Deník Snílek | Objevte kouzla svých snů

Pomozte nám udělat ze světa lepší místo díky snové terapii. Deník Snílek Vás naučí vědomě pracovat se sny. Rozvinete snové pocity, budete lucidně snít a poznáte spiritualitu snů. Díky tomu otevřete brány svého podvědomí a poznáte svůj skutečný potenciál.

Author: Jan Skryja

SOUTĚŽTE O DESET KOUZELNÝCH ŘETÍZKŮ s motivem lapače snů ☯️

Apr 20, 2022

Sdílejte příspěvek z Facebooku Snílka na svém Facebooku a budete zařazeni do soutěže o deset magických lapačů snů.
 

Soutěž končí už ve čtvrtek 28. dubna 2022!

Co můžete vyhrát? ❤️

Kouzelný řetízek s lapačem snů není jen symbolikou světa snů. K výhře získáte navíc přístup k neveřejnému online semináři vedeném Janem Skryjou, kde se naučíte, jak s tímto symbolem energeticky pracovat. Dozvíte se třeba, k čemu slouží snové kotvy a jak se tento lapač snů stane Vaším životním průvodcem. Součástí výhry je také poštovné a balné.

Jak vyhrát (a jak zvýšit své šance)? 👁


Stačí sdílet tento příspěvek a jste automaticky ve hře. Pokud chcete zvýšit své šance, napište ke sdílenému příspěvku několik Vašich vlastních slov.


Dalších 30 řetízků s lapačem snů navíc pošleme našim podporovatelům na Hithitu. Pokud jste již projekt podpořili výběrem jakékoliv odměny, jste automaticky ve hře.

Co když nevyhrajete? 🤗

Každý z našich podporovatelů se stane součástí komunity snílků. V rámci ní budeme pořádat řadu dalších zajímavých soutěží a her. Podpořte náš projekt výběrem jakékoliv odměny tady na Hithitu a staňte se součástí této komunity.

Všem současným podporovatelům moc děkujeme. Pomáháte ke vzniku něčeho kouzelného.

EUR 3,062
pledged of EUR 16,677

18%

18% completed

117 contributors pledged

Literature, Education

Česko

All or nothing. Project finished on May 30, 2022 at 09:41.

Choose reward for your contribution

 • sold 2
  Poděkování na stěně slávy

  Tato odměna je pro ty, kterým se líbí, co děláme, a chtějí podpořit naše poslání. Pokud se budou lidé více věnovat svým snům, bude z tohoto světa lepší místo.

  Proto nás můžete podpořit v naší tvorbě a na naší cestě snílků. Vaše jméno (nebo v případě přání přezdívka) se objeví na online zdi slávy na webových stránkách Snílka mezi dalšími podporovateli.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 6.25
  (CZK 150)
 • sold 72
  Deník Snílek

  Pošleme Vám Snílka ve fyzické podobě. Tento deník je kouzelným průvodcem Vašimi sny. Na Vaší cestě si budete zapisovat sny a postupně objevovat všechna jejich kouzla. Deník Vás naučí chápat snové pocity, prožívat magické lucidní sny a postupně objevovat snovou spiritualitu.

  Úžasná je na deníku právě tato cesta. Během Vašich zápisů se postupně zlepšujete ve vědomé práci se sny. Cena odměny je včetně poštovného.
  • Běžná cena po skončení kampaně bude 550 Kč (včetně poštovného). Výběrem odměny tady na Hithitu tak ušetříte.

  Více o Snílkovi se dozvíte na tomto odkazu...

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 16.68
  (CZK 400)
 • sold 21
  2 papírové deníky Snílek

  Sny léčí a rozvíjí naši kreativitu. Pořiďte si Snílka pro sebe a svého blízkého jako dárek. Tento deník je kouzelným průvodcem Vašimi sny. Na Vaší cestě si budete zapisovat sny a postupně objevovat všechna jejich kouzla. Deník Vás naučí chápat snové pocity, prožívat magické lucidní sny a postupně objevovat snovou spiritualitu.

  Úžasná je na deníku právě tato cesta. Během Vašich zápisů se postupně zlepšujete ve vědomé práci se sny. Cena odměny je včetně poštovného.
  • Běžná cena dvou deníků po skončení kampaně bude 1 100 Kč (včetně poštovného). Výběrem odměny tady na Hithitu tak ušetříte.

  Více o Snílkovi se dozvíte na tomto odkazu...

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 32.52
  (CZK 780)
 • remaining 236 from 250
  Limitovaná sběratelská edice Snílka s podpisy autorů

  Pošleme Vám jednoho z prvních snílků, který bude s věnováním a podepsaný jeho autory. Jeho součástí bude také snové pero.

  Tato limitovaná sběratelská edice bude navíc odlišná od dalších Snílků barevným prvkem na vazbě deníku. Každý tak pozná, že se jedná o jednoho z úplně prvních existujících Snílků, který bude navíc doplněný věnováním a podpisy. Cena odměny je včetně poštovného.
  • Tuto sběratelskou edici Snílka dostanete už týden po skončení kampaně!
  • Ke snovému peru Vám navíc k deníku přidáme ještě dárek se snovou symbolikou.

  Více o Snílkovi se dozvíte na tomto odkazu...

