NEškola - alternativní vzdělávání v Uherském Hradišti

Také chcete, aby se děti do školy opět těšily? Mějte i vy svůj podíl na tom, že budou šťastnější. Poskytujeme lepší budoucnost dětem v alternativním vzdělávání bez podmínek a mimo dosah školního zvonění. Vytváříme šťastné vzdělávací prostředí.

Káva s autory projektu

Oct 20, 2021

Mezi naše odměny patří i dobrá káva. Ochutnat ji můžete v našem co-workingovém komunitním centru Hnízdo a přitom si příjemně popovídat se samotnými autory celého projektu.

EUR 13,318
pledged of EUR 11,873

112%

112% completed

32 contributors pledged

Community, Education

Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 10 Srdce na dlani

  Máte jen srdce na dlani a chcete nezištně pomoci bez jakékoliv hmotné odměny? Zvolte jakoukoliv libovolnou částku a vyšlete radost do světa!

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 8.19
  (CZK 200)
 • 26 from 30 Káva s autory projektu

  Přijďte si poslechnout náš příběh společně se všemi novinkami, které chystáme a vypijte si šálek kávy v co-workingovém komunitním centru Hnízdo  s autory a organizátory projektu.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 12.28
  (CZK 300)
 • 48 from 50 Elegantní dřevěné pero

  Zaznamejte si své poznámky pomoci unikátního pera v elegantní krabičce ze světlého nebo tmavého dřeva. Stačí si jen vybrat zda světlou borovici nebo červenou třešeň. 

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 16.38
  (CZK 400)
 • 26 from 30 Hrnek NEškoly

  Co tak ranní káva v elegantním hrníčku NEškoly? Každé ráno vás zahřeje nejen teplý nápoj z hrníčku, ale i dobrý pocit z podpory.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 20.47
  (CZK 500)
 • 30 from 30 Poznámky na jednom místě

  Zažijte pohodu zapsat si originálním perem své poznámky do originálního poznámkového bloku, který vám dá jeden den k vašemu týdnu navíc. Jedná se o unikátní pero z bílé borovice nebo červené třešně v originální krabičce. Společně s příručním deníkem "osmý den pohody" vám jistě pomohou s organizací vašeho dne.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 32.75
  (CZK 800)
 • 1 Pozvánka na slavnostní otevření

  I když máme prostory, kde se učíme, stále se pro nás dokončuje i hlavní výukový sál s kuchyní. Přispěj a přijď za námi na slavnostní otevření, kde si společně s tebou uděláme fotografii a umístíme tvou fotku na zeď slávy. Staneš se tak nesmrtelným na naší zdi slávy.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 40.94
  (CZK 1,000)
 • 10 from 10 Volný vstup do sdílené kanceláře

  Třeba tě překvapí, že součástí naší NEškoly je i prostor pro freelancery, kteří mohou poté, co přispějí, měsíc pracovat v naší blízkosti ve sdíleném prostoru, který je nejen kanceláří, ale nabízí daleko větší možnosti než běžné co-workingy kdekoliv jinde. 

  Jo a kávu u nás budeš mít zdarma celý měsíc.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 45.04
  (CZK 1,100)
 • 16 from 20 Židle

  Pořiď si u nás svou vlastní židli, která ponese celou svou dobu, co bude sloužit, tvé jméno nebo jméno tvé blízké osoby. Každý den, kdy budeme sedět na židličce, budeme vědět, že jsi nám přispěl k pohodlí při učení.

  Reward delivery: in a month after the project end

  EUR 57.32
  (CZK 1,400)
 • 9 from 10 Zeď hrdinů

  I když máme prostory, kde se učíme, stále dokončujeme i hlavní výukový sál s kuchyní. Přispěj a přijď za námi na slavnostní otevření, kde si společně s tebou uděláme fotografii a umístíme tvou fotku na zeď slávy. Navíc tě uvedeme a budeme propagovat na našich webových stránkách, které připravujeme i na facebookovém účtu, který posíláme do světa.

  Reward delivery: in a quarter after the project end

  EUR 61.41
  (CZK 1,500)
 • 5 from 5 Večeře

  Pozveme tě nejen na prohlídku našich prostor, ale i na dobrou večeři v našem komunitním centru Hnízdo. Spolu můžeme diskutovat o projektu i jeho budoucím rozvoji.

