360 Virtuálna prehliadka Tatier - VISIT TATRY aplikácia

Pomôžte nám vytvoriť aplikáciu VISIT TATRY, ktorá bude jedinečná pre turistov. 4 miliónov turistov navštívi ročne Tatry. Bude to 360 stupňová prehliadka známych aj menej známych túr v Tatrách. Do aplikácie pridáme zopár bonusov.

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

 • Vysoké Tatry

0 Kč
vybráno z 253 325 Kč

0%

0% splněno

0 lidí přispělo

Komunita, Fotografie

Vysoké Tatry, Prešovský kraj, Slovensko

Zobrazit všechny odměny

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 0 Podporím myšlienku

  Páči sa ti myšlienka a rád prispeješ do tohto úžasného ale aj náročného projektu VISIT TATRY

  Doručení odměny: Do roku

  506,70 Kč
  (20 €)
 • 0 Spolutvorca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácie ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma.

  Doručení odměny: Do roku

  1 266,75 Kč
  (50 €)
 • 0 Spolutvorca a brodzový zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 5 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Nespecifikováno

  2 533,50 Kč
  (100 €)
 • 0 Spolutvorca a strieborný zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 10 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  12 667,50 Kč
  (500 €)
 • 0 Spolutvorca a zlatý zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 20 licencie grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  25 335,00 Kč
  (1 000 €)
 • 0 Spolutvorca a multi zástupca

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte 50 licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  126 674,99 Kč
  (5 000 €)
 • 0 Spolutvorca a spolumajiteľ

  Budeš písaný ako tvorca aplikácie VISIT TATRY. Svojim príspevkom budeš zapísaný do aplikácii ako zakladateľ a spolumajiteľ aplikácie VISIT TATRY. Aplikáciu budeš mat doživotne zdarma. Za tento príspevok dostaneš ešte nekonečno licencií grátis na plnohodnotné používanie aplikácie.

  Doručení odměny: Do roku

  253 349,98 Kč
  (10 000 €)