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 35.44
  (CZK 850)
 • sold 5
  Online workshop Magie snů a 1x deník Snílek

  Objevte kouzla snového světa na zcela jedinečném online workshopu. Narozdíl od jiných přednášek a seminářů zažijete opravdu velkou hloubku. Naučíte se, jak správně pracovat se snovým záměrem. Společně propojíme tu nejlepší koučovací praxi se světem snů. Potřebujete vyřešit náročnou životní situaci? Tíží Vás událost z minulosti? Nebo chcete odemknout brány Vašeho skutečného potenciálu a kreativity?

  Vše začíná u umění stanovit si vědomý záměr. Těšit se můžete na 90 minut nabitých praktickými cvičeními a společnou diskuzí včetně prostoru na dotazy. Workshop proběhne online a o jeho termínu budete informováni s dostatečným předstihem. Součástí odměny je také jeden deník Snílek. V ceně odměny je zahrnuto poštovné spojené s doručením Snílka.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 62.54
  (CZK 1,500)
 • sold 1
  Online workshop Děti a sny a 2x deník Snílek

  Děti potřebují se snovým světem pomoci mnohem více, než si řada rodičů myslí. Rodič se tak stává snovým mentorem a provádí své dítě touto magickou cestou. Jak pracovat s nočními můrami našich dětí? Jak se dětský svět snů odlišuje od toho dospělého? Jak mluvit s dítětem tak, aby se z jeho světa snů stal ten největší životní dar?

  Z workshopu si odnesete tříměsíční plán pro vědomou snovou práci sebe i svého dítěte. Po této době můžete sdílet své zkušenosti v komunitě snílků a požádat o radu další účastníky workshopu.

  Součástí odměny jsou 2 deníky Snílek. Cena odměny je včetně poštovného pro doručení Snílků.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 104.23
  (CZK 2,500)
 • remaining 8 from 10
  Osobní snová konzultace a podepsaný Snílek s věnováním

  V rámci této odměny se můžete těšit na osobní konzultaci s Janem Skryjou zakončenou předáním podepsaného Snílka s věnováním. Cílem této snové konzultace je objevit a pochopit Vaše životní cíle a záměry a naučit se pracovat s nimi ve snovém světě. Celá konzultace trvá podle potřeby 60 až 90 minut. První část je o pochopení Vašich motivů a toho, co v životě chcete. Ve druhé části připravujeme nejlepší možnou cestu, jak tato Vaše životní témata řešit ve snovém světě.

  V závěru setkání je prostor pro prolistování Snílka a ukázku toho, jak s ním pracovat. Osobní setkání je možné realizovat v Praze. Online konzultace je také možná.

  Více o osobní konzultaci se dozvíte na tomto odkazu...

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 125.08
  (CZK 3,000)
 • remaining 2 from 2
  Třídenní snový pobyt pro 4 snílky

  Chcete se svými kamarády strávit dvě noci na chatě v České republice? Pobyt je určen pro 4 účastníky. Čekají Vás tři dny, během kterých se budeme bavit o snech, meditovat, rozvíjet schopnosti snových meditací a procházet se přírodou.

  Nečekejte ale žádné náročné výšlapy. Pobyt bude věnován zejména rozvoji lucidního snění a snové terapie. Součástí pobytu je společná vegetariánská snídaně a večeře a 4 diáře Snílka pro účastníky. V případě zájmu můžeme část programu nastavit individuálně na přání účastníků.
  • Ubytování a program pro 4 účastníky. V přepočtu tak tento zážitkový lucidní pobyt vychází pro jednoho účastníka na 7 250 Kč.
  • Společná snídaně a večeře.
  • 4x deník Snílek se snovým perem.
  • V součtu přes 20 hodin věnovaných rozvoji snové terapie a lucidního snění!
  • Dárek pro každého účastníka.

  Více informací najdete na tomto odkazu...

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,209.09
  (CZK 29,000)
 • remaining 7 from 7
  Jednodenní školení včetně 10 Snílků

  Uspořádáme pro Váš a Vaše blízké, firemní kolegy a kamarády jednodenní zážitkový workshop o lucidním snění a snové terapii. Tento workshop není zdaleka jen o teorii. Projdete si snovými meditacemi, mentálním programováním, napíšete svůj vlastní dopis Snílka a naplno prožijete vedené snové vizualizace.

  Workshopem Vás provede Jan Skryja. Workshop může proběhnout ve Vašich vlastních prostorách v České republice nebo v Praze na společně domluveném místě. Doporučujeme 10 až 15 účastníků workshopu (odlišný počet je možné domluvit individuálně). Součástí odměny je také 10 deníků Snílka.

  Více o workshopu najdete na tomto odkazu...

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 2,084.64
  (CZK 50,000)
 • remaining 1 from 1
  Podporovatel Snílka a 20 Snílků

  Chcete se stát hlavním podporovatelem snílka? Ve 200 výtiscích Snílka bude Vaše logo (případně jméno, webové stránky) a Vaše věnování nebo poselství pro ostatní snílky. V prvním roce existence Snílka budete uveden jako hlavní partner tohoto projektu na webu Snílka.

  Další spolupráci je možné domluvit individuálně (jednodenní workshop, školení na míru, třídenní pobyt). V případě některých potenciálních partnerů si dáváme možnost odměnu vrátit a na spolupráci se nedomluvit (např. prodejce alkoholu, cigaret, atd.).

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6,253.91
  (CZK 150,000)