš projekt a získejte voucher na webinář, který vás vrátí do hry. Ve webináři „Použití ChatGPT v podnikání“ se dozvíte, jak využít jednu z nejmodernějších technologií ve svůj prospěch. Prompty pro ChatGPT, zaměřené na získání konkurenční výhody a marketingové texty, vám otevřou dveře do nového světa efektivní a rychlé práce. Po úspěšném dokončení kampaně na Hithitu obdržíte voucher.
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 143.71
  (CZK 3,500)
 • sold 2
  Online webinář Virální fenomén na Facebooku + Bonus šablony

  Že virální příspěvky na Facebooku jsou jen otázkou náhody? Omyl! Přispějte na náš projekt a získejte voucher na webinář, který vám prozradí, jak systematicky zvyšovat pravděpodobnost, že vaše příspěvky budou virálními hity. A to není vše! K webináři dostanete navíc BONUS ve formě 10 šablon pro nejvirálnější příspěvky, které si pak sami můžete upravovat podle svých potřeb.
  • Webinář bude probíhat online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: not specified

  EUR 143.71
  (CZK 3,500)
 • sold 0
  📕 10x Kniha Opakovaný prodej

  • 10x kniha
  • v ceně zahrnuto poštovné (CZ, SK) přes Zásilkovku

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 177.66
  (CZK 4,327)
 • remaining 100 from 100
  Marketingový seminář a křest knihy + online webinář dle výběru

  Chcete prožít celý den v hlubokém ponoru do světa online marketingu, YouTube a stát se součástí nejbohatší komunity marketingových fans v ČR? Připojte se k nám na exkluzivním celodenním semináři v Brně! Tento seminář je nejen odborným vyvrcholením mé cesty v online marketingu, ale také oslavou křtu mé nové knihy. Občerstvení a nápoje jsou na nás, takže přijďte naslouchat, diskutovat a oslavovat s námi! Jako bonus si můžete vybrat jeden online webinář z nabídky odměn zdarma.
  • Pokud by se cokoli vyskytlo a nemohli jste se zúčastnit. Můžete tuto odměnu proměnit v celkem 2 vouchery na online webináře. O nic nepřijdete!
  Shrnutí: Nabízím 2 způsoby, jak uplatnit tuto odměnu:
  1. způsob: Zúčastníte se semináře a jako bonus dostanete voucher na jeden online webinář.
  2. způsob: Pokud se z jakéhokoliv důvodu na seminář nedostanete, obdržíte dva vouchery na online webináře dle vašeho výběru z nabídky odměn zdarma.
  Pravidla pro vouchery na webináře:
  • Webináře budou online.
  • Nutné uplatnit do 6 měsíců od předání.
  • Možnost výběru z více termínů.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 205.30
  (CZK 5,000)
 • Sold out!!
  Mapa ke hvězdám obsahového marketingu + Speciální video

  Představte si, že byste měli ve svých rukou mapu pokladu, která vás provede džunglí obsahového marketingu až k oáze plné odběratelů a zákazníků. A představte si, že ta mapa je vytvořena mnou a vedla mě k vytvoření jednoho z nejsledovanějších YouTube kanálů v ČR! Teď si ji můžete pověsit na svou vlastní zeď a každý den se podle ní řídit tak, jako já.

  Jedná se o kvalitní tisk mapy obsahové strategie, který ještě svět neviděl. Tento autentický sběratelský kousek ve formátu A1 na kvalitním papíru nabízí nejen vizuální zážitek, ale také praktický návod na budování úspěšného obsahového marketingu. K tomu vám přidám i vysvětlující neveřejné video, které rozkryje každou důležitou část mé strategie – vše univerzálně aplikovatelné na 99 % byznysů, které potřebují obsah, aby uspěli.

  Zviditelnil jsem byznys mnoha podnikatelů:
  • Spolupracoval jsem na zviditelnění YouTube Shoptetu (5 700+ odběratelů).
  • Zviditelnil jsem YouTube ZeptejSeFilipa (21 840+ odběratelů).
  • A mnoho dalších viz reference.

  Reward delivery: Zásilkovna, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 410.59
  (CZK 10,000)