Stroon - Songs of Concealed Amplitude

Som hudobný producent – Stroon, etablovaný na alternatívnej hudobnej scéne a rád by som vydal môj nový album na vinylovej platni. Potrebujem však dofinancovať náklady na jeho produkciu (mastering, cover design, lisovanie, doručenie).

Barbara Kastierova

93 783 Kč
vybráno z 67 762 Kč

138%

138% splněno

108 lidí přispělo

Hudba

Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 9 Pocit viac než dobrý

  Moja nesmierna vďaka za tvoj príspevok, bez ktorého by to nešlo.

  Doručení odměny: Do půl roku

  135,53 Kč
  (5 €)
 • 28 Album v mp3 formáte

  Tvoj obľúbený formát je mp3 a verím, že tento album sa stane jedným z tvojích najobľúbenejších.

  Doručení odměny: Do půl roku

  271,05 Kč
  (10 €)
 • 36 Vinyl + mp3

  Či už máš alebo nemáš gramofón, naša vinylová platňa sa u teba doma bude vynímať ako umelecké dielo. K tomu samozrejme dostaneš album aj v mp3 formáte. Odmenu si niekde prevezmeš (ja pôsobím v Bratislave) a môžeš sa z nej tešiť! A možno si raz kúpiš gramofón práve kvôli tejto platni.

  Doručení odměny: Do půl roku

  542,10 Kč
  (20 €)
 • 10 Vinyl + mp3 + doručenie domov

  Vinyl priamo k tebe domov a k tomu mp3. Môžeš si ho hneď vypočuť a zadívať sa do coveru.

  Doručení odměny: Do půl roku

  677,63 Kč
  (25 €)
 • Vyprodáno!! Vinyl + mp3 - s autentickými podpismi protagonistov

  Si zberateľ hudby ako sa patrí a potrpíš si na rarity! Vinyl Songs of Concealed Amplitude doručime k tebe priamo domov aj s venovaním od hlavných protagonistov (Stroon, Katarína Kurucová – spev a Nykola Košnárova – autorka textov).

  Doručení odměny: Do půl roku

  948,68 Kč
  (35 €)
 • Vyprodáno!! Vinyl + mp3 + bonus Vice Laboratory vinyl/mp3

  Si zberateľ vinylov a ja mám pre teba ešte jeden v zálohe. Mám posledných pár kusov a jeden z nich môžeš vlastniť vďaka tejto odmene - môj predchádzajúci album Vice Laboratory, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Deadred (Autumnist, The Ills a iní). Oba vinyly ti pošlem priamo domov.

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 355,25 Kč
  (50 €)
 • 1 z 5 Vinyl + mp3 + hodina konverzačnej angličtiny

  Okrem hudby je mojim druhým koníčkom a zároveň aj živobytím výuka angličtiny. Robím to už 14 rokov a akosi s tým z lásky stále neviem skončiť. Okrem vinylu si z nášho stretnutia odnesieš aj precvičenú angličtinu alebo ujasnenie gramatických javov.

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 355,25 Kč
  (50 €)
 • 3 z 5 Vinyl + mp3 + bonus Vice Laboratory vinyl/mp3 + moje ostatné albumy

  Zapáčila sa ti moja hudba a okrem nového vinylu by si mal/a rád na vypočutie aj moje ostatné albumy? Mám ešte posledných pár kusov unikátneho vinylu Vice Laboratory a  touto odmenou si môžeš zaistiť jeden z nich, kým sú ešte k dispozícii. Okrem dvoch vinylov ti domov prídu aj mp3ky všetkých mojich ostatných počinov. Dva z nich boli aj nominované na cenu Rádio Hlavy Rádia_FM (Solar Preludes a Smithereens).

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 897,35 Kč
  (70 €)
 • 4 z 5 Vinyl + mp3 + čas s vibrafónom

  Vo svojej hudbe sa snažím mať svoj vlastný rukopis. Pomáha mi v tom aj nástroj, na ktorom hrám – vibrafón. Na Slovensku nás nie je veľa tých, ktorí sa rozhodli pre tento nástroj. Ja ti vibrafón veľmi rad predstavím u mňa v štúdiu, naučím ťa základy a nechám ťa rozjímať pri jeho zvuku. Príp. si to všetko môžeš rovno aj nahrať a počúvať.

  Doručení odměny: Do půl roku

  2 032,88 Kč
  (75 €)
 • 1 z 2 Vinyl + mp3 + spoločný track

  Či už si hudobník/čka, spevák/čka, alebo producent/ka, v mojom (alebo tvojom) štúdiu si spravíme spoločný track. Dohodneme sa čo to bude alebo to necháme na spontánny vývoj. Bude to akustická improvizácia alebo elektronická skladba? To sa všetko uvidí, keď sa stretneme.

  Doručení odměny: Do půl roku

  5 421,00 Kč
  (200 €)
 • 3 z 4 Privátny akustický sólo koncert + vinyl + mp3

  Prídem, donesiem vinyl a zahrám krátky akustický koncert. Akusticky najradšej preludujem na vibrafón, preto ak máš nejakú akciu, kde chceš atmosféru vytvorenú živou hudbu na netradičnom nástroji, toto je ideálna odmena.

  Doručení odměny: Do půl roku

  8 131,50 Kč
  (300 €)
 • 3 z 4 Privátny elektronický sólo koncert + vinyl + mp3

  Prídem, donesiem vinyl, no pribalím si so sebou aj aparatúru a v tebou zvolenom priestore zahrám hodinový koncert. Teším sa!

  Doručení odměny: Do půl roku

  13 552,50 Kč
  (500 €)