  Těšíme se na tebe! Nad dobrým jídlem strávíme společně několik příjemných chvil a s tvůrci a propagátory myšlenky ti třeba dodáme inspiraci se nevzdávat.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 73.69
  (CZK 1,800)
 • 5 from 5 Volná přednáška

  V našem co-workingovém a komunitním centru Hnízdo máme dostatek prostor. Můžeš je využít pro sebeprezentaci nebo svou vlastní přednášku. Postaráme se nejen o místo, ale i o propagaci na našem facebookovém účtu a pomůžeme ti případně doplnit scházející místa a tím vytvořit Vašim zákazníkům super den i zážitek.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 81.88
  (CZK 2,000)
 • 0 Komerční pronájem

  Nejsme jen škola, ale i sdílené místo pro širokou veřejnost. Pokud máš zájem, pronajmeme ti komerčně prostory v našem  co-workingovém a komunitním centru Hnízdo i pro mimo vzdělávací činnost.

  Stačí se jen dohodnout na termínu.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 102.35
  (CZK 2,500)
 • 0 Odborná přednáška

  Pokud máte zájem o přednášku na téma Příprava a vedení vlastní komunitní školy, rádi vám  představíme koncepci a vedení vlastní školy, včetně dobré praxe, osobně u nás v co-workingovém a komunitním centru Hnízdo v Uherském Hradišti. Délka přednášky je dle zkušeností dvě hodiny

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 204.71
  (CZK 5,000)
 • 2 from 2 Strom života

  Chceme těm, kdo nám přispějí, umožnit společně s dětmi zasadit strom, a tím jim předat důležité poselství, které taková práce s sebou nese.

  Staň se patronem našeho stromu pro I. a II. stupeň.
  Postaráme se pak o tvou propagaci na našem facebookovém účtu

  Reward delivery: in a year after the project end

  EUR 307.06
  (CZK 7,500)
 • 1 Odborná přednáška po ČR - Jak na školský systém

  Máte zájem o přednášku na téma Příprava a vedení vlastní komunitní školy a chcete, abychom přijeli k vám? Rádi přijedeme! Zhruba ve dvouhodinové přednášce vám představíme koncepci a vedení vlastní školy včetně dobré praxe. Délka přednášky je dvě hodiny.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 409.42
  (CZK 10,000)
 • 0 Rok pro freelancery v Hnízdě bez dalších poplatků

  Celý rok můžeš u nás pracovat! Máš naši podporu. Nemusíš se starat o tiskárnu, o počítač ani internet, vše máš v ceně. Společně k tomu všemu si zde můžeš zorganizovat i čtyřikrát za rok svou vlastní přednášku, se kterou ti pomůžeme.

  Využij příležitost a najdi si místo pro svou práci již dnes.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 614.12
  (CZK 15,000)
 • 7 from 10 Rok v NEškole

  Výuka na celý školní rok 2021/2022 včetně prázdninového programu pro jednotlivce.

  Malá investice pro ty, kteří chtějí svému dítěti dopřát pohodlí, zábavu i vzdělání v jednom a na jediném místě.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 1,228.25
  (CZK 30,000)
 • 1 Sponzor

  Staň se sponzorem naší NEškoly a přispěj k bezvadnému zážitku ze vzdělávání. Na oplátku tě budeme všude uvádět jako sponzora a pokusíme se ti to i vrátit naší činností. Můžeme ti například pomoci zviditelnit se vytvořením a natočením profi  videa v našem I-Movie studiu v komunitním centru Hnízdo za účasti profesionálního štábu a herců. Zkrátka se jen se musíme dohodnout, co od nás za to budeš  žádat.

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 2,456.50
  (CZK 60,000)
 • Sold out!! Mecenáš

  Tímto příspěvkem nám pomůžeš zafinancovat na několik měsíců plat pro naše mentory. Díky tomu se můžeme více zaměřit na děti a naši práci, aby naše činnost byla pro tebe vizitkou. Kdykoliv přijdi k nám a určitě společně vymyslíme něco, v čem pomůžeme i my tobě. Pojmenujeme po tobě NEškolu, a to už stoj za to.

  Budeš jen jedním jediným!

  Reward delivery: in a week after the project end

  EUR 6,141.25
  (CZK 150,000)